506
beszélő progi
  • Magic Boy
    #226
    Sziasztok.

    Azt be lehet valahogfy állítani, hogy a 4-es (4.2-esem van) Skypeben a smilliek ablakának a háttere ne fekete legyen, hanem mondjuk fehér vagy bármilyen más átláthatóbb színű?

    Mert így nem látszanak rendesen a smilliek és 3 smillie nem is látszik.
  • Talon
    #225
    Segítséget kérnék. Skype 4.1.0.179. ver -hez keresek ingyenes videórögzítőt. Vodburnerrel próbálkoztam, ami fizetősnek bizonyult. Tudtok ilyet ajánlani?
  • slaci 07
    #224
    Megoldódott a gond a 4.0 verziót kellett feltenni és minden ok,valamiért a 4.2 nem fekszik a rendszernek.
    Csak azt nem tudom ,hogy miért?
    Köszönöm a lehetőséget:D
  • slaci 07
    #223
    Sziasztok!
    Kis segítség kellene,nemrég raktam fel a win7-et.Minden jól működik kivéve a skypot,pontosabban a videóhívásnál nem jeleníti meg a hívott fél
    videóját, én látom magamat meg látnak engem is, de én csak a fekete semmit.
    A hívás indításakor látom, hogy tölti a másik fél videóját de megáll és ennyi.
    Próbáltam letörölni újrarakni de semmi.
    Próbáltam kompatibilitást állítani de semmi.
    Valakinek van valami jó ötlete?
    Nagyon megköszönném a segítséget
  • Mészy
    #222
    #218-as hozzászolás
  • linksbremse
    #221
    Sziasztok!
    Eddig 4.1 skypom volt s ezt a verziot le tudtanm kicsinyiteni... win 7 em van letöltöttem a 4.2 -őt itt nem müködik a kicsinyités megmarad a tálcán amit nem tok eltüntetni vagy csak úgy ha teljesen kikapcsolom.... jobb oldalt természetesen megvan a kicsi ikon csak a tálcárol nem tom eltünteni segítség...... előre is köszi tisztelettel: Horváth Ádám
  • ibrik
    #220
    Bocs, természetesen itt csak a második kérdésre szeretnék választ.
  • ibrik
    #219
    Mostanában gondolkozom rajta, hogy amint lejár a szerződés, a jelenlegi kábeltévé és internet szolgáltatómat esetleg T-s IPTV-re és internetre cserélném le (tavaly furkálták szét a környéket a lakótelepen), de lenne kérdésem a tapasztalatokkal kapcsolatban:
    - Tudok-e ("engedélyezett-e") a T-s internethez router-el csatlakozni? (mint a "régi" ADSL-nél)
    - A Skype működik-e rajta probléma nélkül? (sem vonalas, sem IP-telefonra nincs szükségem)
  • falu
    #218
    Skype minimalizálása az Windows 7 értesítési területére: link
  • Láma!
    #217
    #209

    ott a válasz :)
  • asiagyuri
    #216
    Hello. Azt én miből látom, ha veleki letörölt skype-ról? Beszélgettem valakivel, majd a képe hirtelen eltünt, és a következő üzenetem melett ott forog az a fekete kör, azaz nem kapta meg. Ez már azt jelenti? Törölt, vagy tiltott?
  • toto2700
    #215
    mert router mögül küldted a file-t. Be kell állítani a routert.
  • ba32107
    #214
    Azt meg lehet csinálni, hogy egy előre megadott állapotban jelentkezzen be, mint az msn? Pl. mindig láthatatlanul.
  • johnnyp1975
    #213
    Olyat nekem is csinált,hogy folyamatosan úgy nézett ki,hogy ír a másik,ő meg rám várt.
    Az előzményeket nem törli ki,rákattíntok és semmi.
    Valami ötlet?
  • qtab986
    #212
    Próbálta valaki a iFree Recorder programot? Beszélgetést lehet vele felvenni. Állítólag ingyenes a teljes verzió, de már nem tudok hinni. Arra vagyok kíváncsi, tényleg idő és más korlát nélkül lehet-e vele felvenni?
  • AttiM
    #211
    Hi, amióta új a skype-om (4.1.0.179), azóta nem jelenik meg az író toll, amikor a partnerem ír. Sőt ő sem látja az enyémet (persze, lehet, hogy neki is a ez a verzió van).
    Ez vajon miért van? Baromira zavaró, gyakran mindketten a másikra várunk, azt gondoljuk, éppen ír.
  • mcsaba
    #210
    Helló, nmtudjátok a skype-ba van olyan lehetőség hogy csak bizonyos személyeknek legyünk láthatatlanok mígy másoknak láthatóak, úgy mint a yahoo messengerbe. Én csak olyat találok amivel mindenki számára láthatatlanok leszünk.
  • nyecsi
    #209
    Egyenlőre sztem ilyen még nincs.De fejlődnek,lehet lesz majd ilyen is.Mint pl ebben az új skype-ban,már úgy van a letiltás,mint msn-nél.Ott marad a partnerlistán,kis áthúzott piros körrel.
  • nyecsi
    #208
    Nem...
  • qtab986
    #207
    Le akarom törölni az MX Skype Recorder-t, de nincs uninstalálója. Hogyan lehet leszedni?
  • Láma!
    #206
    Tudja valaki hogy a skype értesit-e róla ha letöröl valaki a partnerlistájáról? vagy megnézhető ez valahol?
  • royaltom
    #205
    mindegy mostmár megjavult.
  • royaltom
    #204
    sziasztok!
    mér van az hogy amikor megpróbálok belépni kiírja hogy a skype nem tudott kapcsolatot létesíteni?
    amúgy már a telepítéskor is ez volt hogy nem akart új fiókot létrehozni.
  • RYO21
    #203
    Ha valakinek megnézem az adatlapját, akkor az illető értesül róla, hogy én azt megnéztem?
  • Petka
    #202
    Engem is néha betalálnak. Hasonló az msnen terjedő vírusokhoz!
  • grizzly21
    #201
    engem most csomo robot megtalal...csak en szoptam meg?
  • qtab986
    #200
    Nálam itthon a maximum kb 50% volt, ameddig letöltötte, de ha korlátozás van ezekben a free kiegészítésekben, akkor dugják fel maguknak. Fura ez a mostani skype. Évekkel ezelőtt már megvolt 1szer, és nagy fájlokat küldtem vele, ezzel a friss magyar változattal meg egy kis fájlt is olyan lassan küld el, hogy az kínszenvedés.
  • balcsi70
    #199
    Nekem most sikerült végül letölteni az extráknál ezt a PrettyMay Call Recorder and Sharer-t telepítette is és megjelent az óra mellett a tálcán.Be is lehetett állítani hogy hova mentse meg stb.Majd otthon is megcsinálom mert ez munkahelyi gép és itt nincs mikifon :)
  • balcsi70
    #198
    Én letöltöttem ezt a Pamela Call Recorder próbáltam is telepíteni de kiírja hogy Nincs meg a minimális skype verzió. (hogy ezen belül melyik kellene neki azt nem írja)
  • isss
    #197
    Akkor én is beugrottam, azt hittem full ingyenes. Nem tudtam kipróbálni, - nincs fönn a skype - de nekem anno nem volt gondom az extrák telepítésével. Ezt sem próbáltam de talán segít.
  • qtab986
    #196
    Egy hvg-s fórumon olvastam, ez 15 percig működik, ha ingyenes. Szemétség. Úgy tűnik, mintha a skype-ban is le lehetne tölteni, de az az igazság, skype-ban egyik extrát se lehet letölteni. Mielőtt letöltődne, megszakad a letöltés. Majd valami free felvevőt keresek.
  • Vorpal
    #195
    Skypenál ez ha jól tudom periféria függő is. Volt egy bejelentés, hogy Logitech bizonyos cam jaival megy egy magas minőségű videó. Ezeket a skype árulja az oldalán.
  • Petka
    #194
    Teljes mértékben!
  • Sly9119
    #193
    Sziasztok, kérdésemet máshova nem tudom feltenni, itt jó helyen lesz, hogy melyik programmal lehet a legjobb minőségben Video Chatelni, pl. bnőmmel, teljes képernyőben+hang skype alkalmas erre?
  • isss
    #192
    Pamela Call Recorder
  • qtab986
    #191
    A telefonhívást, a beszélgetést tudja rögzíteni a skype mp3, wav, vagy akármilyen formátumba?
  • krisz073
    #190
    Sziasztok.

    Valaki tud e arról infót adni nekem, hogy egy Skype account egyenlegét van e mód másik accountra átvinni?
    Előre is THX a segítséget.
  • ZilogR
    #189
    üdv! van valakinek tudomása olyan programról PalmOS alá, amivel tudnék Skype-ot vagy ICQ-t használó ismerőseimmel beszélni/szöveges üzenetet küldeni?!? Gagyitól a jól megírtig bármi jól jönne! Előre is thnx!
  • marsu
    #188
    thx
  • Petka
    #187
    Eszközök -> Beállítások
    Szöveges üzenetek -> Megjelenítés -> Betűtípus módosítás