883
  • jbal
    #563
    hát nem volt egy nagy meccs.a bíró meg fos volt
  • SimaSuna #562
    vasárnap NZ Starz elleni meccs :)

    az MJJSE - FTC meccs sem volt kutya :D

    voltunk 1 páran :)
  • SimaSuna #561
    nah megyek a Progym SC meccsre :)

    kapu felett tali :)
  • SimaSuna #560
    2009 április 3 18:00 Miskolci Jégcsaronk

    Magyarország - Finnország





    nekem az állóhely a kapu felett kibérelve :)
  • jbal
    #559
    jáj az a logo
  • báttyó02
    #558
    hun a balu :-}
  • SimaSuna #557
    jaja.

    jó hangulat volt..


    szvsz a bírók nem jönnek többet MJJSE meccsre :)
  • jbal
    #556
    2-1 :Ð
    mondjuk elég fos játékkal.de a dunaújváros is szar volt.a végén komoly volt mikor 2-szer is kihagyta üres kapura:Ð
  • SimaSuna #555
    Ma MJJSE - DAB.EXTRA.HU

    én ott leszek hugommal..a kapu felett :)

    na csumma :D
  • Halesz89
    #554
    A Volánra most nagyon ráfért a győzelem, a büntetések miatt,de ez az 1 pont is számít most, hogy a rájátszás meglegyen,de ez jó jel mert tudnak küzdeni és ez ami számít, de már idáig is csodás a Volán a tavalyi szezonhoz képes, bár fogjuk fel azt bemelegítésnek.
  • Midway76
    #553
    Volán...
    http://netriport.hu/sport/cikk/?id=2611
  • andreasz88
    #552
    Sziasztok

    Már egy ideje olvasgatom a topikot, igazából most azért írok, mert találtam egy jó oldalt, ami sztem sokatokat érdekelhet:
    news.dolphio.hu

    Ez egy hírfigyelő oldal, meg lehet adni bármilyen témát, és összegyűjti a témához tartozó híreket. A poén az, hogy van külön jégkorong (és NHL) kategóriájuk is, az ide kategorizált híreket azonnal el is tudjuk olvasni, ahogy megjelentek valahol a neten:)
    Sztem elég hasznos!

    Üdv, B.
  • Alexease
    #551
    Nagy grat, jo volt! Most ertem haza, berekettem es elzsibbadt a kezem:)
  • MitsuMishi
    #550
    Éljen a magyar jégkorong válogatott! Továbjutottak! Nagyon gratulálunk nektek! Sok sikert majd Rigában! ^^
  • SimaSuna #549
    Hajrá Magyarok! :)
  • HöfEE
    #548
    Ennyi! Csak kérni kellett 4:2
  • HöfEE
    #547
    3:2 ajjaaaj, izgi! Hajrá fiúk! Még egy gólt!
  • banok
    #546
    mindenkit agyonverünk! \O/
  • Midway76
    #545
    Megkapták a horvátok, is már csak litvánia maradt!Ria-Ria!
    http://www.netriport.hu/sport/cikk/?id=2174
  • SimaSuna #544
    Hajrá Magyarok!!!
  • MitsuMishi
    #543
    Mindenképp meg kell verni a litvánokat,hogy továbbjussunk.Remélem sikerülni fog.Nagyon szurkolok a fiúknak! ^^
  • HöfEE
    #542
    Hát , úgy néz ki megettük a horvátokat :) Remélem holnap a litvánokkal is hasonlóképpen járunk el :D
  • MitsuMishi
    #541
    Nagyon szépen köszönöm ^^
  • jbal
    #540
    http://www.justin.tv/bsod404
  • MitsuMishi
    #539
    Hai!
    Valaki tud online streamet a holnapi Magyarország-Szerbia meccsre? Megköszönném ^^
  • zsotesz
    #538
    Nézi valaki a Volán-Vienna meccset? Drámai végjáték, 2-2. Most jön a hosszabbítás.
  • SimaSuna #537
    nagyon sajnálom! Nyugodjék Békében :(
  • jbal
    #536
    bazzeg :O
    Nyugodjon Békében!
  • ForzaInter
    #535
    Meghalt Alekszej Cserepanov

    Forrás: www.sportbladet.se
    Szokásához híven egész este fickándozott, semmi nem utalt arra, hogy rosszul érezné magát. Az elsõ harmadban még gólt is lõtt. Szezonbeli tizennegyedik meccsén ez volt a tizenkettedik pontja. Így fejezte be az életét.

