18069
11516154541516784228.jpg
  • barcalaci84
    #7416
    2 szélsőhátvéd nincs, amúgy nem tudom miről beszélsz...a Bilbao meg az említett angol csapatok nem egy kávéház a Barcaval ...
    Sztárcsapatok közt példátlan a saját nevelések száma , minősége...
  • hedonist
    #7415
    Angliában csak kapkodnád a fejedet, hány olyan csapat van, ahol a kezdőből 7-8 sajátnevelésű, angol.
  • LasDen #7414
    nah látod ez a baromság :D
    a védelem egyértelműen gyengülne....a középpálya is valamelyest...a csatársor is gyengűelne....úgyhogy nem lenne olyan kompetens csapat mint most :D
    amúgy meg nem egyedüllló lenne....nem kell messzire menni csak Bilbaoba....ott se m mindenki saját nevelés, de sokkal több van mint bármelyik másik spanyol csapatban....:D

    de találj még ki ilyeneket...:D
  • barcalaci84
    #7413
    A gerinc fogalmát szerintem kimeríti az említett 3 játékos + ezekhez csatlakoztak még saját nevelések azóta...Vicces dolgokat írtok egy olyan csapatról , amelyik egyedülálló módon képes lenne kiállítani egy csapatot saját nevelésű játékosokból úgy ,hogy nem is igazán gyengülne...
  • hedonist
    #7412
    Így van, csak a barcások nem látnak tovább a pici szemellenzőjüknél.
  • Oziris666
    #7411
    Hát ez így abszolút nem igaz!Puyol Xavi Iniesta ennyi aki viszonylag régóta alappillérei a spanyol válogatottnak!Inkább a Valencia adta a spanyol válogatott gerincét évek óta mintsem a Barca de mind1:D
  • Grove4
    #7410
    Amúgy lefosnátok a bokátokat,ha Ibra maradna és a kövi szezonban szarná a gólokat:D
    Amúgy én sem komálom,de láttam,hogy az Interben mit művelt.
  • barcalaci84
    #7409
    a spanyol válogatott gerincét a Barca adja évek óta (saját nevelések), Villa az egyetlen "onnan vásárolt"...
    Torres csak kampány pletyka , Fabregas (saját nevelés akit egy jogi kiskapu segítségével elloptak , de visszavásárolnánk bizonyos összegért) , de ő se valószínű...
  • bakkerman
    #7408
    ha kell én most aláírnék szó nélkül egy Ibra-Torres cserét,persze ráfizetés nélkül :D
  • hedonist
    #7407
    Egyébként én rájöttem(nagyonokos), mire törekszik a barca; megszerzi a spanyol válogatott játékosait, mert látták a 2008 as eb-t meg a 2010 vb felkészülést is:) ez igazából egyszerű favágó technika, lemásolják a már nyertes kombót:D

    mekkora demagógia, de milyen igaz!
  • Oziris666
    #7406
    Volt vmikor...
  • paly90
    #7405
    Sofiane Feghouli

