8627
.
  • Dexantreal
    #6008
    Huhh, jól leírtad és hosszan. Én félig magyarosítással játszok, ami persze nem teljes, de jó, hogy van és félig angolul, amit meg persze nem teljesen értek, de simán eligazódok azért eddig. Nekem egy Jedi védelmezőm van és 8-dik szintű eddig, Kreia és Atton a társa... nem tudom, hogy váltogathatja-e társait a késöbbiekben, bár azt vettem ki, hogy igen... és milyen sűrűn? No nem baj... elhatároztam, ha esetleg Kreia meghal - el ne mond pls, hogy meghal-e, vagy sem, mertt úgy elrontod az egész játék örömöm -, akkor majd lehet, hogy bosszúból átállok a setét oldalra és én leszek a nagy gonosz.
    Indítottam egy női karit én is, már nem tudom milyen formában, de azt csak azért, mert eljén a Peragusnál szarakodtam és azt hittem, ha más kaszt más kari nem, akkor más cselekmény szál, de nem... majd talán egyszer végig szenvedem úgy is, egy női karival.
    Ja, amit hiányolok: a megannyi fajt, ami jelen volt pl Jedi Academyben is, itt nincs: Twi'lek meg miegyebek.... jó, történetünk során találkozunk velük, de, hogy a karaktereket meggyártani ilyen fajtára.... ezt picit sajnálom, hogy nem lehet. De ez nem annyira baj. Tetszik a játék eddig nagyon.
  • Calver
    #6007
    hát, érdekesen nyomtam végig... először végigküldtem vérgeci csaj karakterrel, szal lopj-csalj-hazudj technika, consular-marauderként, aztán kipróbáltam kicsit máshogy, de azt nem bírtam sokáig... 15ös szintig jófiú consular, felvettem weapon mastert, aztán vissza vérgecinek ezek után még nyomtam egy szintugy darksider guardian-marauder (v. weapon master? fene se emlékszik) csaj karival is (ami édes mert +2d6 sebzés fénykaszánál).
    mindig kétkezes harc, első 2 karinál kétpengéjű, harmadiknál két egykezes fényfütykös, master flurry-vel...
    csapatnak Mira-t és Handmaident használtam - szedtem modot h mindig én választhassak, Discipline pofájától hányingerem volt, Hanharr meg bár tápolja a főkarit és egy nagy dög, de nekem Mira többet ért és sokkal szimpatikusabb volt -, ebből Handmaiden soldier 6/guardian elosztásban, Mira pedig Scout 8/Sentinel-ként, 2 stukkerrel, mert utáltam ha hárman próbálnak levágni valakit... mit is mondhatnék, roppantul hatékony...
    főkarimnak mindig tápoltam persuade mellett repair skilljét olyan 16ös értékig hogy ha szétszedek dolgokat alkatrészekké, akkor maxot kapja (20-on kapja a maxot, de 16-ról simán fel lehet odáig vinni), utána awareness-t hogy Mirát azonnal át tudjam nyomni yetivé.
    statok elosztásánál pedig CH 12 volt, IN 10, többi 14. (ha jól tévedek mindig)
    asszem elég szépen sikerült lefednem h hogy nyomtam végig
  • Dexantreal
    #6006
    Aha, hát én itt is szenvedtem, de össze jött és elrendeztem a dolgokat, Ramana ott hagyta azt a csávót és elment élni életét. Te milyen oldalon játszottad végig? Én most világos és sötét között ingázok... nem tudom, hogy legyek-e sötét oldalon, mert olyan szemét mondatok, kérdések vannak. A szabályt meg midnent értettem pakaaznál és már tudom, hogy csak ott elején lehet a búnusz lapokat varriálni, csak valahogy nem jött jól ki a lépés és bosszantó volt, hogy az a muksó nyert sokszor.
  • Calver
    #6005
    20-at kell kihoznod, ennyi az alapszabály. ha túlléped vesztesz, ha megállsz és a másiknak több jött össze vesztessz. ott még baromi egyszerű nyerni imho, majd Dantooinon a csigafejnél fogsz megszenvedni vele
  • Dexantreal
    #6004
    Ááá! Hogy lehet ebbe a Pazaakba nyerni? Értem én már nagyjából, de mégis vezstek... ha tartom, az a baj, mert olyankor az ellenfél megnyeri, ha nem tartom, akkor meg túllépem és ő nyer simán... nem lhet valahol beállítani, hogy ne a gép adja az én lapjaimat is, hanem én? Ugyanis a Twi'lek csajért, Ramanáért játszom és már sokadjára töltöm újra az állást, de mindig vesztek... ugyan néha egy-két szettet megnyerek, de a végén mindig a másik nyer :S.

