8136
City of Heroes/Villains - MMORPG

NINCS TÖRT SZERVER!

  • herczeg
    #7936
    2,6 giga, nettől függ 2 Mbittel olyan 2 óra körül van
    én momentán hol bankkártyával, hol gamecarddal fizetek, az piros pont hogy majdnem minden kártyát elfogad
  • ZFD
    #7935
    XD OK, akkor még jobban tetszik a gém ! Kb. mennyi idő alatt jönne le szerintetek?

    OFF: A Warhammer az is multis? :D
  • Kojiro
    #7934
    Annó talán tavaly tavasszal játszottam legutóbb és tényleg ez egy olyan game, ahol totál családias a légkör mindig. Talán azért, mert egy MMOhoz képest kevesen játsszák, azok a playerek viszont már 5 éve :). Minden új aktív arcot szivesen várnak.
    Miután kihagytam néhány hónapot visszamentem (ez volt tavasszal) és 2 olyan ember is volt, akik rámtelleltek másik serverről, mert már nem is ott tolták mert betelt az összes slotjuk :) és még az igaz keresztnevemre is emlékeztek :D. Egy szó mint száz, csak jó élményeim vannak a játékkal kapcsolatban. Külön élveztem mindig az Atlas Parkos nagy baromkodásokat meg a 3 órás csetelést :). Van is vagy 1000 screenshotom.

    Amúgy US Infinity-n toltam. De fogom is, csak most Warhammer láz van :).

    Tényleg ha tudtok valami ingyenes belogolási lehetőségről, léci írjátok már meg itt a fórumon, mert ez mindíg nézem!

    A bankkártyás fizetéssel meg nem tudom, mi a bajod, ZFD, de én már KP-t nem is használok évek óta... na jó bevallom a multkor vettem egy kenyeret akkor nem kártyával fizettem :).
  • ZFD
    #7933
    Köszi szépen mindenkinek a gyors válaszokat!

    Páran akkor gondolom, hogy itt is játszanak EU-s szerveren :D A bankkártyás fizetéssel nem vagyok nagyon kibékülve remélem megértetek :D Köszönöm szépen, hogy segítetek! :D Jó, hogy ilyenek játszanak ezen a játékon :D Egyébként a videókról nézve eléggé jól néz ki a gém. Nem sokára leszedem a trial-t :D Köszi szépen! :D
  • Lerstal
    #7932
    de ha us verziora veszi meg a galaxisnetes Gc-t azt nem tudja aktiválni mert az eu-ra van. us az csak bankkártyás
  • Lerstal
    #7931
    us 1200-1500 csucsidő ;)
  • herczeg
    #7930
    én mondjuk nem mondanám kihaltnak... usásoknak ez a mániájuk hogy az eu kihalt, csak azt nemtom honnan tudják ha nem ott jászanak....
    defianton 100-200 körül mozognak csúcsidőben naptól függően (péntek szombat ugye többen) de ott a játékosok 50% egy iszonyat erős közösséget alkot ahol kb mindenki ismer mindenkit (ezek akik iszonyat rég nyomják)
    és nem egy ilyen 'elit' csoportosulás bárkit beengednek maguk közé és onnantól sosem maradsz egyedül.

    unionon 3-400 ember van de az ottani viszonyokat nem ismerem. csak egy karim van ott egy heti csapatban.
  • herczeg
    #7929
    lehet magyarországon kártyát kapni a galaxisneten
    eu-n most a defianton van egy egész jó kis SG-nk ketten-hárman vagyunk benne aktívak, bár nincs benne minden EUs magyar mert sokan szünetelnek :/

    trialt sajnos i12 óta lekorlátozták, min. a játék 90%-a le van tiltva benne, pl a chatcsatornákat sem lehet benne használni, meg a pmeket se asszem(ami lehetetlenné teszi a csapatkeresést, ami kinyírja a játék legjobb részét, ami miatt senkinek nem fog tetszeni aki kipróbálja a trialt. nagyszerű marketingpolitika tisztelt NCSoft [RAGE!!!]), úgyhogy legjobb ha itt az sg-n szólsz hogy mikor vagy fenn és ha valaki tud az megy és segít
  • Lerstal
    #7928
    coh.com
    usa verzio-s szerverre menj. és accountot csinálj, mert US-on vannak legtöbben. EU az kihalt
    azon belül freedom szervert ajánlom.
    és itthon nincs GC. csak EU-shoz de az nem lesz jó. tehát bankkártya kell. fizetésre alkalmas
    én most hagytam abba, de késöbb fogok jáccani még, ha kell vmi privizz
  • ZFD
    #7927
    Sziasztok!

