Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#3483
Farmolás 1000L <#hehe><#mf1>

EmThor
#3482
na mind1 akkor küldizek, csocsi

EmThor
#3481
na beacons perch vagy mi vki? délre? lornars pass fele?

SDana
#3480
Hát pl mesmerrel másodiknak elég ha beteszel mantrát (mindig az ellen, ami épp aktuális, tûz, víz, ilyesmi) meg manaszívást... Aztán rögtön nem lesz gond, hogy elfogy a mana, mert legfeljebb szívsz egy kicsit 😊

GW -|- Dana Liena Me/E - Fagyasztó szemfényvesztő -|- Dana Heel Mo/Me - Gyógyászati segédeszköz La2 -|- Danaliena 55 PW - doom light sux, bw rulz :)

#3479
ja...+ még pár henchmen =D

#3478
Én Ranger/Elementalist vagyok, szerintem ez egy egész korrekt kombó - a speckó nyílvesszõket néha nem árt megtámogatni egy-egy lávafolyammal, 70-et területre sebzõ tûzlabdával vagy egy tûzviharral 😊

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

azirafael
#3477
Egy barátomat most akarom rábeszélni vegye meg a gamát és akkor tudnánk együtt dualban fejlõdni... õ csinálna egy W/Mo én meg egy R/Mo <#law><#wink> Szerintem elég jól nyomnánk....

#3476
én csak annyit mondok, hogy monk mindenhez jó...

azirafael
#3475
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy egy Ranger mellé mit érdemes felvenni, mert én csináltam egy R/ME de a mesmer skilleket szinte egyáltalán nem használom... Fel nyomtam a Marksman, Expertise és simán nyomom a speckó nyilvesszõket, másra nincsen manám, meg mire ellövök 3 speckót addigra megis hal az ellen...

Esetleg indítsak egy R/W-t és mire odaér a monstra az adrenalinnal kinyírom... esetleg berserkerben lövöldözök, úgysem üt meg ha hátul maradok...?

MI a véleményetek, milyen kombót érdemes csinálni egy ijjásznak, és hol lehet jó skilleket felmarni hozzá?

Üdv: Azi

EmThor
#3474
jó olyan 4-5fele kb

SRobert
#3473
persze... ha elmászol csak ezért akkora távot, akkor veled mennek, csak a városokba ne menj be.

>:] Hiábavalóság, minden csak hiábavalóság...

SRobert
#3472
Vagyunk ezzel így néhányan 😄

>:] Hiábavalóság, minden csak hiábavalóság...

Phoenix007
#3471
És ha Fort Ranik-tól mennék Ascalonhoz, akkor van valami módja, hogy a 6-os hentmeneket magammal vigyem? Gondolom a travel map-pal ez nem igazán lehetséges, végig kell mászni...

Burn the flamer! Kill the spammer! Purge the troll!

SDana
#3470
Ha ident után kiderül, hogy highly salvagable, akkor én soha nem tudom megállni, hogy nekiessek a kiskalapáccsal, akármi is legyen az 😊

GW -|- Dana Liena Me/E - Fagyasztó szemfényvesztő -|- Dana Heel Mo/Me - Gyógyászati segédeszköz La2 -|- Danaliena 55 PW - doom light sux, bw rulz :)

Phoenix007
#3469
thx

Burn the flamer! Kill the spammer! Purge the troll!

Hmuda
#3468
Síma tárgyakat eladom, fegyvereket, pajzsokat ID-zem majd eladom, vagy ha lila-sárga akkor tradelem másokkal vagy lebontom, ha salvage item akkor lebontom és tartalékolom az anyagot amíg elegendõ nem lesz, hogy leadjom mat-tradernek.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Phoenix007
#3467
Amúgy érdemes minden salvage-olni, ami nem valami különleges cucc, és úgy eladni? Vagy szétszedve elraktározni? Vagy csak simán eladjátok?

Burn the flamer! Kill the spammer! Purge the troll!

dougO
#3466
Esetleg énis beszállnék, eddig csak béna partikkal próbálkoztam arra...
Lady Phoenix lvl18 E/Me (minnyá 19 😊).

ICQ-n szóljatok be...ha indulnánk 😊 (122249623) köszi!

http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever

EmThor
#3465
habár...nemtom, délután meglássuk 😉

EmThor
#3464
ha télleg küldikkel is el lehet jutni akkor hagyjuk mert megkímélem az idõdet, meg a küldiket gyúrjuk a céhhel, szal köszi, rendes vagy!

#3463
Droknar-ba sokkal egyszerübb eljutni csak meg kell csinálni a küldiket.
SRobert
#3462
Ez igen... 😊

>:] Hiábavalóság, minden csak hiábavalóság...