    Pls help!
  • Dexantreal
    #6003
    Szerintem tavalyi :S... amúgy meg már tovább jutottam ismét, szal a lenti hsz-t nem kell figyelembe venni. Szépen haladok.
  • peti94
    #6002
    csőtök mikori a game ? év hó ? mert kénének ezek az infók hogy le tudjam tőteni
  • Dexantreal
    #6001
    Idéznék a végigjátszásból:

    "Mindegy, kis akciócsapatunk rendíthetetlenül folytatja útját a hajó legsötétebb bugyrába, vagyis az belép az üzemanyag csatornába és szépen visszaszambázik a Peragus állomásra. Itten dögivel lesznek aknák, de ami a lényeg, a folyosó közepén megtaláljuk T3-M4 droidunkat, akit hálásan üdvözlünk, s a közelében megtaláljuk azt az alkatrészt is, ami (emlékszünk?) a Hangárban az eddig kinyithatatlan ajtó kinyitásához kell...

    No persze addig azért el is kell jutni, természetesen (?) a droidok még többen, még nagyobb vehemenciával támadnak. Persze sokra nem mennek. Ha nyitva az ajtó, már csak néhány újabb mikrobit kell hidegre tenni. "

    Én a droid mellett nem találtam semmit az üzemanyag alagútban vagy hol :S és mikor odaértünk a hangárhoz, s már csak az a bizonyos ajtó választott el minket a hajótól, a droid füttyög, én megkérem, hogy lsssabban mondja el és közlöm Attonnal ,hogy a droid feltudja törni a cuccot a fenti részen valahol, vagy már nem is tudom.... kárhogy nem lehet visszakeresni a szöveget. Atton meg rábólint, hogy akkor ne gátoljam benne... én meg most ot kóválygok az állomáson...
  • Dexantreal
    #6000
    Idéznék a végigjátszásból:

    "Mindegy, kis akciócsapatunk rendíthetetlenül folytatja útját a hajó legsötétebb bugyrába, vagyis az belép az üzemanyag csatornába és szépen visszaszambázik a Peragus állomásra. Itten dögivel lesznek aknák, de ami a lényeg, a folyosó közepén megtaláljuk T3-M4 droidunkat, akit hálásan üdvözlünk, s a közelében megtaláljuk azt az alkatrészt is, ami (emlékszünk?) a Hangárban az eddig kinyithatatlan ajtó kinyitásához kell...

    No persze addig azért el is kell jutni, természetesen (?) a droidok még többen, még nagyobb vehemenciával támadnak. Persze sokra nem mennek. Ha nyitva az ajtó, már csak néhány újabb mikrobit kell hidegre tenni. "

    Én a droid mellett nem találtam semmit az üzemanyag alagútban vagy hol :S és mikor odaértünk a hangárhoz, s már csak az a bizonyos ajtó választott el minket a hajótól, a droid füttyög, én megkérem, hogy lsssabban mondja el és közlöm Attonnal ,hogy a droid feltudja törni a cuccot a fenti részen valahol, vagy már nem is tudom.... kárhogy nem lehet visszakeresni a szöveget. Atton meg rábólint, hogy akkor ne gátoljam benne... én meg most ot kóválygok az állomáson...
  • Dexantreal
    #5999
    Húú, nah erre van szükségem, mert megint elakadtam, ezer meg még több thanks érte!
  • Forton
    #5998
    RPGVault Itt magyarul megtalálod a végigjátszást, elég igényesen levan írva
  • Forton
    #5997
    Üdv!

    Nem tudom, hogy már hallottatok-e róla, de már van egy 70%-os magyarítás a játékhoz: gamehun.uw.hu

    Ez a csapat csupán 5 főből áll, mégis most 1 hete újra elkezdték fordítani és gőzerővel haladnak, szóval az sem kizárt hogy karácsonyra meg lesz a 100%-os magyarítás
  • Dexantreal
    #5996
    Sikerült közben tovább jutnom midnenféle segítség nélkül!
  • Dexantreal
    #5995
    Hmmm... csak itt minden angol és hát végigjátszás pl magyarul jönne jól...
  • Dexantreal
    #5994
    Oké és thanks!
  • Calver
    #5993
    #5986-nél lévő linken nézz körül
  • Dexantreal
    #5992
    Kéne egy kis segítség emberek, mert elakadtam:

