8136
City of Heroes/Villains - MMORPG

NINCS TÖRT SZERVER!

  • herczeg
    #7896
    nah hivatalos az újraaktiválos hétvége ha jól vettem ki már aktívak az accountok és vasárnap éjfélig műxenek.

    ha esetleg elég EU-s kihasználná ezt az ingyen játékidőt hétvégén összehozhatnánk egy-két TF-et
  • damati
    #7895
    Sziasztok!

    Vissza tudna hívni valaki? EU servereken játszom.

    Köszönöm!

    Üdv.
  • atiati
    #7894
    Azt mondta Positron, hogy a pajzs sokkal hatékonyabb lesz csapatban, mint szólóban.
    Ez persze majd kiderül, a legtöbb csapat-powerset-ből nagyon jó szóló karaktereket is lehet csinálni, pl. Force field

    Az I13-mal bejövő változásokat áttanulmányoztam (még nem részletesen mindent), és brutáljó lesz, az biztos. Más kérdés, hogy nekem eléggé mindegy asszem...
    Persze kellett nekem család, asszony, gyerek(ek rövidesen), meg hasonló haszontalan dolgok, emiatt nem marad idő Paragon city-re
  • herczeg
    #7893
    nem szerettem hogy ha alakot váltok elvesztem a jó kis Dark Sustenancemet

    megnéztem közelebbről is a shieldet. elég faszás (mondjuk arra kívácsi lennék mennyire védi a csapattársakat) tuti kipróbálom, de majd csak karácsomy után. most még minden utcasarkon pajzsosokba botlik az ember azt meg nem szeretem
  • Kibagami
    #7892
    még egy óra és nyitás! :) Mi volt a baj a warshede-del?
  • herczeg
    #7891
    akkor ajánlom figyelmedbe ezt a patchlistet. csak úgy nyálcsorgatónak...
    sztem kb a craft rendszer behozásakor volt utoljára ekkora változás
    plusz még nem próbáltam de a shields igencsak fincsi powersettnek tűnik és a pain domination sem csak egy dark empath más nevekkel...
    (és végre játszható lesz a warshadem)
  • atiati
    #7890
    Aham, én is erre számítok, bekukkantok majd mindenképpen, ha aktiválnak
    És remélem olyan lesz, mint a legutóbbi, mikor kb. egy teljes hétig felejtették bent(?) az aktivizációt!

    Sajnos olyan kevés időt tudok most a játékra fordítani, hogy egyszerűen nem éri meg előfizetnem azért a napi 40-50 percért, amit játszani tudok...
    Bár a fanatizmus erősen dolgozik a józanész ellen
  • herczeg
    #7889
    ha minden igaz holnap startol az I13 (hivatalos hír nincs, de az sosincs úgyhogy nemszámít...) és elég sanszos hogy néhány napra újraaktíválnak minden accountot ahogy azt az I12-nél is tették.

    nemtudom hogy mikor, de az I12 esetében a startolást követő hétvégén tudtam belépni az inaktív accountommal...
  • atiati
    #7888
    Én láttam hasonlót :-) Nem mindegy, milyen defenderek ugye, meg milyen képességekkel, sztem előfordulhat ilyen is :-)
  • herczeg
    #7887
    na ezt muszáj megosztanom. épp crey's folly-n sűvítettem keresztül két defenderrel és egy blasterrel (én a sonic/archery defenderemmel voltam) hogy helyrerakjunk néhány paragon protectort amikor belebotlottunk Jurassicba. gondoltunk a poén kedvéért nekimegyünk. 3 defender meg 1 blaster szóval elég esélytelen de egyszer élünk.

    2 percig tartott az egész, már majdnem megsajnáltam szegény Jurassicot úgy elkentük a száját! 3 defender meg egy blaster...



    nemtom ti láttatok már ilyet nekem teljesen meglepő volt hogy egy ilyen kicsi csapat közepes debufokkal (mégcsak egy rad se volt a csapatba) lenyomjon egy gmet
  • herczeg
    #7886
    jah olyasmi. EU szerókon is elég kevesen vannak mostanában, nemtom mivan...
  • atiati
    #7885
    Milyen nagy a csend... Vihar (I13) előtti? :-))
  • herczeg
    #7884
    alakulni alakul, csak hát sosem sikerül egy időben összegyűlnünk. kb váltjuk egymást hogy ezért egy két ember mindig legyen aktív de több sose (amint megjött Nagymedve JegesH el is tűnt... azért mostmár szívesen megnéznék a poén kedvéért egy 4+ fős magyar csapatot...)
  • Pluskast
    #7883
    De rég játszottam ezzel a gameval
  • Kibagami
    #7882
    Alakul valamilyen csapat EU zónában?
  • herczeg
    #7881
    jah... még nem próbáltam csak átolvastam a listát... hát a szintkorlát miatt kb semmit nem lehet látni a király dolgokból, amiatt meg hogy le vagy tiltva a chatcsatornák nagyrészről, állati nehéz teamet találni...
    amit a trial nyújt az bőven kevés ahhoz hogy meggyőzze az új játékosokat. kb a játék 5%-át lehet benne látni.