EmThor
#3461




odab@sz 😄

érkezik a nyáron, a streamingen kereszül, természtesen ingyenesen 😊

EmThor
#3460
jó köszi, Gardan De Thor, de ha ne adj Isten nem jön össze hát nem dõl össze a világ 😉

akkor holnap...

PTW
#3459
holnap HA minden igaz akkor jó lenne majd megdumáljuk délután ok?
(ha tényleg jó a csapat akkor nem fog olyan sokig tartani.. meg mi már megjártuk úghyhogy talán könnyebb lesz)

EmThor
#3458
17w/n 😄 jó akkor még a héten... olyan holnap fele esetleg... este vagy du ha jó

thx

EmThor
#3457
az elkövetkezõ hetekben jön!!

EmThor
#3456
http://guildwars.com/gallery/movies/default.html


TÖLTENI 😄

PTW
#3455
hanyas szintû vagy?.. mi haverommal szívesen benne vagyunk..
valamikorra megbeszélhetünk valamit.. összehozunk egy jó kis csapatot és hajrá

de 17-18 as lvl a nagyon alsó határ.. az alatt értelme sincs próbálkozni

EmThor
#3454
ma várható VIDEÓ a 2 új helyrõl!!! GW Online

EmThor
#3453
nekem is kéne egy escort lefele a Shiverpeak-ben... 😄

Hmuda
#3452
Nekem több volt a rossza tapasztalat. Egy idõ után ráuntam és mostmár hagyom õket a francba.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

PTW
#3451
nekem a legjobb kalandom eddig ez volt...

Beacon's Perch-ben összeverbuváltunk egy random csapatot átlag lvl 18 as emberkékbõl (2 20 as volt asszem) és este 9 tõõl reggel 3!!!! ig leszenvedtük magunkat Droknar's forge-ba hihetetéen kaland volt minden egyes lépésért megkûzdeni... eygenként leszedni a mobokat hogy centimétereket haladjunk. volt olyan ellenséges csapat (elsõ Tundra giant osztag) ahol kb 3/4 órát töltöttünk el míg megtaláltuk a megfelelõ taktikát

hihetetlen érzés volt megérkezni a célhelyre ahol várt minket az édes jutalom a 80 as páncél.. 8)

SDana
#3450
Egyébként már az induláskor is lehet tudni, hogy milyen lesz a parti.
Ha sokat kell várni, akkor valaki vagy lelép (menet közben), vagy eleve el se indul a szekér... De akik shoutolnak, hogy glf akármi, azok általában komolyan gondolják és megy is rendesen a küldi.

Eddig a leghúzósabb nekem riverside volt. No nem a nehézség miatt... Volt egy ranger, aki kapásból nekiiramodott. Valaki szólt neki, hogy ugyanmár várja meg a többieket. Azután mindig megvárta... De kb 10 perc alatt szó szerint végigszaladtuk a küldit, amin béták alatt akár 2 órákat is elidõztem 😊

GW -|- Dana Liena Me/E - Fagyasztó szemfényvesztő -|- Dana Heel Mo/Me - Gyógyászati segédeszköz La2 -|- Danaliena 55 PW - doom light sux, bw rulz :)

PTW
#3449
ja jó is az , fõleg a lvl 20 as ehncsekkel, csak az a baj, hogyha hencsekkel mész akkor az ellen nem dob semmit...

én elkezdtem írtani a népet lornar passban/snake's dance ban egész mapot lenyomtam és pénzen kívül semmit se dobtak 8(.. úgyhog ymárcsak ezért is megéri playerekkel nyomatni..
d eigaz, sajnos tényleg nyagyon sok a gyökér...

SDana
#3448
Én majdnem minden coopot eddig random partival csináltam meg (csak párat klántársakkal). Volt néhány hülye, de általánosságban pozitív a tapasztalatom. Sokszor jött össze elég jó kis csapat, akár töb bküldire is egymás után.

GW -|- Dana Liena Me/E - Fagyasztó szemfényvesztő -|- Dana Heel Mo/Me - Gyógyászati segédeszköz La2 -|- Danaliena 55 PW - doom light sux, bw rulz :)

Hmuda
#3447
Én inkább nem szenvedek velük. Sajna a játékosok 90%-a hiperhülye és inkább maradok a megbízható céhtagoknál vagy ha õk nincsenek akkor hencsekkel miniküldizek.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

SZEG007
#3446
neked kell a partyt megcsinálni, és ha olyan lép be aki nem is köszön, és egyböl elkezdi irogatni hogy "gogogo" akkor kirugod és kész.

