Guild Wars 1-2 MMORPG
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Bár ez a beakadás nemtudom, hogyan csúszott át a bétán. Elég szembeötlõ hiba és a megoldás is kézenfekvõ (bizonyos távolságon kívül magától teleportáljon a játékoshoz).
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
[/cserf][/fülünyúl]
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
psn: TasManHUN
Az elsõ csapatot sikerült leütni, de a másikról róhattúl nem tesz említést 😞
A Surmiai küldivel kapcsolatban én is elrontottam, a lényege az, hogy a tûzvivõ alakulatokat meg kell ölni, mielõtt elérnék a kapukat. Ugye az egyik alakulatot egybõl látni lehet amikor megkapod az Öregtõl a feladatott, a másik kaput én a vízen keresztül találtam meg (Észak irányba) és lehet, hogy oda megy a következõ csapat. (?)
10 perc és on-line leszek…
De sajna sok a Charr..es erosek is...edddig megszivtam..visszafordultam...(£v£6 Henchman-okkal..en £v£11 E/R vagyok, Cassandra Ryuxa neven...)
(Nagy valoszinuseggel este kilenc utan tudok ma jatszani.)
Segítségeteket szeretném kérni két missioval kapcsolatban.
Az elsõ hogy a nyag falnál lévõ bónusz küldetésnél nem találtam meg mind a négy ruhadarabot, csak hármat, merre találom õket?
Illetve, a ruins of surmiában lévõ bónusz küldetést hogy kell megcsinálni ill. mit kell csinálni?
Egyébkén király a game!!!
Elõre is köszi
hali
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Úgy egyébként a tapasztaltabb versenyzõk milyen kasztokat ajánlanak? Most nekiállnék a játéknak komolyabban, nagyjából kipróbáltam mindet, de nem tudok komnkrétan dönteni, hogy melyikkel kéne nyomulni. Mondjuk egy Elementalist/Necromancer párosítás?
Burn the flamer! Kill the spammer! Purge the troll!
GW map: http://gwforum.ca/moom/GWMap2ndBetaLabeled.jpg
Nyitott szem 4 teh win! 😄DD
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?
Amúgy én is most vagyok level 11, szal én sem vagyok maxon 😊
http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?
mennyire megfogsz lepõdni 😄DD
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
\"Szabadság, szerelem, ext2 kell nekem !\"
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
\"Szabadság, szerelem, ext2 kell nekem !\"
Én arra céloztam,hogy viszonylag hamar "kijátszható" (felfedezhetõ a terep)...
Mennyi idõ is telt el a megjelenés óta?
Buli tájm! 😊
Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.

felére levettük az életét, meghalt egy monk kivételével mindenki, mire felrezelt minket addigra fullon lett az élete, megint levertük felére, de utána nem élte túl senki 😊
