18069
11516154541516784228.jpg
  • Matthew Prosac
    #7336
    hogy egy kicsit váltsunk is erről a témáról:

    Roberto Mancini, a Manchester City labdarúgócsapatának menedzsere úgy véli, klubja közel került ahhoz, hogy szerződtesse Jerome Boatenget, a Hamburg védőjét – tudósított a Manchester Evening News. A lap úgy tudja, az egyezség még a héten megszülethet, és a City mintegy 11 millió fontot fizet a Hamburgnak a 21 éves német válogatott játékosért.
  • Matthew Prosac
    #7335
    valahol igaz de 16 csapatból tavaly 7(!) moszkvai volt(Lokomotiv,Spartak,Saturn,Cska,Dinamo,Fk Moscow, Khimki) szóval csak néha kellett nagyot kirándulniuk. Most amúgy 5 moszkvai van, a Khimki kiesett, az FK meg az amatőr ligában folytatja, szponzori/pénzügyi problémák miatt. Eljön még az idő, hogy szinte csak Moszkva és Szentpétervár között kell utazgatniuk a csapatoknak :D
  • karajjj
    #7334
    azért azt nem szabad elfelejteni, hogy ott akkora távolságokat kell utazniuk a csapatoknak, ha idegenbe mennek, mintha átutaznák egész európát
  • Matthew Prosac
    #7333
    jó azt azért tegyük hozzá, hogy Rivaldo 35 évesen (!) ment az üzbégekhez, levezetni, ebben szerintem nincs is semmi kivetnivaló. ellenben Kuranyi 28 éves, még azt sem mondhatjuk, hogy ne lenne jó focista, erre a Schalkéból elmegy egy Dinamo Moszkvába... Ez amúgy kissé árulkodó a jövőre nézve, nem véletlen Premjer-League-nek nevezték el a pontvadászatot... 20 éven belül mind presztizsben, mind pénzben odaérhez a Premier League mellé. Alig várom azt a pillanatot, amikor egy sztár azt mondja majd: "Megtisztelő az Arsenal/Valencia/Milan érdeklődése, de a Tom Tomsk-ot választom" xDDD
  • bakkerman
    #7332
    meg is érdemli,mi a rákért nem volt jó neki a Schalke-ban?? idén azért nem termelt rosszul,és jövőre BL csoportkörben is tolthatta volna...persze,kevesebb pénzért mint jövőre Moszkvában...pénz beszél,kutya ugat :) az ilyenek menjenek Rivaldo után üzbegisztánba,vagy katarba!
  • hedonist
    #7331
    Jah lehet, h kevertem a CSKA-val:D
    nem vok annyira képben az orosz bajnoksággal, ha másnem akkor a pénzért ment:S nem is sajnálom, nagyon antipatikus volt mindigis.
  • kraawz
    #7330
    (Y)

    A Real meg beajánlott 30M euro körül Di Maria-ért :)
  • Matthew Prosac
    #7329
    Wenger: Chamakh to be the first summer signing
    Arsene Wenger has revealed that he is expecting Bordeaux striker Marouane Chamakh to be Arsenal's first signing of the summer on a free transfer. Moroccan's contract with Bordeaux is due to expire next month, with a long been expected to move to Emirates Stadium on a Bosman deal."

    Mint olvasható, ez még távol van mindenféle hivatalostól, de mivel csak a játékossal kell csak megegyezni, én úgy gondolom, hogy 99%, hogy az Arsenalban köt ki.
  • Matthew Prosac
    #7328
    most ugyanarról a csapatról beszélünk, vagy én hülyültem meg teljesen? :DD
    jelenleg 10. helyen állnak, tavaly 8. hely volt, tavalyelőtt becsúszott ugyan egy 3. (uefás) hely, azt megelőzően viszont 6.-14.-9. és egy 12. hely - a 16 csapatos orosz bajnokságban. akárhogy nézem, masszív középcsapat, reputációban a Cska,Zenit,Kazan,Lokomotiv és Spartak Moszkva után. nem a Dinamo Zagreb-hez akart véletlenül igazolni? Mert ott a bajnoki cím garantált, és a nemzetközi kupákban is el szoktak menetelgetni valameddig.
  • hedonist
    #7327
    Sztem az Európai kupákra gondolt, hiszen nem ritka résztvevő ott.
  • Voyager5
    #7326
    6 millió eurót fog keresni évente?
  • karajjj
    #7325
    tuti, hogy onnan ajánlották a legtöbb pénzt
  • Rockynhooo
    #7324
    egyértelmű hogy csakis a péz :D de jó helyen is van ott :D
  • LasDen #7323
    akkor marad az erkölcsi győzelem :D
  • Matthew Prosac
    #7322
    Zenit, CSKA, Kazan. Ilyen versenytársak mellett nem hinném hogy bármelyik is meglesz :D
  • LasDen #7321
    lehet hogy a bajnokságra meg a kupára gondolt :D
  • Matthew Prosac
    #7320
    „Úgy döntöttem, hogy a Dinamo Moszkvához szerződök – írta honlapján a német futballista. – Mindig is mondtam, hogy olyan új klubom lesz, amely minden szinten versenyképes. A Dinamo ilyen. Természetesen az anyagiak is szerepet játszottak a döntésemben."

    Kiemelt rész: What the fuck? Tudja egyáltalán, hogy hova igazolt? :DDD
  • banok
    #7319
    Kuranyi -> Dinamo Moszkva
  • Zséé
    #7318
  • hedonist
    #7317
    épp akartam írni:) hajrá!
  • Oziris666
    #7316
    Fülöp Márton

    Sunderland -> Man City (kölcsönben)
    Fülöp Márton a Manchester City kapusa lett
  • hedonist
    #7315
    Cristoph Metzelder

    Real Madrid -> Schalke 04

    nem kóstált semmit a nullfír-nek.
  • arsnl
    #7314
    Úgy látom még nem volt
    Javier Hernandez
    Guadalajara -> Man. Utd
  • zaki
    #7313
    csöves milan, kukából guberálnak, igazolni kéne minőségi pléjákat a védelembe, mert eléggé karcsú...
  • Matthew Prosac
    #7312
    34 évesen? talán 2 évig még használható
  • gabber_saviola
    #7311
    Kurtajó védő, Párizsban is jó volt és idén a sárgáknál is. Szerintem kurtanagy bizniszt csinált vele a Milan.
  • McFrost
    #7310
    Igen, megéri.
  • Matthew Prosac
    #7309
    mármint a fizetése/év
    mert amúgy ingyen megy, lejáró szerződés után
  • barcames
    #7308
    de minek?
  • LES FORZA INTER
    #7307
    fiatalítanak vagy mi?
  • ForzaInter
    #7306
    Kurva jól nyomja idén Yepes, kb ujjászületett, a védők közül neki van a 2 legmagasabb átlagosztályzata, ennek ellenére a milanhoz való igazolása tényleg vicc kategória, mert hiába jó védő már nagyon öreg, de a nyugíjasklubban ellesze vagy 3-4 évet:D
  • zaki
    #7305
    :DDDDD
  • pinnacle
    #7304
    ezt nem hiszem el:D

  • McFrost
    #7303
  • karajjj
    #7302
    van még benne bő 6 év :D
  • McFrost
    #7301
    900.000 euro
  • zaki
    #7300
    epic fail

    Mario Yepes (34) Chievo->Milan

    2 évre, nyártól
  • banok
    #7299
    Schembri -> Ferencváros
  • LasDen #7298
    talán jobb lesz mint a fradi félék...:D
  • geo91
    #7297
    Pablo Coira

    >>> Budapest Honvéd