Guild Wars 1-2 MMORPG
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Yak's Bend-ben egy nõ van aki Ringmail Boots-t ad (47 armor)
kint a kapu elõtt egy fickó, aki Captain's Helm et (a47 +1 strenght armor+20)
a Gauntlets-re istenért sem emléxem hol..
Lehet nem mindenki veszi meg(mint pl. en),de anélkülis élvezhetõ.
Innen töltsd le😊
no offence 😊
http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?
😄
http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
akkor a jelek szerint mindig olyankor néztem, amikor már +2%-ot begyûjtöttem elõtte <#heureka>#heureka>
neked megvan a felsoresze (robes) ???
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
nekem a felso kellene mar csak.
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
ki hányszor halt már meg?😊
én 202x eddig 😊))
használj ventrilot
Kiraly a game!! 😊 Meg csak tegnap kezdtem el vele jatszani, es nagyon tetszik.
Most vagyok 8 szintu, karim neve: "Flavia Sarah James"
lenne par kerdesem.:
A tutorialban hol talalom meg azt a kuldit amelyikben a "Beautiful" cuccokat kell oda adni valakinek??? a tárgyak már megvannak. 😊
Lehet kapni arusoknal gyereknek valamit 200ert ahoz is van kuldetes, mert mar majdnem mindent bejartam (termeszeti akadalyok nem engednek mar csak tovabb) a faltol Delre (lefele a terkepen)
TS: melyiken vagytok fent (csak az uccso 9oldalt neztem at (Apr 28tol)
Elore is thx a valaszokert es meg talalkozunk fent/bent.
\"First escape you own faults before you free yourself to critize others.\"
Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.
Én is beszélgettem végig angolul egy sráccal coop questben, utána derült ki, hogy magyarok voltunk...
http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?
hol tartasz? mert sztem minden epizódban egyedi mobok vannak , nagyon kevés az ismétlõdõ ... nekem nincs gondol ezzel
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
Más.A monszták nem valami változatosak..Kinek mi a véleménye?
Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.
Eladtam egy eye-t...kovacs adott volna erte 6g-t...mikozben kerult vagy 100-ba...
Meghirdettem, elvittek 9-ert...meg igy is 3-al tobb mint amit a kovacs ajanlott erte...de kesz rafizetes..viszont nem volt ra szuksegem...aranyra meg igen 😉
Ilyen sok kicsi sokra megy alapon mar volt 1500g-m is 😉

