8136
City of Heroes/Villains - MMORPG

NINCS TÖRT SZERVER!

  • alicenorbie
    #8056
    Aukció szempontjából egyáltalán nem mindegy, hogy 200-an vagy 5000-en vannak a szerveren... hogy csak egyet említsek.
    Akinek a falusi, családias nyugalom kell, az éljen ott, én maradok a városi nyüzsgésnél, ahol minden sokkal könnyebben elérhető.
    Én inkább azt nem értem, hogy miért kéne mindenkit ismerni a szerveren, azért van a global friends, hogy oda felvedd azt a 200 embert, nem annyian legyenek összesen. lol
    Arról már nem is beszélve, hogy többek között erre jó az SG is.
    A végén még kiderül, hogy a Defiant nem is szerver, hanem SG. :D
  • Prody
    #8055
    Én azt szeretem ha tömött a szerver :)
  • herczeg
    #8054
    nem voltam netközelben és nem tudtam hevesen fejet rázni de
    a, az EU nem üres

    b, defianton olyan hihetetlenül szoros közösség van kb mindenki ismer mindenkit és nagyon nyitott, mintha egy vidéki kis faluba költöznél ahol szívesen látják az új lakókat

    (nem értem én ezt a mániát a számokkal... sokezer ember egy szerveren? yippi-yay... defianton max kétszáz, unionon kétszer annyi, mégse megyek unionra, mert defianton mindig találok jó társaságot. sőt, az EUsok nagy hányada esküszik rá hogy unionon sokkal nehezebb csapatot találni)
  • Kibagami
    #8053
    Én EU szerveren játszottam, de az, hogy ennyien vannak USA-n elgondolkodtatott, hogy esetleg megvegyem azt a verzót is. Viszont a veteran reward-ok és az 50-es kari hiányozna...
    Nem tudom.
  • Prody
    #8052
    nm
  • Pluskast
    #8051
    Ok. Köszi:) Remélem működni fog!
  • Prody
    #8050
    Hát ha van accountod, amivel játszottál annak van egy serial-ja. az nem fog mégegyszer serialt kérni.
  • Pluskast
    #8049
    Az megtörtént már ki is csngettem 1 hónapot most töltöm le ismét a cilens progit csak nem fog kérni serialt?
  • Prody
    #8048
    Account managementben reaktiváld magad.
  • Pluskast
    #8047
    Viszont egy bajpm van mivel már több mint 1 éve nem játszottam a serial kódom már nincs meg. Ha reaktiválom magam az elég ahhoz, hogy játszak?
  • Prody
    #8046
    Sokkal jobb! nagyon sokan vannak és én is ott játszottam.
  • Pluskast
    #8045
    Ezek szerint az amcsi a jó??
  • Prody
    #8044
    Minek vinnéd át EU-ra? Üres...de át lehet.
  • Pluskast
    #8043
    Én most gondolkozom, hogy újra előfizetek rá. A gond csak az, hogy anno én még US szerveren kezdtem. Eu-s szerverre nem lehet valahogy a létező karakteremmel átmenni?
  • alicenorbie
    #8042
    Akarom mondani Menu/Chat Handle.
    Szerkesztés luxus...
  • alicenorbie
    #8041
    Ha mondasz egy global nicket, akkor tudunk értekezni és segítek is, ha tudok, bár sok minden még nekem is új, de az alapok az nem gond, meg sokat segítettek már azóta, csak győzöm megérteni az én angolommal. :)
    Menu/Options/Chat handle, itt tudod beállítani a global nicked, de csak egyszer változtathatod meg. Alapban az első karaktered neve.
  • uzsi00
    #8040
