Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

wordsworth
#3933
Hát ez úgy van, hogy akármennyit lehet nyomni és egyszerre a klánból 8an tudnak menni. De ugye váltogathatjátok egymást. A GvG(guilshallon) a lényeg, hogy megkell olni masik guildlordjat. Vannak katapultok is a pályán evvel lehet szopatni az ellent.. A pálya közepén van egy zászlótartó. Oda berakjatok a sajat zaszlotokat es akkor ha tartjatok a zaszlot moraleet kaptok. Minden csapatnak vannak npvk(archerek swodmanok) és mindkét csapatnak van ilyen kis erõdítménye. Ezeknek van ilyen kapuja azt kell kinyittatni guild chieferrel. Utánna bementek középre ott a guildlord meg még csomó npc es azt leölitek vége. Ja és a csapatok 2 percenként ujraélednek egészen addig míg meg nem hal a guildlord.

PSP user n\' soon ps3 user too :)

Gladiator
#3932
hát, de SG-n egész sokan vagyunk. szentem egy 15 fõs céhet lehetne csinálni.

wordsworth
#3931
Ha nézed a gw.hu-n a fórumot akkor rájössz, hogy nincs sok értelme mivel minden ember saját guildet akar es a legtöbb guild csak 3-4 fõs max amik vannak nagyobbak(DoR,Ehun,SCOG) bocs ha valakit kihagytam.

PSP user n\' soon ps3 user too :)

Gladiator
#3930
és akkor a többiek addig mit csinálnak? hogy választjátok ki, hogy ki harcoljon. a többiekkel ez kicseszés nem? meg milyen gyakran vannak ilyen céh harcok? meg hogy megy ez. gondolom kihívtok egy céhet harcra, aztán összegyültök vhol, vagy hogy?

SRobert
#3929
😊

ha 100 tagú is egy guild, egyszerre akkor is csak 8-an harcolhatnak, plusz a háziállataik.

>:] Hiábavalóság, minden csak hiábavalóság...

Gladiator
#3928
nem igazán pörög a topik, úgy veszem észre.
amúgy, ha meglesz a game, nem akartok egy SG guildet létrehozni?

Gladiator
#3927
õõõõ, lehet egy kérdésem?

ugye vannak ezek a céh háborúk. most ezek hogy mûködnek? egyik céhben van 50 ember, a másikban 20 és akkor gyerünk? vagy meg leeht szabni, hogy max 10 ember harcolhat, vagy hogy?

wordsworth
#3926
Köszi igyekszem hozni a formám.<#beka3>

PSP user n\' soon ps3 user too :)

Ferro_TwL
#3925
Öcsém van egy stilusod gratula😞

\"I am scissors. Paper is fine, nerf rock.\"

#3924
Ja a healer szar volt mert mindig azután rohangált aki közelebb volt hozzá. Azt se tudta hol a feje, izgult szegénykém. 😊

Kata
#3923

[/cserf][/fülünyúl]

#3922
sztem meg forditva <#vigyor4>
inkább pve-re viszek npc healert mint pvp-re

Kata
#3921
Én pont pvp-re értettem. Pve-ben tökéletesen hasznavehetetlenek. 😉

[/cserf][/fülünyúl]

#3920
még ha 1 vki dumál a többi meg hallgatja az is jobb, mintha nem lenne fent senki 😛

SZEG007
#3919
TS az még itt is gázos, mert sokan vagy csak halgatnak, mert nincs mikrofon, vagy egyáltalán nem vágják hogy müködik a TS😊

#3918
az elején még én is bizakodtam =P
majd talán 1-2 hónap múlva (lol) akkor talán mehet élesbe 😛
kb addigra lendül bele a mi kis klánunk 😊
meg majd akkor mi is használunk TS-t vagy ventrillot^^

wordsworth
#3917
Naja mi is annak vettük semmi többnek... De jó volt. Az elejen kicsit neztem hogy haltunk meg hamar de meg jo hogy nemvolt kapunyito ^^

PSP user n\' soon ps3 user too :)

#3916
mi csak egy friendly meccset akartunk nyomni, még komolyan se vettük, voltak akik az uccsó pillanatban jöttek meg questrõl
a legtöbb ember lvl 15 körül jár, pvp karival jött be 3 ember, hogy legalább 20as legyen =PP
na mind1 nem vitatkozok, mi nem vettük komlyan, csak ki akartuk próbálni, hogy milyen, azt se tudtuk mit kell pontosan csinálni =DDD

wordsworth
#3915
De akkor is.. Semmi rossz szandek nem volt benne hogy kitette,,,, Nemtudom miert faj ez neked...