    A Vityaz-Avangard mérkõzés záró harmadának végén – elkeserítõ, hogy mindössze két perc volt hátra a teljességgel lefutott partiból – a vendégek két sztárja, Jaromir Jágr és Alekszej Cserepanov a pillanatnyi figyelmetlenség közepette egymásnak ütköztek és a jégre huppantak. A kétségkívül komikus jelenetet a podolszki aréna közönsége gúnyos kacajjal nyugtázta, a rettegett gólvadászok a kispadon viccelõdtek a történteken. Az ifjú támadó arca azonban hirtelen eltorzult, teste tehetetlenül összecsuklott. Mivel a helyszínen állomásozó mentõautó a meccs felénél úgy érezte, gond itt már nem lehet, a csapatorvos szakszerû segítség híján szalmiákszesz belélegeztetésével próbálta megmenteni a Rangers reménységét. Próbálkozásai sajnos kudarcba fulladtak, így az élelmesebb omszki játékosoknak saját maguknak kellett öltözőbe cipelniük az eszméletét vesztett hokist. Meg nem erõsített források szerint a kirendelt esetkocsira jó 10-15 percet kellett várni. Miközben Csrepanovot a mentõbe fektetve lélegeztetõre állították, zokogó sortársa, Jaromír Jágr a következõket kiáltotta felé: „Ébredj fel, az ég szerelméért, ébredj fel!” Bár a megviselt defibrilátor segítségével néhányszor sikerült helyreállítani a támadó szívmûködését, helyi idõ szerint 22:55-kor beállt a klinikai halál, az orosz jégkorong legnagyobb ígérete elhunyt.

    Ki is volt valójában Cserepanov? Következzék egy rövid összegzés: a Szibériai Expresszként becézett jobbszélsõ élvonalbeli bemutatkozása alkalmával Pavel Bure idõtlen idõk óta érintetlen újonc gólrekordját adta át a múltnak. Hatalmas jövõt jósoltak neki, elvégre eredményessége (zöldfülûként mindjárt 29 pont) messze túlmutatott a Malkin, Ovecskin, Kovalcsuk fémjelezte nagyok hasonló korban elért statisztikáin. 2007-ben az U-18-as és U-20-as világbajnokságon is a torna All-Star csapatába választották. A junioroknál ezüstig, a fiatalabbaknál aranyéremig vezette a szbornaját. Tegnap a Madison Square Gardenben megrendezett Hudson-parti rangadón egyperces néma gyászszünettel adóztak az emlékének.

    Érdekes mód, miután a Vissaja liga idei elõszezonjának egyik szintfelmérésén a futóteszt hasonló tragédiát okozott, számos helyi médium felvetette a kötelezõ, periodikus szívvizsgálatok bevezetését az orosz profi hokiban. Elõrelépés nem történt, Cserepanov meghalt, s egyszerre mindenki hallatlan lelkiismeretessé vált. Milyen dolog az, hogy a mentõ hazaszáguld a meccs közepén, s rozsdás lélegeztetõ géppel operálnak egy többmillió dolláros élsportolót. A régi beidegzõdésnek engedelmeskedve Medvegyevék vonzó kirakatot varázsoltak, a részletek azonban akarva-akaratlanul felfedik a fogyatékosságokat. Van mit tanulni profizmus terén. Azt nem elég csak mondani, a legapróbb összetevõkig gyakorolni kell. Nyugodj békében, Alekszej!


