28322
10917302841238962806.jpg
  • [HUN]FaTaL
    #28280
    Bet365 ha jól látom 6.5-ös szorzó van ránk.

    Egyébként a hazai meccsnél tudja valaki hogy ez hogy alakult? Ott is 1,5 körüli szorzója volt csak Walesnek?

    Nem mi vagyunk az esélyesek, de ez a norvégok ellen is így volt.
  • Jim Morrison
    #28279
    // én unibeten 5.60 odds mellett raktam kis pénzt a magyarokra, az már közel a 6hoz
  • kamionosjoe
    #28278
    tipszmikszen 4,95-öt adnak a magyarokra.
  • passatgt
    #28277
    6x pénzt fizetnek magyar győzelemre, szóval mindenki vegye azért figyelembe, hogy papíron nincs esélyünk(csak hogy ne legyen nagy fikázás, ha esetleg kikapunk)
  • Krisztiam #28276
    Hajrá magyarok!! Nyerni kell ma!!
  • Krisztiam #28275
    Jaa másnak meg nem jutott jegy..
  • LasDen #28274
    azért nem feltétlenül van messzebb. Inkább stadionja válogatja.
  • Jim Morrison
    #28273
    az látszik :D mennnyire meredek ott fent? mert nagyon annak tűnik, bár a kép nem nagyon adja át (meg nem véletlenül van mindenki előtt korlát).

    Ránézésre nekem úgy látszik, hogy távolabb kezdődik a nézőtér mint mondjuk Angliában, aminek iigy nem örülök. Még nem voltam kint, egy meccsre majd biztos kinézek- valamikor
  • passatgt
    #28272
    szemben jó sok üre szék maradt
  • geo91
    #28271
    kurva nagy

  • LasDen #28270
    ¯\_(ツ)_/¯

  • Jim Morrison
    #28269
  • LasDen #28268
    látva a tegnapi mérkőzést úgy gondolom, hogy ez egy stadion, amiben lehet futball mérkőzéseket rendezni...
  • Jim Morrison
    #28267
    még a standionról se iirtok véleményt? :)
  • Sippie
    #28266
    majd legközelebb
  • IXEMGabeo
    #28265
    :DDD
  • [HUN]FaTaL
    #28264
    Akkor Splitből, képletesen értettem, nem néztem hol lesz. :)
  • karajjj
    #28263
    Zágrábból tuti nem, mert Splitben lesz a meccs.
  • [HUN]FaTaL
    #28262
    Még nem biztos, de bíztatóak a jelek :) Jól játszottunk ma is. Meg kell verni itthon Szlovákiát, Azerbajdzsán is kötelező.

    Majd meglátjuk mire elég. :) Zágrábból és Cardiffból szerintem nem hozunk el pontot.
  • Jim Morrison
    #28260
    Jól játszottak egész meccsen a fiúk gg
  • Ironman2
    #28259
    Hogyan lett volna bunda? Ilyen nincs,tegnap csak baráti megbeszélés volt éppen a horvát elnökasszonnyal vacsora közben :)
  • Jim Morrison
    #28258
    :D
  • Sippie
    #28257
    tuti bunda, kaptak stadiont hogy egyszer hagyjanak nyerni!4
  • Jim Morrison
    #28256
    szép
  • Koppixer
    #28255
    tanuljátok meg az új szakkifejezést: gulyás-pressing
  • fonak
    #28254
    Na, begyűrtük az acélos észteket. Orbán már gólt is szerez.
  • Jim Morrison
    #28253
    Csak utolso tiz percet lattam, de a biro nem nagyon akart nekunk fujni kezezest meg egyebeket.
  • IXEMGabeo
    #28252
    es csak teged erdekelt?:) engem a cikkek jobban idegesitenek, hogy 1 gyozelem megtortent kb az EB ota es most felvagyunk magasztalva...

    viszont ketsegkivul mint mondottam Rossiban van potencial, jo edzonek, karizmatikus szemelyisegnek tartom
  • Láma!
    #28251
    nyertünk :D
  • LasDen #28250
    dögunalom volt...
  • Sippie
    #28249
    szép volt fiúk, szép volt fiúk!
  • DaemoonHunter
    #28248
    Piros lapra tétek? :D
  • Koppixer
    #28247
    Megpróbáljuk a lehetetlent, levezetjük a Nemzetek Ligáját
  • smith09 #28246
    Dzsudzsák nélkül remélem is menni fog a szekér.

    Hajrá magyarok!
  • LasDen #28245
    igazából nincs mivel védeni az elmúlt 8 évet. A távlati célokból semmi nem valósul meg, mert semmit sem hajlandók végig vinni, mert nem látszik eredmény 1 éven belül.
  • karajjj
    #28244
    Amikor már az nemzethy sajtó is beleáll az mlsz-be, akkor kezd gond lenni. Most megtörtént...
  • Pluskast
    #28243
    Ez meg egyértelműen az MLSZ hibája, ahogy az is, hogy ezt az embert ide hozták. Anno senki nem volt meggyőzve róla, hogy Leekens jó választás lesz. Szerintem még Csányiék sem. Csak akkor azt nem értem, hogy minek hozták ide. Az MLSZ is megérne egy alapos profil (és személy) váltást.
  • IXEMGabeo
    #28242
    :D:D ezen szakadtam

    szakmailag ez a Rossi meg mindig jobb es atutosebb, mint egy ven belga edzo
  • smith09 #28241
    Rossi csak jobb lehet.
    Bár az a csapat amit Pali összetudott rakni, lényegesen erősebb volt, mint akiből most válogatni lehet. Nikolic és Stieber pedig az amerikai bajnokságban játszik ahonnan, annyira nem egyszerű haza jönni, főleg ha nem is játszik az ember a csapatban. :-)
  • kamionosjoe
    #28240
    Az a szomorú, hogy ide jött a belga, 7 hónapig nem teljesített semmit de a 105 millió forint fizetését felvehette. Most mehet és élhet boldogan.