1741
  • Met
    #1661
    Paulienak azaz elmebeteg fej ahogy szétáll a haja :D
  • Ic3 m4n
    #1660
    Az biztos hogy dobogós rész.. :DD
  • ForzaInter
    #1659
    Most nézem a Barreni erdő című epizódot, hát valami kibaszott zseniális.:D A legjobb rész talán az egész sorozatból, de minimum a legemlékezetesebb. Ennyire még egy rész sem maradt meg az emlékezetemben egyetlen sorozatbol sem.
  • ForzaInter
    #1658
    Én szinkronnal láttam. Most is azzal nézem, sztem nagyon eltalálták a hangokat, mondjuk az HBO jó szinkronokat szokott csinálni. Pedig szinte minden sorozatot eredeti nyelven nézek. Néha azért belehallgatok, hogy kinek milyen az eredeti hangja. Az RTL gondolom jó szokásához híven jól meg is vágott minden részt. Anno amúgy én is ott fedeztem fel a sorozatot.

    Ja a szereposztás és a színészek telitalálat voltak. Szinte minden szereplőt olasz származású színész játszik, ez azért sokat dob rajta. De minden szar apróságra figyelt Chase. Nem hiába tartják az egyik legreálisabb/hitelesebb darabnak a sorozatot ami valaha a maffiáról készült. (Kivéve a terápiás rész) Még pár színésznek igazából is volt maffia kapcsolata pl Paulie. Meg Chase New Jersey-ben nőtt fel, és testközelből látta a maffiózók mindenapjait.
  • ProGabe #1657
    Én eddig csak a TV-ben láttam. Retek klub, szinkron, csomó kihagyott rész, vagy részek része :D

    Szóval nekem aztán így tényleg új volt. Főleg az eredeti hang dob rajta. Egy-két kivételtől eltekintve mindenki tökéletes választás volt a szerepére, ill. tökéletesen játszik. A pár kivétel általában valami nyúlfarknyi szerep. pl. Sil felesége, bár ő protekciós volt, mert ténylegesen is egy pár.
  • ForzaInter
    #1656
    Én még csak az első évad végénél. Az durva, hogy mennyi mindent elfelejtettem, pedig csak 4 éve daráltam le, de így még élvezhetőbb.
  • ProGabe #1655
    Én is most nézem újra, 6-ik évadnál járok és tényleg örökbecsű darab. Nem hinném, hogy készül még ilyen sorozat, ebben tényleg nem spóroltak semmit. Ha egy kicsi, szó szerint fél perces jelenet kellett valamihez, felvették azt is.

    Persze ez nem jelent igazán semmit, de jól mutatja, hogy itt aztán nem volt apelláta.
  • ForzaInter
    #1654
    Eljezdtem újranézni a sorozatot. Ezen nem fog az idő, még mindig zseniális..
  • Quantumleap
    #1653
    Ha valami egyszer be lett fejezve, az be van fejezve. De manapság felkapott divat abban reménykedni, hogy hátha majd folytatnak egy lezárt sorozatot, csak úgy, mert olyan kedvük van. Sose értettem ezt a mentalitást.
  • ProGabe #1652
    Csodálkozom, hogy ezt így félreértették. Többször is elolvastam a hsz-ed és csak pislogtam, hogy mi a faszon megy a vita.
  • CdelG
    #1651

    jó ötlet, én is tiltom őt;)
  • ReszegKoldus
    #1650
    Azért csak válaszolok, mert ez egyáltalán nem igaz. Legalábbis nem rám.
    Én szigorúan csak a sorozatról beszéltem, ha valaki azt hiszi, hogy én örülök James Gandolfini halálának, mert így ha folytatnák a sorozatot biztosan nem lenne benne, az erősen el van tévedve...persze csak tippelek, hogy ez lehetett a gond, mert személyeskedni sikerült, de konkrétan leírni nem igazán.
  • sb1
    #1649
    Az a baj, hogy azt nem érted, hogy mi a bajunk a beírásoddal..nem az, hogy ahogy Te elképzelted..sokan vannak/voltak vele úgy..köztük pl. én is! Hanem, hogy egy sorozatot összevegytesz az élet dolgaival...

