28329
10917302841238962806.jpg
  • smith09 #28246
    Dzsudzsák nélkül remélem is menni fog a szekér.

    Hajrá magyarok!
  • LasDen #28245
    igazából nincs mivel védeni az elmúlt 8 évet. A távlati célokból semmi nem valósul meg, mert semmit sem hajlandók végig vinni, mert nem látszik eredmény 1 éven belül.
  • karajjj
    #28244
    Amikor már az nemzethy sajtó is beleáll az mlsz-be, akkor kezd gond lenni. Most megtörtént...
  • Pluskast
    #28243
    Ez meg egyértelműen az MLSZ hibája, ahogy az is, hogy ezt az embert ide hozták. Anno senki nem volt meggyőzve róla, hogy Leekens jó választás lesz. Szerintem még Csányiék sem. Csak akkor azt nem értem, hogy minek hozták ide. Az MLSZ is megérne egy alapos profil (és személy) váltást.
  • IXEMGabeo
    #28242
    :D:D ezen szakadtam

    szakmailag ez a Rossi meg mindig jobb es atutosebb, mint egy ven belga edzo
  • smith09 #28241
    Rossi csak jobb lehet.
    Bár az a csapat amit Pali összetudott rakni, lényegesen erősebb volt, mint akiből most válogatni lehet. Nikolic és Stieber pedig az amerikai bajnokságban játszik ahonnan, annyira nem egyszerű haza jönni, főleg ha nem is játszik az ember a csapatban. :-)
  • kamionosjoe
    #28240
    Az a szomorú, hogy ide jött a belga, 7 hónapig nem teljesített semmit de a 105 millió forint fizetését felvehette. Most mehet és élhet boldogan.
  • LasDen #28239
    a probléma még mindig a távlati tervekkel van. A cél még mindig 2020. Persze presztízs alapon nem is lehet más. "Mert ha már épül az a kurva stadion, akkor jáccanak már benne a fiaink az eb-n". Ez megint csak Rossi végét fogja jelenteni valamikor...
  • [HUN]FaTaL
    #28238
    Sokkal jobb ötletnek tűnik, mint a belga kókler. Ismeri a hazai csodálatos környezetet is és van némi esze. Meglátjuk. Valószínűleg kijutni nem fogunk sehova, de a mostani helyzetnél már bármi jobb kb.
  • bakkerman
    #28237
    Gyengebbek nem leszunk vele,a belga koklernel sokkal jobb edzo. De ebbol az alapanyagbol o se fog csodat tenni. De a labda gömbölyű.
    Zombori Sandor voltam sziasztok!
  • [HUN]FaTaL
    #28236
    :DDD
  • LasDen #28235
    még lehet akkor is befér majd a válogatottba... :D
  • [HUN]FaTaL
    #28234
    Azt nem hinném, mert legkorábban 2021-ben lehetne válogatott (5 évig életvitel szerűen itt kell élnie). Addigra meg már 34 éves lesz :D
  • Muki100
    #28233
    Ez egyben azt is jelenti, hogy a bundás NB1 hős Lanzafame Dávid viszi majd a magyar válogatott jó hírét a nagy világban.
  • LasDen #28232
    és senkit nem izgat már... szánalmas az egész :D
  • banok
    #28231
    Leekens ment
    Rossi jött
  • Jim Morrison
    #28230
    végül is, lőttünk gólt, meg egyben erősen benne voltunk. Ha így megy tovább lassan az ellenfél kapujára is veszélyesek leszünk :D
  • Koppixer
    #28229
    elemzés: Magyarország - Ausztrália