PSP user n\' soon ps3 user too :)

#3914
"te szar" <--- ehez gratulálok, majd én is így fogok hozzád szólni

másik meg nem neked mondtam, de mind1

ott van hogy "Válasz '0Fritz0' üzenetére (#3901)" <#idiota>

SZEG007
#3913
WW ne ezt ne

SZEG007
#3912
Na ez egy frendly meccs volt kérem ne vonjon le senki messzemenö következtetéseket, és ne legyen acsarkodás thx😊

wordsworth
#3911
Sonic te szar en tettem ki képeket? Én dicsekedtem? Még montam is hogy 2 hech volt nálatok... bhahh<#banplz>

PSP user n\' soon ps3 user too :)

#3910
tele vagyunk healerekkel <#idiota>

0Fritz0
#3909
Akkor is kitettem volna, ha nem mi nyerünk. 😊

Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.

#3908
ja, pve-n talán, de nem pvp-ben 😄

#3907
lol
pont ezt beszéltük, hogy majd dicsekedni fogtok 😄DD
de nem akarok kifogásokat irogatni miért volt ilyen könnyû dolgotok, mert utána csak az lenne, hogy mentegetõzök 😄

wordsworth
#3906
nembaj 😄 meg igyis olcso volt ^^

PSP user n\' soon ps3 user too :)

Kata
#3905
Úristen! Te hol vásárolsz? Én superior absorptiont 20K-ért láttam kínálni. A superior vigorért sem ad jóérzésû ember 40-50K-nál többet. 😄

[/cserf][/fülünyúl]

Kata
#3904
hm. A hencsek gyakran jobban használják a skilljeiket, mint egy human játékos. Szal nem feltétlenül jelent hátrányt. 😊

[/cserf][/fülünyúl]

BEAST
#3903
grat <#taps><#eljen>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

wordsworth
#3902
De ne hagyd ki hogy ket hencsmen volt naluk 😉
Fighter es healer dde ennek ellenére jóvolt

PSP user n\' soon ps3 user too :)

0Fritz0
#3901

Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.

wordsworth
#3900
A superiorok 40 platinakat ernek.. DE sajnos a piacon ennél jóval drágábban lehet venni... Nekem a sup vigor 70K volt es a sup absorpation szintugy. Szoval sajnos jóval többet elkérnek érte mint amennyit ér...

PSP user n\' soon ps3 user too :)

Kata
#3899
Sõt, már találtam is egyet. Ha kell, privizz rám a játékban. 😊

[/cserf][/fülünyúl]

Kata
#3898
1-2K az alap, a lila, sárga változatok akár 3-5K is vannak. De ha kicsit türelmes vagy, akkor ha pottyan egy nekem, odaadom ingyen. 😊

[/cserf][/fülünyúl]

Kata
#3897
igen, a superiorok mind 10K felett mennek

[/cserf][/fülünyúl]

PTW
#3896
superior runákat szerintem min 10 de láttam már superior vigor-t 40K ért árulni

EmThor
#3895
superior mesmer rune of insp magic mennyit ér?

PTW
#3894
igen ez így van .. de perzse azért vannak kb értékek..
egy sima minden xtra nélküli dragonsword 15-22, szerintem 1k-t megér.. mivel viszonylag ritka fegyver, tûzsebzése van és a markolat (ami a tûzsebzést adja) bármikor kinyerhetõ belõle.

Hmuda
#3893
Az ilyesmi sosincs meghatározva. Mindig saját belátás serint kell kereskedni.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Phoenix007
#3892
Emberek, van valami oldal, ahol le vannak írva a cuccok reális értékei? Mondjuk konkrétan egy Fiery Dragon Sword-ért mennyit szabad adni?

Burn the flamer! Kill the spammer! Purge the troll!

#3891
nah most lesz pénzem megyek megveni yuhééé ... 😊

#3890
nem Droknar's forge?

EmThor
#3889
iron forge ban vanyi nál van +15 attrib küldi!

wordsworth
#3888
augry rock

PSP user n\' soon ps3 user too :)

STREEX
#3887
És melyik városban van ez a priest?

Intel I5 4690k----Gigabyte GTX970 G1 Gaming----ASRock Z97 Extreme3----Geil EVO Potenza 8GB (2133mh)----Western Digital Caviar Blue 1TB----3DMark First Strike: 10036

#3886
Hali!

Priesthez odamész és kapsz egy tesztet.Három co-op pályát kell megkeresned a sivatagba és megcsinálni mindhármat(Thristy River,Elona Reach,Dunes of Despair).Ha megvagy visszamész hozzá.

Gladiator
#3885
biztos hülyeség, hogy fanoktól kérdezem ezt, de milyen lett? érdemes megvenni? olyasmi mint a diablo, sazlé, hogy neten együtt lehet csinálni a küldiket, meg full hent az egész?

wordsworth
#3884
Lehetne csinalni.

PSP user n\' soon ps3 user too :)