Guild Wars 1-2 MMORPG
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Vigyázat, a leopárd harap!
"VGA driver-e az ami a telepitöjén van"
he? hanyas? nézd meg a z nvidia gyártón?
Legfrisebb drájver, legfrisebb directx.
Azod van?
Vigyázat, a leopárd harap!
A megoldás itt ez volt: "Take a lesson from me kids, the 71.24 Forceware drivers are the shizzle if you have a 6600GT."
Egyébként a WoW-ban voltak hasonló grafikai hibáim (csak a menük/ikonok voltak bugosak), drivercsere megoldotta.
Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.
\"Szabadság, szerelem, ext2 kell nekem !\"
Igaz eleinte néhány demo-t megnéztem pl: far cry, de egyiknél se volt semmi gond.
Ez a maszatolt itemmenü már a 3 napos kiadás elötti játékban is benne volt.Most hideg gépnél is levágott,detto azzal a ablakkal😞
VGA-ra a memokra vettem kis hütöbordákat is ne legyen baja, itt nyáron a szobába bünmeleg lesz majd.
És rohadt dühös vagyok most erre a tetves gamera, a fasz köze van mi mennyire meleg, felidegel ugy kireptetem a kukába a diszdobozával együtt hogy megse áll, ez nem volt a betaban benne<#confused>#confused>
Nemtom mennyi a kellemes höfok a VGA-mnak játék alatt ha kinézek 41-42.
Na mind1 remélem kifagyni nem fog az ölég, remélem.
Ui: elnézést ha beleszóltam!
klikk
Nincs huzva semmise:|
Kivettem a 333mhz memot mostmár ha belépek ezt adja be a játék.
http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?
http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
eddig csak te mondtad, hogy kéne guild hall, és mivel egy csomóan még csak a játék felénél tartanak én nem tartottam annyira fontosnak, meg amúgy se láttam mostanában playert, aki sigilt árul...no mind1
pá<#wave>#wave>
Valakinél elöjött ez a hiba?
És eddig 2 inditásbol, 2ccer egy kis idö után lefagy😞
Athlon XP 2400+,1.25GB RAM, NVIDIA 6600, win ujrarakva és nem tudok ezzel jáccani:|
VGA driver-e az ami a telepitöjén van, nem melegszik semmi se legnagyobb hö 46C a CPU.
http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
Amúgy PvP-zni sajnos én sem tudok, hátulról támogatós karakter vagyok területsebzõ skillekkel. Ez van 😊
Ettõl függetlenül ez a farmolás szerintem is egy kicsit a csít-kategória, de más szemszögbõl nézve lehet élelmességnek is hívni, hiszen nekem pl. ez nem menne így 😊
http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?
amúgy rohadt jó ötlet szerintem ez a signet of capture. utoljára a Final Fantasy VII-ben örültem ennyire az Enemy skill-nek 😊)
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
jah ok ... én farmoljak és vegyem meg hogy a leader hajlandó legyen GH-t venni ... értem ... akkor minek neked a pénz? ...
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
>:] Hiábavalóság, minden csak hiábavalóság...
más...te is megveheted, elmész farmolni, odaadod a manit és megvesszük <#hehe>#hehe><#idiota>#idiota>
nc ...
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
"ha meg igyis van bõven miért nem költöd el hasznos dolgokra? :o" by Beast
"pénzre nincs szükségem ... mit vegyek belöle?" by Beast
<#idiota>#idiota><#banplz>#banplz><#lama>#lama>
másfajta mobokat sztem nem lehet ennyire könnyen farmolni
kipróbáltam a hydrákon is, de csak 1/5 hp-t tudtam leszedni, pedig csak 5-6-ot szedtem össze <#nevetes1>#nevetes1>
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
nem manira fáj a fogam lol már így is van böven <#hehe>#hehe>
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
én amúgy sem tudok farmolni mert a skillek amiket használok csak 1v1re jók , szal max 2-3 mobbal birok el egyedül ... pvpben meg ugy sincs semmi értelme területsebzõs warriorral rohangálni :o
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?
http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?
http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?