Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Seaweed
#3032
Nagyon jo party-t nyomtunk...zsir volt! Igazi Charr irto brigad voltunk <#vigyor>
Hmuda
#3031
Már megjavult. Egy relog megjavítja.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

zippofcy
#3030
Hát remélem is hogy nem 100 óra játékidõért fizettem 8 ezret <#vigyor> De mondom abszolút nem célom benne a rohanás. Ez még csak nem is MMORPG, inkább olyasmi mint a Diablo. Szóval ha vannak olyanok akik patch után szívesen mennének együtt, napi 1-2 órában (vagy még ritkábban) beszéljük meg és menjünk együtt. Ha ilyen nem akad akkor megyek olyanokkal akik beszélnek angolul. Henchmanokat elfelejtem az tuti.<#vigyor1>

PC, PS3, x360; Wii; SNESt és PS2őt eladtam az Alfát összetörtem de vettem azóta másikat :)

EmThor
#3029
itt 10-12 nap aki nagyon hajt!!! de nem rövid ez a game!!!

zippofcy
#3028
Aki patch után akar új karit indítani szóljon, megyek én is. WoWban úgyis megvan már az epic mountra is a lé <#vigyor> De WoW mellett nem akarom éjjel nappal nyomni a GWt, meg ez rövidebb is. Szóval csak akkor fogok vele játszani ha akad magyar akivel menjek. Nem mintha nem tudnék külföldiekkel játszani meg szólózni, de ott van arra a WoW. <#vigyor1> Itt Kb. hány óráig tart elérni a lvl 20at? (WoWban most tartok 37 nap tiszta játékidõnél -az kb 900 óra, és kb. 20 nap után volt meg a lvl 50)

PC, PS3, x360; Wii; SNESt és PS2őt eladtam az Alfát összetörtem de vettem azóta másikat :)

EmThor
#3027
most indítottam egy rangert, elsõ megölt ellenfelembõl hullott egy sárga festék, a 3.megöltbõl egy kék 😊

viszont ha kész a frissítés érdemes akkor indítani az új karit, az új küldik miatt

Seaweed
#3026
Detto gaz van a szerverrel..nem is merunk kilepni 😄DD
runethecrow
#3025
Fõnök! azt a Vampiric War Hammer Of Enchating cuccost hol találtad?
És persze ha nincs rá szükséged akkor én szívesen...<#idiota><#idiota><#idiota>

PTW
#3024
most komolyan hol dobnak ilyen kardot??????

TasManXT
#3023
pont rewardért kellene mennem :/

psn: TasManHUN

EndreMan
#3022
Engem sem.....várunk várunk....

Hmuda
#3021
Hm, valami nem kóser a szerverrel. Nem enged utazni...

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

EmThor
#3020
csak nyugatra, elég ha berohantok beszélni akivel kell, nehéz a vége, de megéri, egy páylával nyugatra van szal tölt majd! sok sikert

musha
#3019
althea`s ashes...sok sikert 😊

alma2
#3018
resurrectet kesobb siman tudsz venni az arustol

szerintem

Seaweed
#3017
Zsir...mi aszem most megyunk neki partyban 😊) (only magyar team)
EmThor
#3016
piquen sqerben van egy 2000xp-s küldi!!!! megcsináltam!

#3015
<#vigyor3><#vigyor5><#vigyor2>







Lord Maelstrom
#3014
Feltámasztás? Azt hiszem azt még az elején lehet szerezni egy monktól aki ascalon kapujától nem messze ácsorog és mondja is hogy ha odahozol még vki-t akkor kapsz valami resurect cuccot.

De mivel eddig nem sok értelmes (értsd angolul tudó) emberkével futottam össze ezért még nem próbáltam.

Seaweed
#3013
En meg az ep ascalonban szereztem egy mellekkuldetesben. (de mar tiszta hogy kitol..asszem Ascalon city bejarata melett Monk-tol...jah es E/R vagyok)
Lord Maelstrom
#3012
Na én is nekikezdtem néhány napja. Most vagyok level 8 nekro (mint mindig)
Arra viszon sehogy sem jövök rá hogy a pokolba tudom ott hagyni az "ép" ascalon-t.

Nagyon örülnék ha összetalálkoznék egy két magyarral és partyban nyomulhatnánk az az igazi.

#3011
Nem tudja vki hogy ilyen feltámasztás skillt honnan lehet szerválni?

alma2
#3010
olvasgattam ossze vissza miert nem lett meg a bonus mission a III. Ruins Of Surmia kuldetesben, pedig ujra jatdba kinyirni azokat akik viszik a tuzet hanem kovetni kell a templomig eszrevetlenul oket.
jo kis oldal, elorebb tart mint a magyar 😊
http://www.gwonline.net/article.php?artid=94&action=part1

szerintem

Seaweed
#3009
(Itt mar LvL 8-as Henchmanok vannak)
Seaweed
#3008
Nah most elsore sikerult Grenditch Courthouse-ba eljutnom...es most uber durva voltam..meg csak megizzasztani se tudtak..a Henchmanok is nagyon jol vegesztek a dolguk..egyszer halt meg a warrior..de feltamasztottam.
<#eljen>
Hmuda
#3007
Uh, jó hogy említed: a cuccok amiket PvE-ben megszerzek azok örökre unlockolva lesznek PvP-re? Akkor is ha csak lootolta és rögtön túl is adtam rajta?

