8627
.
  • Dexantreal
    #6048
    Nincs mit.
  • Marcus_
    #6047
    Köszi nagyon
  • Dexantreal
    #6046
    Ja és én is innen töltöttem.
  • Dexantreal
    #6045
    Innen letöltheted. Fizetős, de megéri, mer pl 240 Ft 5 napra... szerintem ez korrekt.
  • Marcus_
    #6044
    Sziasztok!
    Ma fel szerettem volna tolni a játékot újra,de az első lemezen CRC hibát kaptam.
    Valaki szánjon már meg pls pm-ben egy hellyel ahonnét letőlthető még.(akár sms-es úton is)
    Kösz!
  • Dexantreal
    #6043
    Nem jutott eszembe, de most már szerintem - ha eddig nem volt - tutti erős közelharba, mert mandalorianokkal bulizott a harci körben és a mindenkori bajnok lett a karim, plusz egy normális egykezes, meg egy másik, rövidebb szintén egykezes lézerkard tulajdonosa, s így lett a duplakard. Úgyhog nem kell aggódnom.
  • SaGa Jr
    #6042
    Gondoltál már arra, hogy teszemazt közelharcban nyomjad le? Abban marha gyenge, hiába hadonászik. Ám amíg neked nincs emg a megfelelő feat-ed, addig mindig hátrányban leszel lövöldözéssel egy közelharcos ellen.
  • Dexantreal
    #6041
    Thanks! Végülis sikerült megoldanom: ide-oda rohangáltam és jött a droid aztán puff pár lövés után, meg én is dobtam rá gránátot... most már csapat tag. Nem tudom, hogy ezt is spoilerbe kellett volna-e írnom... ha igen, akkor sry.
  • N1ggA
    #6040
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem tudom, nekem simán sikerült legyőznöm, lehet, hogy a páncéloddal van baj, de használhatsz energia-töltőket is. hasznosak!
  • Dexantreal
    #6039
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Váhh! Az Onderon holdon, mikor visszamegyek az Eban Hawkra, hogy kell megölni azt a Sithet? Valami Visas-t. Nekem csak pisztolyom van, neki meg lézerkardja. Odajön a végén - általában akkor, mikor két-három vágás után meghalok - a droid, de kétlem, hogy ő tudna segíteni a harcban.
  • adammmmmmm
    #6038
    A zsoldosoknál vagyok de inkább előröl kezdem.
  • zorrobomber
    #6037
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a vege nincs befejezve normalisan a gamenak, talan majd egyszer normalisan meg lesz csinalva: http://www.team-gizka.org/
  • Calver
    #6036
    állj a zsoldosok oldalára, és gondjaid megoldva
  • SaGa Jr
    #6035
    Akkor "sajnos" nem megfelelően csináltad a dolgodat. Például mi van a védelem teljes kiiktatásával? Megtetted? Plusz meghatározó, hogy a kiszabadításra váró jedi mesterrel miként bánsz mikor először találkoztok és ki kéne szabadítani. Itt is lehet SOP-okat beszedni, plusz eléggé eltávolodni a nem éppen jó irányba.

    Ja és az első jedi mester akivel találkoztál, vele miként viselkedtél? Hagytad futni vagy végeztél vele?