    Halál a jégen, avagy szemelvény az elmúlt évek tragédiáiból:

    2004 november 5: A lockout alatt odahaza szolgálatot teljesítõ lett Sergejs ®oltoks a Riga 2000 egyik találkozóján rosszul lesz, majd az öltözõben életét veszti.

    1998 december 30: A 36 esztendõs cseh veterán Jaroslav Hauser a harmadik ligás Selb ERC mezében a saját kispadja elõtt összeesik, s meghal.

    1998 december 3: a zürichi Chad Silver egy NLA mérkõzés kellõs közepén hirtelen szívmegállás következtében örökre távozik közülünk.

    1998 október 6: az egykori Nordiques-hokist, Stephane Morint németországi légióskodása során szintén a jégen éri utol a halál. A váratlan tragédiát az orvosok Morin korábbi szívbántalmaival hozzák összefüggésbe.

    1998 április 19: Mark Teevens az EC Bad Nauheim találkozóján egyszer csak szívéhez kap és összeroskad. A halál oka: hirtelen keletkezett vérrög.

    1995 október 15: a morai Bengt Åkerblom nyaki ütõerét egy korcsolypenge találja telibe. A súlyos vérmérgezéssel és –hiánnyal küzdõ Åkerblom a kórházba szállítást követõen azonnal meghal.

    még csak 19 éves volt:||||
    NYUGODJÉK BÉKÉBEN!
  • dkriszt
    #534
    sziasztok!
    Jó játékosokkal rendelkező amatőr csapat KAPUST keres! Érdeklődni és jelentkezni a [email protected] címen vagy a 06 20 9731 580 as számon lehet.
    üdv: Dande Krisztián
  • SimaSuna #533
    akkor láttalak :)

    majd legközelebb összefutunk :)
  • jbal
    #532
    aha :Ð
  • SimaSuna #531
    bent voltál és kólát ittál? :D
  • jbal
    #530
    kint voltam
    mondjuk a 3.gól után inkább a diósgyőr meccset néztem a tv-n :Ð
    30 helyzet??? :O
    én egy normális lövést nem láttam
    meccs meg lesz kedden is Kassa junior ellen
  • SimaSuna #529
    Következő MJJSE meccs...
    09.12. MJJSE - HC Csíkszereda

    09.14. MJJSE - Alba Volán SC
  • SimaSuna #528
    kint voltál?


    néha félek kimenni...Miskolc mijen király hely, jó csapat...
    Popovics jó volt, csak nem volt öszjáték...
    megkapja Cop a korongot, viszi a kapu fele és hosszút üt bele rövid helyett..és ezért nem gól...
    70-30 a lengyelek javára a helyzetek száma...

    (most nem hugommal voltam..hálistennek)
    tuti megint vihettem volna gyrosozni...
  • jbal
    #527
    komoly volt:ÐÐÐÐ
    de ez ugyanolyan szar csapat mint tavaly.szét fog sz*patni minket az egész bajnokság
  • SimaSuna #526
    ez nem jött össze....

    5-0ra kikapott az MJJSE...

    viszont halálra röhögtem magam a lengyel szurkoló vénasszonyokon :)
    rózsaszín matracra vmelyik játékos neve rá volt írva azt rántgatták a szemem előtt xD
  • SimaSuna #525
    Ma MJJSE - Sanok összecsapás!

    HAJRÁ MAGYAROK!!
  • SimaSuna #524
    Ingyenes a belépés a meccsre!

    + jött 4 finn játékos! :D
    "A 4 finn játékos és Robert Cop mellé még csatlakozik további 1 vagy 2 szlovák játékos is és a szakvezetés ezen játékosok közül fogja kiválasztani azt az 5-öt, aki játékával a legjobban segítheti csapatunkat.

    Minden légiós játéka megtekinthető egy hét múlva, amikor az MJJSE a lengyel Sanok csapatával mérkőzik." (forrás: MJJSE website)