Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Seaweed
#3082
Most is volt ilyen Nolani akademian.. :d
Elutaztam egy rewardert..jovok vissza Mondom tarsamnak hogy itt allok melleted nyomja ujra a party-t...erre vagy 3 magyar megszolal "hol allok?" 😄DDDD
EmThor
#3081
nem de ügyes taktika a név kitalálásához 😉 K. és már rég jáccik, csak külföldiekkel asszem 😊 sss nem tõlem tudjátok

0Fritz0
#3080
Gw.hu-n regisztráljátok a céhet.

Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.

#3079
jah, a németek és a franciák annyian vannak, mint az oroszok (nyehe), hihetetlen, minden város germán nyelvtõl hangos...

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

Kata
#3078
Flórika? Játszik már? Mert itt csak azt írta, h megveszi. 😊

[/cserf][/fülünyúl]

EmThor
#3077
mirc: #guildwars.hu on quakenet

EmThor
#3076
tegnap este, beacon's akárhol, bementünk a Céhhel, elszóltam magyarul magam, minnyá jött vagy 5 másik, németek rögtön levágták h eccer nem õk vannak mindenhol (meg franciák meg spanyolok) 😄

EmThor
#3075
Tatyla, kábé 30mp alatt megtaláltam akit kerestem, hozzáadtam barátaimhoz, küldtem egy privát üzit, megbeszéltük a helyet és a districtet és ennyi!! egyszerûbb nem is lehetne, nem kell itt töcsölni szerverekkel, sem patch-ekkel! 😊

WoW-al ha majd lesz rálátásod erre is , nagyobb, majd összehasonlíthatod!

EmThor
#3074
árkád 576ba is volt még vasárnap vagy 6 darab

EmThor
#3073
nem Te vagy az egyetlen lány Kata!!!! van még 1, de nem árulom el 😉

ReTeK
#3072
na meg a nevek alapján se lehet rájönni hogy magyarokat látsz...

Tatyla
#3071
ja értem,csak még most bontogatom a szárnyaim...<#wilting>

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Kata
#3070
Az tökmindegy, ahova épp tesz a szerver. Ha teamben vagy, azokkal mindenképpen egy districtbe kerülsz, ha csak úgy bedob valahova, cseten megkérdezzük, és az egyikbe átmegyünk mindannyian. Nincs olyan, hogy általánosan mondjuk a 12-es districtben vagyunk, pláne, hogy városonként különbözõ számú district van nyitva az ottani forgalomtól függõen.

[/cserf][/fülünyúl]

Hmuda
#3069
Hm. Ha egy mission-nél mindkét kard ott van a pajzs mögött, akkor már ott minden 100%-osan megvan (bonuszokkal, mindennel együtt)?

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Tatyla
#3068
melyik districhben szoktak lenni a magyarok?
az elején a normált vagy a pvp-t ajánlott választani?

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Tatyla
#3067
köszi!
amugy én is nöi karaktert kreáltam...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Kata
#3066
Aki még esetleg meg akarja venni a játékot, de már nem talál sehol, akkor próbálkozzon be a plázákba, nagyobb üzletközpontokba, mert pl. a Westend 576 boltjában még volt amikor én vettem.

[/cserf][/fülünyúl]

Kata
#3065
Szerver egy van, csak több district van a városokban. Azaz mivel az összes játékos csak a városokban találkozik, ezért "párhuzamos dimenzió-szerûen" több szerver megy a városoknál, ezeket kerületeknek, districtnek nevezték el. Játék közben bárkivel csetelhetsz, beszélhetsz, így össze lehet jönni azonos districtben, mivel azt a játék során szabadon választhatod. Legfeljebb ha igen nagy a tömeg egy districtben, akkor oda már nem enged be, de eddig ilyen még nem fordult elõ velem pl.
Guild rengeteg van magyar is, szóval még válogathatsz is. Innen többségünk az Elite Hunburgers guild tagja. Szerintem bármelyikbe szívesen felvesznek, ha kéred, de a guildwars.hu oldalon is találsz még magyar céheket.
Mellékes infó, de a sok nõi karakter és név ne tévesszen meg, tudomásom szerint eddig az egyetlen magyar lány vagyok a GW-s társaságban. 😊)

[/cserf][/fülünyúl]

runethecrow
#3064
Igen de igazad volt mert nagyon szívja a life pontokat!
Persze ha 125000lenne az életpontom ne érdekelne<#idiota>
Kösz mégegyszer fõnök<#hehe>

runethecrow
#3063
höhö

Tatyla
#3062
sziasztok!
sikerült megvetetnem a debreceni MM-böl!
valaki adna egy kezdeti instrukciót hogy melyik a magyarok álltal látogatott szerver meg guild és hasonló információk?
elöre is köszi a segitségeteket...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

EmThor
#3061
1-2-3-4... (/me számol) 😄

Hmuda
#3060
Hm, van valami lehetõség, hogy megnézzem, hogy a küldetésekben mennyi bonusz küldi van (legalább számszerûleg)?

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Seaweed
#3059
Kb mi is akkor ..bar elobb mielott el kellet mennem melozni nyomtuk egy oracskat.
Hmuda
#3058
A W/Mo nagyon jó, nekem bevált eddig.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Phoenix007
#3057
Valaki írt itt egyszer valami jó kaszt-párosítást, de már nem találom, hogy pontosan mit. Vagy W/Mo vagy W/Me. Indítanék egy olyat, ha már így ajánlották. Szóval melyik is volt az?

