18069
11516154541516784228.jpg
  • Matthew Prosac
    #7456
    Avram Grant (edző)
    Portsmouth -> West Ham
    Még nem hivatalos.
  • karajjj
    #7455
    te se érted baszki... -.-

    amúgy itt kéne...
  • LasDen #7454
    szerintem jobb lenne törölni az offot :D
  • Gaba94
    #7453
    Nem unjátok még ezt a "Messi nélkül nem lenne sehol a Barca" dumát? Ti se mentetek volna semmire CR nélkül, ahogy a MU sem Rooney nélkül, a Chelsea Drogba nélkül etc. Minden csapatban vannak ilyen játékosok, akik a hátukon viszik a csapatot, amikor szükség van rá. Mi is játszottunk jó meccseket Messi nélkül. Viszont nem értem, hogy miért kell mindig ezzel jönni, mintha Messinek nem szabadna gólt rúgnia.. Az pedig, hogy szinte egész évben vitte hátán a csapatot, csak a zsenialitását mutatja!
    bocs az offért, de már régóta szúrják a szemem ezek a kijelentések :s mégegyszer bocs!
  • karajjj
    #7452
    te nem tudsz olvasni? vagy direkt reagálsz hülyén?
    _________________________________________________________________

    egyébként most olvastam, hogy Timo Hildebrand nem fog hosszabbítani Hoffenheimben
  • LasDen #7451
    fejezzük be.....komolyan....olyan vagy mint egy volt osztálytársam.....terelsz és össze-vissza beszélsz...fejezzük be....mindenki...ok?? :D
  • Matthew Prosac
    #7450
    ezt a témát mostmár tényleg illene máshol folytatni, mert k***ra offtopic és egész nap ezt űzitek.
  • barcalaci84
    #7449
    Messi gyerekként került a Barcahoz, úgy hogy a csapat vállalta betegse kezelésének költségét(még csak az se volt biztos hogy labdarugó válhat belőle...)nálam ő saját nevelés...a csapat lelke xavi...
  • karajjj
    #7448
    azért arról érdemes emlitést tenni,hogy ez a csapat nem a külföldieknek köszönheti az erejét,hanem a spanyol/katalán magnak

    hát persze... az argetin mélynövésű gyerek a lelke az egésznek, nélküle nem menne így a többieknek sem és ő nem hogy nem katalán, de még csak nem is spanyol :D
  • Tyler1
    #7447
    Dzsudzsák Balázs

    PSV -> Nyírlugos SE (13 millió euróért)
  • zaki
    #7446
    Bartra 11, Gai Assulin és Jonathan Dos Santos is 12 éves koruk óta a barcában tolják, asszem lehet saját nevelésnek őket tekinteni :D
  • Monoton
    #7445
    Elég lesz a offolásból, valaki dobjon egy átigazolást inkább.
  • barcalaci84
    #7444
    tehát az számít saját nevelésnek aki az adott városban született és hat éves korától ott nevelkedik?
  • bakkerman
    #7443
    részemről vita lezárva,én csak most "kapcsolódtam" be a vitába,elmondtam amit szerettem volna,ennyi,nincs okom flamelni
  • hedonist
    #7442
    és nehogy azt hidd,h a Chelsea-nél nincs esélyük, nálunk nem rég jelentették be,h Kakuta,Matic,Bruma,Borini mind felkerülnek a köv szezonra az A csapatba.
  • hedonist
    #7441
    Nálunk is így van, van egy rakat angol akik néha már már játszanak, és van pár nagy tehetség akik sokszor, Kakuta,van Aanholt,Hutchinson,Bruma,Sinclair

    amúgy meg akiket te felsorolsz azok közül:

    Bartra Espanyol nevelés, vásárolt tehetség
    Ruben Rochina Valencia nevelés, vásárolt tehetség
    Gai Assulin Hapoel Haifa nevelés, vásárolt
    Jonathan Dos Santos Monterrey nevelés, vásárolt

