Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

SDana
#3533
Nekem is alig van több, mint 2... Persze lehet, ha nem költöttem volna el párat az ezüst festékekre, akkor több lenne 😊

Ténleg, fehér festék létezik? Ki lehet valahogy keverni? És miket lehet kikeverni és hogyan?

GW -|- Dana Liena Me/E - Fagyasztó szemfényvesztő -|- Dana Heel Mo/Me - Gyógyászati segédeszköz La2 -|- Danaliena 55 PW - doom light sux, bw rulz :)

#3532
16 ezer arany vazz 😄
Én épp a második platinatömbömért teperek...

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

#3531
sztem nem =/

Sámán
#3530
Végre kaptam elég piros festéket a piromániás rucihoz 😊
[/img]

FeketeVipera 77 SS

Hmuda
#3529
Nekem is ekkora az invem. Ennél jobban már sehogy se lehet megnövelni?

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#3528
esett egy ilyen kalapács, semmi extra stat, csak a kinézete (én még nem láttam ilyet)

BEAST
#3527
és milyen igazad van 😄 abszolut nem lehet összehasonlitani a 2 játékot

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Hmuda
#3526
Szerintem meg két totál különbözõ kategória.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Sámán
#3525
Köszi! 😊 Kár hogy nem adja vissza...

FeketeVipera 77 SS

#3524
Ha kijössz ascalonból, lesz ott egy NPC vmi tammer, annak kell "leadni" de utána már nem tudod visszaszerezni!

#3523
Elite Hunburgers klánba van tagfelvétel, aki akar csatlakozni, az írjon nekem pm-et...

Sámán
#3522
Légyszi <#help>
Másodlagos ranger küldinél charm skllemet kéne használni egy kijelölt állatkán, de az a baj hogy már van egy lvl5 moám -ami tök aranyos...
Addig nem tudok másik állatot megszelidíteni amíg õ ott bóklászik körülöttem -legalábbis ezt írja ki -és mellesleg kinyírni sem tudom.
Hogy szabaduljak meg tõle???? 😊

FeketeVipera 77 SS

dougO
#3521
Bocs, de közbejött valami, majd megbeszélünk másik idõpontot játékban.....

http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever

azirafael
#3520
Persze helyesen írva a "szóval"<#unalmas>

azirafael
#3519
Inkább egy ilyen kellene a fejlécbe:

Ez jobb mint a WOW stóval ne is kérdezd, mert simán bealázza!

musha
#3518
azt Surmiában a coop mission-ben tudod megszerezni asszem.

musha
#3517
lehet, hogy a topik fejlécébe már elkelne egy `Ez nem WOW, ne is hasonlítsd hozzá` felirat.

EmThor
#3516
itt van videjó, de guildwars.hu galériájában is van sok, meg tekerd lefele ezt a fórumot is akár 😄

AnarchoiD
#3515
kuldjetek kepeket ebbol a sokaka altal "wow alazo" -nak titulalt gammabol!

Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.

EmThor
#3514
2 legjobb Céh harca az e3-on, korea VS http://www.gwonline.net/files/files.php?temp_view=files.php&game=&id=26

#3513
Jaja a nevem lemaradt Gervis Kibud...
#3512
Jajj, emberek akik ezeket a küldiket csinálják talizzunk már plz. Ascalonban

#3511
Hali
Cities of ascalon küldivel kapcsolatban merre kell keresni a monumenteket?
Elõre is köszi. 😊
#3510
cities of ascalon küldivel megakadtam,valaki megtudta csinálni?márcsak surmiai monument hiányzik,de sehol nem találom
SRobert
#3509
Én az összes karakteremmel 4-es 5-ös szinten átlógtam. 😊
(az utolsóval lvl 2-n)

>:] Hiábavalóság, minden csak hiábavalóság...

