172092
  • OrionHungary
    #164247
    ezt csípte el Matteo
  • mackosajt
    #164246
    Hát, aki a PC-hez is hülye, annak persze, hogy jobban adja egy sablonos kütyü... a sok teszt mind hazudik.


    Valaki elküldené priviben(így megőrízhető az inkognítója a segítőnek) a plugin elérhetőségét, mert már unom őket.
  • OrionHungary
    #164245
    csak kipróbáltam hogy fest de nem voltam vele elégedett...
  • LordMatteo
    #164244
    Deköcsög. :D
  • OrionHungary
    #164243
    ok
  • Drang
    #164242
    Hát ezen halálra röhögöm magam... mé nincs ortós smile az illene erre a hszre.

    Dzsó te meg mond má' meg neki...

  • McKenny
    #164241
    OC inf csoportok,mi:liga1,csoport cébe vagyunk.
    HF magyar csapatoknak:) legalább ők indulnak is vmin nem csak beszélnek.
  • Fujiryu
    #164240
    Mozog a mostani is :)
  • SigS
    #164239
    csak ha ma este szűz
  • Fujiryu
    #164238
    A következő hozzászólást kihagyhattad volna...
  • Fujiryu
    #164237
    Adjál már kicsit nagyobb sávszélességet feltöltésnél.Ez a fél megás elég szopó :)
  • jappy
    #164236
    véletlenül nem tudod miért kell nekem állandóan kuláznom??
  • jappy
    #164235
    "te abban a pillanatban lelépsz a szerverről amint a halálaid száma meghaladja a pingedét"

    Ez nagyon betalált:-)))))))))
  • sydac
    #164234
    Orion!
    Már igazán csinálhatnál egy ilyen mozgós izét a nevem helyére, mert ez már nagyon régóta megvan :) tetszik ez is de az olyan hájgos
  • sydac
    #164233
    na még1x utoljára... (zárójelben a fordítás, hogy mindenki értse mit szerettél volna mondani)
    "sry ha ok nélkül anyáztam, de tény hogy ti nem szerettek." majd ezek után :
    miért ne lagaljázhatnák? mit csináltálatok ami miatt ezt nem mondhatnám?
    (miért ne legaljazhatnálak le? Megmondjam, mit csináltatok ami miatt ezt mondom?)
    -ragequit warról.
    erre nincs mentség, még akkor sem, ha az épp a TSen lévő inaktiv és próbaidősök játszottak többségében. DE kapaszkodj meg : ez nem tesz senkit sem legalja emberré... ahogy TE sem válsz legalja emberré mikor Kegyetlen meg Fityó szarrá szopat repülővel és te abban a pillanatban lelépsz a szerverről amint a halálaid száma meghaladja a pingedét
    -3an próbáltaok stat paddolni rajtam publik közbe,de amint feleszedenk lelövöm mind annyíótokat egymás után többször ugyan ebbe a helyzetbe
    (3-an próbáltatok statpadd-olni rajtam publik közben, de amint felélesztettek, többször egymás után lelőttelek titeket -ez nagyon nehéz fordítás volt, kb. mintha a Gyűrűk urát olvastam volna eredetiben-
    Ez ha jól tudom ez rögtön az után történt, hogy itt az SG-n baszogattál pár embert akiknek ez nem tetszett, és ahogy hallottam a TS-en nem éppen te voltál az aki jól szórakozott a dolgon :D (ragequit -micsoda ÜBERPRO szó- a következő körben :D:D:D)

    és végezetül csak neked:
    fel én adom most kommunációk weled te. kelljen nekem megnemvédenem klánt megint, nekd kell reskened más szorakózást.
    Noob, ha akarod neked elküldöm privátban...
  • 0Fritz0
    #164232
    Nem igazán.
    Csak azért könnyebb, mert ők is szilikonalapúak. :)
  • n003
    #164231
    ahha .. már értem miért könnyű letölteni a pléjboj csajokat .. mert fotósopva vannak :o)
  • schrank
    #164230
    nem-nem , a zinternetes laggokért a sok granny poresz a felelős , mert azt a rengeteg szarkalábat,ráncot, karfiolos végtagot , ödémát mind meg kell jeleníteni akár a képeken akár a videókon és ugyebár a részletességnek ára van
  • jappy
    #164229
    uff, csak minden 2. szót irtam helyesen:-)
    ott bassza meg az isten ahun van.
  • jappy
    #164228
    mert nem illik és mert egy szar kis taknyos csira vagy. Apádat is legalázod te fasz? A 20 év korkülömbség miatt se legaljáznék fütyi. Élőbe mondanál ilyet neki a szemébe nizti leszálna a fejed a pofontól...
  • jappy
    #164227
    holnap este tűz?
  • n003
    #164226
    tuttam tuttam .. hogy rohaggyálle :DD amikor belassul a zegész internet az miattad van :DDDD
  • LordMatteo
    #164225
    Nálunk minden klántag admin, akiben én megbízok, akiben nem, az nem kapott jogokat...De mivel mindegyikünk 1.5-ön játszik, így be se tudunk menni a saját szerverünkre. :D Általában CC-ből nézem a dolgokat, ha van időm...Hétfőn 1.5-re áll a szerver, de nem fogok adminjogokat dobálni senkinek csak úgy, akár fizet, akár nem, sry...:-)