Burn the flamer! Kill the spammer! Purge the troll!

#3056
Mikor keditek el a partyt, mert én 7-8 körül lépek fel?
#3055
Este fele leszek fenn úgy 7-8 óra körül, majd kereslek. 😊
#3054
Én hasonlóban, lvl 10 vagyok, mort svengar, keress majd meg, ha arra vagy!

Hmuda
#3053
Hm, két másodperc sincs a körzetváltás és én rendszeresen váltok, ha valahol nem akarnak eladni valamit. Csak hozzáállás kérdése. Én jobban ötülnék egy országokra osztott körzetlistának (és kereskedelemre meg lenne egy külön trade-district).

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#3052
pedig hogy fájt rá a fogad 😊

Seaweed
#3051
Hehe..teged mar lattalak...mentem el melleted 😛
runethecrow
#3050
Üvölts rám ha onlány leszek...valamikor éjjel..
Rune The Destroyer néven vagyok fenn.

runethecrow
#3049
Nálam van...megkaphatod...<#vigyor5>

Seaweed
#3048
Igen...elvileg ma partyban csinaljuk majd meg. Johetsz te is!(ha akarsz)
#3047
A Vampiric War Hammer nem semmi, nekem is faj a fogam egy olyanra. 😊

GW2: Prana - Hanako - Zen Paradox [MoD] (Piken) | Aion: Prana [c ude] (Spatalos/Elyos) | Guild Wars: Hanako Ken - Zen Paradox

PTW
#3046
az eg ykicsit meglõné a játékosok közti kereskedelmet szerintem, macerás lenne csak azért különbözõ distrikekre váltogatni hog yel tudj adni egy egy cuccot
arról nem is beszélve hogy.. pangnának a kerületek.

Hmuda
#3045
Ezt a szétszóródást lehetne elkerülni ha a devek nem számoznák a districteket, hanem szépen országok szerint elosztanák. Kezd már fárasztó lenni, hogy mindenhol csak a hülye németek meg franciák szövegei virítanak. :-/

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

PTW
#3044
namármost, te szerintem rúnáról beszélsz nem fegyverrõl mert olyat én még nem láttam hog yweapon unlocked viszont ITEM UNLOCKEDot igen 8)

attól mert a kasztodtól eltérõ tárgyat, rúnát, upgrade itemet találtál még természetesen kinyerheted, csak használni nem fogod tudni. jó pénzért el kell sózni 8)

Hmuda
#3043
PVP kariknál már ott lesz a listában a kard mint választható fegyver karigenerálásnál gondolom.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#3042
Volna egy kérdésem mi van akkor, ha modnjuk találok egy fegyver ismeretlen a megfelelõ kit segítségével ismerté teszem és kiírja, hogy xy fegyver unlocked, de mondjuk a kasztomtol eltérõ. Teszem fel ranger vagyok és egy kardnál fordul elõ ez, mármost ahhoz ugye sword skill kell hogy használni tudjam. Kérdezem én akkor mire jó ez?
Köszi. 😊
#3041
Ha tudod a nevét küldjél üzit neki, mert én is egy 5-6 nap után futottam össze velük egyeztetés alapján. Szerintem nincs konkrét district. Egyszerûbb ha belépsz egy guildba. 😊
#3040
Egyébkén sikerült a két bónusz küldetést megcsinálni(Great Northern Wall, Ruins of Surmia) Köszi a segítséget 😊)
Hmuda
#3039
Nem akarod most?

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#3038
Üdv mindekinek!
Tegnap este próbáltam meg megcsinálni a piqen squareben 2000xp küldit de nem sikerült, majd ma este talán. Aki hasonló cipõben jár szívesen várom.
Hmuda
#3037
Hopp, mégvalami. Kitaláltátok, hogy a magyarok melyik districtet használják álandóan?

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

ReTeK
#3036
milyen néven tolod ?

Hmuda
#3035
Hm, mi az elõnye, ha valaki elfoglalta a HoH-t? A játékban csak annyi van, hogy Amcsi, EU, stb élvezi az istenek jóakaratát, a manual is csak annyit említ, hogy különféle dolgokkal honorálják a nyerteseket, de hogy mivel, arról sehol semmi.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Lord Maelstrom
#3034
Na igen itt nem annyir a szint a lényeg hanem a takitkázás.. nem azért ölöd meg mert te lvl 50 vagy és õ meg lvl 45. Hanem ahogy én észrevettem.. inkább taktika .. ügyes skill beosztás.. kicsit hasonlíta rendszer a Magic the gatheringre (nyerõ támadási taktikát kell kitalálni stb). Én emiatt hagytam abba a wow-ot 😊

BEAST
#3033
lol ... nem lvl20 a gém ... utána jön az igazi kihivás ... rengeteg olyan terület amit csak 20as karik tudnak felfedezni hihetetlen csapatmunkával ... és nemrég találtuk meg Katával a Guild Hall-os emberkét ... jól végigjártuk az összes lehetséges klán odut 😊)) ... elõre bekészitett flag pontok ... hatalmas szigetek ... ha a klánok öldökölni kezdik ott egymást az L2 ostromai semmik lesznek ehez képest 😄DD

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."