Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PTW
#2732
na megnéztem,
Yak's Bend-ben egy nõ van aki Ringmail Boots-t ad (47 armor)
kint a kapu elõtt egy fickó, aki Captain's Helm et (a47 +1 strenght armor+20)
a Gauntlets-re istenért sem emléxem hol..

#2731
Ma meghallgattam a soundtrackeket,van pár egész jo.Valami Jeremy Soule nevü egyén követte el.
Lehet nem mindenki veszi meg(mint pl. en),de anélkülis élvezhetõ.


Innen töltsd le😊
runethecrow
#2730
és az merre van?

#2729
A hasonló képekkel annyira azért nem kell igyekezned... ;D
no offence 😊

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

EmThor
#2728
örülök h tetszett 😄 akkor majd még igyekszem, meg Tyria történelmét is fordítom majd tovább 😊

EmThor
#2727
asszem itt egy törpe aki collector és VALAMI péncélt ad de nem tom már mit...

PTW
#2726
én pont most cseréltettem le nála a cuccom, hú asszem vagy Yak's Bend ben van, de ha nem ott akkor tuti hogy arrafele, talán elõtte kint.

#2725
De, baromi jó volt...
😄

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

runethecrow
#2724
bocs<#nemtudom>azért ha belefutnál a ringmail gauntletet adó collectorba akkor vésd már le hol van...majd én is figyelek...

#2723
sajnos nem o az, ott csak masodlagos +3energy fegyverek vannak 😞
#2722
megnezem
runethecrow
#2721
Igen nekem meg van a felsõ...asszem Ashford Abbey-tól a Fort Ranik felé vezetõ úton egy híd elõtt adja majd egy collector csaj....

EmThor
#2720
www.guildwars,hu/content, remélhetõleg hamarosan fenn lesz Tyria történelme, 1.rész

EmThor
#2719
árkád, 576-ban, van még kb 5 darab állítólag

Tatyla
#2718
mindegy,ugyis csak jövöhéten kapok fizut...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#2717
Lehet kapni a Mediamarktban is, nem tudom egyaltalan nezte-e valaki rajtam kivul, ott is 8k-ba kerul és csak leveszed a polcrol( nem kell rendelgetni). Itt Szegeden meg volt meg vagy 5db kirakva delelott.

musha
#2716
és valóban.
akkor a jelek szerint mindig olyankor néztem, amikor már +2%-ot begyûjtöttem elõtte <#heureka>

#2715
kar 😞(

neked megvan a felsoresze (robes) ???
runethecrow
#2714
nem õ az...<#wilting>

Tatyla
#2713
na elörendeltem a cdgalaxisnál én is...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

runethecrow
#2712
ok megnézem...

#2711
csak azt a collector nem talalom... 😞
#2710
a tutorialban??? egy van a Foible's Fair havas hegyeknel talan nala lehet, neki 5db jeg cucc kell.
nekem a felso kellene mar csak.
EmThor
#2709
nem is tetszett a poén kép amit beraktam??? akkor nem lesz több képregény <#beka2>

runethecrow
#2708
Az tudja valaki hogy a hol van az a Collector aki alkarpáncélt vagy mit ad ha összeszedsz neki vmilyen alapanyagot? Mert ezt még meg akarom csinálni mert már minden kész és mennék tovább a storyban......vagy ezt késõbb is meg tudom tenni?

BEAST
#2707
eh ... ki számolja ... én nem tudnám megjegyezni <#idiota>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#2706
nem

ki hányszor halt már meg?😊
én 202x eddig 😊))

#2705
most mar csak a gyerek ruha kuldi van hatra nekem, de azt meg kitol kenne megkapnom??
#2704
THX! sikerult megcsinalni, az volt a gond, hogy ha mar nalad van a cucc akkor nem jelenik meg az ember felett az zold ikon. 😞 most mar ezt is tudom! 😊
musha
#2703
ja és 60%-ig mehet le max, utána már nincs több levonás (még szerencse ^^)

musha
#2702
nem 13%? <#fejvakaras>

EmThor
#2701
kijössz ascalonból, rögtön jobbra, fel a dombon, ott egy buksza, neki kell...

használj ventrilot

#2700
sziasztok!
Kiraly a game!! 😊 Meg csak tegnap kezdtem el vele jatszani, es nagyon tetszik.
Most vagyok 8 szintu, karim neve: "Flavia Sarah James"
lenne par kerdesem.:
A tutorialban hol talalom meg azt a kuldit amelyikben a "Beautiful" cuccokat kell oda adni valakinek??? a tárgyak már megvannak. 😊
Lehet kapni arusoknal gyereknek valamit 200ert ahoz is van kuldetes, mert mar majdnem mindent bejartam (termeszeti akadalyok nem engednek mar csak tovabb) a faltol Delre (lefele a terkepen)
TS: melyiken vagytok fent (csak az uccso 9oldalt neztem at (Apr 28tol)
Elore is thx a valaszokert es meg talalkozunk fent/bent.
#2699
minden meghalás után -15% HP meg MP

Timbo
#2698
HÁJ ! egy kérdés!? ha meghal egy kari gondolom újraéled nem? és mit veszít?csak Xp-t? vagy tárgyakat is mint a Tibia -ban :? köszke 😊

\"First escape you own faults before you free yourself to critize others.\"

EmThor
#2697

0Fritz0
#2696
Valami csákót gyepál wazzeg. Hõ, ez khirály! 😊

Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.

EmThor
#2695
Bazeg Lehel hol van?

<#integet2>

#2694
Vagy ha találkozik is, egyáltalán nem biztos, hogy rájön, hogy magyar 😊
Én is beszélgettem végig angolul egy sráccal coop questben, utána derült ki, hogy magyarok voltunk...

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

EmThor
#2693
változatosak 😊 pissz 😊

BEAST
#2692
a világ annyira nem is nagy , de a districtek miatt nagyon kicsi az esély arra hogy magyarral találkozzál...

hol tartasz? mert sztem minden epizódban egyedi mobok vannak , nagyon kevés az ismétlõdõ ... nekem nincs gondol ezzel

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#2691
Ahoz képest alig látok Magyarokat.Lehet hogy elég nagy ez a világ?
Más.A monszták nem valami változatosak..Kinek mi a véleménye?

EmThor
#2690
800 db jött elsõ körben, megkérdeztem 😄

EmThor
#2689
azt a kurva!!!!!<#hehe>

EmThor
#2688
für sieg 😄

0Fritz0
#2687
Jó éjt! 😊



Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.

Seaweed
#2686
Kinyomtattam A4-es fenyes fotopapirra szegely nelkul..nagyon jo lett.. lehet elviszem ismeroshoz es nyomtatok nagy plakatot belole... 😉 (ugyis mindig azt mondja hogy nem kerek tole semmit a segitsegeimert..most majd kerek 😉)
Seaweed
#2685
Tenyleg marha nyomaszto ez az elpusztitott Ascalon...
Seaweed
#2684
Hubanyek nem semmi!
Seaweed
#2683
Megyeget a biznisz 😄
Eladtam egy eye-t...kovacs adott volna erte 6g-t...mikozben kerult vagy 100-ba...
Meghirdettem, elvittek 9-ert...meg igy is 3-al tobb mint amit a kovacs ajanlott erte...de kesz rafizetes..viszont nem volt ra szuksegem...aranyra meg igen 😉

Ilyen sok kicsi sokra megy alapon mar volt 1500g-m is 😉