Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#2682
#2681
Féltem , hogy lvl 20 után nem lesz nagy kihívás a játékban, de tévedtem...

Ma Droknar Forge-ba szerettünk volna eljutni, de kb az út 1/4-ed részénél bahaltunk, pedig egyikünk se játszott rosszul...

lvl 24-es fíííreg...Ahová lépek szörny terem fíííling







itt meg nézzétek csak a térképet jobb sarokban...mind lvl 22-26-os mob



Banyapapa
#2680
Nocsaaaaaaaaaaaaaaak <#buck>

Flórika
#2679
No emberek... <#circling> Gondoltam jelentem, hogy megvettük mi is a játékot, egész pontosan ma 14:13-kor, a CD Galaxisban!!! <#taps>

Úgyhogy most örülök ezerrel! <#vigyor2>


Hümmm... most nézem, hogy elfogyott volna?! <#idiota> Akkor lehet, hogy az utolsót vittük el. <#vigyor5>

A kínai maffia figyel téged! (-_-(-_-(-_-)-_-)-_-)

Seaweed
#2678
Ooo nem tudom...meg kene kerdezni az automex-et meg a cdgalaxist hogy hagy dobozt adtak el..azzal kb realis kepet kaphatsz.. + az az akar 30-40 player aki meg anno kulfoldrol rendelte meg.
#2677
Amúgy hány kópia érkezett az országba?
Másként feltéve a kérdést, hány aktív magyar játékos van a játékban jelenleg? 😊

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

Tatyla
#2676
megvan...<#szomoru1>

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Seaweed
#2675
Elfogyott ott is az elso szallitmany!
http://www.galaxisnet.hu/elorendel.php?termek=PC_Guild_Wars_utanpotlas(~7.990Ft)
ElfQT
#2674
www.cdgalaxis.hu
find/keresés (ctrl-f)
beír "guild wars"
megnyom enter.

Vigyázat, a leopárd harap!

runethecrow
#2673
Közben fel is vettél:] Királyos!

Tatyla
#2672
keleti régióban hol kapható a játék?
a cdgalaxisnál nem látom...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

runethecrow
#2671
Szia Sonic!
Én is jelentkeznék a csapatba ha elfér egy amatõr is a sok profi mellett! Jelenleg level 7 Warrior/Elementarist vagyok és Rune The Destroyer néven szaladgálok a játékban.

#2670
Hello!
Sonic lécci vegyél fel engem is.
Raina Green a karakterem neve.

#2669
ok, invitáltalak

#2668
Sonic, légyszi hívj meg újra, sikerült kilépni a másik guildbõl. 😊

Tényleg annyi az egész, hogy a guild ablakban a név elõtti kis emberke ikonra kattintva feljön egy menü, abban van a "Leave my guild" menüpont.

GW2: Prana - Hanako - Zen Paradox [MoD] (Piken) | Aion: Prana [c ude] (Spatalos/Elyos) | Guild Wars: Hanako Ken - Zen Paradox

ReTeK
#2667
a fegyverek szine pontosan mit jelent ? pl. a lila miért lila, van valami extra tulajdonsága ?

Seaweed
#2666
Ez az alapanyag arusito kesz rablo! Kardelre vele <#ravasz1>

Hat itt mar a fele sem trefa! Elindultam egy snassz kuldetesben...harom £v£3 gepi karakterrel(Henchman)...es egy kisebb csata utan en elesztgethettem ujra oket...mert mind meghalt...pedig nem is volt nagy csata...

Ahogy elnezem £v£6 alatt nem igen van sansza a lerombolt ascalonban senkinek...(mikozben lattam a varosban ilyen £v£3-as playereket....hat szvsz az kesz ongyilkossag!)
#2665
Köszi. Közben olvasgatom a külföldi fórumokat, azt írják, hogy a Guild ablakban a nevem melletti ikonra kattintva tudok kilépni. Kipróbálom amint hazaértem. 😊

GW2: Prana - Hanako - Zen Paradox [MoD] (Piken) | Aion: Prana [c ude] (Spatalos/Elyos) | Guild Wars: Hanako Ken - Zen Paradox

azirafael
#2664
Az új karaktered is annak a guildnek a tagja lesz... legalábbis a bétában így volt.... (az egész acc lett a klán tagja)

#2663
Jajjj. 😞 Azt hittem át lehet lépni simán. Plíz segítsetek, hogy tudok kilépni egy guildból? Indítsak új karaktert? Nagy marhaság volt elfogadnom a meghívást, csak próbából nyomtam rá igent. 😞

GW2: Prana - Hanako - Zen Paradox [MoD] (Piken) | Aion: Prana [c ude] (Spatalos/Elyos) | Guild Wars: Hanako Ken - Zen Paradox

#2662

BEAST
#2661
a lelked már az enyém 😄DDD

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#2660
Azt a poison thornst eszik vagy isszák? 😄

Ferro_TwL
#2659
Jókor szoltok vazze😊 én meg már belépterm egy másik guildba.

\"I am scissors. Paper is fine, nerf rock.\"

#2658
Apropó, volna egy kérdésem. Ha tagja vagyok egy guildnek, abból csak úgy tudok kilépni, hogy kapok meghívást egy másikhoz?