    Most próbálgatom ki az MMO-kat mert szeretnék játszani ilyesfajta gémekkel :D Nagyon tetszik ez is. Olvastam lejjebb, hogy a játékhoz itthon nem kapható kártya, de tudtommal ez nem igaz, de lehet, hogy tévedek :D Leszedem nem sokára a trialt kipróbálásnak. Az lenne a kérdésem, hogy majd találkozhatnánk-e valamelyik szerveren hogy egy kicsit beavassatok a játékba? Ez lehet, hogy most abszólút hülye kérdés, és , hogy ti ilyen kezdőkkel nem is foglalkoztok, de nagyon jó lenne :D

    Előre is köszönöm!

    ZFD
  • atiati
    #7926
    Tudja valaki biztosan, hogy lesz-e most is Valentin napi account aktivizálás, a'la free weekend? :-)
  • herczeg
    #7925
    no, tolja e még valaki EU-n rajtam kívül? medve igazoltan hiányzik, de a többiekkel mi van?
  • Lerstal
    #7924
    köszönöm szépen az infokat :D
    még egy dolog, 24es vagyok. vettem enhancementeket 25ösöket és beleraktam powerekbe. mivel technology-s vagyok ezért Tech store-ból. jól tettem? lehet nagyobb szinten cserélni ezeket amik ellenségtől dobódnak? mert elég sokba kerülnek...
  • herczeg
    #7923
    hmmm.... ebbe igen sok hülye szót sikerült belekölteni... ha valamelyik mondatot nem érted kérdezz nyugodtan...
  • herczeg
    #7922
    nincs olyan hogy jó built. mint ahogy olyan sincs hogy rossz. mindegyiknek megvan ez előnye és hátránya.
    a Martial Arts egy jó ST powerset, szolózásra/pvpre előnyösebb, a Dark Armor meg sokoldalú védelmet nyújt, nagyon jó kis öngyógyító erővel és önfelélesztéssel, viszont zabálja az endurance-t...
    epic powerekkel ne fáradj, a scrappereknek nincs semmi jó. nem mondom hogy haszontalan mert olyan nincs, csak jobb dolgokat is választhatsz helyettük.
    pool powersetekből a fitness ugye alap a stamina miatt, és a gyógyítás is jól jöhet, ha akarsz másokat gyógyítni, vagy szeretnéd hogy egy harcon kivüli öngyógyító erőd is lenne. a leaderhip mindig hasznos, de szintén eszi az endurance-t úgyhogy DA mellé nem ajánlom. ha esetleg akarsz teamben tankoskodni egy AoE tauntot is felvehetsz (jól jön... nincs mindig kéznél tank). travel powerből mindegy hogy melyiket veszed fel, de hastennel vigyázz mert igen hamar kifuthatsz enduranceből
  • Lerstal
    #7921
    sziasztok ujra. csináltam trial accot. kipróbáltam és meg is vettem neten US verziót :D. Freedom szerveren vagyok, Clio de Exode néven, scrapper. most lvl 20 vagyok. Martial/Dark armor. szerintetek jó az ?:D
    és milyen speciális power-t válasszak? arra gondolok hogy repülés, gyors futás(most az van), nagy ugrás, akkor vannak azok a regenerationos powerek is. melyik kell scrappernek?
  • atiati
    #7920
    Jééé, még egy Captain Hungary! Helló tesó! Első karakterem egy Martial arts/Invulnerability scrapper, aki éppen ezt a nevet viseli, azóta persze már lvl 50-es

    Frissebb helyzetjeneltés: US-en akadnak magyarok. A FREEDOM szerveren akik játszanak, ők Villainst nyomnak, szóval melléjük nehéz Hero-val csatlakozni.
    Ellenben a GUARDIAN szerveren játszanak Hero-s magyarok, 2-3 aktív mindig van szerintem, csak meg kell találni őket
    Próbálkozzatok @Szeipusz (vagy kisebtűvel @szeipusz?) nevet keresni a global-ban, ő folyamatosan aktív magyar srác, de ott van @Apu és még páran. (Én most 1-2 hónapig biztosan nem jövök, sajnos az időm nem engedi.)

    Szerintem is jobbak a US szerverek amúgy, többen vannak, és nem minden jenki hülye, meg nem minden hülye jenki, szóval jó ez
    Nomeg olcsóbb is. Utoljára mikor fizettem pár hónapja, elég izmos volt a forint, valami 2400 körül volt egy havi játék, most, hogy ilyen brutálisan leromlott, kb. 3000 lehet. Ez sokkal jobb, mint az EU-sok euró alapú befizetése.
  • Lerstal
    #7919
    oks, köszi szépen
  • Kojiro
    #7918
    Ja amúgy az információim 8 hónaposak.
  • Kojiro
    #7917
    Úgy tudom a Freedom hero oldalon játszik egy-két magyar de ők már évek óta nem aktivak, szóval erre nem alapoznék. Egyébként ez a legjobban lakott server is.
    Sok fórumot elolvastam és több servert kiprobáltam, de sztem az Infinity a legjobb, én mind2 oldalon ott játszottam. Ráadásul keleti parton van a server, szóval ott a legjobb a ping is.

