Guild Wars 1-2 MMORPG
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
meg kellene dumálni egy idõpontot aztán mehet 😊
semmi tét meg ilyenek csak úgy funból <#vigyor2>#vigyor2>
én csak hüledeztem mikor tegnap 60k ért hirdette valaki, na meg a 25k-s szuperior izé... pff rendes embernek honnan a rossebbõ van ennyi zsetonyja ? (farmol 1000L mint ott a videón)
<#wow3>#wow3>
Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.
Nincsen se primary quest-em se misson-öm.Merre kell továbbmenni?Egyszerüen keletebbre kell továbbjutnom?
Intel I5 4690k----Gigabyte GTX970 G1 Gaming----ASRock Z97 Extreme3----Geil EVO Potenza 8GB (2133mh)----Western Digital Caviar Blue 1TB----3DMark First Strike: 10036
\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever
http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?
Amúgy nekem is remekek a tapasztalataim a klántagokkal, mindenki rendes arc. Kár, hogy a PvP csatákban nem tudok részt venni, így nem vagyok egy túlságosan aktív vagy közismert tagja a SCoG-nak, de legalább ha vki kér segítséget, én szívesen adok, vagy ha találok vmi ritka cuccot, ami nekem nem kell, inkább elõbb csetben ajánlom, mielõtt eladnám.
http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?
Bár láttam már elég durva összegeket pl. superior fire magic runet vmi 65k-ért adták el stb...
meg akartak ezzel a sigillel is scammelni, kérdeztema gyerektõl, hogy mennyi erre mondta, hogy 125k, mondom, persze, max 100k lehet egy karinál, elkezdni, adjak neki 25k-t utána meg 100-at, mondom próbálj meg megscammelni mást <#kocsog>#kocsog>
vigyázni kell az ilyenekkel
ja, meg volt egy gyerek akit úgy scammeltek meg, hogy invitálták klánba, tök rendesek voltak veele meg minden, aztán azt mondták, hogy sigilt vesznek és mindenkinek 5k-t kell beleadni, gyerek odaadta, utána rögtön ki is rugták a klánból, meg aki invitálta arra se tudott pmezni mert "ignore" volt...szegény kölök
http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?
arra lennék kíváncsi, hogy egy Ele/Ranger-nek milyen anyagokat érdemes gyûjtenie? vhol azt olvastam, hogy wood meg iron nem kell neki, cloth meg igen - nos, mondanom sem kell, hogy az elsõ kettõbõl rengeteg van, az utóbbiból meg egy sincs.
http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?
http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?
PSP user n\' soon ps3 user too :)
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Hiába, a szélessávú net az már csak ilyen gyors. 😄
>:] Hiábavalóság, minden csak hiábavalóság...
Milyen ügyes vagyok... 😊
Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.
Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.
\"Van e élet a halál előtt?\" -egy nekromanta
de lehet, hogy te is így gondoltad ^^
Xbox Live Gamertag HuN FoToS
De az altalad leirtak alapjan az jott le nekem, h nem tul jo a necro, legalabb is nem tul nepszeru. Szolj ha tevednek! 😄
\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"
Nekró mellé vegyél monkot és akkor kicsit szeretni fognak (mert ha gyógyítani nem is gyógyítasz, legalább támasztani tudsz). Vagy elementalistot és akkor lehet, hogy több elementalist skill lesz a barodon, mint nekró 😊. Vagy mesmert és akkor te leszel a tuti háttértámogató, de sebezni nem sokat fogsz. Vagy rangert és akkor legalább nyilazhatsz meg a feltámasztott csontok mellé lesz még állatkád is 😊. Vagy warriort és akkor csapkodhatsz is.
Ténleg, egy n/r nek ha kihal az állatkája, akkor tud belõle csinálni csontit és még utána fel is támaszthatja? Mert ez így akkor elég jó, sszimpla állat, dupla haszon 😊
GW -|- Dana Liena Me/E - Fagyasztó szemfényvesztő -|- Dana Heel Mo/Me - Gyógyászati segédeszköz La2 -|- Danaliena 55 PW - doom light sux, bw rulz :)
De ha nem, akkor kiraly.
Ma szereztem be a jatekot es lenne meg par kerdesem.
1. Jelenlegi allaspontom szerint az 1ik mestersegem valszeg necromancer lesz, ehhez kernek toletek otleteket h milyen masik mesterseg lehetne az o komplementere! Mindket esetre varom toletek a javaslatokat(necromancy elsodleges v masodlagos mesterseg).
2. Az online manual arra biztatja a jatekosokat h csatlakozzanak egy klanhoz. Erdekelne h mely magyar klanok leteznek es melyek mutatnanak hajlandosagot a friss es ropogos karaktrem felvetelere.
Elore is koszonom a hozzaszolasaitokat.
\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"
biztos nem kapsz több skillt a skill trainereknél, ha csak egy kasztod van
ha hülyeséget beszélek, akkor majd kijavítják <#vigyor3>#vigyor3>
Valaki írja már le kicsit pontosabban, hogy hol lehet másodlagos skillt megváltoztatni. (köszi)
Vagy írjon rám a játékban
Blues Syn