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

BEAST
#3006
a pvp only kari lvl20on kezd és csak pvpzni tud , az egyetlen hátrány hogy csak azokat a skilleket használhatod amit pve-n is megszereztél már

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

BEAST
#3005
mint mindig ... a legtöbb 6 teames meccsen 4 tutit koreai 😄DD ... de azért megverjük õket , nem mind skilles pléjer 😊))

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Seaweed
#3004
Hat el foglak keseriteni .. £v£11 szinten 3db £v£6-os Henchmanel +1 £v£10-es Pet-el se tudtam eddig....(4x probalkoztam..egeszen a kapun tul...a romvarosig mindne ok..addig aratom mind...de utana meg a farkasfalka taktikaval se sikerult eddig.)
Hmuda
#3003
Amúgy kira a PvP arénás megoldása. Most is sikerült kifogni egy olyan csapatot amelyikkel zsinorban lenyomtunk 4 flawless gyõzelmet, csak aztán jött egy csapat amelyik két monkkal machinált. 😛

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#3002
Én most próbáltam eljutni Pikettõl nyugatra lévõ zóna másik végébe lenyomni pár Charrt, de a level3-as henchmanekkel közel lehetetlen.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Seaweed
#3001
En is pontosan ott vagyok "most", de nekem szerencsere elotte nem kellett kereket oldanom..eddig csak Picken Square-bol Grendich Coutrhouse-ba menet kellett eddig megfutamodnom...
(Bar teny az elmult 2 napban ha 3 orat jatszottam vele...enyi idom volt csak ra..)
Seaweed
#3000
Ha igy haladok mind idovel, mind a jatekra fordithato intervallumal..soha nem jutok el "arra" a szintre...
Hmuda
#2999
Hát még csak most vagyok level 10 és Piket Square környékén garázdálkodom. De már a támadás elõtti Ascalonban is képesek voltak órákig loholni utánam.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#2998
Úgy vettem észre, hogy most épp Korea áll a helyzet magaslatán.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Seaweed
#2997
Lehet hogy te lorebb jarsz azert! Ennekem eddig csak Charr-ok elol kellett elmenekulnom parszor..es azok leszakadtak es hagytak minden alkalommal elfutni..
Hmuda
#2996
Hm, engem mindig kitartóan követnek az egész zónán keresztül és semmi esélyem sincs pihentetni a csapatot.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Seaweed
#2995
En ha elszaladtam..ami nem egy nagy szo...sose jottek utanam! Mindig otthagytak egy ido utan hagy szaladjak..!
BEAST
#2994
nah emberek össze kéne hozni egy 8 fõs magyar HoH partyt elverni az amcsikat meg a koreaiakat 😄DD holnap 20:00? 😛

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

SZEG007
#2993
Kalandozás az Underworld-ben, és végzetes találkozás egy Lich Dragonal😊


Hmuda
#2992
Van még egyvalami ami most jutott eszembe: sajna más MMO-kkal ellentétben itt a mobok elõl menekülés lehetetlen. Ha szorul a hurok, akkor csak travellel lehet végleg lehagyni az ellenfeleket. Elég fárasztó tud lenni, mikor alacsony zónában kolbászolok és ott lohol mögöttem a teljes térkép mobállománya.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

EmThor
#2991
frissítés a héten érkezik Infi, nyugi.... de botokat nem hiszem h kezelik, jelentsd PONTOSAN ha lehet a /bug paranncsal <#eljen>

Inferno
#2990
Jah ma velem is történ ilyen ott voltam a bejárat elõt meghalva a bot meg bevolt akadva(és qrvára nem volt megint végig vinni mert geci néhéz volt ) és a reakcióm az volt hogy majd nem széét vertem a billentyûzetet😊), de legalább ki tudnád rúgni vagy valami 😛.

PS3/X360 user: Infernohun

EmThor
#2989
sivatag, outpost, thx ----> qKaC3K <#worship>

EmThor
#2988
álltólag ha vmi szellemeknek teljesítesz küldit megváltzotathatod a 2.kasztod!!!

#2987
Jau ez, hasznos javításokat tolnak bele hálisten!

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

#2986
Ezért kell embereket partyba hívni, bár tegnap sikerült összeszedni egy fickót, aki ment elõre mint az õrült, így mondanom sem kell, hogy mi lett a vége. 😊
EmThor
#2985
de ha bementek új térképre feléled mindegyik hentmen és ott lesznek helyben 😊

Kata
#2984
Igen, régen játszottam a Diablo 2-vel kipróbálás szintjén, és ott ha nagyon lemaradt a kísérõ, akkor utánad teleportált.
A gyógyítós hibát én még nem észleltem, nálam a monk inkább meghalt, de addig is engem vagy a többi karit gyógyította a csapatban. Nekem inkább pont az volt sokszor a bajom vele, hogy magát gyógyíthatta volna ahelyett, hogy olyat, akinek még 75% felett van az életereje.

[/cserf][/fülünyúl]

Seaweed
#2983
Nekem volt hogy derekig beragadt egy Henchman Warrior a hegyoldalba..se elore se hatra..meg szerencse hogy kozelben volt a kapu amit el akartam erni...igy nem esett hatranyom a dologbol.