    Nekem egy Captain Hungary nevü karakterem van ott, többek között, de mostanában nem leszek aktiv, max jövőre. De ha több magyar is aktivizálná magát, ráadásul SGsek , akkor lehet hogy majd csatlakoznék én is.
    Az US serverek amugy sokkal olcsóbbak, mint az EUsok, kb 800-1000 forinttal.
  • Lerstal
    #7916
    köszönjük :)
    esetleg melyik szerveren vannak a legtöbben (akár hős, villain, nem balance-os) és/vagy legtöbb magyar?
  • Kojiro
    #7915
    Ha amcsi serveren akartok játszani én az INFINITY-t ajánlom. Az a legbalanceosabb server. Ott vannak a legtöbben a gonosz oldalon, kb annyian mint a hero oldalon. A többi serveren meg általában 3x-4x annyi hero és ez nem tesz jót a gamenak.
    És így ha idővel esetleg váltani akartok jóról gonoszra vagy fordítva, akkor sem kell servert váltani és a semleges zónákon még tradelni is tudtok a két kari közt.
  • Lerstal
    #7914
    oks. én most nem játszom, régen játszottam EU-n, de azt nem fogom folytatni. még beszélünk akkor.
  • Ákos90
    #7913
    én villains-ra gondoltam de mindjárt kiprobálom a heroest egyébként okés
  • Lerstal
    #7912
    én is januárban szeretném megvenni majd , természetesen US verziót és hőssel lennék majd. ha gondolod, kezdhetnénk együtt.
  • Ákos90
    #7911
    január környékére tervezem a megvételét. Most egyenlőre megint csináltam egy trial accountot eu szerveren.
  • Lerstal
    #7910
    megveszed 4000FT-ért kb, utána lesz 30nap ingyen. de ahhoz hogy elkezdhessd a játékot kell egy internetes bankkártya, amivel tudsz fizetni. havi 3000FT kb. vagy van feltöltő kártya, de azt csak amerikábol tudsz venni, ezért érdemes sztem bankkártyávaé fizetni. de javitsatok ki ha nem igy van :)
    Ákos mikor vennéd meg? mert én is tervezem...
  • Ákos90
    #7909
    sziasztok! gondolkozom a city of heroes usa verzió meg vételén és azt szeretném meg kérdezni hogy a játék feltöltés mien árba vannak?
  • Lerstal
    #7908
    oks köszi mindent
    én 2005ben vettem meg az eu verziót és nagyon tetszett csak meguntam mert egyedóül voltam kb. a FrostFire-re emléxem azt mennyire imádtam :D nem volt nagy karim sajnos. meg az is rémlik, hogy milyen sokan álltak ott emberek Atlas Parkban és unatkoztak :D
    bye
  • Slayer256
    #7907
    US szerverek közül a Freedom-ot tudnám ajánlani, ott állítólag sok magyar van. Én is azon játszom. Kis szintűek mindig vannak, mert sokan kezdenek új karaktert.
  • Lerstal
    #7906
    bocsi hogy telespammelem, sokan játszanak US verzioval kis szinten is, lehet fejlődni?
  • Lerstal
    #7905
    és melyik szerverre érdemes majd menni?
  • Lerstal
    #7904
    köszönöm szépen, akkor lehet h februárban megveszem :)
  • Slayer256
    #7903
    Igen, ez US verzió, és dombornyomásos kártyákkal, vagy webkártyával fizethetsz.
  • Lerstal
    #7902
    modnjuk ha ezt megveszem https://secure.plaync.com/cgi-bin/Store.pl?dnv=1651575376&action=viewItem&item_id=32 , ez ugye US verzio ?:) és ehhez lehet használni visa/mastercard bankkártyát? illetve melyik gamecardot válasszam ha azzal szeretnék fizetni?
    köszi
  • Lerstal
    #7901
    csao
    érdemes ilyenkor elkezdeni a gamét ?:) US verziora gondoltam mert láttam h az eu-s nem a legjobb már.
  • atiati
    #7900
    Kipróbáltam azért a Shield-et. Lvl 10-ig mentem a Shield/War mace tank-kal, és pozitívan csalódtam a Mace-ban :-) A Jaw breaker vadállat, kellemesen zúzós set eddig, aztán majd kiderül.
    A pajzs is tetszik, bár kicsit fura tanknak egy klikkelős mez. protection... De jó lesz ez is. Főleg ez a csatornafedő/csőkulcs párossal nyomuló csöves koncept állat :-D
  • atiati
    #7899
    Még jó, hogy kettővel az bejegyzésed alatt kellene csak olvasni...
  • SgDenver
    #7898
    na hali kaptam vmi levelet tegnap hogy lehet ingyen játszani...de meddig??
  • atiati
    #7897
    Akkor holnap reggel bekukkantok asszem :-) Kár, hogy egész hétvégén nem fogok ráérni, nem nagyon tudom kipróbálni a Shield-et...