18069
11516154541516784228.jpg
  • Matthew Prosac
    #7135
    Először nekem is elállt a lélegzetem :) Aztán utánajártam :D
    Amúgy ez is egy megoldás arra, hogy színvonalasabbnak tűnjön a bajnokságunk. egy Yakubu és egy Diego a Honvédban, egy Hadji Diouf a Haliban, még kellene igazolni valami Ronaldo-t a brazil 6odosztályból, Zaraténak is van sok tesója, meg Eto'o-nak is van egy öccse, aki asszem a spanyol 3-ad vagy 4-ed osztályban nyomja. Látszólag neveket igazolnánk. Aztán ha egy külföldi emberfia majd kákattint a soccerstanden egy magyar bajnokira, ő csak annyit lát majd gólszerzőknél hogy [0-1] Yakubu [1-1] Zarate [1-2] Ronaldo ... :D
  • Monoton
    #7134
    Még jó hogy tettél képet :D
  • Matthew Prosac
    #7133
    El Hadji Diouf
    AEK Athén -> Haladás (kőccsön)
  • DONGUBA
    #7132
    Mandzukic atomtaraj jatekos.
  • hedonist
    #7131
    tanulj meg beszélni! (mosd meg a fogadat)
  • kraawz
    #7130
    Hihetetlen, milyen jó emberek nevelkednek ott Zágrábban

    Onnan jött ugye Eduardo, Modric, most Lovren. És akkor még ott lesz Badelj, Mandzukic és Kramaric is..
  • icemankimi
    #7129
    mossad meg a fogadat!
  • DONGUBA
    #7128
    Mivel most felevnel vagyunk a szezonban igy ez a fel ev+ 4 ev:DD
  • LasDen #7127
    4,5 évre??? wut???
  • Roy4l
    #7126
    tudom hogy 1x már leirtam de most még1x :D
    Dejan Lovren
    Dinamo Zágráb --> O.Lyon 4,5évre
    8M €
  • karajjj
    #7125
    nah, szerintem megérdemelnéd a fórum megmondóembere díjat
  • hedonist
    #7124
    Ez baromság, mindenhol lehetnek hullámvölgyek, és a nagy csapatok ki jönnek belőle.

    Ismét köszönjük a szakértő hozzászólásodat, mostantól kézpénznek vesszük,h pár nagyágyú el fog menni!

  • icemankimi
    #7123
    poolon már senki nem segíthet
    azért benítez jól húzza még így is.
    nyáron onnan elmegy pár nagyágyú az tuti...
  • hedonist
    #7122
    az lehet, de a poolnak is nagy szüksége elsz rá:S tegnap is kaptak egy nagy pofont, Reading kiütötte őket a kupából:)
  • karajjj
    #7121
    kár, hogy nem a Bocába ment haza, nagyon ráfért volna a csapatra
  • hedonist
    #7120
    Nemigen tartotta vissza az Atlético, csak nyáron járt volna le a szerződése, de elengedték ingyen:)
    egyébként a 17-es lesz a száma a poolban.
  • Bulykin
    #7119
    űűű
  • hedonist
    #7118
    Maxi Rodriguez

