Guild Wars 1-2 MMORPG
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ma Droknar Forge-ba szerettünk volna eljutni, de kb az út 1/4-ed részénél bahaltunk, pedig egyikünk se játszott rosszul...
lvl 24-es fíííreg...Ahová lépek szörny terem fíííling
itt meg nézzétek csak a térképet jobb sarokban...mind lvl 22-26-os mob
Úgyhogy most örülök ezerrel! <#vigyor2>#vigyor2>
Hümmm... most nézem, hogy elfogyott volna?! <#idiota>#idiota> Akkor lehet, hogy az utolsót vittük el. <#vigyor5>#vigyor5>
A kínai maffia figyel téged! (-_-(-_-(-_-)-_-)-_-)
Másként feltéve a kérdést, hány aktív magyar játékos van a játékban jelenleg? 😊
http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
http://www.galaxisnet.hu/elorendel.php?termek=PC_Guild_Wars_utanpotlas(~7.990Ft)
find/keresés (ctrl-f)
beír "guild wars"
megnyom enter.
Vigyázat, a leopárd harap!
a cdgalaxisnál nem látom...
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
Én is jelentkeznék a csapatba ha elfér egy amatõr is a sok profi mellett! Jelenleg level 7 Warrior/Elementarist vagyok és Rune The Destroyer néven szaladgálok a játékban.
Sonic lécci vegyél fel engem is.
Raina Green a karakterem neve.
Tényleg annyi az egész, hogy a guild ablakban a név elõtti kis emberke ikonra kattintva feljön egy menü, abban van a "Leave my guild" menüpont.
GW2: Prana - Hanako - Zen Paradox [MoD] (Piken) | Aion: Prana [c ude] (Spatalos/Elyos) | Guild Wars: Hanako Ken - Zen Paradox
Hat itt mar a fele sem trefa! Elindultam egy snassz kuldetesben...harom £v£3 gepi karakterrel(Henchman)...es egy kisebb csata utan en elesztgethettem ujra oket...mert mind meghalt...pedig nem is volt nagy csata...
Ahogy elnezem £v£6 alatt nem igen van sansza a lerombolt ascalonban senkinek...(mikozben lattam a varosban ilyen £v£3-as playereket....hat szvsz az kesz ongyilkossag!)
GW2: Prana - Hanako - Zen Paradox [MoD] (Piken) | Aion: Prana [c ude] (Spatalos/Elyos) | Guild Wars: Hanako Ken - Zen Paradox
GW2: Prana - Hanako - Zen Paradox [MoD] (Piken) | Aion: Prana [c ude] (Spatalos/Elyos) | Guild Wars: Hanako Ken - Zen Paradox
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
\"I am scissors. Paper is fine, nerf rock.\"
GW2: Prana - Hanako - Zen Paradox [MoD] (Piken) | Aion: Prana [c ude] (Spatalos/Elyos) | Guild Wars: Hanako Ken - Zen Paradox
Üdv mindenkinek a fórumban. 😊 Hétfõ óta nyomom a játékot, eddig csak olvastalak bennetek. 😊
Shaenis Daerthe E/Mo10
GW2: Prana - Hanako - Zen Paradox [MoD] (Piken) | Aion: Prana [c ude] (Spatalos/Elyos) | Guild Wars: Hanako Ken - Zen Paradox
Én eddig csak verbuvált partykkal nyomtam az ilyesmiket, szerintem így sem voltak túl nehezek. Hench-bõl csak a healert szoktam magammal vinni, sokkal joban tolja a "papságot", mint a legtöbb játékos.
http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?
biztos nagy fun ennyivel harcolni 😄
lvl 20 <#vigyor5>#vigyor5>
http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?
Egész fos szinek is kijöhetnek, legalábbis a régi betanal ugy volt😛
(mondjuk eleve hatranyban voltak mert nalunk, egy (full)ranger es en vittunk magunkal egy-egy vadmacskat..szal mi hatan voltunk)...volt meg egy necro meg egy monk, odaat meg 2 warrior, 1 necro megy 1 elementalista...

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?
pénzre vigyázz, hamar el lehet költeni 😉 pl guild köpenyre 😄 ja, itt már szinte csak partyba tod megcsinálni a küldiket! de így jó!
npc-t meg tudtommal nem lehet írtani!
Nah ahogy elnezem azert hibaztam...hozhattam volna magammal sok nyersanyagot...ellenben nem hoztam...csak 1300g-t...meg az "alap" fegyvereim! Hiba volt...