    Hali :) Régebben sokat gondolkodtam h ki kéne próbálnom, aztán csak rászántam magam, leszedtem a trialt. nagyon megtetszett a game, be is rendeltem. Anno wowoztam eredetin, bár ráhagytam. Nehéz lesz megszokni ennek a mechanikáját, hisz egyáltalán nem hasonlít az előbb említett játékéhoz, és azelőtt is csak ingyenes mmo-kkal próbálkoztam (nah meg a galaxies-al). Nem ismerek konkrétan senkit, nem ismerem az alapokat, a team playing részt, eléggé bele kell majd tanulnom :) Jahm, freedomon játszom én is.
  • alicenorbie
    #8039
    A Freedom-on vannak dögivel, nem gond csapatot találni. A Virtue is elég népes. Ezeken bőven lesznek mindig, mert, ha meg is csappan a létszám, akkor úgyis átjönnek ezekre a szerverekre a kihaltabbakról. Az amcsiknál mindig menő lesz a szuperhős feeling.
  • CharrDen
    #8038
    Még sokan játszanak vele?
  • alicenorbie
    #8037
    Ja és az acc természetesen a global nick akart lenni: @alicenorbie
    Kár, hogy vannak EU szerverek is, akkor is csak csökkent a létszám. Semmi pénzért nem jönnék át azokra.
  • alicenorbie
    #8036
    Emlékszem, hogy a Guardianon voltunk, de már akkor is szó volt róla, hogy menjünk át a Freedomra, mert ott vannak a legtöbben.
    Jön a Champions Online, akkor úgyis megcsappan a játékosállomány. Talán majd ránézek az open béta alatt, de már látatlanban sem tetszik a harcrendszer. Egy RPG ne akciójáték legyen! Ha azt akarok játszani, akkor megyek 3rd person shootert tolni, de nem megyek, mert nincs hozzá ügyességem.
    Lehet venni áthelyezést a karaktereknek. :)
    Veled mindig pont elkerültük egymást. Azt hiszem, csak egyszer játszottunk egy csapatban. Én akkor jöttem, amikor itt már lecsengett a nagy fellángolás.
    Nekem még a villain oldal is új volt, bár az AT-ok rakás szarok. :)
  • atiati
    #8035
    Én is nemrég tértem vissza, de Guardian-on vagyok :-)
    Mondjuk régóta tervezek Freedom-os kiruccanást is, mert látom, hogy ott sokan vannak, többen, mint a Guardian-on.
    Majd meglátjuk. Sok időm nincs játszani, de azért néha be-be lépek, és tényleg, még mindig kegyetlen jó kis játék ez :-)
    Sőt, egyre jobb, olyan fejlesztések vannak, hogy csak nézek... Pl. AE küldetés-rész nekem teljesen új :-)
  • alicenorbie
    #8034
    Hali srácok!
    US-en tolja még valaki?
    I'm back on Freedom. (Új acc: alicenorbie)
    Még mindig rohadt nagy ez a game.
  • herczeg
    #8033
    hát amennyire szétnéztem mindenhol azt mondták hogy telepítsd újra a drivert vagy új kártya kell (próbálj meg egy legújabb meg egy régebbi drivert szerintem)
    illetve van ahol még alaplapdriver frissítést javasoltak
  • Molnar2440
    #8032
    Üdvözlet kedves fórumozók

    Elnézést hogy belekontárkodom itt a fórum folyamába de apróbb problémám merült fel a játékkal kapcsolatban. Közvetlenül az indítás után hibaüzenetet kapok miszerint a videókártyám vagy a drivere nem támogatja a Gl_Arb_multitexture-t (a videókártyám egy G force fx 5200-es, szerény informatikai tudásom szerint ez belefér a minimumkövetelmények közé).
    100 szónak is egy a vége segítségeteket szeretném kérni hogy valakinek tudomása van e arról hogy hogyan lehetne ezt a felettéb bosszantó problémát kiküszöbölni.