#3508
Már csak a csajnak kell az ajándékot megtalálnom és nincs több küldim érdemes most már menni a támadás utánni idõszakba 7 szintû vagyok W/Mo Fotos Hun

Xbox Live Gamertag HuN FoToS

#3507
Hali
a pcd*me fórumon van egy eladó játék 5.000 Ft-ért....
SRobert
#3506
http://forum.guildwars.hu/viewtopic.php?t=70

>:] Hiábavalóság, minden csak hiábavalóság...

#3505
Én is szeretnék csatlakozni aguildhez. Én is az Európai hadszintéren vagyok. mÁr a játék második részében vagyok a támadás után.
Eneath Zet W/E10

Szeretnék már sok értelmes emberrel nyomulni.

#3504
Ti hol a picsben játszotok mert én EU-ban nyomom,de 2 maygarral találkoztam eddig mindössze.

Xbox Live Gamertag HuN FoToS

EmThor
#3503
#3502
24-es mobok
Ezt a "módszert" sokan ismerik nem csak én, és nem akarok a leggazdagabb lenni, nem lenne sok értelme 😊

más...
ez a dragon ruci.....ultra gagyi<#kuss><#levele><#idiota>

azirafael
#3501
Ez annyira durva, hogy el sem hiszem... ezt csinálod 2-3 napon keresztül, és te leszel a leggazdagabb player az europai szervereken... ezek amúgy hányasz szintû mobok? Mijen skilleket használsz közben?

#3500
Sziasztok annál a küldetésnél tartom amikro a csajnak szülinapja lesz és kell nekeki valami ékszer 1 talatam a malonál azzal megadta a masidlagosat,hoyg az kézs,de az elsõt hol talalom? Perfect gift azt hiszem.

Xbox Live Gamertag HuN FoToS

EmThor
#3499
más is látott már isten avatárt??? mert utána rögtön eltûnt!!!

#3498
Sziasztok!

Ma sikerült szert tennem egy Collectors Editionre !
Még ugyan csak 3 -as szintû vagyok (R/E2) de szertnék csatlakozni a Guildhez ha lehetséges?!

Lécciléccilécci!!! <#idiota><#idiota><#hehe><#vigyor2>
BEAST
#3497
és milyen igazad van 😄DD PvPzni amugy sem tud 😛 szal ezzel ne érvelj 😄DDD

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#3496
LOL 😄DDDDD

#3495
csak úgy hülyeségböl 😊
itt már mindenki takargatja 😮
amúgy is látszik a videón szóval 😊

Hmuda
#3494
Ez most kivételesen tényleg rejtély. A videóról könnyen kinézhetõek és ordít, hogy ezek kimondottan nagy tömegek ellen hatásos skillek, ergó egy 8 tagú, és szétszóródott PvP csapat ellen annyit érnek mint sz*rnak egy pofon. Szóval én csak arra tudok gondolni, hogy "nekem van neked ne legyen".

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#3493
Azért arra kíváncsi lennék, miért takartad ki a skilleket 😊

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

#3492
és bannolják az accountodat örökre >]

EmThor
#3491
megjelent Dwayna istennõ avatárja sanitac akárhol old ascalontól délre

30. szint!!!!!!!!!

SDana
#3490
Háhá...
Ténleg, felmegyek ebajra és árulom az accomat sok pénzért.
Utána pár nap alatt eljutok úgyis majdnem oda, ahol most is vagyok 😊

GW -|- Dana Liena Me/E - Fagyasztó szemfényvesztő -|- Dana Heel Mo/Me - Gyógyászati segédeszköz La2 -|- Danaliena 55 PW - doom light sux, bw rulz :)

#3489
PTW
#3488
szerintem utóbbi... 8)

Lacc
#3487
Tud esetleg valaki eladó Guild Wars acc.-ról, vagy menjek a sunyiba és vegyem meg a cdgalaxisban ha játszani akarok? 😊
BEAST
#3486
váááááooooo!

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#3485
még 1...

PTW
#3484
perzse hog yellehet csak számomr apint ez volt benne a kaland, a kihívás, hog ytörténetileg még nagyon messze vagyok tõle, szintben is csak 18 as voltam de eg ynagyravágyó csapattal lekûzdõttük magunkat!

ez volt benne a lényeg.....