SDana
#3445
De nem akarok 😊

Másnak az a sikerélmény, ha egy nagy bandára rányomja a fire stormot és pillanatok alatt kihalnak... Nekem meg az, ha kihal a parti, akkor meneküléskor lefagyasztom a mobot és messzire iszkolok 😊
Az már más kérdés, hogy ha lenne firestorm, lehet, hogy nem kellene menekülni, de az már nem érdekel 😛

GW -|- Dana Liena Me/E - Fagyasztó szemfényvesztő -|- Dana Heel Mo/Me - Gyógyászati segédeszköz La2 -|- Danaliena 55 PW - doom light sux, bw rulz :)

#3444
te meg inkább Fire magicre koncentrálj ne water-re és akkor sebzést is osztassz 😄

SDana
#3443
A híler monk ne menjen el szólózni csak híl skillekkel... 😊
Meg vegyen fel értelmes másodlagost. Mondjuk nekromatát. És akkor mire elkasztolja a spelleket csata elején, úgyis odaér a mob és akkor már mindenki elõl lesz 😊

Egyébként meg ne hidd, hogy többet osztok ki... Nagyjából így néz ki a dolog: van két értelmes támadóspellem, ezeket általában elõször el is lövöm. Utána kicsit botozok (jóformán semmi sebzés, pedig sárga botom van...). Majd amikor már unom a hadonászást, nekiállok manát szívni, ami ugyebár semmit nem sebez és csak azért csinálom, hogy a köv mob elõtt ne kelljen ácsorogni malmozva... Közben meg a jónép darálja a monsztát amíg én lógok 😊

GW -|- Dana Liena Me/E - Fagyasztó szemfényvesztő -|- Dana Heel Mo/Me - Gyógyászati segédeszköz La2 -|- Danaliena 55 PW - doom light sux, bw rulz :)

#3442
jó, de te még akkor is több dmg-t osztassz ki mint egy healer monk 😊

Hmuda
#3441
Egy gond van és csak a healerrel. A mage, enchanter, cultist mind képes hátul tartani a s*ggét, csak a healer kamikazézik állandóan. Márpedig ha a lentebb leírt dolog lenne az ok erre, akkor nekik is visítva kellene rohanniuk lekaszaboltatni magukat, mégse teszik...

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

SDana
#3440
Az elsõ és második pont rám is nagyon érvényes, hozázm képest a hencsek kész darálógépek 😛 Elõremenni meg nem nagy kunszt, csak gyõzzön utána az emberfia futni vissza a tömeg mögé 😊

GW -|- Dana Liena Me/E - Fagyasztó szemfényvesztő -|- Dana Heel Mo/Me - Gyógyászati segédeszköz La2 -|- Danaliena 55 PW - doom light sux, bw rulz :)

#3439
Henchmenekhez pár gondolat...<#nezze>
Ha partyt csináltok és visztek magatokkal healer henchmant, akkor az csinálja a partyt aki hátulról támad (vari, ranger, másik healer stb...).
Ha melee karival vagy nehezebb a henchmenekkel boldogulni az tuti, mivel mindig téged követnek, így pl a healer is qrvaközel lesz a mobokhoz.
Ja és nem a henchmeneket kell szidni (amik tényleg nem tökéletesek) hanem partyt kell szervezni 😊
Ja és ha monkkal vagy és henchmenekkel mész az az igazi kihívás.
1. neked ahealernek kell elõre menni
2. henchmeneknek nem tudnak akkora dps-t kiosztani, mint egy player és néha 2-3x olyan sokáig tart a mobot/mobokat leölni, mint máskor =/

#3438


lvl 20-as a max

#3437
invitáltalak majd nyomj G betût játékban!<#wave>

SDana
#3436
Nekem csak az az egyetlen bajom vele, hogy kevés damázst tudok osztani vele.
Vigyázni rám nem nagyon kell, mert már gyakorlott futó vagyok és általában úgyis én halok utoljára, merthogy nem megyek mob közelébe szinte soha 😊

Mondjuk lehet, hogy nem fagyis varázslónak kellett volna mennem, de ragaszkodom az elveimhez... Aztán ha sikerül majd szereznem water tridentet bosstól, akkor még jobb lesz.

GW -|- Dana Liena Me/E - Fagyasztó szemfényvesztő -|- Dana Heel Mo/Me - Gyógyászati segédeszköz La2 -|- Danaliena 55 PW - doom light sux, bw rulz :)

SRobert
#3435
jaja, megnyerte a versenyt az 5 tagú guioldek elõtt. 😊

>:] Hiábavalóság, minden csak hiábavalóság...

Hmuda
#3434
Ezen jót rötyögtem. :-)

link

Tisztek: Még nincsenek
Tagok: Még nincsenek

(Mondjuk a vezetõ szinvonalát figyelembe véve nem meglepõ...)

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun