506
beszélő progi
  • Magic Boy
    #266
    Engem se enged be a Skype.

    Remélhetőleg hamar helyrehozzák.
  • tonnni
    #265
    Sziasztok!

    Több ismerősnél és nálam is hirtelen leállt a skype és hibát jelez, valakinek vajavascript:szmajlik()lami info, hogy mi a gond?
  • tobias88
    #264
    Ma jött valami szuper frissítés, és azóta leáll a skype indulásnál...
  • High end PC #263
    kérdés!
    annyira zavaró, hogy minden rendszerindításkor elindul a Skype, pedig a beállításainál kiszedem azt a pipát, hogy Indítás Windows-al együtt...

    msconfigban sem találom az Automatikus indítás progik között
    Hol a fenében lehet kilőni, hogy csak akkor induljon ha én akarom?

    kössz
  • baajos
    #262
    Azóta már a Nokiát is felvásárolta ;)
  • Attila8805
    #261
    A microsoft felvásárolta a Skypot 8.5 milliárd dollárért.
    Forrás :Gamer365.hu
  • Lennon1975
    #260
    Sziasztok.
    Van valakinek akinek mostanában nem ismeri fel a mikrofont a skype. De csak a skype.
  • szilvasi4
    #259
    Sziasztok!
    A skypehoz lehet hangulatjeleket adni a rejtetten kívül?
    A választ előre is köszönöm.
  • Varikova
    #258
    sziasztok!
    egy olyan problémám lenne, hogy a skype befirssítette magát 5.1-re, csak ez nekem nem tetszik. újra felraktam a 4.0-sat beállítottam hogy ne frissítse magát automatikusan attól függetlenül minden egyes új indításnál frissíti magát. valakinek nincs valami ötlete arra, hogy mit lehetne vele kezdeni? előre is köszi
  • Gladiator
    #257
    Nem tudjátok, hogy a skype nem menti el az írott beszélgetéseket valahova, mint az MSN?
  • sb1
    #256
    Nálam már minden FAXA :)
  • tobias88
    #255
    Most nálam nem megy 6. próbálkozásra se!
  • RIZLA
    #254
    Nekem is suxxol tegnap este óta ez a fos....
  • ibrik
    #253
    Nálam is sokáig tartott a csatlakozás - már amikor csatlakozik -, csak hívást kezdeményezni nem lehet.
  • sb1
    #252
    Nálam még most sem jó semmire sem..nem csatlakozik fel ... :(
  • ibrik
    #251
    Ez van tegnap óta...
    Egy biztos, vezetékes telefonszámot még nem lehet hívni.
  • akyyy
    #250
    valoamelik program összeakad vele:S
  • HöfEE
    #249
    Elég régóta van fenn a munkahelyi laptopomon a skype, és eddig simán használtam gördülékenyen. Egy hete kb úgy döntött, hogy mikor bejelentkezek leáll.: a skype hibát észlel ezért leáll stb.. Hiába töröltem le telepitem ujra mindig ez van. Mi leeht az oka?
  • akyyy
    #248
    be lehet jelentkezni valahogy rejtve?
  • examinee
    #247
    Sziasztok!

    Feltelepítettem a Skypot Windows 7-re. Úgy tűnik minden megy rajta, viszont nem tudok partnereket felvenni. Ha rányomok az új partner felvételére behoz egy ablakot de ott nem tudja értelmezni a jeleket és kb semmit csak betöltetlen ablakok vannak és semmi szöveg. Bal oldalt üres mezők és üres téglalapok és semmi szöveg.

    Van erre valami ötletetek?
  • Aquir
    #246
    nevekre jobbgomb? / menü?
  • antalze
    #245
    Hali! Hogyan tudom a bejelentkezési ablakban törölni a neveket? Újra kell telepítenem???
  • Power
    #244
    Sziasztok!

    Egy olyan problémám van, hogy nem mindig megy a skype üzenet kézbesítés. Csak pörög, hogy nem tudja kézbesíteni, aztán egy idő után sikerül(10 perc - 50 perc). Miért van ez?
    Mindkettőnknél van hálózat, semmi nem fogja meg.
  • Aquir
    #243
    én is így olvastam, már nem emlékszem de külföldön olcsóbb volt, viszont amit itthon beszéltem és átlagban számolom az olyan 50-70 Ft/perc körül volt, vagyis ha a skype nem is, de lehet ugye hogy a szolgáltató pakol díjat a hívásra, legalábbis ez az én tapasztalatom..
  • wrestlershit
    #242
    hello!
    azt olvastam a skype.com on ,hogy kb. 6 forint +előfizetés egy perc ha mobilt hívok a gépről. ez igaz? ha igen kb. havonta 25.000 ftot spórolnék :)
    lécci pm-et küldjetek thx
    [email protected]
  • baajos
    #241
    Nálam működik a skype to Go.
  • Aquir
    #240
    Nah kipróbálás alatt a Skype to Go szám
  • Aquir
    #239
    nincs ötletem, ha nem jók a jelszavak csak a skype tud segíteni szvsz
  • MatHY
    #238
    mostmár ezt írja ki:
    Kérjük, további segítségért forduljon az ügyfélszolgálathoz.

    nem belső hiba lépet fel
    áá kérlek segítsetek
  • MatHY
    #237
    Üdvözöljük!

