8136
City of Heroes/Villains - MMORPG

NINCS TÖRT SZERVER!

  • herczeg
    #8016
    öten vagyunk asszem, de csak én aktív. viszont van egy csapat az unionon akikkel majdnem minden szombaton együtt játszunk (egy karim van az unionon, amit szinte csak ebbe a csapatba használok), és sosincs teli a csapat mostanában mert elmentek páran, szóval ha szombat este nyolc után az unionon jársz szívesen látunk
  • enlightened
    #8015
    Scrat, gondolkodom átmenjek e defiantra. Ez a magyar guild ami van, kb hányan vannak benne és hányan aktívak?
  • herczeg
    #8014
    *blushing* hehe, hupsz...
  • enlightened
    #8013
    Scrat, hogy ne küldtél volna vipmailre! 2 hete küldtél nekem egy reinviteot a vipmailes címemre:D.
  • electrodelux
    #8012
    +van thx még1szer
  • herczeg
    #8011
    ment a mail. nemtom mikor ér oda, gmailre gyors, citromailre lassú, vipmailre még nem küldtem...
  • electrodelux
    #8010
    [email protected]

    löszönöm szépen ..
  • herczeg
    #8009
    egyáltalán nem gond, csak be kell szerezned a legfrisebb klienst és kell venned egy kódot. hogy azt neten kártyával vagy boltban gamecarddal veszed az mindegy. meg ha adsz egy emailcímet küldök rá egy visszahívást (ami egy kód tulajdonképpen) ha ezt a kódot megadod újraaktiváláskor akkor kapsz két hét ingyenjátékot
  • electrodelux
    #8008
    Hali skacok rövid ssegítség kellene olyan ügyben hogy , régen toltam a villians-al + Heroes-al az Eu-n...

    és mi kell ahoz hogy felélesszem az accountomat a time card-on kívül , és nem gond-e hogy ilyen régen nem játszotttam??koszi a segítséget előre is.

  • herczeg
    #8007
    welcome back! :D majd felkereslek ingame, kicsit most kevesebb időm van játszani, de azért 1-2nap egy héten benézek
  • enlightened
    #8006
    Köszi a reinviteot. Visszatértem!:D
  • weky
    #8005
    Sziasztok!

    Nemrég kezdtem a játékot és érdekelne hogy a magyarok melyik szerveren vannak? Én a Freedom-on indultam, ha az a jó szerver. :)
  • herczeg
    #8004
    ment a mail...
  • enlightened
    #8003
    EU. Légyszi reinviteolj, aki EU-s.

    Köszi.
  • herczeg
    #8002
    eu vagy us?

    (mekkora ték volt az utolsó postom)
  • enlightened
    #8001
    Sziasztok. Úgy nézem hogy 90+ napig inaktív voltam. Valaki küldene nekem egy re-invite-ot a [email protected] címre?

    Köszönöm szépen
  • herczeg
    #8000


    röviden: City of Villain szerű kieg. megnyílik előttünk Praetoria világa (tudjátok ahol minden hősnek megvan a gonosz ellentéte. Neutron, meg Tyrann, meg a többiek) ezűttal teljes egészébe nem csak a Portal Corpson át egy-egy küldi erejéig. lehet majd oldalt váltani (jó-rossz-jó)
    megjelenési dátum még nincs. vagy bármi más infó (külön havidíj, ilyesmi)

  • herczeg
    #7999
    no... Positron bejelentette az US fórumon hogy végre lépéseket tesznek az MA farm kapcsán
    én úgy gondoltam hogy a farm megszüntetéséhez a jutalmazás megszüntetése/csökkentése a kulcs (xpre, meg pénzre jön a farmer-> vedd el az xp-t és a farmerek is elszivárognak. story miatt szeretjük az MA-t, kitűnő endgame tartalom)
    de a dizájner csapat úgy döntött, hogy a megoldás az erős moderálásban fekszik. farmerküldik zárolva lesznek, farmerek 3 figyelmeztetés után bannolva.
    ismét napsütés és madárcsicsergés tölti be atlas park utcáit....
  • Hamilton
    #7998
    Nah, benéztem a hétvégén egy régi trial accountommal. Hát, lehet, hogy túlspilázom a dolgokat, de ahogy néztem, csak Farmolásra alakultak group-ok. Játszani nem. EZ most egy új divat, hogy farmolnak mint a bolondok? Eltötyörésztem egy kicsit bent, de mivel ez nem a "saját" karakterem sokat nem ugráltam ott. Különben is ez csak 8-as:)
  • Hamilton
    #7997
    Nah..Menetközben kipróbáltam a régi trial accountjaim. Be tudtam lépni velük. Az Europaihoz nem nyúlok, pedig nagy a csábítás. Ha lesz időm este, akkor pótolom az elmaradt coh-kat ebben a két napban:)
  • Hamilton
    #7996
    Köszi a tanácsot, nem jelentkeztem be. Van 2 amcsi log in-om is, de azokkal sem mertem belépni, mert nem tudom hogy számítja a 90+ napot. Profilonként, vagy a master accountot nézi.
    Pedig jó lenne már játszani:( Újra repkedni, rossz arcokat helyre tenni, jó arcokat helyre tenni:)
  • herczeg
    #7995
    valóban, én kérek elnézést, megtaláltam a bejelentést a sok oldalnyi búcsúzó topic között.