GW2: Prana - Hanako - Zen Paradox [MoD] (Piken) | Aion: Prana [c ude] (Spatalos/Elyos) | Guild Wars: Hanako Ken - Zen Paradox

Seaweed
#2657
<#integet2>
#2656
Szia Sonic! Szeretnék csatlakozni a céhedhez, de eddig mindig offline voltál, amikor próbáltam whisperelni neked. Mikor lehet téged elérni a Guild Warsban? Én Elementalist/Monk vagyok, jelenleg level 10. A teljes nevem a játékban: Shaenis Daerthe

Üdv mindenkinek a fórumban. 😊 Hétfõ óta nyomom a játékot, eddig csak olvastalak bennetek. 😊

Shaenis Daerthe E/Mo10

GW2: Prana - Hanako - Zen Paradox [MoD] (Piken) | Aion: Prana [c ude] (Spatalos/Elyos) | Guild Wars: Hanako Ken - Zen Paradox

#2655
Tényleg?
Én eddig csak verbuvált partykkal nyomtam az ilyesmiket, szerintem így sem voltak túl nehezek. Hench-bõl csak a healert szoktam magammal vinni, sokkal joban tolja a "papságot", mint a legtöbb játékos.

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

BEAST
#2654
hát a legtöbb nem coop küldit npc-kel könnyebb megcsinálni ...

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#2653
Nem sokat szórakoztál a party-kereséssel 😄

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

#2652
Eh...ezek a mobok mind Conjure phantasmot nyomnak 😊
biztos nagy fun ennyivel harcolni 😄



lvl 20 <#vigyor5>

Banyapapa
#2651
Hja, ha valoban összekeversz két festéket akkor is 1 lesz belöle😊

#2650
Köszi, de hál'isten közben (velem együtt) kinyiffant 😄

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

#2649
de gondolom 2 adag festékbõl 1 adag lesz vagy nem?<#confused>

Banyapapa
#2648
Rá a festékre, klikk, és ráteszed a másikra amivel keverni akarod.
Egész fos szinek is kijöhetnek, legalábbis a régi betanal ugy volt😛

#2647
Ja igen, a jatekbeli nevem a GW-n Csatti The Cruel. A WoW-ban pedig Csatti a Bloodscalp szerver horda oldalan.

#2646
Mi Poison Thornsosok a WoW-bol meg hasonlo jatekokbol is jelen vagyunk a GW-n, ha magyarokat kerestek.

#2645
hogy lehet a festékeket összekeverni?<#confused>

Seaweed
#2644
thx<#smile>
musha
#2643
bájos ^^

musha
#2642
vannak `tamer` npc-k, akiknél le lehet passzolni. ja, a moa bird-nek roppant idegesítõ hangja van, amikor bunyózik ^^

Seaweed
#2641
Jah igen...nem vagyok egy nagy spiler am (<#lama><#wilting>)...szal lehet hogy nem pvp volt az..de nekem annak tunt..beeresztettek minek egy masik 4-es team ellen es usd-vagd...
(mondjuk eleve hatranyban voltak mert nalunk, egy (full)ranger es en vittunk magunkal egy-egy vadmacskat..szal mi hatan voltunk)...volt meg egy necro meg egy monk, odaat meg 2 warrior, 1 necro megy 1 elementalista...
Seaweed
#2640
Elbasztam egy csomo zset a vadi uj rucimra..de megerte... most mar latom hogy milyen eszmeletlen jo segge van a cicamnak <#szeret> (<#idiota><#vigyor>)



Seaweed
#2639
Kppeny? Minek az meg guildom sincs (sajatot nem is tervezek..majd be kene lepni valahova...de azt mondod hogy itt mar nem ervenyesulok egymagam (majdnem...+ a kis hazimacskam 😄), akkor jelentkeznem kell valahova!(?)
Seaweed
#2638
En felig vagyok ranger, de mikor magadhoz edesgeted utana van olyan hogy leave...aztan mar nem lattam tobbet..de biztos hogy le lehet passzolni valahogyan!
Seaweed
#2637
jah igen..nem npc...csak en vagyok a lama hozza.... 😄 szal a pifor pontok valami f betus ..de mar nem emlekszem..olvastam konyvben 😛
EmThor
#2636
ranger vagy? 😄 mert csak akkor lehet veled állatka... vhogy be lehet fogni másikat szvsz, de majd segít egy másik ranger 😄

#2635
Huh, fene enné meg, sikerült "elutaznom" Ascalonból végre, nyomasztott a hely... Viszont most rejtélyes módon lett egy pet Moa Bird-öm, fogalmam nincs, hogy került hozzám, de baromira idegesít. Nem lehet valahogy eltávolítani a rohadékot? 😄

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

EmThor
#2634
huh, ez igen! pénz pvp, stb 😊

pénzre vigyázz, hamar el lehet költeni 😉 pl guild köpenyre 😄 ja, itt már szinte csak partyba tod megcsinálni a küldiket! de így jó!

npc-t meg tudtommal nem lehet írtani!

Seaweed
#2633
Huhh atmentem 2 evvel kesobbre....dur nagy tenyleg a map, nagyon tetszett hogy csapatostul mas playerekkel kellett atmennunk, es 1x haltam csak meg a PvP elejen mert nem figyeltem mi a tema.....aztan jol bedaraltuk oket 9-3.ra 😊) (kaptak tolem sok-sok meteorzaport 😊)

Nah ahogy elnezem azert hibaztam...hozhattam volna magammal sok nyersanyagot...ellenben nem hoztam...csak 1300g-t...meg az "alap" fegyvereim! Hiba volt...