    Grenoble-->Valencia
  • ForzaInter
    #7404
    Ibra világklasszis csatár, minden szempontból, de nem illik a Barcelona játékrendszerébe, persze olyan rosszul nem teljesített, de Villa jobban fog odaillene. Elment blt nyerni a svéd, meg hogy majd aranylabdás lesz, nagy volt az arc nagyon, csak a barcába csak 1 a sok közül, és jól mondta Mourinho nehéz ugy aranylabdát nyerni ha olyan játékosk vannak előtted a csapatban mint Messi, Xavi vagy Iniesta.. City, Chelsea vagy MU valószínű ezek közül igazol valamelyikbe, ha persze elmegy.
  • gabber_saviola
    #7403
    Jelenleg egy Ibra sokkal hatékonyabb támadó, mint Torres, mondhatnánk úgy is hogy tapasztaltabb. Ha a Barca eladja Ibrát és helyére hozza a kis szeplőst, akkor komoly hibát fognak elkövetni.
  • Fabio Capello
    #7402
    node ajánlatot tettek torresre is :)
  • gabber_saviola
    #7401
    Eleve nem lehet összehasonlítani a két játékost, mivel teljesen más poszton játszanak. Ibra magas, olyan LucaToni szerű robosztus (fájerfoksz szerint ez hibás szó) tankszerű támadó, Villa meg olyan Miccolis, gyors és technikás pléja. Egyik pont a másik párja lenne, ha a klasszikus angol focit játszaná a Barca.
  • karajjj
    #7400
    az a máshol, az a világ legjobb fociakadémiája... :D
  • Cabell
    #7399
    Szerintem nincs olyan hatalmas különbség Villa és Ibra között, Ibra talán még jobb is, egy előnye van Villának, hogy ő a spanyol bajnokságban nőtt fel, míg Ibra máshol, és most már írtózatosan nehéz alkalmazkodnia.
  • paly90
    #7398
    Ibra sztem menni fog vagy legalabbis akar menni csak nem biztos h megveszi vki.(max City),mert nem volt jo szezonja és nem sok csapat fizetne érte 40 millio koruli osszeget,20ért meg ugyse adja el a Barca,tul nagyot buknanak rajta.
    Villa sokkal jobban beleillik a Barca jatekab es Ibra sztem padozni fog ha marad.
    En amugy ruhellem:D:D
  • Oziris666
    #7397
    Van Der Vaart effektus!Szóbahozzák évek óta minden nagy csapattal,erre kiköt a Hamburgban... Nem egy nagy előrelépés!
    (elnézést a Hamburg drukkerektől)
  • hedonist
    #7396
    Pedro szélső, mint Messi. Villa,Bojan,Ibra ez a 3 középcsatáruk van, és mivel 1 csatáros játékot játszanakelég is lenne, ha a 3 ból nem lenne 2 olyan játékos akiből egyiket sem lehet padoztatni. hogy nézne már ki Ibra a padon:D
  • Gunnersboy
    #7395
    persze, de kérdés a Hamburg mikor lesz stabil BL résztvevő, mert ugye a PSV az idei évtől eltekintve mindig a bajnoki cím egyik legnagyobb esélyese, és BL csapat
  • ForzaInter
    #7394
    de a német bajnokság jóval erősebb szal előrelépés mindenképp
  • Gunnersboy
    #7393
    Hamburg - PSV most szerintem kb egy szinten vannak, kiváncsi leszek mit mutat majd némethonban
  • Rockynhooo
    #7392
    Őt valamiért már nagyobb gárdába vártam volna.
  • Rockynhooo
    #7391
    Pedrito is ott van még.
  • Matthew Prosac
    #7390
    Bresciano mégsem megy Szaúd-Arábiába

    A dolgok, amiket mondtak, nem voltak igazak. Még mindig szabadügynök vagyok, és remélem, hogy maradhatok Európában” – mondta el Mark Bresciano, akivel kapcsolatban azt írták, hogy két évre aláírt az el-Naszrhoz.

    „Hogy őszinte legyek, megfontoltam a szaúdi ajánlatot, mert érdekelt. De aztán rájöttem, hogy nincs itt ennek az ideje, Európában szeretnék még játszani. Valami új és nagy kihívásra vágyom, s egy topligában futballoznék. Érzem magam olyan erősnek, hogy magas szinten játsszak.”

    Az biztosnak tűnik, hogy az ausztrálok világbajnoki előkeretében ott lévő 30 esztendős futballista nem marad a Palermóban, amelyben négy évet húzott le.
  • Matthew Prosac
    #7389
    elvileg Ibrahim Afellay 9M-ért elkelt, a Hamburg vette meg. Az egyetlen dolog ami miatt nem írom biztosra, az a forrás... Bild.
  • Matthew Prosac
    #7388
    Sokan? Te még nem találkoztál a Manchester Cityvel :D
    Tudtommal jelenleg csak Ibra és Bojan van csatárposzton. Henry távozik.
  • Rockynhooo
    #7387
    Jah elég sokan vannak most ott csatár poszton :D szerintem is Zlatannak lesz ez bukó.
  • hedonist
    #7386
    Ben Foster

    Manchester Utd. - Birmingham City
  • ForzaInter
    #7385
    Ibrának kb annyi:D

    szegény elment blt nyerni nagy arccal:D
  • hedonist
    #7384
    Hát Villa elég jó helyre került, nekem csak az szúrja a szememet,h már 28, miért csak most?
  • bakkerman
    #7383
    jóvan sanyi,ülj le fiam egyes :DDDD
  • karajjj
    #7382
    kint van a hivatalos oldalukon is
  • Voyager5
    #7381
    Nem légből kapott :D
    Pont elkaptam a percet a Barcelona Twitteren.
    FCBarcelona
  • Fabio Capello
    #7380
    ha igaz, akkor is csak pénteken lesz hivatalos :)
  • Voyager5
    #7379
    David Villa

    Valencia -> FC Barcelona
  • karajjj
    #7378
    Advocaatot kinevezték az oroszok szövetségi kapitánynak
  • WuFraZselic
    #7377
    és mindezek mellett az új edzője rendkívül sokat fog várni tőle :D