    Ja és nem felajánlás kérdése a dolog. Egyszerűen megtámad és te védekezel, majd kinyírod (mindegyikkel így lesz). Ezen múlik a dolog. Nem opcióként kerül bele egy diskurzusba. Ahogy az adott bolygón viselkedtél és amilyen módon végbevitted a cselekedeteidet az lesz a döntő.
  • adammmmmmm
    #6034
    Ez nem lehet igaz majdnem full rosz, vagyok 2000 creditért beengedem a csáveszt koondába hogy kinyírja a csajt és még így is aszt mondja hogy gyere beszélgessünk mindent elmondok. És még így sincs benne olyan opció csak hogy a kötelék mért van mért zártatok ki mért szakítottatok el az erőtöl ,hol vannak a jedik blablabla.
  • adammmmmmm
    #6033
    Szóval kötelező koondában mindent gonosz módon csinálni. Ezekszerint az nem elég hogy megengedtem nekin hogy kinyírják a főnököt. Megnézem és kiderül.
  • SaGa Jr
    #6032
    Talán azért, mert akkor jön elő a lehetőség, ha ennek megfelelően cselekszel, plusz az affinitásod is megfelelő. Az adott jedi mesterek kinyírásához tehát fontos az is, hogy melyik oldalt szolgálod jelenleg (melyikhez áll közelebb a karaktered) és emellett az is fontos, mely megközelítésben végezted az adott bolygón a feladatot a jedi mester felkutatására. Mert mindenhol kétféle módon lehet ténykedni a felkutatás érdekében. Az egyik megoldás a jófiúk/lányok megoldása és élve maradnak a mesterek (már ha nem játszik közre valami kikerülhetetlen dolog), a másik a rosszaké (itt bizony halál lesz).

    Ha a dantooine-on ölni vágysz, akkor talán ne akarj a településnek segíteni, hanem inkább az ellenlábasaik érdekeit szolgáld. Felkínálják számodra a lehetőséget és csak rajtad áll a dolog. Akkor lesz majd lehetőséged kinyírni az ottani jedi mestert. De ez igaz a többi helyszínre is. Ha a zsarnokság/kapzsiság/hatalomvágy oldaláról közelítesz a megoldáshoz, azaz a dúrvább és nem a békés megoldást választod a konfliktuskezelésre, ilyen szövetségeseket keresel, akkor ott ölni fogsz. Ahol szolgálsz és segítesz, ott nem fogsz ölni ha megfeszülsz akkor sem.
  • adammmmmmm
    #6031
    Ezt nem értem Dantooinon (vagy hogy is írják)na mindegy nem találok olyan opcíót ahol meg tudnám ölni pedig mindent megnéztem.Valamit ki hagytam?
  • adammmmmmm
    #6030
    Ezt nem értem Dantooinon (vagy hogy is írják)na mindegy nem találok olyan opcíót ahol meg tudnám ölni pedig mindent megnéztem.Valamit ki hagytam?
  • Dexantreal
    #6029
    Csak a jövőben pls használd a spoilert rendesen a makróknál, mert én még játszok vele és nem tudom melyik odlalon kötök ki, de egy biztos: ha nem sötét oldal, akkor majd lesz olyan kari is, aki oda áll majd... ha fordítva, hát értelemszerűen lesz olyan, ami majd világosra. Szóval spoilerbe minden féle olyasmit, ami a végéhez tarozik. Előre is thanks!
  • adammmmmmm
    #6028
    Kösz. Nem tom mért de eddig nem volt szinpi a dark oldal de most kedvem lett hozzá.
  • Dexantreal
    #6027
    Jó hír. Majd azért én is indítok egy olyasféle karaktert, mint Calver, mert úgy néz ki, hogy ez a karim jó Jedi lesz. Vagy nem biztos, hogy olyan lopós, hazudós félét, de legalábbis sötét oldalra állót majd.
  • GamerAdams007
    #6026
    minimum van 2 befejezés függően attól, hogy light v dark sideos vagy
  • Dexantreal
    #6025
    Ja már megvan, lol.... nem hittem volna, hogy ő az.
  • Dexantreal
    #6024
    Amúgy írtam, hogy tudok picit angolul és a magyarosítással félig-meddig így megértem, de kell azért a végigjátszás. Most épp a Czerka mainframe-nél vagy minél tartok és beszéltem azzal a Chanóval, majd utamra engedett pénz vadászatban. Ám végig játszásban ez van:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A B2 lakómodulban meg is találjuk Chanót. Teccik neki a Czerka megfingatása, viszont nem akar benne részt venni, mivel kell neki a tőlük kapott pénz az Exchanges kölcsöne rendezése miatt. Ha kiváltjuk a 2.500 CR tartozását, akkor átadja azokat a dokumentumokat ('credentials'), melyeket látva B-4D4 kezes bárányként viselkedik majd. Ez bizony pics@ sok pénz, de ha elmegyünk a vén hattyúnyakhoz, akkor átadja a szükséges összeget.