    ezeket a képeket meg már vagy egy hete be akarom szúrni:

    19.-én volt a Robot Rampage a defianton


    mögöttem még van két Kronos és egy Paladin:) összesen azt hiszem 9 vagy 10 Kronost és 3 Paladint sikerült összegyűjtenünk. az 13 óriásrobot:)


    így nézett ki a dolog testközelből:)


    szegény utolsónak szinte esélye se volt...

    azán a Halloween event korai nyitásának alkalmából megtoldottuk a dolgot egy rögtönzött GM hunttal is:







    Luscaról sajnos nincs képem (pedig 30+ hero percek alatt legyúrta. még emléxem milyen büszkék voltunk magunkra amikor nekünk 10 emberrel sikerült lenyomnunk anno...) Jurassic után pedig kifagytam és inkább mentem aludni. kár volt, mert ahogy később halotttam a poén kedvéért nekimentek Hamidonnak. persze esélyük sem volt de kb ez lehetett a legőrültebb hami-raid ever.
  • Anubisk
    #7880
    hát így kb semmit se ér sajnos a trial :S
  • herczeg
    #7879
    az Eu trial tök ugyanaz mint az US. most az I12-be korlátozák le a trialos lehtőségeket (US-ba is nem csak itt)
  • Anubisk
    #7878
    amúgy Union szerveren Villain vagyok, Anubendale a nevem
  • Anubisk
    #7877
    az EU trial elég sz*r már nem azért az US trialba lehetett embereket hívni csapatba mert nem volt szintkorlát főleg nem lvl 14ig
  • herczeg
    #7876
    aham (egy modi lassan szétrugja a seggünket, csetelünk itt a fórumba... lehet át kéne váltani privát üzenetre...)
  • dave199316
    #7875
    egy 5ször 4 es számsor van eben a mail ban ez lehet az ?
  • dave199316
    #7874
    na várjá me jött valami angol szar az e-mailomra..:D és ez lehet az
  • dave199316
    #7873
    oksa megc sinálom de csak azért má mé ku...ra izgulok hogy mien a game :D má nagyon kiszeretném probálni
  • herczeg
    #7872
    ment a második. fogalmam sincs mennyi idő (elvileg azonnal, de az a tuti ha csinalsz egy gmmailos emailt és arra is küldök eggyet :D nem hosszú, öt perc megcsinálni)
  • dave199316
    #7871
    áhh na végre vagy na akor küldök egyet
    [email protected]
    Ám ez kb menyi idö alat kel hogy megérkezen nekem ?
  • herczeg
    #7870
    hmm... nekem azt írja elment, mindegy, adj még egy címet, küldök egyet oda is bizti ami bizti
  • dave199316
    #7869
    hali még mindig nem jöt meg pedig má tegnap elkülted adjak egy másik e-mail cimat is hátha azon megjön ?
  • dave199316
    #7868
    óóó má le van töltve meg minden de a e-mail még mindig nincs itt :( az kb mikor jon ? :(
  • Hamilton
    #7867
    Oks. Ezt nem tudtam, hogy elég csak átírni. Sorry.
  • herczeg
    #7866
    jóaz, én is innen töltöttem anno (egyébként annyi hogy a végén a .US-t át kell írni .EU-ra és nyomni egy verify all files-t)
  • Hamilton
    #7865
    Szerintem ez a Coh nem lesz jó neki. Ez csak az us szerverek felé nyit. A CohupdaterEU kellene néki, ha a Defiant szerveren akar játszani. A Kliens amit letölt az jó, csak éppen a Defiant szerver nem lesz a listában.
  • herczeg
    #7864
    holnap kb este hat után jutok gépközelbe
  • dave199316
    #7863
    okés akor még az e-mailt nem kaptam meg és még tölti le a gamét szerintem ma már nem tölti le azt majd regel még irok ha lent lesz adig bb
  • herczeg
    #7862
    hát ha regisztráltál egy accountot akkor bejelentkezel és a menübe belara lesz olyan hogy 'use serial code' oda bemásolod a kódot amit küldtem (legegyszerűbb az i'm not sure-t választani) párszor okéra kattintani és kész is
  • dave199316
    #7861
    1000 thx.Na és ezel a plaync-s acal mit kel csinálnom azt még elmondod ?
  • herczeg
    #7860
    ment a kód

    defianton heroskodunk, és van egy szem villainom az unionon (oda csak rpzni járok...)
  • dave199316
    #7859
    ohh !! de jo hogy ma egyböl válaszotatok királyok vagytok na akor én el is kezdem leszedni és nagyon nagyon nagyon megköszönám ha küldenél nekem egy olyat emailom
    :[email protected] nagyon köszi má várom hogy kiprobáljam ! majd mond meik szeror amenyek.
  • herczeg
    #7858
    először is kell neked egy kliens azt a ftp://client.coh.com/US/-ról tudod letölteni, kell egy plaync account amit itt szerezhetsz triálra meg meghívlak ha adsz egy emailt
  • MarkBlade
    #7857
    Bocs az offolásért de én meg el szeretnék adni egy accot.. ha érdekel valakit..2 az egyben...