    na szóval így van ez, de ezzel semmi baj nincs, mindenhol így megy csak akkor ne pofázzatok már,h mindenki saját nevelés, mert nem
  • bakkerman
    #7440
    igen,csak itt ESÉLYT is adnak nekik,nem úgy mint máshol,hogy "divatból" kirakatba megveszek 3 törököt,2 szerbet,1 olaszt 14-15 évesen az ifibe(Chelsea),és aztán majd mennek Birminghambe,Ipswichbe,Stokeba. Nálunk a B csapatba ott van Bartra,Victor Vásquez,Ruben Rochina,Gai Assulin,Jonathan Dos Santos,Álcantara stb...ezek közt is van külföldi,de viszont a nagyrészük válogatott korsztályokban(sőt,Assulin izraeli nagyválogatott),és nagyrészük már a felnőttcsapatban is játszott,és jövőre fognak is! Nem látom a világot gránátvörös-kékben,hogy nekem csak az a szent,meg mindenki szopjon le,meg a Barca világverő,ilyeneket nem hangoztatok,csak azért arról érdemes emlitést tenni,hogy ez a csapat nem a külföldieknek köszönheti az erejét,hanem a spanyol/katalán magnak! És ez mindig is így lesz,válság ide,válság oda!
  • barcalaci84
    #7439
    én is
  • LasDen #7438
    oké...befejeztem....:D
  • barcalaci84
    #7437
    de utána csak folytatta és szerintem nagyon sarkos kijelentést nem tettem egyik hsz-ben sem, persze minden kijelentést meg lehet támadni, ha akarja az ember...
  • Matthew Prosac
    #7436
    #7431
  • LasDen #7435
    az poén, vicc....semmi komoly....félreértesz mindent....:D
  • barcalaci84
    #7434
    olvass vissza mire reagáltam először...7407
  • LasDen #7433
    de nem vádolta ezzel senki a barcát :D
  • barcalaci84
    #7432
    tehát szerinted a Barca összevásárolt?
  • Matthew Prosac
    #7431
    SOKLESZMÁ!!!
  • barcalaci84
    #7430
    igazad van , de sok munka és szerencse van ebben hogy ilyen játékosok érnek oda az első csapathoz + nálunk nem nagyon kallódnak el ezek a játékosok...
    DE AZÉRT ÖSSZEVÁSÁROLGATÁSSAL VÁDOLNI PONT A BARCAT ERŐS (ugye ebből indult ez az egész)
    Nincs semmi bajom a a vásárlással sem mint mondtam...
  • karajjj
    #7429
    de megint terelsz...
  • barcalaci84
    #7428
    valóban nem de akkor is ez lenne a kezdő hétvégén ha lenne meccs...
    Nincs verhetetlen csapat...
    De szerintem abban megegyezhetünk hogy elég erős kezdő, hogy bárki ellen legyen komoly esélye...
    BL-t szerencse nélkül nem lehet nyerni,nincsenek akkora különbségek a világelitben , hogy bárki is biztosra menjen...
  • Oziris666
    #7427
    Ezzel a saját nevelés dologgal kár dobálózni(erősen sántít) ugyanúgy lopjátok a játékosokat 15-16 évesen ahogy a többi klub!És játszik 1-2évet ifiben és már saját nevelésűnek számít...
  • karajjj
    #7426
    de nem jutott bl döntőbe és ugyanúgy verhető csapat lenne, mint bármelyik másik a világon...
  • barcalaci84
    #7425
    Ha a Barca bejutott volna a BL döntőben akkor az aktuális formát nézve Pep ezt a kezdőcsapatot küldte volna pályára:
    Valdes-D.Alves,Puyol,Pique,Abidal-Sergio B.,Xavi, Iniesta, -Bojan,Messi,Pedro
    Két nem saját nevelés...
    Szerintem nem lenne esélytelen csapat senki ellen...
  • karajjj
    #7424
    te nagyon el vagy szállva a barcától, közel sem lenne komoly európai szintű csapat és a bajnoki sem vehető biztosra azokkala a játékosokkal, a real utánpótlása pedig most sem gyengült, csupán leszarják az ifiket és elkallódnak
  • Matthew Prosac
    #7423
    szerintem utóbbi..
  • LasDen #7422
    esélye nem lenne...max a bajnokságra, de arra is csak a milyensége miatt...

    7420: ennyit kér a benfica vagy csak biztosra megy a city??? :D
  • barcalaci84
    #7421
    lehet akkor rosszul fogalmaztam, de tartom , hogy komoly tényező lenne Európában a Barca csak saját neveléssel is...
    Én nem ítélem el a Realt a tavalyi csapatvásárlás miatt sem( kb az egyetlen járható út volt számukra), de ez az összevásárolgatásos baromság a Barcaval kapcsolatban nonszensz...
    Óriási szerencse is kell , hogy ilyen minőségi játékosok jöjjenek ki egy utánpótlásból, de sok munka is van emögött...( a Realnak a nyolcvanas években hasonlóan jó volt a nevelése, de ez háttérbe szorult az utóbbi időszakban...)
    a Barca ilyen szempontból kuriózum a világelitben ez szerintem tagadhatatlan...

  • Matthew Prosac
    #7420
    A The Independent értesülései szerint a Manchester City kész 50 millió eurós ajánlatot tenni a Benfica brazil védőjéért, David Luizért.

    Na ezek miatt tartunk ott, hogy egy sztártjátékos ára manapság 80 milliónál kezdődik, míg korábban... Nagyon nem jó irányba tart a futball...
  • LasDen #7419
    de vedd má észre, hogy az annyira komoly mint egy Bud Spencer film :D
    tényeket....igaz a Bilbao nem egy súlycsoport a barcával...és sok angolcsapat sem....de te nem azt írtad, hogy a saját nevelésű játékosokkal is megnyerné a bajnokságot, hanem hogy nem gyengülne...ez pedig sok más csapatra igaz lehet...függetlenül attól, hogy milyen erőt képviselnek bajnokságukban vagy európában....
  • barcalaci84
    #7418
    nincs igazatok , tényeket írtam...
    arra reagáltam , hogy úgy állítottátok be , mintha összevásárolná a Barca a spanyol válogatottat...(Villa ,???)
  • LasDen #7417
    most meg terelsz bazzeg...:D nem akarod elismerni, hogy igazunk van és most próbálod úgy alakítani a dolgokat, hogy igazad legyen....:D
    mellesleg az hogy egy csapatban hány sajátnevelés játszik lényegtelen...én is örülnék ha a madridban hasonló képességű canteranok játszanának (voltak is, csak ellettek passzolva)...de nincsenek...ennyi...
    ilyenre nem kell felvágni...