Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Lynx_TWL
#2932
kösz, MM csekk lesz akkor 😊

๏̯͡๏﴿

Lynx_TWL
#2931
csá 😊 még érettségi felénél se vagyok de már tervezem GW játszást is wow mellett😄

๏̯͡๏﴿

EmThor
#2930
semmi csak tetszett 😊

runethecrow
#2929
Engem érdekelne ha megvan még.

Seaweed
#2928
Oooo miert hogy kellett volna mondanom?
Inferno
#2927
<#eplus2><#eplus2>

PS3/X360 user: Infernohun

EmThor
#2926
ez jó: "láttak még".... mint vmi kihalóban lévõ faj 😄

EmThor
#2925
sonic legalább spoilerezz lécci 😄

Seaweed
#2924
8K
CD Galaxis : elfogyott utanrendeles alatt
Automex: detto

Nagyobb aruhazakban (pl MM) lattak meg.
BEAST
#2923
sziaaa 😊) 8000 pénz ha jól emléxem ... és nem tudom hogy mennyi maradt ...

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Lynx_TWL
#2922
Mennyie kerül a gém/kapható még Bpn?😊

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

#2921
Hogy kell ide eljutni? <#wow1>
Seaweed
#2920
De azert 8-an legyurtetek siman nem?
#2919
új ruci <#vigyor2>



lvl 31-es Dragon <#wow1><#wow2>

PTW
#2918
van 2db Necromancer Rune OF Minor Blood Magic-em , ha esetleg érdekelne valakit..

#2917
én csak azt mondtam hogy a mecs végén már csak én meg a gyerek voltunk és én nyertem ennyi...
amit mondassz csapatot azt is ki lehet nyirni, nehezen, de ki lehet...
pl egy Mesmer grouppal....

#2916
Annyira tap a warriro?

PS3 ID: MagTher GamerTag: Arwenke

BEAST
#2915
nemmondod 😄DDDD

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

EmThor
#2914
tank

BEAST
#2913
mondjuk nem kell W/Mo-knak lenniük ... elég ha qrvasok Warrior/akármi van 😄DD ... szó szerinte legázolják az ellent ...

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

EmThor
#2912
kösz

BEAST
#2911
van de már Katának igértem 😄DDD

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

BEAST
#2910
1000 arany= 1 platina

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

BEAST
#2909
látod ez a rossz hozzáállás ... hol láttál te 1v1-et az arénában? probálj megállítani 6 W/Mo-t 2 Mo/W-vel a hátuk mögött ...

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

musha
#2908
ja meg van egy eladó Warrior Rune of Minor Axe Mastery-m ha érdekel valakit.

EmThor
#2907
irc guildwars.hu a quakeneten bejön? mer nekem a quakenetet se hozza be újabban... :/

musha
#2906
én esetleg hammer-bõl tudnék adni egy 14-21-est...de az nem kard 😞

PTW
#2905
hááj

nincs valakinek véletlenül egy eladó fasza kardja..?
megõrülök, lassan 15 ös a karakterem és egy akkora f*s karddal mászkálok shiverpeaksben hogy az szégyen. 8)
és még egy normális fegyverbe nem botlottam

Kata
#2904
oksa! On-lány leszek szerintem akkor is. 😊

[/cserf][/fülünyúl]

EmThor
#2903
de most off-fiú vagyok 😄 majd estefele 😄

EmThor
#2902
szia nem, de még alacsony szinten vagyok és most akarok rangert indítani, röfi állatkával 😄 vkinek volt 14. szintû pig pet-je Pumba néven 😄

Garden De Thor bows 😊

Kata
#2901
szia!
Találkoztunk már? Karid neve? 😊

[/cserf][/fülünyúl]

EmThor
#2900
<#wave>

Kata
#2899
minnyá on-lány leszek 😊

[/cserf][/fülünyúl]

#2898
arany rúd<#hehe>
nemtom, de nem tökmind1?

EmThor
#2897
1000 arany az 1 platina vagy mi a neve?

EmThor
#2896
de 😄

#2895
sztem azt nem lehet tammelni

EmThor
#2894
novemberi várható kiegészítõig van még idõ!!

nemsokár szerintem indítok rangert és milyen állatom lesz, na milyen?

vadröfi 😄

azirafael
#2893
Brühühü én a hétvégén betonoztam anyóséknál, szóval még mindíg lvl 6 vagyok....

#2892
annyira nem egy über kaszt 😊
én arénában lenyomtam még régebben egy W/Mo-ot E/Mo-al, csak vakitani kell és nincs adrenalin <#hehe>

Seaweed
#2891
<#nevetes1><#nevetes1><#nevetes1><#nevetes1>
Hmuda
#2890
Én is ezen gondolkoztam kicsit. Remekül illik a Life-syphon a Frenzy mellé. Bár még gondolkozom a Rangeren. Monk azért nem akarok lenni, mert nem én vagyok a legjobb healer a világon...

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

EmThor
#2889
lécci minimális kommentet a képregényekre, mert ha nem teccik nem csinálom és elkapálom magam, ha tetszik akkor még várható, KÖSZI 😄

BEAST
#2888
a Warrior/Monk nagyon jó kari ... a legjobb party ha soksok W/Mo és 2 Mo/W van a partyban ... nincs az az ellenség ami legyõzné õket ... ja de egy másik ilyen party 😄

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

EmThor
#2887
monk-ot láttam sokat, de én necrót használok, de nem az igazi, manaigényes, de hátha beindul 😄

Bakutyin
#2886
nem.
Persze ettõl még megvehetem de szeretem ha korlátlan a tár.
Megvan az a hülye tulajdonságom, hogy ahelyet hogy a legszimpatikusabb kaszttal elkezdeném tolni, elviszem mondjuk 10 szintre, megunom/kiváncsi vagyok a többire és elkezdem egy másik kasztal...aztán azt is megunom, és jön a következõ...

Hmuda
#2885
Warrior mellé milyen szakmát javasolnak az egybegyültek?

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

EmThor
#2884
ja, mé' nem elég ? 😄

gyûjtõváltozatot veszel 17ért asszem lehet 6 de nem tuti

Bakutyin
#2883
+
ja és az igaz hogy max 4 karaktered lehet?