883
  • zsotesz
    #683
    Nagy meccs volt, lehet még megnézem majd a Svéd-USA meccset is.
  • Rockynhooo
    #682
    alap
  • zsotesz
    #681
    Kanada-Orosz döntőt nézi valaki?
  • Rockynhooo
    #680
    Ez egy nagyon szeretni való csapat. Minden tiszteletem, remélem mihamarabb visszajutunk. A szurkoloknak is max respect.
  • sb1
    #679
    Sajna pontocska nélül zártuk VB-t, miután a Németektől is kikaptunk 2-1 re...
    Nem baj, köszönjük meg szerintem a fiúknak hogy itt lehettünk, illetve a szurkolóknak, akik kimentek, azt a biztatást, amit adtak, mert abban viszont mi voltunk a világbajnokok. Remélem mielöbb visszakerülünk az elitbe !
  • Laceee
    #678
    Sajna nem, jobbak voltak egy kicsivel, nem lett volna szükségük bírói segítségre...
  • banok
    #677
    hát nem sikerült :(
  • sb1
    #676
    Ma a Dánokat de jó lenne elverni...
  • MitsuMishi
    #675
    Nagyon szépen köszönök mindent ^^
  • banok
    #674
    cép streamecske a meccshez
  • banok
    #673
    sopcast linkhez sopcast program kell. A TVAnts-oshoz TVants. a myp2p-ről le lehet ezeket tölteni.
  • MitsuMishi
    #672
    Ugh :/ Nem tudtam elindítani egyik meccset se. Nem tudnád elmagyarázni a használatát légyszi?:/
  • banok
    #671
    biztosan lesz.
    rojadirecta.com
    myp2p.eu
  • MitsuMishi
    #670
    Sziasztok! Tudom, egy kicsit rossz helyre írok,de nem tudjátok hogy lesz-e online stream az Orosz-Jenki meccshez?Csak mert helyette valami gagyi focimeccset adnak :/
  • Unreal1942
    #669
    Sajnos ez van. Inkább játszottunk volna rosszul a szlovákok ellen. Ennek komoly tétje volt. Nem jött össze. Ráadásnak a Németek nem eshetnek ki.
    Mi viszont már csak a csodában bízhatunk.
    Ettől még szép volt fiúk!!! Köszönjük!
  • Laceee
    #668
    Nincs ennyi a két csapat között, a mai nap nem jött össze semmi nekünk, az osztrákoknak meg szinte minden...
  • geo91
    #667
    6-0... ez így nagyon csúnya lett...
  • HöfEE
    #666
    Kifejezetten szarul játszik most a csapat :S Nem tudom mi lehet a gond.
  • Rudee
    #665
    Kettős emberelőnybe kár, hogy nem tudtunk szépíteni. Meg sima előnybe felállni. Sajnos ezek az osztrákok még előttünk vannak, igaz nem 4 góllal.
  • Unreal1942
    #664
    Igen azt látom. Szerintem elfáradtunk.
  • sb1
    #663
    Na, már 4-0 az osztrákoknak sajna...
  • Unreal1942
    #662
    live stream valahol? Nincs sport1 nálam...
  • sb1
    #661
    Első harmad végén 1-0 nekik, de szerintem ellenük simán fel fogunk állni.
  • sb1
    #660
    Ma 16:15 től tapadjatok a képernyőre, és szurkoljatok a Magyaroknak!!
  • zsotesz
    #659
    én tegnap szavaztam, akkor még a lettek vezettek
  • MitsuMishi
    #658
    Láttátok az iihf.com legújabb szavazását?Az a kérdés,hogy melyik csapat szurkolói a leghangosabbak.A magyarok vezetnek 43.9%-al :D:D
  • Rockynhooo
    #657
    zsír. akkor hajrá :)
  • kuzco007
    #656
    igen, mert az első kettő marad bent, ha kettőt megverünk, akkor már megvan a kellő pontszám a bentmaradáshoz
  • Rockynhooo
    #655
    ha meg van mindkettő és németet bukjuk akkor bennt maradunk?
  • kuzco007
    #654
    Dániát és az osztrákokat megkell verni, ez sztem teljesen reális cél, hisz maga a válogatott simán jobb Ausztriánál, Dániát meg ellehet úgy intézni, mint a Norvégokat kápon. A németektől meg valószínűleg kikapunk, esetleg egy X benne lehet, de az ellenük vívott meccs úgysem számít. Ezzel a csodás szurkolótáborral akik kint vannak, simán meglehet ez a két létfontosságú meccs sztem.:)
  • Baelint
    #653
    Azért ha jövőre mondjuk mi lennénk a rendező ország, nem ezt gondolnánk erről a szabályról :)
    Csak sajnos most a rossz oldalon állunk :(
  • Rockynhooo
    #652
    na ja, ez egy kurva értelmetlen szabály...
  • HöfEE
    #651
    Az mondjuk elég gáz lenne, ha csak azért maradnának ők benn mert ők a rendezők...
  • zsotesz
    #650
    Köcsög németek lehet, hogy ezért nem hajtották ki magukat, végülis minek ha úgysem eshetnek ki.
  • Baelint
    #649
    Ez sajnos a németek idekerülésével nem ilyen egyszerű, mivel ők nem eshetnek ki. A maradék 3-ból esik ki a 2 rosszabb. Szóval nekünk meg kell nyernünk a németeken kívüli 3 ország "különversenyét", csak abban az esetben maradhatunk bent :(
  • zsotesz
    #648
    így van, mi másik 3 csapattal egyetemben a kiesés ellen fogunk küzdeni.
    Az első két helyet kell elcsípni, az utolsó kettő kiesik.
  • ofp
    #647
    Nem vagyok jártas a lebonyolítási rendszerrel kapcsoltban, de ha jól értem akkor a G csoport most egyetlen célért küzd, hogy ne kerüljön vissza a divízió I.-be (Tehát az alsóházból semmiképpen se kerülhet ki döntős)?
  • zsotesz
    #646
    Nem volt ez rossz, ezzel a teljesítménnyel két meccset nyerhetünk, csak a ziccereket be kell lőni.
  • HöfEE
    #645
    ÁÁá sajnos nem sikerült a meglepetés Azért a bírónak soka "köszönhetünk" No sebaj azért szép volt! ÉS most hozzuk a kötelezőt, benn kell maradni!
  • sb1
    #644
    Nehéz mondani bármit egy ilyen meccs után, ahol egyszer sem voltunk emberelőnyben, az ellenfél viszont 4*is! 1-3 lett a vége, de azt hiszem megint megmutattuk,hogy nem véletlenűl vagyunk itt! A szurkolók elött le a kalappal újfent! Egyszerűen ez a csapat megérdemli, hogy bent maradjon! Találkozunk pénteken. HAJRÁ MAGYAROK !