    két órája a fórumot olvasom, úgyhogy kicsit sikerült megértenem miről maradtam le. (ugyanis nem voltam ott tegnap este/ma hajnalban a szülinapon)

    az i15 bejelentés mellé ugyanis megjelent positron, meg a dizájnercsapat egy része és válaszoltak a játékosok kérdéseire.
    itt egy nem teljes de azért elég hosszú chatlog kivonat.

    alapjában véve nem tűnik olyan brutálisnak, de felmerültek régi, be nem tartott ígéretek (vault, cathedral of pain, power customzation) és újak amikre szintén béna kifogás jött ("farmerek miatt nemszeretnénk") vagy csak lerázás.

    a játékosok reklamálnak az új PvP miatt, MA miatt meg minden miatt ami egyrészt oké mert a játékosnak valami mindig rossz lesz, de amikor a PvP közösség egyetértésben ezt mondja hogy a régi PvP jobb volt és nem lehetne valahogy egy kicsit kompromisszumot hozni a régi és az új között akkor azért nem kéne azt mondani a fejlesztőknek hogy 'nem, mert nekünk ez jobban tetszik'

    az interjú, meg a sok hónapon(éven) át felgyülemlő csalódások, egyet nem értések most eléggé összecsaptak, mint említettem az elmúlt egy napban a távozók búcsútopikjaival telt meg a fórum.
    hogy ez mennyire lesz valódi végül, azt nem tudom mert korábban is volt már ilyesmi (kb fél éve mindenki temette az eu szervereket és usa-ra akart váltani), és mégis még mindig itt vagyunk.

    zárójelben megjegyzem, hogy ezen eseményeket figyelmen kívül hagyva igen érdekes dolgokat lehet kiolvasni az interjúból. új powersetteket (min 2) új zónák, de ez csak spekuláció (azaz konkrétan ki van mondva hogy inkább új zónákon dolgoznak, de ha tudatos volt a szóhasználat akkor megtippelnék illetve RPGguy(a post írója) megtippelne egy teljesen új, havas zónát, ami pl az új 5th column TFnek is szerves része lesz, tehát i15ös alapanyag)
  • Hmuda
    #7994
    Hát engem EU-ra minden gond nélkül felengedett. A master accon zártnak jelezte, de játékon belül semmit nem problémázott.

    Persze szerencsésebb lenne az egész dolgot "ingyenes reaktiválásnak" nevezni itt is, mert csak azokra vonatkozik akiknek volt már régebben teljes jogú és fizetett accuk. Mindenki másnak ott a trial (már ha van egyáltalán jelenleg).
  • herczeg
    #7993
    mondjuk én még semmi nyomát nem láttam az ingyen hétvégének a fórumokon, pedig szokott lenni bejelentés mindig. meg ez a keddi kezdés is kicsit furi. sztem próbálgasd még aztán ha péntek este/szombaton sem tudsz bejelentkezni akkor nemtom mivan...

    az i15 okán pedig...
    az eu fórumon elég nagy felháborodást keltett a rövid tartalom-lista. gyakorlatilag i11 óta megy ez hogy a kövi issue nagyot szól majd, és helyreteszi a játékot, demivel az MA és vele együtt az i14(is) csalódás lett (megszállták a farmerek. pedig lenne benne potenciál, úgyhogy nem is csak a fejlesztők kúrják el, hanem a játékosbázis) és az i15 nagy beharangozása után egy ilyen nyúlfarknyi lista édeskevés. eddig nem voltak kételyeim, de ezek után így hirtelen nem tudom hogy a CoX túlélheti a júniust és a Champions Online eljövetelét, vagy ne adj isten a DC Online-ét, plusz készül megint egy Marvel Online...

