Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#3583
most asszem a 71-es driver van, én még 66.9-el nyomom (istenem a lustaság) és elég jól megy, szvsz inkább a kártya.

ElfQT
#3582
úgy értem, a gyártó (nvidia) honlapján, nincs e újabb (esetleg jóval újabb a Te esetedben?).

Vigyázat, a leopárd harap!

ElfQT
#3581
hej válaszolók, ez még nem tûnt fel senkinek?
"VGA driver-e az ami a telepitöjén van"
he? hanyas? nézd meg a z nvidia gyártón?

Legfrisebb drájver, legfrisebb directx.
Azod van?

Vigyázat, a leopárd harap!

#3580
Itt egy hasonló probléma: topic
A megoldás itt ez volt: "Take a lesson from me kids, the 71.24 Forceware drivers are the shizzle if you have a 6600GT."
Egyébként a WoW-ban voltak hasonló grafikai hibáim (csak a menük/ikonok voltak bugosak), drivercsere megoldotta.
0Fritz0
#3579
Ez nem a szoftver hibája, EZT olvasd el.

Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.

DropTable
#3578
Ez a hiba alighanem a VGA kártyád memóriája miatt van. Vagy tényleg húzva van vagy megdöglött a memó a kártyán.

\"Szabadság, szerelem, ext2 kell nekem !\"

Banyapapa
#3577
Más játékal nem játszom, ezé szereztem ezt a VGA-t csak.
Igaz eleinte néhány demo-t megnéztem pl: far cry, de egyiknél se volt semmi gond.
Ez a maszatolt itemmenü már a 3 napos kiadás elötti játékban is benne volt.Most hideg gépnél is levágott,detto azzal a ablakkal😞
VGA-ra a memokra vettem kis hütöbordákat is ne legyen baja, itt nyáron a szobába bünmeleg lesz majd.
És rohadt dühös vagyok most erre a tetves gamera, a fasz köze van mi mennyire meleg, felidegel ugy kireptetem a kukába a diszdobozával együtt hogy megse áll, ez nem volt a betaban benne<#confused>

#3576
kb egy éve nekem is voltak hasonló gondjaim, túlmelegedés, szerencsére még garis volt a vidkari, szal lehet hogy anyaghibásat kaptál ami most derült ki. ja ez csak itt van vagy más játéknál is?

Banyapapa
#3575
Hmm most mentem egy darabig, de az a "maszatolodás" megvan😛
Nemtom mennyi a kellemes höfok a VGA-mnak játék alatt ha kinézek 41-42.
Na mind1 remélem kifagyni nem fog az ölég, remélem.

#3574
Emberek pls zárjuk le ezt a vitát, elõbb vagy utóbb lesz guild hall, és amúgy meg mi a baj azzal ha vki farmol? Másikrészrõl meg, attól hogy sokan a félénél tartanak attól még összedobhatnánk egy guild hallra, de ezt vhol mindenképpen vmi szavazásszerûségre kéne bocsájtani!

Ui: elnézést ha beleszóltam!

Banyapapa
#3573
Ez csöcs😞

klikk

Nincs huzva semmise:|
Kivettem a 333mhz memot mostmár ha belépek ezt adja be a játék.

#3572
nekem ez akkor jön elõ, ha nagyon meleg a videókártya, de egy idõ után elmúlik. Tudom, hogy írtad, hogy nem a hõ a ludas, de ha tweak-elve van a cucc, egy picit vissza kéne venni rajta. Ha nem, vegyél le vmi effektet 😊

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

#3571
mi az a sigil? 😄

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

#3570
én is találtam ma aki 400k-ért adja...

BEAST
#3569
nem avgyok pvp bajnok ... de biztos hogy jobb vagyok mint te ... a rendes játékban is egyedül jutottam el oda ahol tartok ... mert maikor segitséget kértem te szartál rám ... én ma találtam 2 embert is aki árult sigilt , egy ilyen nagy kereskedõ nem talált? :o ... és én voltam az egyetlen ... szerintem kérdezõsködj egy picit 😄DD amig van kitõl 😄DDD

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#3568
Ramhiba esetleg??
#3567
ja bocs elfelejtettem hogy te vagy a "pvp bajnok" aki nem csinál mást csak pvpzik, mert nem tud a rendes játékban tovább jutni 😊
eddig csak te mondtad, hogy kéne guild hall, és mivel egy csomóan még csak a játék felénél tartanak én nem tartottam annyira fontosnak, meg amúgy se láttam mostanában playert, aki sigilt árul...no mind1
pá<#wave>

Banyapapa
#3566
Volna egy érdekes gond.
Valakinél elöjött ez a hiba?


És eddig 2 inditásbol, 2ccer egy kis idö után lefagy😞
Athlon XP 2400+,1.25GB RAM, NVIDIA 6600, win ujrarakva és nem tudok ezzel jáccani:|
VGA driver-e az ami a telepitöjén van, nem melegszik semmi se legnagyobb hö 46C a CPU.