    Az a problémám, hogy elakadtam a Peragus vagy milyen nevű küldikében. Megjavítottam droidokkal a hajót, elvonszoltam magam egy álomásra, ott karim meggyógyult, scatlakozott hozzá egy Kreia tanácsos, meg vmi Han Solo féle fazon, Atton névvel... ide-oda mentem, javítottam, harcoltam, dokkolt egy hajó, amin full megpurcant mindenki, pár ilyen árnyék harcos féleség próbált keménykedni velem, de haza vágtam őket és most nemtom hogyan tovább :S....személyzeti résznél mennék tovább, de a blast door le van zárva, máshol meg nem látok tovább menési lehetőséget.
  • zorrobomber
    #5991
    szerintem botrányos vége van a játéknak, kár hogy elég lassan dolgoznak a fiúk a javításon, mindettől függetlenül nagy riszpekt nekik
  • Dexantreal
    #5990
  • Kindred Blades
    #5989
    Nem tudom, ki hogy van vele, nekem még új a hír
    http://www.gamestar.hu/kommentek.php?sid=25434
  • Dexantreal
    #5988
    Hy all!

    Nemrég kezdtem el játszani a játékkal é nagyon bejön. Leszedtem a magyarosítást, ami persze korántsem tökéletes még ,de így is szép munkát végeztek a fordítók és tudom, hogy még folytatni fogják... legalábbis szerintem, csak az angol tudásom nem annyira tökéletes, viszont így is elboldogulok a játékkal.

    Csak gondoltam leírom, hogy tetszik. Még elején vagyok a Peragus, vagy mittoménminél... nem a sérült hajón, hanem már állomáson.
  • Matthew119
    #5987
    köszi szépen
  • Calver
    #5986
    de tudja
  • Matthew119
    #5985
    Srácok valaki nem tugyja megmondani, h mit kell beütni akkor amikor Nar Shadaa-n T3-vel kell a Hutt warehouseában egy forgóajtót kinyitni?
    előre is köszi
  • Calver
    #5984
    mondhattam volna hogy várj türelmesen, majd egyszer megkapod, de nem igazán szeretem ha egy kis vérjedi csak a fényfütyi miatt nyom egy játékot, szóval ez így sokkal mókásabb volt - és milyen szépen szépen összejött! a nevemet meg tanuld meg leírni.
  • csgj
    #5983
    thx... Clavernek meg küldenék egy nagy ocsmány zöldkakit
  • N1ggA
    #5982
    De amúgy mondom, hogy az 1-gyel kezd!
  • N1ggA
    #5981
    majd menj először a dantooine-ra és akkor hamarabb lesz. majd össze kell rakni
  • csgj
    #5980
    ahha... ne szórakozz velem! az új játékosok könnyen bedőlnek mindennek! most jutott eszembe az is, hogy azoknál a cucckészítő asztaloknál (xD) is lehet fejleszteni vmit a lightsaberen
  • Calver
    #5979
    ugy valahogy
  • csgj
    #5978
    akkor ő csalt?: "Van vörös színű felupgradelt duplapengés vörös lightsaberem, nagyon faja :D"- ezt írta vki itt, a fórumban
  • Calver
    #5977
    bukott Jedi...
  • csgj
    #5976
    ne már! de égő....jedinek nem lehet lézerkardja???
  • Calver
    #5975
    soha. csak csalással lehet a gémben fényfütyit szerezni.
  • csgj
    #5974
    na, elkezdtem! Telosnál járok éppen. Azt sztném megkérdezni, hogy mikor lesz meg a lézerkardom...mert azt várom a legjobban :)
  • N1ggA
    #5973
    Szerintem kezd az 1-gyel
  • csgj
    #5972
    ahha, thx. talán leszedem :) az biztos, hogy jó game, mert rosszat nem hallottam róla. csak azt nemtom, hogy eddig miért hagytam ki??
  • N1ggA
    #5971
    igazából nem nagyon lehet választani. Férfi vagy nő, 3 féle profession, képességek, meg 1-2 hasonló dolog, ami szerepjátékoknál szokás. Kb. 10-20 fej közül választhatsz.
  • csgj
    #5970
    én még egyik résszel se játszottam, szóval jó lenne ha nem röhögnétek bele a képembe lámát ordítozva...csak mert kérdezni szeretnék vmit: Mennyire pontosan lehet karaktert generálni? azaz, hogy lehet e mittomén 23213123 fejformát kialakítani stb?
  • N1ggA
    #5969
    hát a magyarításra még várhatsz :)