    Atlético Madrid -> Liverpool

    on a free transfer 3 and a half year
  • Matthew Prosac
    #7117
    Azért nem hinném hogy a magyar bajnok ne tudná megtartani az értékeit egy ciprusi klubbal szemben. Ne felejtsd el, hogy itt most Leo-t mindenképpen értékesíteni akarta a vezetőség, az meg egy dolog, hogy épp egy ciprusi csapatnak kellett.
    Ha Leo szerződéséből még 3 év hátravan akkor 1)nem akarják eladni mindenáron 2) nem hinném hogy Ciprusra akart volna igazolni.
  • Fantusz
    #7116
    Bocs, nem konkrétan rád céloztam, s nem is Leandroval kapcsolatban.
    Ha egy futballista innen Ciprusra szerződik sokan mosolyognak, hogy "oda még befér" - hát az utóbbi években már nem bizos, hogy befér, tobbet kell ott produkálni, mit, ami itthon elég volt.
    Szeretnénk rózsaszín szemüveggel nézni a világra, Leandro itthon jó játékosnak számít, tavaly egy angol második ligás csapatnál volt próbajátékon, ahol a szerződés végülis szóba sem került - most 28évesen úgy döntött, ha Ciprusra hívják, máshová nem, akkor Ciprusra igazol.
    Meg lehet érteni, ő is pénzből él, a szomorú az, hogy a magyar bajnokság leggazdagabb klubja sem tudja a játékosait megtartani, ha azok egy ciprusi csapattól kapnak ajánlatot (bár azért nem egy teljesen ismeretlen csapatról van szó)
  • Matthew Prosac
    #7115
    nem ez nem okoz emésztési zavarokat, tőlem a katari bajnokságba is távozhatott volna. a hangsúly itt most azon van, hogy mennyit kapnak érte, és nem azon, hogy hova megy...
  • Fantusz
    #7114
    Sokaknál nehezen emészthető, hogy a ciprusi bajnokság is előrelépést jelent mostmár nem csak anyagilag, hanem szakmailag is, s a bajnokságuk színvonalai is jobb mint a magyar.
    Természetesen előnyösebb lett volna Leandronak belga, holland, esetleg portugál bajnokságba igazolni, de ha onnan nem kapott ajánlatot...
    Nemhivatalos hírek szerint 600ezer euróért adta el a Loki.

    A nap szomurú híre, hogy Halmosi kikerült a Hull keretéből, ifistákkal edzhet, s megfelelő ajánlat esetén távozhat a klubtól - mindezt takarékossági okokal magyarázzák, nem Halmosi lett az egyetlen kitaszított, mindenesetre ettől sem tett jót
    a magyar futballisták megítélésének
  • Roy4l
    #7113
    Mégis Lyonba ír alá
  • hedonist
    #7112
    nah akkor mégis csak lehet esély:D
  • banok
    #7111
    Bajzát -> Diósgyőr
  • Matthew Prosac
    #7110
    Franciaország: a Dinamo Zagreb védője mégsem a Lyonnál folytatja?
  • zaki
    #7109
    mióta nincs csapata asszem az arsenallal edzett, kiv vagyok mennyit fog játszani. gondolom most az afrika kupa miatt igazolták le hivatalosan is
  • LasDen #7108
    a szezon végéig marad az ágyúsoknál.....
  • karajjj
    #7107
    ez most komoly? :|
  • hedonist
    #7106
    Hozzánk meg visszajöhetne Vinnie Jones

    Hát azért Campbell elég fitt még, ahogy azt mindenhol állítják.
  • Bulykin
    #7105
    visszamegy?:D lol
  • hedonist
    #7104
    Sol Campbell -> Arsenal

  • Matthew Prosac
    #7103
    Még nem írt alá.
    Én amúgy az árra lennék kíváncsi. Jobb esetben kerülhetett vagy 250.000 euróba... A két legértékesebb játékosukat (Varga mellett) fogják elveszíteni, mélyen áron alul..
  • karajjj
    #7102
    a loki eléggé bukni látszik most a téli átigazolási szezont :S
  • hedonist
    #7101
    jéééézusom:D
  • banok
    #7100
    Leandro DVSC -> Omonia Nicosia
  • hedonist
    #7099
    a francba..

    mi is vittük volna elvileg.
  • Roy4l
    #7098
    Dejan Lovren
    Dinamo Zágráb --> O.Lyon 10Millió €
    azt még nemtudom hány évre
  • karajjj
    #7097
    ezt akartam írni először én is, dehát arról nem ő tehet, hogy a Hertha nem vette meg :S pedig ott ment is neki
  • WuFraZselic
    #7096
    maradt volna a Herthába...