    de ahhoz, hogy ezt megértsd, kell némi sütnivaló,a beírásod alapján meg nincs...válaszolni nem kell, mert én azt már úgyem látom, tiltottam a hozzászólásaid megjelenését magamnál..
    Szép napot...
  • ReszegKoldus
    #1648
    Írhatsz akármit, nem fogom magam rosszul érezni amiatt, hogy nem úgy képzeltem el egy többszörös gyilkos bűnöző jövőjét, hogy békében, szabadon megöregszik :)
  • ReszegKoldus
    #1647
  • CdelG
    #1646
    szemét
  • ReszegKoldus
    #1645
    Mármint min?
    A készítők a nézőkre bízták a dolgot és van aki ezt "látta bele" az utolsó jelenetbe, van aki mást.
  • sb1
    #1644
    Csak én nem röhögök most ezen?
  • ReszegKoldus
    #1643
    Szerintem nagyjából semmi esély nincs rá, hogy folytatást vagy akár egy filmet csináljanak.
    Viszont, ha mégis, akkor legalább valószínűleg ténylegesen úgy folytatódna a sztori, ahogy sokan (köztük én is) elképzelték a sorozat befejezését.
  • ForzaInter
    #1642
    Tony nélkül istenkáromlással érne fel egy folytatás. Ameddig élt addig meglehetett volna csinálni, de most már így nélküle nincs értelme.
  • argo001
    #1641
    Tudom én, de nem lenne rossz. Persze nagyon nehéz lenne az eredeti sorozat szintjét elérni.
  • sb1
    #1640
    Mivel a fél gárda kidőlt az utcsó részben, illetve sajnos Gandolfini sincs már köztünk, így 0% az esély bármire is..
  • argo001
    #1639
    Ez a sorozat überelhetetlen. A vége meg kellően sokkoló ahhoz, hogy az ember még évekkel később is rágódjon rajta.
    Ki tudja, lehet, hogy majd egyszer kapunk valami folytatást, ahol a családot mutatják be, pár évvel később.
  • pauly
    #1638
    Pont 1 hete fejeztem be a sorozatot.Zseniális volt benne.Előtte inkább csak mellékszerepekben láttam,de már akkor feltűnt hogy nagyon jó színész.Terveztem hogy megnézem a többi filmjét is amit nem láttam még,de így el is ment a kedvem
  • CdelG
    #1637
    Te jó ég!
    Ez most letaglózott.Nem hiszem el:(.
    Szívroham:(
    most épp pont ralf cifaretto és tony jelenete ugrik be
    "két pofára falod a húst, a marhát nem sajnálod"
    vagy chris mikor körbe ülik és a drogproblémájáról beszélnek...
    ott is valami szívrohamos dolgot mond toninak

    R.I.P. Tony!!!

    Neki állok újra nézni az egész sorozatot...
  • sb1
    #1636
  • Loál János #1635
    Bizony. :-C
  • gabo91
    #1634
    RIP Tony Soprano
  • Met
    #1633
    Nem tudom, én mindig pozitív karakterként néztem, lehet én is pszichopata vagyok?:D

    Idén még nem néztem meg a sorozatot, lassan itt az ideje.
  • BlackWolf
    #1632
    Salud Tony
  • Met
    #1631
    Ha tényleg egy paparazzi a hibás remélem a maffiának lesz rá gondja :)
  • Janika114
    #1630
    Olyat is olvasni hogy valami paparazzi zaklatta nyaralásán és ő zaklatta fel annyira hogy rosszul lett... De lehet csak pletyka..
  • Met
    #1629
    Stroke vagy szívroham, ezek közül sajnos egyik sem korhoz kötött :(
    De az egyik cikk szerint az egyik részben megfenyegették (nevelő célzattal) hogy 50 évesen szívroham fogja elvinni, és igazuk lett.
  • ForzaInter
    #1628
  • ProGabe #1627


  • ProGabe #1626
    Hihetetlen!

    RIP!
  • BlackWolf
    #1625
  • bakvarnyu
    #1624
    Ez most mellbe rúgott,hogy a francba lehet 51 évesen meghalni
  • Paulie
    #1623
    R.I.P.
  • ReszegKoldus
    #1622