    Kenny: Emlékeim szerint én 2-3x-szor tuti leszedtem Rólad a VeNY-t, akik épp paddoltak, nem azért mert sajnáltalak, vicces volt nézni ahogy küzdötök, Manuval kb 2 percig röhögtünk a dolgon, de utána meguntuk, hogy paddolás van a szerón. Amúgy tényleg nem értem, miért pont a VeNY-t szeded elő az álnick miatt...Vagy csak úgy tippeltél? :-)

    Bala: Ahogy mondod, olyan adminjogokat adok, amilyet akarok, ha úgy tetszik, csak warning jogokat is adhatok vkinek...:-)
  • Beers
    #164224
    :D
  • SigS
    #164223
    Tiltott felhasználó üzenetének megjelenítéséhez kattints ide!
  • joebacsi
    #164222
    a zinternethez :)
  • McKenny
    #164221
    azt mondta hogykiirja milyen ipről jött a hsz...
  • n003
    #164220
    "mert drang szerint van ilyen admin progija" de most komojjan mihez van adminprogija?? az SG-hez?????? :O
  • n003
    #164219
    keni te nem szoktad elolvasni a hsz-d mielőtt elküldenéd?? nemkerek amit és ahogy mondod .. ehh haggyuk :|
  • McKenny
    #164218
    5800 se rosz:)
    omniától jobban adja...
  • McKenny
    #164217
    miért ne lagaljázhatnák? mit csináltálatok ami miatt ezt nem mondhatnám?
    -ragequit warról.
    -3an próbáltaok stat paddolni rajtam publik közbe,de amint feleszedenk lelövöm mind annyíótokat egymás után többször ugyan ebbe a helyzetbe
    -stb.
  • McKenny
    #164216
    sry ha ok nélkül anyáztam, de tény hogy ti nem szerettek.
    Már rég abbahagytam volna ,(állítólag drang szerint van ilyen) ha joebacsi megmondta volna ki irkál e nevebe.(mert drang szerint van ilyen admin progija)
  • Running
    #164215
    Jaja, elég nehéz beadni a csajoknak hogy én egy kirájlány vagyok.
  • Bala10
    #164214
    :D
  • OrionHungary
    #164213
    mióta nem látom miket írsz nem is vagy olyan ellenszenves
  • Bala10
    #164212
    annyi adminjogot ad a főmufti(aki tudja a belépőkódot:D), amennyit akar. de csak úgy puszira nem szokás... vagy klántag vagy és akkor ugye közösen is fizetitek a szervert(normál esetben) vagy pusztán megbíznak benned és akkor kaphatsz admin jogot.

    asszem adminjogon belül is lehetnek szintek. pl csak kick-elni tudsz,ban-olni nem, vagy csak mapot váltani tudsz... stb.
  • Fujiryu
    #164211
    Pont erre jó az iPhone. Ül az ember a metron vagy az éjszakain és ilyen szép hozzàszólásokat tud írni.Amire ti értelmesen reagáltok és máris kevésbbé unalmas az út vagy az előadás :)
  • Herold
    #164210
    Szerinted milyen orvos lesz abból, aki kinevet egy súlyos beteg embert, ill. megvédi azt, aki kineveti?
  • Herold
    #164209
    Ismerem ezt a típust. Le merném fogadni, hogy apa nélkül nőtt fel. Nem volt senki, aki időnként felpofozza.
  • Zerénd
    #164208
    Milyen orvos lesz ebből a szarból ha egész nap a gép előtt ül??? Van pár ismerősöm aki a potén tanul, nekik ilyenekre nincs idejük, mert csak. De fudzsi? Arra talán jó lesz, hogy a seregbe beadja a bakának a lószérimut.

    Én speciel számlázok, azért vagyok most délelőtt a gépnél.