8136
City of Heroes/Villains - MMORPG

NINCS TÖRT SZERVER!

  • herczeg
    #7976
    fizetős. ha még mindig érdekel leírom

    (i14 igen kellemesre sikeredett mellesleg. még annyit nem használtam a küldiszerkesztőt de végigmentem pár küldin. az pl milyen már gonosz mcdonald's-os bohócokat kell legyőzni hogy megszerezzük a 'receptet'? meg ugye custom ellenfeleket is lehet készíteni, nem csak a meglévőekből válogatni. a spine/regen scrapperem aki gond nélkül solozik AVket bizony megizzadt egy custom elite bossnál. kell még egy pár hónap, de igazi gyöngyszemeket fognak nekünk alkotni ezek az emberek)
  • milan12301
    #7975
    ja és ez ingyenes??
  • milan12301
    #7974
    hi!pls valaki irja le a regisztrációnka minden lépését!!előre is köszike!
  • herczeg
    #7973
    i14 jövő hét kedden. szombat vasárnap meg bizti megint ingyenjáték lesz.
    (nagymedve nehogy bejelentkezz hétvégére! pont most néztem múlthéten gyűlt ki a 90+ inaktív napod. ha újra előfizetsz kapsz 2 hetet ingyen de ha most hétvégén bejelentkezel az lenulláz)
  • chefshift
    #7972
    Szívesen eltervezgetnék küldetéseket, de annyira engemet se győzöt meg, hogy ujraaktiváljam az accomat. NAgyon tuti a slideshow egy csomó régi emléket felidéz :). Berakok majd én is pár régi képet.

    Uni tavasszal Champions online ? :)))
  • Unipsycho
    #7971
    Az i14 nemnagyon győzött meg ugyhogy szerintem nem ujitom meg CoH elofizut már :(

    régi szép idők emlékére csinaltam egy kis slideshow-t :)

    link :)
  • herczeg
    #7970
    i14 open beta van. tegnap kipróbáltam, de csak nagyon picit. ha esetleg valaki összerak valamit amit megosztana én szívesen kipróbálnám, csak postoljon nevet vagy valami azonosítót
  • Viktor99
    #7969
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bocs valami bekavart... Nem direkt ment kétszer
  • Viktor99
    #7968
    Jó képek... :)
  • Viktor99
    #7967
    Jó képek... :)
  • herczeg
    #7966
    no, túlestem életem első hami raidjén amiről most képes beszámolót kaptok mert csak


    a Portal Corp előtt gyülekezünk.
    meg nem jelenők pótlása, EoE cserélgetés (mert hogy a fele tuti nem hozott)



    még pár monstert lenyomunk lazításnak, hoyg tuti mindenkinek legyen EoE-je



    és íme hami. egy bűvésztrükk következik. most látom...



    ...most meg már nem



    ez meg itt a csapat volt (nagyrésze)
  • herczeg
    #7965
    küldiszerkesztőről néhány kép. closed béta megy egy két hete asszem, úgyhogy kb április elejére várható a megjelenés (ki lesz adva dobozosan is mégpedig április 14-től amazon.com szerint.valószínű hogy ekkor startol az új issue is)





  • Viktor99
    #7964
    Ilyen nekem is volt! Ha a downloadert leszedted, és az mindennel végzett, akkor AZZAL indísd a játékot!
  • Taylor10
    #7963
    a játékot hogyan indítsam el??Mert egy másik gépen letöltöttem ki írtam egy lemezre felmásoltam utána elindítottam és újra elindult a letöltés.Hogyan csináljam meg hogy induljon a játék??
  • atamun
    #7962
    ja nekem csk herom van villant még nemprobáltam
  • atamun
    #7961
    a hun canneles dolgot
  • atamun
    #7960
    ok akkor mos be i lépek a játékba és ki probálom
  • herczeg
    #7959
    most öt karim van defianton, négy hero meg egy villain, de ha a golbalomra (@herczeg) írsz akkor könnyebben elérsz. viszont legegyszerűbb ha feljössz a HUN chatre akkor látni fogjuk egymást ha bejelentkezünk
    (jobbgomb a chat ablakra->search channel->HUN)
  • atamun
    #7958
    igen téged kérdeztelek és mi aneved a szerveren

