Guild Wars 1-2 MMORPG
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
PSP user n\' soon ps3 user too :)
PSP user n\' soon ps3 user too :)
ha 100 tagú is egy guild, egyszerre akkor is csak 8-an harcolhatnak, plusz a háziállataik.
>:] Hiábavalóság, minden csak hiábavalóság...
amúgy, ha meglesz a game, nem akartok egy SG guildet létrehozni?
ugye vannak ezek a céh háborúk. most ezek hogy mûködnek? egyik céhben van 50 ember, a másikban 20 és akkor gyerünk? vagy meg leeht szabni, hogy max 10 ember harcolhat, vagy hogy?
inkább pve-re viszek npc healert mint pvp-re
majd talán 1-2 hónap múlva (lol) akkor talán mehet élesbe 😛
kb addigra lendül bele a mi kis klánunk 😊
meg majd akkor mi is használunk TS-t vagy ventrillot^^
PSP user n\' soon ps3 user too :)
a legtöbb ember lvl 15 körül jár, pvp karival jött be 3 ember, hogy legalább 20as legyen =PP
na mind1 nem vitatkozok, mi nem vettük komlyan, csak ki akartuk próbálni, hogy milyen, azt se tudtuk mit kell pontosan csinálni =DDD
PSP user n\' soon ps3 user too :)
másik meg nem neked mondtam, de mind1
ott van hogy "Válasz '0Fritz0' üzenetére (#3901)" <#idiota>#idiota>
PSP user n\' soon ps3 user too :)
Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.
pont ezt beszéltük, hogy majd dicsekedni fogtok 😄DD
de nem akarok kifogásokat irogatni miért volt ilyen könnyû dolgotok, mert utána csak az lenne, hogy mentegetõzök 😄
[/cserf][/fülünyúl]
[/cserf][/fülünyúl]
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
Fighter es healer dde ennek ellenére jóvolt
PSP user n\' soon ps3 user too :)
Rövid haditanácskozás után elkezdõdik a harc.
Csata a zászlóért.
Végjáték
A hivatalos fényképezkedés után egy laza party, majd józanodás reggelig. 😊
Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.
PSP user n\' soon ps3 user too :)
[/cserf][/fülünyúl]
egy sima minden xtra nélküli dragonsword 15-22, szerintem 1k-t megér.. mivel viszonylag ritka fegyver, tûzsebzése van és a markolat (ami a tûzsebzést adja) bármikor kinyerhetõ belõle.
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Burn the flamer! Kill the spammer! Purge the troll!
Intel I5 4690k----Gigabyte GTX970 G1 Gaming----ASRock Z97 Extreme3----Geil EVO Potenza 8GB (2133mh)----Western Digital Caviar Blue 1TB----3DMark First Strike: 10036
Priesthez odamész és kapsz egy tesztet.Három co-op pályát kell megkeresned a sivatagba és megcsinálni mindhármat(Thristy River,Elona Reach,Dunes of Despair).Ha megvagy visszamész hozzá.