    "végre láttunk valamit, ami azt sugallja, kezd körvonalazódni az a fajta játék, amit talán Leekens kapitány elvárna a játékosaitól."
  • Jim Morrison
    #28228
    tegnap első gólt pont láttuk, szuper volt. Aztán látjuk, hogy még két öngól született a meccsen.... Jó meccs lehetett :D
  • benőmenő
    #28227
    Nem vállalok nagyot szerintem, ha elsőnek beírom: Leekens takarodj!
  • passatgt
    #28226
    ha kérdőjel van a címben, a válasz mindig: nem
  • Jim Morrison
    #28225
    ezért jön Wenger, az mindig a jövő csapatát építi...
  • LasDen #28224
    kirúgjuk aztán jön még egy balfék, csak most magyar. Rá kéne jönni és elfogadni a vezetőknek, hogy nem vagyunk kijutás szintű válogatott. Ki kéne nevezni egy Dárdai félét és 20 évre ráhagyni...
  • Koppixer
    #28223
    Georges Leekensre kiadták a kilövési engedélyt?
  • smith09 #28222
    Örülük hogy mindenben lehet pozitívumot látni.
    Hazai pályán gólt se tudunk rúgni.
    Jöhet ide bárki évek óta vergődünk.
  • DaemoonHunter
    #28221
    Azért az valamilyen szinten szomorú, hogy rendelkezünk egy hosszútávú szakmai stratégiával, koncepcióval, amin éveken át dolgoztak Dárdaiék és a külföldi focit nem csak tévében látott szakemberek. Több száz oldal, sok-sok ország profi klubjai, akadémiáiból írt tanulmányok eredményeit felhasználva. Csak arra várt, hogy elkezdjék megvalósítani hiszen még a "lépések" is le voltak írva szájbarágósan. Majd az egész ment a kukába az MLSZ-nek köszönhetően, mert túl sok volt benne a reform.
    Akit esetleg érdekel a kivonata:
    Az anyag közvetlen linkje
    Az ezzel foglalkozó videóblog
    Egy kis értekezés a témával kapcsolatban
  • argo001
    #28220
    Ehhez képest a Pinyő-féle harapós válogatott egy profi csapat benyomását keltette. Helyünkre kerültük. Kicsit olyan érzésem volt a játékunkat nézve, mint amikor az odaégett cafatkákat kell lekaparni a lábas aljáról.
  • fonak
    #28219
    Külföldi edző helyett külföldön edződött magyar edző kellene, de ugye ilyen csak egy volt, és nem vállalta tovább. Ő ismerte a modern futballt is, meg tudatában volt annak is, hogy mit lehet elvárni a magyar játékosoktól, és mit felesleges. Ja és beszélt magyarul. :D
    Utoljára szerkesztette: fonak, 2018.03.25. 19:12:31
  • LasDen #28218
    én szoktam így játszani fm-be. beállítom taktikám, quick pick és mehet a simulation...
  • bakkerman
    #28217
    Leekens bácsinak totál semmi fogalma nincs a játékosairól,meg hogy egyáltalán kitől mit várhat/várjon...ez egy klub csapatnál beleférne,mert minden nap látja őket edzésen előbb utóbb kiismer mindenkit,de a válogatott más téma,amire megismeri ezeket a játékosokat meg úgy ahogy összeáll a fejében egy kép arról a 14-15 játékosról akikre egy rendszert felépitene már elpicsázott minket európa komplett legalja,és ő megy a levesbe...Ez egy bohóc,akinek eddig itt-ott bejött a saját kis elképzelése,mert szerencséje volt azokon a helyeken az "alapanyaggal",de ez itt nagyon kemény dió
  • Koppixer
    #28216
    Ferenczi: Georges Leekens teljes homályban van
  • LasDen #28215
    Ha focista az ember, akkor nem kell foglalkozni semmi mással, csak hogy eltud rúgni azt a kurva labdát. Nyelvet meg minek tanuljanak, nem veszélyezteti a karrierjüket, hogy külföldön játszanak majd...
  • bakkerman
    #28214
    Ez elsore talan vicces kis sztori de amugy kurvara nagy szegyen,es gaz,hogy egy hazai top klub alapembere lofaszt nem ert angolul(pedig ideje lenne eljarni angol tanarhoz) de a kulfoldi (!!!) kapitany ugyanugy behivja...az meg plusz gyongyszem hogy a tarsai akik esetleg ertettek mit vakeralt ez a belga fasz neki nem forditottak le mert nyilvan lefostak a mondokat. Szal nagyon is jo helyen van ez a valogatott,europa aljan
  • King298
    #28213
    Ki van benne egy jó kis lincselésbe?
  • LasDen #28212
    ezért aztán érdemes külföldi edzőt hozni... :D
  • Jim Morrison
    #28211
    :DD
  • kamionosjoe
    #28210
    Böde Dániel: Én feszült módon átöltöztem, mentem zuhanyozni. A mester szólt pár szót, de mivel nagyon nem jó az angolom nagyon nem értettem, a többiek meg nem fordították le.

    http://www.origo.hu/sport/futball/20180324-bode-daniel-magyarorszag-kazahsztan-baratsagos-meccs.html
    Utoljára szerkesztette: kamionosjoe, 2018.03.24. 10:27:01
  • Sippie
    #28209
    nem is baj az, kevés a stadion még idehaza, a mai meccsen is kiderült!
  • Jim Morrison
    #28208
    /főnök/ ott volt, ideges volt. lehet holnap rendkivuli 100milliot még beletol
  • LasDen #28207
    a mai magyar válogatottnak most már kazahsztán is nagyon nehéz ellenfél.