    Előre is köszönettel
  • chefshift
    #8031
    Neten játszható játék, de akár egyedül is tudsz fejlődni játszani nyugodtan, de mivel ez egy MMO a csapatban játszás a legjobb az egészben.
  • herczeg
    #8030
    az i15 hetek (napok?) kérdése úgyhogy elhullott pár info az i16ról. egész konkrétan 2 kép





    azt hiszem magukért beszélnek, de csak azokért akinek mégsem esne le elsőre: power customization valószínűleg csak szín, animáció nem. (+ én egy pillanatra azt hittem hogy ez az ötödik évfordulón felemlegetett demon summoning mastermind power, de aztán leesett hogy hogy csak fire control)
  • herczeg
    #8029
    nem. ha mindenképpen szuperhősöset akarsz egyedül játszani akkor a Marvel Ultimate Alliance-t, az X-Men Legends-t és a Freedom Force-t tudom ajánlani (mindháromnak két része van asszem). Illetve kb minden szuperhősös filmhen készült játék.
  • Taylor10
    #8028
    Lehet a City of Heroesal egyszemélyes játékba játszani.????
  • Taylor10
    #8027
    és az teljes a trial??
  • Taylor10
    #8026
    A trialal meddig lehet játszani??
  • herczeg
    #8025
    nekem sose volt szükségem farmolásra, mire elértem az 50. szintet mindig összejött annyi hogy teljesen fel tudjam szerelni IO-val a karijaimat (előtte meg nem nagyon érdemes szettekre költeni) és arra se kellet nagyon figyelni hogy mennyit költök. sztem egy délutánnyi farmolásnál ezerszer jobban megéri egy hami raid (egy két óra) vagy pl egy sstf1 (4:11 volt az egyetlen és legjobb időm, de 100+ meritből sokmindent lehet venni, és sokért eladni)
  • atiati
    #8024
    Hamilton íra: "Nah, benéztem a hétvégén egy régi trial accountommal. Hát, lehet, hogy túlspilázom a dolgokat, de ahogy néztem, csak Farmolásra alakultak group-ok. Játszani nem. EZ most egy új divat, hogy farmolnak mint a bolondok?"

    Amióta az infu ér is valamit, tehát kb. az IO enhek óta, nagyon megszaporodtak a farmerek. Meglehetősen sokba kerül egy karakter teljes IO setelése, saját bőrömön vettem észre, mikor Hunyadit próbáltam izmosítani És én is farmoltam a vége felé, így belátható időn belül meg is lett a csilli-villi Fire/Ice tankom, aki PvE-ben nagyon-nagyon zúzós kaller lett. Ehhez pedig nagyon sok infu kellett.

    Viszont most már nincs szükségem a farmolásra, így ha visszatérek még valaha, meglehetősen könnyedén leszek képes a majdnem legnehezebb fokozaton (Unyelding?) végigszaladni bármelyik küldetésen

    Persze farmolás nélkül is szépen jön az infu, de egy 8 fős csapatban, farmküldiben infu és ritka receptek hullanak minden mennyiségben.
  • atiati
    #8023
    Taylor10: nem. Csak kipróbálni lehet a trial-lal.
  • Taylor10
    #8022
    sziasztok.ezzel a játékkal lehet ingyen játszani??
  • chefshift
    #8021
    okéj
  • Prody
    #8020
    őőő még nem tudsz visszahívni, mert a 90 napot még nem érte el...majd 24.-én megpróbálom. akkor elvileg..
  • chefshift
    #8019
    Az account managementbe bármikor megnézheted az nem befolyásolja. Csak akkor számít ha magába a játékba lépsz be az accoddal. Ha kell akkor vszinu én tudok neked küldeni visszahívást.
  • Prody
    #8018
    valaki vissza tud hívni US accountal? remélem letelt a 90 nap...
    ne lépjek be az account managementbe megnézni vagy akkor lenullázódik ?
  • electrodelux
    #8017
    Nah sikerese volt a reactivate , amit ezúton is még1xer thx.Az unionon nyomom a villains-al van 1 lvl 22-es magic/Brute-om.