18069
11516154541516784228.jpg
  • LasDen #8376
    majd kiderül mittud :D
  • geo91
    #8375
    Rufino Segovia del Burgo
    CD Toledo >>> Budapest Honvéd



    "A 25 éves légiós első alkalommal választott magának külföldi egyesületet, eddig ugyanis a Rayo Vallecano, az Albacete, a Toledo és az Atletico Madrid csapataiban játszott. Az utóbbi klubban 3 elsőosztályú bajnoki és egy kupameccsen is pályára lépett. Rufinoval az eddigi pályfutásáról, tapasztalatairól, és terveiről beszélgettünk a szerződés aláírása után. "

    forrás és interjú a játékossal
  • jAsOn VoOrHeEs
    #8374
    Köszi!

    Ezequiel Muñoz
    Boca Juniors -> Palermo
    5 millió €
    :: Forrás ::

  • jAsOn VoOrHeEs
    #8373
    El Hamdaoui még nem az Ajax játékosa. (láttam korábban már valaki beírta a transzfert)

    Bannerbe be kellene írni, hogy csak azokat az átigazolásokat írjuk be, amiket hivatalos bejelentést tartalmazó linkkel is alá tudunk támasztani. A Cavani-Kjaer páros Tottenham-be igazolása is alaposan megtévesztett.
  • bakkerman
    #8372
    hát,ha a keretet ketté osztanák,és lenne City1,meg City2,akkor se lenne kiesési gondjai a City2-nek van péééz
  • karajjj
    #8371
    Szalai Ádám
    Real Madrid >> Mainz

  • limperatore
    #8370
    ha maiconnak a 2. hely kell menjen :)))
  • Monoton
    #8369
    Ha mi nyomnánk fel már rég nálunk lenne a brazil csodaszélsőd
  • limperatore
    #8368
    city úgy nyomja fel az árakat mint a real :D
  • Monoton
    #8367
    Na még egy kis "Hogyan nyomja fel az árakat a City"

    madridistáról:
    A Marca szerint a klub vezetősége már azt fontolta, hogy 28 millióra emelik a David Luizért tett ajánlatot, ami már csak 4 millióra van a Benfica által kért 32 milliótól, ám a Manchester City tegnap 33 milliós ajánlatot tett a portugáloknak, amit visszadobtak. Az új ár 40 millió euró, de legjobb esetben is 34 millióért hozható el.
  • jAsOn VoOrHeEs
    #8366
    Marcos Alonso
    Real Madrid -> Bolton Wanderers

  • Oziris666
    #8365
    énis arra gondoltam h a felnőtt keretbe nem kell!ugyh nem nagy para ez a citynek 4-5embert elad azt csá
  • kretyás
    #8364
    iszonyat jó középső védő lehet belőle

    sok NUFc szurkolo előbb adná el Taylort mint őt... megjegyzem nem ok nélkül

    másodosztályban kezdett pár meccsen középső védőként, nem nagyon mentek át rajta sokan... de sajna megint sérült
  • ROCKnROLLA
    #8363
    nevezni kell őket, csak nem számítanak bele a 25 fős keretbe
  • Oziris666
    #8362
    Jó de ebbe van 8-10 aki 21év alatti azokat meg nem kell nevezni...
  • DONGUBA
    #8361
    Az a baj hogy nincs csataruk.
    Megveszik meg ide az 5 millat ero Ballotellit es meg akarjak venni Torrest is:DDDDDD
    NEM NORMALISAK!!!!!!!!!
  • karajjj
    #8360
    Kádár Tamás minimum négy hétre kidőlt. A Newcastle United védője a pepsifoci.hu információi szerint lágyéksérülést szedett össze a csapat edzőtáborának utolsó napján, éppen a bizonyítási lehetőséget jelentő edzőmeccsek előtt. Kádár honlapunknak elmondta, keményen dolgozik a rehabilitációs tréningeken, hogy minél előbb teljes értékű harcos lehessen.
  • hedonist
    #8359
    Kádárral mi van? jó lenne, ha sokszor játszhatna, centre halfot, vagy akár fullbackként is jó balra.
  • kretyás
    #8358
    köszi!

    hát mivel tele vagyunk sérült védőkkel, Taylor Simpson + Kádi is sérült, muszáj volt vki hátulra, én örülök neki
  • bakkerman
    #8357
    jó igazolás lesz,majd Dinho belöki neki a brazil kolbit
  • hedonist
    #8356
    LOOL :D
  • arsnl
    #8355
    Heti 1 meccsnél nem bír többet, de meglepően jól nyomta nálunk azon a 10 meccsen. Én örültem volna ha marad, nem is a játéka miatt, hanem a tapasztalata, győzni akarása miatt. Ha padra megy akkor simán jó, kezdőnek necces...
  • Monoton
    #8354
    Sara Carbonerót ---> AC Milan

    Olasz hírek szerint a Milan bejelentkezett Mahamadou Diarráért, akiért a Real Madrid 10 millió eurót szeretne kapni. Silvio Berlusconi ugyanakkor már szerződtette Casillas barátnőjét, Sara Carbonerót, aki a Mediaset Premiumnál fog dolgozni, s munkakörébe fog tartozni a Real Madrid körüli hírek beolvasása is.
  • hedonist
    #8353
    Az se ér sokat, mert akkor is középpályásokból mennyi van már: a 2 Johnson, Silva, Barry, Vieira, Yaya, De Jong, Ireland, Kompany, SWP

    ez 10 db és akkor ezek csak akik min. kezdők, és nincs ott Weiss, Etuhu akiket azért lehetne néha játszatni.

    És akkor van még védőkből is egy pár: 10-12
  • geo91
    #8352
    hát maradhatott volna, de már nincs sok értelme, öreg már...
  • kretyás
    #8351
    azért én azt hallottam h sok Arsenalos örült volna ha marad náluk... vagy tévedek?
  • ROCKnROLLA
    #8350
    mert akkora van neki mint egy iskola
  • karajjj
    #8349
    a B-csapatot eladják szerintem egy az egyben
  • geo91
    #8348
    ennyi :D #8347
  • Monoton
    #8347
    Fejjel még veszélyes
  • kretyás
    #8346
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

    Sol Campbell

    Free-> NEWCASTLE

    orvosin van, szal 90% h visszük :D

    Arsenalosok vmi indot rola mostanság? mennyire kopott már 35évesen?
  • Monoton
    #8345
    Vannak páran

  • ROCKnROLLA
    #8344
    Tevez, Bellamy, Adebayor mellett annyira nem lógna ki:D
  • geo91
    #8343
    A:SDASDASDASDASDasdasd
  • Monoton
    #8342
    De az is lehet, hogy előbb el kell adnia vkit a Citynek mert Balotelli nem fér fel a csapatbuszra.
  • ROCKnROLLA
    #8341
    :DD ne rasszistálkodj:D
  • Grove4
    #8340
    banántorta is lesz?
  • ROCKnROLLA
    #8339
    Ja és Balotelli ügynöke azt mondta, h még nem írt alá Balotelli, és az elkövetkező néhány napban nem is fog. Abból volt elvileg a félreértés, hogy Balotelli barátai rendeztek neki egy "viszlát partit" Milánóban...
  • nagy hős
    #8338
    az biztos. nem baj, legalább tudjuk hogy Maicon 50 milliót ér :)
  • Monoton
    #8337
    Hagyd rá, nem érdemes foglalkozni azzal amit ír.