    Ha esetleg valaki még játszik vele, ne lássa... szóval ki is az a vén hattyúnyakú? lol...

    adam te meg használd a spoilert rendesen -> lsd: makrók
  • adammmmmmm
    #6023
    Egyépként csak egy fajta befejezés van? Mert Szerintem olyan zavaros ez a befejezés! Főleg nekem csak annyi volt hogy !!!!SPOILER!!!!
    Lezuhant az ében héja és utánna meg felvet és ami utánna jött az rejtéj.
  • Dexantreal
    #6022
    Thanks! De mit is jelent ez? :S...
  • N1ggA
    #6021
    MacIntyre continues, “We’ve also got Star Wars franchises like Knights of the Old Republic and Battle Front that we will not leave behind. It’s very important to us that we grow those franchises.” So the future of Str Wars includes new and old game-based IP as well as IP based on other spin-offs.

    Ennyit tudok :)
  • Dexantreal
    #6020
    Ok,türelemmel várom és kíváncsian. Vajon lesznek-e benne újítások? Pl, hogy most már automatikusan lehet majd különböző fajokkal menni, nem kell mod hozzá? Stb-stb hasonló kérdések.
  • N1ggA
    #6019
    azt még nem lehet tudni. azt hiszem 2007
  • Dexantreal
    #6018
    Mikorra várható?
  • Dexantreal
    #6017
    Aha, na nem baj.... talán egyszer lesz egy jó multi az ilyenekhez is.
  • N1ggA
    #6016
    lesz
  • Calver
    #6015
    multi crpg-ben? ugyanmár... Baldur's Gate 2-vel szórakoztunk egyszer így komával, de nem volt túl egészséges h "nem tudta a bal kéz mit csinál a jobb" - a csapat harcosát pl a mágus lazán kifüstölte, teljesen véletlenül és hasonló mókák, ugyanis nem tudtuk a másik mit akar csinálni...
  • Dexantreal
    #6014
    nyesi=nyesni
  • Dexantreal
    #6013
    Ok és thanks! Lehet, hogy kipróbálom... még egy dolog sajnálatos: hogy nincs multi része. Bár, az is kérdéses, hogy hogyan oldották volna meg a multit...mint pl a WoW és együtt mehettünk volna nyesi az ellent? Lehet.

    Egyébként lesz majd 3-dik rész?
  • Calver
    #6012
    asszem épp áll az oldal, de én itt találtam sok csodás dolgot...
  • Calver
    #6011
    huh, majdnem kihagytam a lényeget... mondtad h sajnálod h nem lehet twi'lekkel lenni, nos, lehet, bár csak az arcot változtatja meg... majd mindjárt meghesszelem és keresek vmi modot, találtam régebben jópárat...
  • Calver
    #6010
    lehet, később még jópár karakter csatlakozik hozzátok (lásd banner, balról jobbra: Discipline a nyálgép, Atton, Handmaiden és Bao-Dur) akik között akkor váltassz nagyjából amikor akarsz... (ha épp vmi erősen harcolós helyen vagy persze nem így fog menni.) szintkülönbségek nem lesznek attól függetlenül kit használsz, ugyannyi xp-t kap mindenki. meg persze +5%ot ha Kreire ronda pofáját el bírja viselni az ember a csapatban
  • Dexantreal
    #6009
    Ja és nem tudom mennyire szereted AvP-t Calver, de szerintem tök jó lenne egy ugyanilyen kinézetű, grafikájú, elkészítésű szerepjáték AvP-ben.