#3565
köszi

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

BEAST
#3564
minden kaszt megkapja Lions Archban lehet felvenni a küldit ami adja

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#3563
Huh, azt melyik kaszt tudja használni? jól hangzik 😊
Amúgy PvP-zni sajnos én sem tudok, hátulról támogatós karakter vagyok területsebzõ skillekkel. Ez van 😊
Ettõl függetlenül ez a farmolás szerintem is egy kicsit a csít-kategória, de más szemszögbõl nézve lehet élelmességnek is hívni, hiszen nekem pl. ez nem menne így 😊

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

musha
#3562
köszi, akkor így gazdálkodom vele ^^
amúgy rohadt jó ötlet szerintem ez a signet of capture. utoljára a Final Fantasy VII-ben örültem ennyire az Enemy skill-nek 😊)

BEAST
#3561
nem , a "befogott" skillt kapod meg helyett , ha újat akarsz akkor megint meg kell "tanulni"

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

musha
#3560
valaki meg tudja mondani, hogy a signet of capture megmarad-e, miután használtam?

SRobert
#3559
Láááááázadááááááás!!!

>:] Hiábavalóság, minden csak hiábavalóság...

BEAST
#3558
ja ok ... ez vagy te ... pvp-zni nem akarsz , mert nem tudsz ... de meg kéne szerezni mi? lol ...

jah ok ... én farmoljak és vegyem meg hogy a leader hajlandó legyen GH-t venni ... értem ... akkor minek neked a pénz? ...

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

SRobert
#3557
Na erre mondják egy bizonyos játék rajongói, h csítertáperlúter. 😄

>:] Hiábavalóság, minden csak hiábavalóság...

#3556
inkább meg kéne szerezni nem megvenni, de nekem tök8
más...te is megveheted, elmész farmolni, odaadod a manit és megvesszük <#hehe><#idiota>

BEAST
#3555
ennyire sötét télleg nem lehetsz ... ha jól tudom te vagy a guild leader ... ha énis vehetnék GH-t már lenne , mert akkor lenne értelme farmolni ... de azt csak TE veheted meg ...


nc ...

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#3554
ha van jó megtartom, ha nem kell eladom, vagy odaadom másnak...

#3553
lol
"ha meg igyis van bõven miért nem költöd el hasznos dolgokra? :o" by Beast
"pénzre nincs szükségem ... mit vegyek belöle?" by Beast

<#idiota><#banplz><#lama>

#3552
ja, és ezeket a mobokat azért lehet ezzel a módszerrel könnyen farmolni, mert élõholtak, és amonk smiting skilljei holy sebzést adnak, szóval duplán, sebzõdnek
másfajta mobokat sztem nem lehet ennyire könnyen farmolni
kipróbáltam a hydrákon is, de csak 1/5 hp-t tudtam leszedni, pedig csak 5-6-ot szedtem össze <#nevetes1>

BEAST
#3551
ha meg igyis van bõven miért nem költöd el hasznos dolgokra? :o

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#3550
Akár a mobok sebzését növelik, akár a varázslatokat gyengítik, az nekem személy szerint egyik sem lesz jó... Na de mindegy...

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

BEAST
#3549
és mit csinálsz a cuccokkal? vagy eladod (pénz) ... vagy odaadod valakinek hogy adja el (pénz) ...

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#3548
ezek a mobok nem csak pénzt dobnak, hanem cuccot is bármennyire is meglepõ neked...<#idiota>
nem manira fáj a fogam lol már így is van böven <#hehe>

BEAST
#3547
pénzre nincs szükségem ... mit vegyek belöle? a páncélom "jó" ... a fegyverem is ... pvpre pont jó kari ... te mire költöd a "milliókat" ... nézegeted és örülsz hogy van ...

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

BEAST
#3546
azzal se mennének sokra ... 2-3 monk enchant kombojával megoldható hogy akárhogy ütnek te csak erõsebb leszel ... csak manád nem lesz 😊 de adrenalin és hp jó sok 😄DDD ... szal a területre ható skillek sebzését kéne csökkenteni 😞

én amúgy sem tudok farmolni mert a skillek amiket használok csak 1v1re jók , szal max 2-3 mobbal birok el egyedül ... pvpben meg ugy sincs semmi értelme területsebzõs warriorral rohangálni :o

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#3545
akkor meg a te bajod, minek "szenvedsz" ha nem kéne

#3544
ez nem a játékos hibája, és nem hiszem hogy ezt megcsinálnák, inkább növelik a sebzésüket aezeknek a moboknak...

BEAST
#3543
áháhá én nem 😊)) szted akkor 2-3 platinával szenvednék? 😄DD ... 1-2 zsáknyi cuccot találtam , meguntam otthagytam ...

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#3542
mint te úgy hogy <#kuss>

#3541
ennek az lesz a következménye, hogy le fogják gyengiteni a területre ható varázslatokat...

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

BEAST
#3540
nemcsak errõl a módszerrõl beszélek 😄DDD volt amikor 2 napig farmoltál 😄DDDD

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#3539
hát minden nap nem csinálom az azért túlzás, én is csak tegnap kezdtem, és azóta kb 20 kört nyomtam le ami max 2 óra hossza. De ismerek olyat aki már 80k-t összefarmolt ezzel a módszerrel tegnap óta 😄

BEAST
#3538
ha nem lenne hatásos nem csinálná minden nap 😄DDD

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#3537

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

#3536
Naja, azért látom hatásosan "farmolsz"... 😊

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

#3535
nem tudod mennyi van raktárban =DD

#3534
Mondjuk csak most jöttem rá, hogy lehet bizony egyedül is kalandozni, szal mostanság csak felbérlek egy Alesiat, kimegyek kicsit írtani, hogy legyen pénzem. Hiába no, meg kell élni valamibõl 😊

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?