    eddig oké volt mert hiába kétmillió mmo, ha valaki a képregényeket meg a szuperhősöket bírta akkor kitartott a CoX mellet, de 45 nap és itt a konkurencia... és a Cryptik csinálja aki anno ezt a játékot is szóval sanszos hogy nem cseszik el...
  • Viktor99
    #7992
    Kár! :(
  • Prody
    #7991
    hát engem nem enged be :D azt irja hogy fizessek elő...
  • herczeg
    #7990
    ennek az ingyen hétvégének az a lényege hogy akinek van city of hereoes accountja, de nem aktív (x ideje nem fizet elő a játékra) az most vasárnapig megint tud játszani anélkül hogy fizetne.

    de mivel ahhoz hogy a plaync accountodon (ami ingyenes) belül egy CoH accountot hozz létre meg kell adnod egy serialt ezért te konkrétan fizetés nélkül nem tudod élvezni ezt az ingyenes időt (akármilyen hülyén hangzik is)
  • Viktor99
    #7989
    LOL! Nekem is hússzal tölti. Az a vicc hogy tegnap 70-el szedte.
    #Scrat - Igazából nem értem hogy van ez az ingyen hétvége. Az a helyzet hogy most még úgy sem tudnék előfizetni rá. Szóval nem muszáj. :S
  • Kojiro
    #7988
    Vagy az is jó, ha átküldi MSN-en
  • Kojiro
    #7987
    Help!

    Anno rengeteget toltam amcsin és most hogy ingyen van szivesen visszanéznék, de a client-em már nincs meg. Elkezdtem letölteni és basszus 20k-val jön, szóval 40 óra :(((.
    Nem tudtok egy helyet, ahonnan le lehetne szedni? 3 megás nettel kb 20 perc lenne.
    Vagy nem rakná fel valaki a clienst FTPre?

    U.S. verzióról van szó.
  • Prody
    #7986
    erre az ingyenes hétvégére gondolok :) nem jelentkezik be. utoljára márciusban volt az account aktív

    ha nem megy ,mindegy. majd nyáron úgyis aktiválni fogom
  • herczeg
    #7985
    elvileg simán be tudsz jelentkezni most. vagy te erről a 90+ napi reaktivizációról beszélsz? ha igen
    a; ne jelentkezz be! az lenullázza a napokat és buktad az ingyen 2hetet
    b; kérj mg egy usa-s aktív játékost hogy hívjon vissza aztán fizess be min egy hónapot

    #viktor99: a trialról beszélsz? semmiképpen nem ajánlanám, csak kiábrándítana a játékból. ha mégis ragaszkodsz hozzá meg tudlka hívni egy tíz napos próbajátékra....
  • Prody
    #7984
    sziasztok

    hogy tudom reaktiválni az accomat? :) nem találtam a managementben acc reactivate-ot :S US-es vagyok

    Köszi
  • Viktor99
    #7983
    Nekem jó, a lényeg hogy játszhassak kicsit... :)
    Igazából nyáron megyek melózni, akkor majd talán előfizetek rá. Remélem :S
  • herczeg
    #7982
    namost megnéztem és playncre regisztrálhatsz, de nem vehetsz fel játékot anélkül hogy adnál nekik egy serialt azaz meg ne vennéd a játékot, szóval ez az ingyenhét csak azoknak jó akiknek már van accountjuk

    persze ott van a trial kód, de az csak trial accountot ad ami szemét módon le van korlátozva és egyébként is azt a 10-14 trial napot bármikor le tudod játszani, nem kell hozzá ingyenhét

    ha így is oké szólj
  • Viktor99
    #7981
    Kösz szépen! Holnapra meglesz.
  • herczeg
    #7980
    én azért örülök neki, mert utoljára a rikti invázió volt ami sztori tartalmú update volt (midnighter klub annyira nem számít mert tök jó hogy ghost widow cameozik de attól még csak egy ókori mellékszál marad)

    plusz azért kétlem hogy az 5. évfordulós issuera ilyen vékonyka listával odaállnak, bizti lesz még valami (további Powerset Proliferation-t el tudok képzelni.)

    #Viktor99: kicsit összeszedem magam meg keresek pár linket és pm-be elküldöm mit hogyan. kliensed van már?
  • Viktor99
    #7979
    Mindegy a lényeg hogy úgyis megyek... Valaki segítene a regisztrációban? Az angol nem az erősségem :S
  • Viktor99
    #7978
    Hétvége? :O Szóval Keddtől Vasárnapig? :D
  • Hmuda
    #7977
    [URL=http://www.newzyouwant.com/NCsoft/CityofHeroes_Issue_15_Anniversary_V2.html]Ingyen "hétvége" mától.[/URL] Nem tudom, hogy EU-ra vonatkozik-e.

    Ami az I15-öt illeti, nagyon örülök a 5th Column visszahozásának, de ezt leszámítva elég vérszegény amit írnak. Az eddigi issue-k mind sokkal nagyobb horderejű változásokat hozott.