    Jelszó-token
    Jelszó-visszaállítás a következő ideiglenes jelszó segítségével:

    Ha a hivatkozás nem működik, adja meg a kódot manuálisan a következő kulcs használatával: d0b0bddb6e3bed0335615e2800c00f1d
    Hamarosan beszélünk,
    Emberek a Skype-nál

    enyi van csak :\
  • MatHY
    #236
    mit merre?
    mert akkor ha kérek új jelszót
    kapok valami jelszó-token vagy mi van ki írva
    meg valami manuális kód amit be írok
    és elvileg akkor tudnék újj jlezsót be írni
    ez mind jó
    de amikor be írom az új jelszót és le okézom azt írja belső hiba léept fel
    így egyátalán nemtudok belépni
  • Aquir
    #235
    ha nem működik a küldött ideiglenes jelszó, akkor az alatta lévő linket kell megnyitni, és manuálisan bepötyögni ezt a jelszót
    itt lehet segítséget keresni, a "get more help"-re pedig engem átirányít bejelentkezést igénylő oldalra...
  • MatHY
    #234
    segítsetek létszi
    bevoltam lépve skype-ba
    játszotam
    mire kiléptem a játékbol azt írta ki a skype hogy a jelszó megváltozot íírjam be újra
    mivel a régi jelszó nem votl jó
    kértem újat
    meg is jött minden az e-mailomra
    de amikor be íromaz új jelszót akkor ezt írja ki: belső hiba lépet fel
    skype kreditem nem volt..
    de votl fent sok ismerős akiknek nemtudom a skype címét
    valaki tudna adni 1 e-mailt? amire tudok írni a skype-nak
    vagy erre valami megoldás van?
    üdv
    a választ előre is köszönöm
  • Aquir
    #233
    miért mondasz hülyeséget?
  • cserga544
    #232
    Már megoldódott. Csak visszakellett olvasni 1 oldalt.
    "Menj a Vezérlőpult/Hang és audioeszközök-be, ott vályszd ki az Audió fült, ott a Hangrögzítés részen katt a hangerő gomra (egyszerűbben a hangerőszabályzó) és itt az a fontos, hogy ne a mikrofon legyen kipipálva, hanem a Stereo Mix (tehát minden egyben). Így elvileg jó lesz (nekem ment), de nem lesz jó a hangminőség, mertnagyon hangos lesz a zene. A lejátszóban tehát vedd le a hengerőt. Így mennie kell a zenének és a mikrofonnak is egyszerre. "Köszönöm.
  • cserga544
    #231
    Hali!
    A következő lenne a problémám.
    A barátommal este CoD4-eztünk, és közben skypeon beszélgettünk, minden működött, de lekellett tennünk, mert újraindította a gépét. Amikor visszahívtam, akkor a következő problémák léptek fel:
    -a saját visszhangomat úgy hallom, mintha valami bogarak zümmögnének
    -ha betesz egy zenét, vagy kihúz egy USB-t , azt én HALLOM a saját fülesemben (nem visszhangként, hanem úgy, mintha rendesen működne)
    -a barátomat semennyire sem hallom

    Tudom , hogy egy kicsit hülyén fogalmaztam, de ezt nem lehet másként leírni.
    Előre is köszönöm a válaszokat.
  • MatHY
    #230
    Sziasztok
    létszi segítsetek nagyon fontos!
    kb 1 hónapja ellopták a skype-om de játszotam bevoltam lépve mikro kiléptem a játékbol akkro azt írta a jelszó megváltozott írjam be újra
    kértem új jelszót meg jött minden az e-mailra és amikro be írom az új kódot akkor mindig ezt írja ki: belső hiba lépett fel
    létszi segítsetek sűrgős
  • nyecsi
    #229
    Szia
    Olvas vissza pár oldalt,irtak már erről :)
  • johnzorrn
    #228
    Sziasztok. A segítségeteket kérném. Vettem skype creditet, mivel az tirták h kb 5ft/percért hivhatok mobilt. egy egyperces magyar mobilszám után 0,54 eur-t vett le az egyenlegemből. Hát ezt meg hogy?
    Előre is köszi ha valaki tudja mit rontottam el.
    Üdv.
  • nyecsi
    #227
    Sziasztok
    Engem az érdekelne hogy a skype megszünteti-e a regisztráviódat ha x idő óta nem léptél be.Tudja valaki? :S fontos lenne!