18069
11516154541516784228.jpg
  • nagy hős
    #8336
    elvakultságból irtó nagy hülyeségeket tudsz írni
  • ROCKnROLLA
    #8335
    Pavels MIHADJUKS, Dundee Utd. ___> Liepajas Metalurgs, ?
    Yoan FOLLY, Plymouth ___> Aberdeen, ingyen
    Lukas JUTKIEWICZ, Everton ___> Coventry, ?
    GUTI, Real Madrid ___> Besiktas, ingyen
    Óscar DIAZ, Mallora ___> Xerez, ?
    Gary KAGELMACHER, Danubio Montevideo ___> Germinal Beerschot, ?
    Elrio VAN HEERDEN, Sivasspor ___> Westerlo, ?
    Nordin BOUKHARI, Kasimpasa SK ___> NAC Breda, ?
    Ante RUKAVINA, Panathinaikos ___> Dinamo Zagreb, ?
    Vladislav IVANOV, Levadia Tallin ___> Asteras Tripolis, ?
    Rodney STRASSER, Milan (Primavera) ___> Genoa, ?
    Nnamdi Chidiebere ODUAMADI, Milan (Primavera) ___> Genoa, ?
    _________________________________________________________________

    Predrag PAVLOVIC, Napredak Krusevac ___> Debrecen, ?
    ZSOLNAI Róbert, Honvéd ___> Kaposvár, kölcsön
    WILSON Electo, Újpest ___> Kecskemét, ingyen
    TARCZY Pál, BKV Előre ___> Szolnok, ingyen
  • limperatore
    #8334
    benzema se meg kaka se :D
  • bakkerman
    #8333
    jóvanna
  • Monoton
    #8332
    Hát 10-15-nél többet nem is ér.
  • Rockynhooo
    #8331
    40? :D 10et ha adtam volna érte.
  • karajjj
    #8330
    off

  • hedonist
    #8329
    azért azt gondoltuk,h a Barcánál minden meg tud szépülni:)
  • bakkerman
    #8328
    a Barcanal az új éra miatt vett fel kölcsönt Rosell,amolyan vész tartaléknak,szabad futamidőre,de az átigazolási pénzt a tavalyi bevétel fele képezi,a kölcsönhöz semmi köze annak,hogy most mennyit költhet Pep.
  • Voyager5
    #8327
    Real Madridnak 400-500 millió eurós tartozása van, ezzel emlékeim szerint a másodikok (első a Manchester United 700 körül úgyemlékszek).
    A tavalyi színtiszta bevétel 400 millió euró volt, aminek jó részét adósságrendezésre költötte a klub.
    A mostani dolgokat nemtudom, azthiszem még nem volt info róla.
  • Balázs 17
    #8326
    az igaz, hogy visszajött az ára, de ha jól tudom, még így is tartoznak egy két banknak több száz millióval.. és ha jól emlékszem a Barcelona is hiteleket vett fel, hogy leigazolhasson 1-2ember
  • Monoton
    #8325
    Minek, már leírtátok. Ronaldo ára csak a mezekből visszajött a többi csecsebecse meg Benzema - Kaká árára is elég lenne. Perezt lehet szidni mint elnököt de mint üzletembert nem.
  • Fabio Capello
    #8324
    Mickael Pagis

    Rennes -> visszavonult

    Kár érte, baromi nagy pléja volt, 35 évesen még képes volt mesterhármast vágni a Lyonnak... :|
  • jAsOn VoOrHeEs
    #8323
  • bakkerman
    #8322
    na itt egy Madridista,na meséld csak el mi a szitu a Ronáldu bizniccel
  • Monoton
    #8321
    Jó nagy hülyseségeket beszéltek :DD
  • bakkerman
    #8320
    az a pénz már kb februárban visszajött a Realnak,hála az ázsiai piacnak
  • bakkerman
    #8319
    egy klub éves anyagi kimutatásai mind-mind papíron vannak,amit jó könyvelőkkel nagyon könnyű megbuherálni...nem nyúlhat saját tőkéhez a tulajdonos>>>ezt majd el kell akkor magyarázni Pereznek,az araboknak stb...neeem lesz ez bevezetve,amit esetleg,3-4 év múlva el tudok képzelni,az a fizetési sapka,amolyan NBA jellegűt
  • ROCKnROLLA
    #8318
    Ronaldonak az ára szinte egy az egyben visszajött csak a Ronaldo mezek eladásából ;) tény h tartozik, de nem Ronaldo miatt
  • hedonist
    #8317
    na nem a faszt nem:D fél spanyolországnak tartozik a Real csak CSAK Ronaldoért.
  • ForzaInter
    #8316
    nem hát..
  • Voyager5
    #8315
    Guti

    Real Madrid (free agent) - > Besiktas
  • LasDen #8314
    real nem vesz fel kölcsönöket.....
  • Balázs 17
    #8313
    az ilyen csapatok miatt ilyen a foci
    Real évről évre veszi fel a több milliós kölcsönöket, csak hogy megvessenek bárkit, aztán utána, ha kedvük tartja 1év után tovább is adnak rajtuk, mert nem váltak be
    az utánpótlásra meg úgy szarnak, ahogy van
    ezért nekem sose lesz szimpatikus az ilyen csapat, mint ezek, de remélem csődbe jutnak egyszer
    ezek is csak arra jók, hogy minél több divatmajom legyen^^
  • hedonist
    #8312
    te sem gondolhatod komolyan..

    báááár, tévedtem, te mégiscsak gondolhatod komolyan...
  • Oziris666
    #8311
    Jah csak a City senkit se hagy meg az eredeti csapatból...
  • Oziris666
    #8310
    kussúsz:P
  • limperatore
    #8309
    mert a chelseat már megszokták :D
  • hedonist
    #8308
    szerintem meg nem kell félni. inkább a City miatt aggódnék. már ha érdekelne.

    Raúl-lal kapcsolatban meg ez a hivatalos egyelőre:

    "I have had very deep discussions with Schalke but there are other teams that are also interested. My future lies in Germany or England," he said.

    szóval még ez sem dőlt el.
  • geo91
    #8307
    ez a city lassan kezd ellenszenvesebb lenni mint a chelsea...
  • karajjj
    #8306
    persze, a világbéke is jó lenne, csak hát ez nem így működik, én azt mondom, hogy addig örülj, amíg ezt nem vezetik be, mert akkor el kell köszönni 1-2 komolyabb Chelsea játékostól is
  • limperatore
    #8305
    ez a city tényleg egy az egyben chelsea 2 :D
  • hedonist
    #8304
    Tudom, én csak a saját ötletemet mondtam el, sztem sokkal jobban beválna,h 1 játékosra lebontva lenne a sapka.
  • karajjj
    #8303
    az csak egy dolog, hogy maximalizálva van a fizetés, de azt is kell figyelni, hogy mennyi pénzt költhet a klub összesen fizetésre és pl adott esetben csak 2-3 sztár játékos bére jönne ki a keretben belőle és akkor vegyük a te példád, nem lehetne mindenkinek 70 ezret adni, mert akkor csak pl 5 emberből állna a csapat(ez most csak egy hülye példa), a fizetési sapka erről szól, márpedig volt is róla szó már párszor, hogy bevezetik
  • arsnl
    #8302
    De ez a fizetési sapka nem úgy lenne, h egy csapat x összeget költhet fizetésre? Azon belül meg akárhogy, nincs meg szabva h egy játékos csak 70e t kaphat..
  • Tyler1
    #8301
    “I will soon be joining Liverpool. I hope I will have a good season.”

    már az, csak még nem hozták nyilvánosságra :)
  • hedonist
    #8300
    Emiatt csak a játékosok feje fájhatna..

    nem értem mit nem értesz ezen, tök mind1 mennyiről csökkentesz...

    Terry keres mondjuk 110,000-et hetente, mondjuk legyen 70,000 a max fizetés amit lehet adni mindenhol mindenkinek, akkor kap 70,000 és nem megy sehova, mert máshol is annyit kaphatna csak. arról nem is beszélve,h amúgy sem menne.. és más játékos nem azért fogja választani a Chelsea vagy a Real-t vagy a Man.City-t, mert kva sok pénzt kap...
  • Monoton
    #8299
    Még nem hivatalos.
  • Tyler1
    #8298
    Drenthe

    Real Madrid --> L'Pool

  • karajjj
    #8297
    te miért nem gondolkodsz? a Chelsea költi a City után a legtöbb pénzt fizetésekre, namármost, ha bevezetnek egy ilyen szabályozást, akkor egy bizonyos összeg alá kell csökkenteni a fizetésre kiadott pénzt, mint pl az MLS fizetési sapka, és akkor meg kell ám kurtítani a dolgokat, ha alkalmazkodni akarnak hozzá