Guild Wars 1-2 MMORPG
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
GW -|- Dana Liena Me/E - Fagyasztó szemfényvesztő -|- Dana Heel Mo/Me - Gyógyászati segédeszköz La2 -|- Danaliena 55 PW - doom light sux, bw rulz :)
http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?
Azt szeretném kérdezni, hogy egy Ranger mellé mit érdemes felvenni, mert én csináltam egy R/ME de a mesmer skilleket szinte egyáltalán nem használom... Fel nyomtam a Marksman, Expertise és simán nyomom a speckó nyilvesszõket, másra nincsen manám, meg mire ellövök 3 speckót addigra megis hal az ellen...
Esetleg indítsak egy R/W-t és mire odaér a monstra az adrenalinnal kinyírom... esetleg berserkerben lövöldözök, úgysem üt meg ha hátul maradok...?
MI a véleményetek, milyen kombót érdemes csinálni egy ijjásznak, és hol lehet jó skilleket felmarni hozzá?
Üdv: Azi
>:] Hiábavalóság, minden csak hiábavalóság...
Burn the flamer! Kill the spammer! Purge the troll!
GW -|- Dana Liena Me/E - Fagyasztó szemfényvesztő -|- Dana Heel Mo/Me - Gyógyászati segédeszköz La2 -|- Danaliena 55 PW - doom light sux, bw rulz :)
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Burn the flamer! Kill the spammer! Purge the troll!
Lady Phoenix lvl18 E/Me (minnyá 19 😊).
ICQ-n szóljatok be...ha indulnánk 😊 (122249623) köszi!
http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever
akkor holnap...
(ha tényleg jó a csapat akkor nem fog olyan sokig tartani.. meg mi már megjártuk úghyhogy talán könnyebb lesz)
valamikorra megbeszélhetünk valamit.. összehozunk egy jó kis csapatot és hajrá
de 17-18 as lvl a nagyon alsó határ.. az alatt értelme sincs próbálkozni
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Beacon's Perch-ben összeverbuváltunk egy random csapatot átlag lvl 18 as emberkékbõl (2 20 as volt asszem) és este 9 tõõl reggel 3!!!! ig leszenvedtük magunkat Droknar's forge-ba hihetetéen kaland volt minden egyes lépésért megkûzdeni... eygenként leszedni a mobokat hogy centimétereket haladjunk. volt olyan ellenséges csapat (elsõ Tundra giant osztag) ahol kb 3/4 órát töltöttünk el míg megtaláltuk a megfelelõ taktikát
hihetetlen érzés volt megérkezni a célhelyre ahol várt minket az édes jutalom a 80 as páncél.. 8)
Ha sokat kell várni, akkor valaki vagy lelép (menet közben), vagy eleve el se indul a szekér... De akik shoutolnak, hogy glf akármi, azok általában komolyan gondolják és megy is rendesen a küldi.
Eddig a leghúzósabb nekem riverside volt. No nem a nehézség miatt... Volt egy ranger, aki kapásból nekiiramodott. Valaki szólt neki, hogy ugyanmár várja meg a többieket. Azután mindig megvárta... De kb 10 perc alatt szó szerint végigszaladtuk a küldit, amin béták alatt akár 2 órákat is elidõztem 😊
GW -|- Dana Liena Me/E - Fagyasztó szemfényvesztő -|- Dana Heel Mo/Me - Gyógyászati segédeszköz La2 -|- Danaliena 55 PW - doom light sux, bw rulz :)
én elkezdtem írtani a népet lornar passban/snake's dance ban egész mapot lenyomtam és pénzen kívül semmit se dobtak 8(.. úgyhog ymárcsak ezért is megéri playerekkel nyomatni..
d eigaz, sajnos tényleg nyagyon sok a gyökér...
GW -|- Dana Liena Me/E - Fagyasztó szemfényvesztő -|- Dana Heel Mo/Me - Gyógyászati segédeszköz La2 -|- Danaliena 55 PW - doom light sux, bw rulz :)
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Másnak az a sikerélmény, ha egy nagy bandára rányomja a fire stormot és pillanatok alatt kihalnak... Nekem meg az, ha kihal a parti, akkor meneküléskor lefagyasztom a mobot és messzire iszkolok 😊
Az már más kérdés, hogy ha lenne firestorm, lehet, hogy nem kellene menekülni, de az már nem érdekel 😛
GW -|- Dana Liena Me/E - Fagyasztó szemfényvesztő -|- Dana Heel Mo/Me - Gyógyászati segédeszköz La2 -|- Danaliena 55 PW - doom light sux, bw rulz :)
Meg vegyen fel értelmes másodlagost. Mondjuk nekromatát. És akkor mire elkasztolja a spelleket csata elején, úgyis odaér a mob és akkor már mindenki elõl lesz 😊
Egyébként meg ne hidd, hogy többet osztok ki... Nagyjából így néz ki a dolog: van két értelmes támadóspellem, ezeket általában elõször el is lövöm. Utána kicsit botozok (jóformán semmi sebzés, pedig sárga botom van...). Majd amikor már unom a hadonászást, nekiállok manát szívni, ami ugyebár semmit nem sebez és csak azért csinálom, hogy a köv mob elõtt ne kelljen ácsorogni malmozva... Közben meg a jónép darálja a monsztát amíg én lógok 😊
GW -|- Dana Liena Me/E - Fagyasztó szemfényvesztő -|- Dana Heel Mo/Me - Gyógyászati segédeszköz La2 -|- Danaliena 55 PW - doom light sux, bw rulz :)
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
GW -|- Dana Liena Me/E - Fagyasztó szemfényvesztő -|- Dana Heel Mo/Me - Gyógyászati segédeszköz La2 -|- Danaliena 55 PW - doom light sux, bw rulz :)
Ha partyt csináltok és visztek magatokkal healer henchmant, akkor az csinálja a partyt aki hátulról támad (vari, ranger, másik healer stb...).
Ha melee karival vagy nehezebb a henchmenekkel boldogulni az tuti, mivel mindig téged követnek, így pl a healer is qrvaközel lesz a mobokhoz.
Ja és nem a henchmeneket kell szidni (amik tényleg nem tökéletesek) hanem partyt kell szervezni 😊
Ja és ha monkkal vagy és henchmenekkel mész az az igazi kihívás.
1. neked ahealernek kell elõre menni
2. henchmeneknek nem tudnak akkora dps-t kiosztani, mint egy player és néha 2-3x olyan sokáig tart a mobot/mobokat leölni, mint máskor =/
lvl 20-as a max
Vigyázni rám nem nagyon kell, mert már gyakorlott futó vagyok és általában úgyis én halok utoljára, merthogy nem megyek mob közelébe szinte soha 😊
Mondjuk lehet, hogy nem fagyis varázslónak kellett volna mennem, de ragaszkodom az elveimhez... Aztán ha sikerül majd szereznem water tridentet bosstól, akkor még jobb lesz.
GW -|- Dana Liena Me/E - Fagyasztó szemfényvesztő -|- Dana Heel Mo/Me - Gyógyászati segédeszköz La2 -|- Danaliena 55 PW - doom light sux, bw rulz :)
>:] Hiábavalóság, minden csak hiábavalóság...
link
Tisztek: Még nincsenek
Tagok: Még nincsenek
(Mondjuk a vezetõ szinvonalát figyelembe véve nem meglepõ...)
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun