1741
  • Met
    #1621
    James Gandolfini tegnap elhunyt.
    R.I.P.
  • gabo91
    #1620
    Én is. Jelenleg heti 14 aktív van :) illetve van még 1-2 amit most kezdek...
    Kevés az amit a kezdetek óta nézek, van aminél 1-2-3-4 évadnál csatlakoztam, de jó tudni hogy van még belőle...
    Hétről hétre kapja az ember akkor valahogy jobban megmarad az élmény, mintha napi 6-8 részt ledarál egymás után.
    Ezért mondtam hogy sajnálom hogy nem tudtam úgy nézni ...



    Egyébként volt nekik, hogy aki tag meghal annak a családjáról gondoskodnak... hát a végén az eltartottak/aktív keresők aránya elég rossz lett... :) 7-8 tag volt akinek a családjáról kellett gondoskodni, ha jól emlékszem.


    Írhatnak akármit számomra nyitott marad a végé, hátha egyszer tényleg megválaszolják...
    Egyébként ezt még akár könyvbe is folytathatnák.

    #1615: 19-es kép a kedvenc
  • Effe88
    #1619
    erről mi a véleményetek
    #1615

    szerintem a legszarabb a 14-es
    furio-carmela szál
  • ReszegKoldus
    #1618
    Nekem az a kedvenc jelenetem az egész sorozatban, amikor Tonyt lelövik a végén
  • ForzaInter
    #1617
    itt egy magyarázat erre az elméletre.
  • ForzaInter
    #1616
    szerintem tony meghalt. valószínű lelőtték, és az utolsó jelenetet tony szemszögéből láttuk, ezért lett hirtelen sötétség és csönd.
  • Effe88
    #1615
    http://www.complex.com/pop-culture/2013/03/the-sopranos-25-biggest-flaws/
  • ReszegKoldus
    #1614
    "Nagyon de nagyon sajnálom azt, hogy utólag kellett néznem, közel 5 év fél évvel a lezárás után, és nem láthattam akkor amikor még ment, nem várhattam hétről hétre évről évre a részek és az új évadokat."

    Hát kinek mi, de én sok sorozatot nézek és pont ezt tartom nagy hátránynak, hogy várni kell a következő részre/évadra :D
  • gabo91
    #1613
    kimaradt: végén mikor rendeződtek a dolgok, a kis malacos húsbolt ahol az utcán szoktak kávézgatni az asztaloknál, már csak Poulie és Tony ült...

    Az elején három asztal volt és még úgy sem jutott mindenkinek hely....
    megfogyatkoztak nagyon...
  • gabo91
    #1612
    Kedves Sopranos rajongók...

    Tegnap este végére értem (sajnos) ennek a remek sorozatnak.
    Nagyon de nagyon sajnálom azt, hogy utólag kellett néznem, közel 5 év fél évvel a lezárás után, és nem láthattam akkor amikor még ment, nem várhattam hétről hétre évről évre a részek és az új évadokat.
    2006 őszén kezdtem első sorozatomat, esélyem még lett volna így a 6. évadra :)


    Kötelező darab, hihetetlen egy sorozat, és erre utólag jöttem rá akkor állt össze az egész. Van egy stílusa, 10-20perc / epizód csak a pszichológusnál játszódik, ez nem mindenkinek jön be. Talán ha manapság adná nem lenne ekkora az érdeklődés rá (sajnos) mert mint a filmeknél is... már a látványra mennek a "parasztvakításra", hát itt nem ez volt. Silvio, Poulie hihetetlen figurák, vagy Ralphy, és a másik Tony(szerencsére ő ottvan a Boardwalk Empire-ban)
    Nálam bekerült a top 5-be. (30+ sorozatom van :)
    Ez a sorozat olyannyira alap, kötelező darab mint egy Scarface, vagy God Father.

    Minden elismerés a készítőkké és a szereplőké, hogy ilyen remekművet alkottak.

    Hátulról a harmadik részt néztem 10 perc volt hátra + 2 rész és el nem bírtam képzelni, hogy vajon mit fognak kihozni, mi lesz a vége...
    Aztán utolsó előtti részben meglett a konfliktus... ott nem bírtam már. Utolsó részben ahogy teltek a percek úgy sűrűsödtek az események. A vége jelenet, olyan vihar utáni csend látszat béke, de a félelem végig ott volt Tonyban ahogy felkapta a fejét minden csilingelésre... én is végig azt vártam ki és mikor fogja ***** majd Medo-nál amikor átfutott az úton, hogy elüti egy kocsi :) ..... végül lett, ami lett, illetve ami nem.... azt hittem fájl hiba


    Szar mert nem tudja az ember, hogy mi lett végül, de így van ott nagy kérdőjel (nem sok mint a LOST-ban) és így sokáig emlékeznek még a sorozatra a végére, megragad az emberekben.
    Ha lett volna valamilyen befejezés az sem tetszett volna mindenkinek így lett egy kérdőjel.

    Reménykedem, hogy mivel nyílt végű egyszer talán kap befejezést, folytatást lezárást.
    Entourage 2 éve ért véget, idén kap egy mozifilmet lezárásnak. (HBO sorozat szintén)


    Ja és Cristopher és Tony karaktere is nagyon tetszett. Illetve A.J. és Medow a sorozatban nőttek fel :)
  • Ic3 m4n
    #1611
  • sb1
    #1610
    Én tavaly októberben veséztem ki, idén karácsonykor már párom is kénytelen lesz végignézni :D
  • Ic3 m4n
    #1609
    nem csak neked.. 3x néztem meg eddig, de lehet megint újrakezdem
  • sb1
    #1608
    Hiányoznak Tony-ék...

  • Ic3 m4n
    #1607
    egy torrentoldalon sem vagy fönt?
  • Camouflage
    #1606
    sziasztok, valaki nem tudna linket adni a sorozathoz? magyarul szeretnem megnezni, mert tul sok benne a szleng es az akcentus miatt egy szot sem ertek az egeszbol

    a harmadik evadig lattam, akit erdekel itt megtalalhatja oket:
    http://onlinewebfilmek.blogspot.com/2011/12/maffiozok-1-4-evad-2007.html

    elore is koszonom
  • ForzaInter
    #1605
    Aki szerette Silvio Dante karakterét, annak ajánlom a Lilyhammer című sorozatot. Steven Van Zandt benne a főszereplő, és a kb ugyanazt a karaktert játsza mint a maffiózókban, de senki ne egy maffiózók folytatásra számítson, mert ha így kezdetek neki akkor tuti csalódás lesz.
  • sb1
    #1604
    Nah..eltelt 2 év....ideje újra leporolnom a dvd-ket azt hiszem :D
  • folie10
    #1603
    The Real Sopranos
    tudtok hozzá feliratot?vagy leszedhető valahonnan magyarul?milyen címen futott pár éve a Story tv-n, nem tudjátok?

    üdv
  • Effe88
    #1602
    én most néztem meg harmadjára:D:D:D
    megunhatatlan:D
  • Tower Guard
    #1601
    Bazzeg idén is meg kellene nézni! :D
  • hunbasser
    #1600
    nézd végig,aztán ezek a puhos karakterek tudnak olyanokat csinálni,hogy csak nézés van O.o
  • ForzaInter
    #1599
    Nagyon nagy sorozat, nem hiába tartják a kritikusok is az egyik legjobb sorozatnak.

    Ráadáasul HBO sorozat, azok meg mindig minőségiek.
  • Ragnar360
    #1598
    a gengszter/maffia filmeket a kedvencek - tényleg ennyire jó ez a sorozat is ?

    valahogy ezek a puhos karakterek nem nagyon fognak meg igy amit néha véletlenül ha ráakadok és videóban látok
  • Ragnar360
    #1597
    looool az széppp

    nekem is lehet belekéne kezdeni, am pont most véletlenül kattantottam a topikra, miközben masikat kerestem
  • VIG0
    #1596
    Én már nem is tudom hanyadjára (kb 8adjára) kezdtem el nézni és most járok az 1. évad 2. lemezénél. Egyellőre megunhatatlan.
  • DONGUBA
    #1595
    En is elkezdtem nezni most a 4. evadnal jarok mar.
  • hunbasser
    #1594
    na végre,erre várok már tavaly óta,azt hittem teljesen elfelejtették :)
  • Risu Führer
    #1593
    "a pilotot valami Scorsese rendezi :)"
    valami ? :) ez is jó lesz reméljük...
  • ProGabe #1592
    na ez jó lesz!
  • Tower Guard
    #1591
    Nah újra végignéztem! Nagyon fasza.
    Nekem ami annyira nem tetszett a sorozatban az ami Chrissel lett, nem így képzeltem el. Meg régebben ahogy Ralphi sorsa alakult. Hát nem olyan biztos pedig, hogy köze volt a lovas gyújtogatáshoz.
  • ProGabe #1590
    én is azon gondolkodom, hogy újra végignézzem-e. csak az a gond, hogy lehet nem lesz rá időm, úgy meg nem akarom elkezdeni most, hogy pár hét múlva abba kelljen hagynom. ráadásul két sorozat között vacillálok ezen a téren, a másik az Elnök Emberei, amiből csak pár részt láttam eddig, de mindig is tetszett az a sorozat. ugyebár az is pont olyan egyedi és igényes, mint ez

    meg pont annyira meg kell feszülni ahhoz, hogy megértse az ember mindenféle felirat nélkül, mint ezt :D
  • sb1
    #1589
    Nyah...sajnos lassan a végére érek(újra) ennek a nagyszerű sorozatnak..
    Most tartok Tony+Bobby bunyójánál...már el is fe3lejtettem..mekkora már :D

  • joebacsi
    #1588
    nem muszáj nézni
  • Winz
    #1587
    Most kezdtem újra nézni a 4.évadtól dvd-n,nincs erőm újra az elsőtől.
    Az RTL pedig leszívhat,mindig késő este nyomta,volt mikor hajnal 1 után volt,és az nem ismétlés volt,vártam mint állat rvaannyukat.
    Gyűlölöm az RTL-t,dilettáns kis pöcs lehet a főnöke.
  • sb1
    #1586
    Én nemrég kezdtem el dvd-n újranézni az összes évadot, most tartok 3/2nél, temették a muttert :D ! A legnagyobb sorozat ami valaha készült, egy sem érhet a nyomába!
  • fradis
    #1585
    Aki egy kicsit nosztalgiázna annak ajánlom az RTL-t éjfél tájban még tegnap este akasztotta föl magát Eugene Pontecorvo (Ők szerettek volna floridába költözni... de ugye olyan nincsen a család az család...)
  • Met
    #1584
    link
  • bertino
    #1583
    olvass vissza és meglátod.
  • Orionk
    #1582
    de hogyan lett vége?