    én is ot játszok

    most 2 karakterem van black phonix és blind nemesys ir rá valameikre ha fentvagy

    mer legy csomo kérdésem lene
  • herczeg
    #7957
    ez most így hirtelen nem tudom kinek szólt...
    ha nekem akkor @herczeg, mindenfelé, de leggyakrabban defiant hero oldal. bár mostmár egyre kevésbé.
    holnap este biztos leszek mert szombatonként van a heti csapatom,
    de ha így folytatódik lehet hogy a közeljövőben megint beikatatok egy időhiány miatti pár hónapos szünetet...
  • atamun
    #7956
    szia az union vagy adefiant szerveren mi aneved én most a defianton játszom black phonix néven irrám légyszives ha arajársz
  • herczeg
    #7955
    bizti hogy a játék főkönyvtárában lévő CohUpdater.eu/CohUpdater.us vagy az erre mutató parancsikonnal indítod?
  • Taylor10
    #7954
    sziasztok.nekem a játék állandóan a letöltést kéri pedig már letöltöttem még egyszer.valaki tudna segíteni??
  • atamun
    #7953
    eu szerveren vanak magyarok uj vagyok holnap után töltöm fel a játékot eu szerveren vanak kariaim aszem már ezer éve játszotam vele egy kicsit de elfelejtetem mindent ha valaki tudna segite vagy valaki magyar valamelyik szerveren az jó lenemegyek akkor oda játszani mer ezek akarik ha jól emlékszem még kicsik.

    elöre is köszönöm

    bocs az irás jelek hiánya miat
  • atamun
    #7952
    sziasztok srácok ujj vagyok a játékba holnap után tudom feltölteni mere fele lehet magyarokat találni eu szerveren.
  • Hamilton
    #7951
    Sajna még egy darabig fogok is hiányozni...már ha hiányzom:)
    Sajna a dolgaim nem, hogy javulnának....sőt...:(
    De igyexem helyrekapni a világmindenséget.
  • herczeg
    #7950
    lesz. minden issuenál egy hétvégére megnyitják a kapukat. de ha bejelentkezel lenulláza a 90+ napos dolgot
  • Lerstal
    #7949
    lesz valamikor olyan időszak amikor ingyenesen lehet játszani pár napig? például issue 14 megjelenésekor? vagy ilyen egyáltalán nincsen?
  • herczeg
    #7948
    nem teljesen.
    de ha 90+ napig voltál inaktív és visszahívnak, akkor kapsz plusz 2 hét ingyenjátékot miután fizettél
  • Kojiro
    #7947
    mi ez a visszahívás dolog? Ingyen logolási lehetőség?
    mert ha igen, akkor jelentkezzen valaki US serverről !! :)
  • herczeg
    #7946
    kelleni fog egy email...
  • Kreeder44
    #7945
    eu serveres srácok valaki visszatudna hívni friens backel??? előre is köszi sziasztok
  • atiati
    #7944
    Ja, a CoH CCG szabályait itt találják az érdeklődők: http://www.cohccg.com/archives/information/rules/

    A CoH CCG Rules Sheet nevű, 2 oldalas, színeset érdemes nézni. Nem bonyolult, nem hosszú, angol.
  • atiati
    #7943
    Kicsit off leszek: létezik City of Heroes gyűjtögetős kártya. A játék sajnos csak egy kigészítőt ért meg, és a kiadó nem foglalkozott vele tovább...

    De van egy online kártyaprogram, amivel lehet játszani CoH CCG-t!!! (Meg még vagy 30+ más kártyajátékot is.) A progi innen letölthető:
    http://vhati.sitesled.com/ArcanistCCG/
    A telepítése nagyon egyszerű, ha a download menüből leszeditek az Arcanist Familiar v0.03 (installer wizard) cuccost, mindent feltesz, aztán majd le lehet tölteni a kívánt kártyajátékokat.

    Szóval ha valaki szeretne játszani, vagy csak kipróbálná, vagy kérdése van, keressen meg msn-en: medveati kukac hotmail pont com
  • herczeg
    #7942
    küldj egy pmet hogy mikor, mondjuk holnap nem nagyon érek rá de a vasárnap oké (feltételezem EU trial)
  • ZFD
    #7941
    Sziasztok!

    Most szedem a trialt! Ha valaki majd akkor tudna velem jönni egy kört valamelyik (melyik?? ) szerón azt nagyon megköszönném ! :D
  • ZFD
    #7940
    Jah, kössz akkor még gondolkodom :D Először úgy is a trial jön :D
  • Lerstal
    #7939
    vagy cancel subscription :)
    és amennyi időd marad azt lejátszhatod, és nem fogja levonni utána a pénzt magától, neked kell ujraaktiválni késöbb
  • Lerstal
    #7938
    cancel account
  • ZFD
    #7937
    Bankkártyát, hogyan lehetne letiltatni majd később, hogy ne vonja le róla a zsét? :D Mert ha netalántán félre teszem a játékot, akkor feleslegesen szipkázza le róla a pénzt :D