583
Motor vásárlás
  • csoola
    #543
    crossmotort akarsz forgalomba helyezni? tudtommal ha 97-esnél régebbi cska az helyezheti forgalomba, aki behozta, csak az aki vámolta (ha külföldi). De ha még egy adásvételid sincs akkor passz. de nem tudom hogy crossmotort egyáltalán engednek-e vizsgáztatni.
  • pszihopata
    #542
    Ha semmi papírja nincsen,még igazolni sem tudod hogy vetted!Magyar papírokat így meg pláne sosem fog kapni,ahhoz külföldi eredeti forgalmi+adásvételi /számla/ minimum kell.

    Ha meg körözött még meg is hurcolnak vele,mivel tudsz így védekezni?
  • marcinger
    #541
    Hi. Most vettem egy kawasaki kx 125-öst semmi papírja nincs. Azt hol tudhatom meg, hogy a forgalomba helyeztetés, biztosítás és más papírok mennyibe kerülnének, hogy legálisan motorozzak?
  • Mexx
    #540
    Sziasztok!

    Aprilia SR 50 carb.
    Keveset használt, rendszeresen szervizelt, minőségi olajjal hajtott motor.
    Elöl-hátul teljesen új 140-es sportgumik, Lexus-optikás hátsó lámpa + eredeti.
    Tuningmentes állapotban eladó!
  • csoola
    #539
    ha igy gondolod akor ez 100%-ig igaz! soha nem vennék robogot:P (csak ha megvan már az a hosszu lista motorbol...:D) amugy haver crossozik inkáb az RX-el (50-es), most lett neki hengerfejesXD de multkor elmentem vele, én DT-vel csak néztem mit csinál, inkább nem gyilkolom a Yamahát, álltam, felugrat mellettem, olyan csöröst nyomott öröm volt hallani h koppan a teloXD
  • Zsolti9014
    #538
    köszi a tapasztalatokat.
    nem várok sokat tőle, a terepezés kisebb földutas túrákban merülne ki. csak robogó helyett jobb lenne endurót venni. robogózásra jó a babetta :DD
  • csoola
    #537
    azt h majdnem minden szot félreütöttem nézzétek el, mert alig látok olyan álmos vagyok, sry
  • csoola
    #536
    ház én 125-öt csak papirral mondanék, és amugy igazad van, mert én is félek a rendöröktöl, mert cask egy pillantást kell vetni a hengerre (én nem szedtem le roal a feliratot), 50 jo az, cask ne várj töel sokat, mert azért nem cska a blokk ám a különbség, és terepen ugyanolyan fontso sztem a futomü is, például a DT-knek szörnyen gyenge az elsö teloja, sztem ugratásnál kész is lenne teljesen, és az RXnek még gyengébb volt talán... 125ben a marzocchi (asszem az van elöl) egész jo, nekem feküdt nagyon, a központi meg gázos, hát nemtom, ha sokat használom terepen akkor örülni kell ha 15000 km-t eldöcög vele a gép, de sztem ugratokkal együtt 5 sincs... majd meglássuk, elöször nekem is msot a jogsira kell koncentrálni (meg a sulira, mert megdumáltam anyámat, h nyáig ha kell lizingelje nekem a motort, viszont a jegyeimre oda kel figyelni-viszont igy elöbb lehet moccom:D zsir, viszont nyáron vissza kell perkálnom:P)
  • Zsolti9014
    #535
    olvasgatok elég sokat az 50-esről. népítéleteket meg stb. és nagy részük pozitív véleménnyel ír róla. de mondom, nem tuti hogy 50-es lesz, de 80cc felé tuti nem mennék. ma épp láttam egy 50-est, szép hangja volt és jó állapotban is volt, meg ment is szépen, igaz csak közúton láttam.
    egyébként első endurónak sztem jó lenne az 50-es is.

    125 meg már feltűnő lenne. jogsira meg most nem jut, mert a B kat. most lett meg a nyár elején. a motor is jó ha jövőre meglesz. nem kell nekem hogy ki tudja milyen gyors legyen, meg nem is vmi nehéz terepre lenne. persze mielőtt megveszem, beszélgetek még apámmal meg nagybátyámmal. mind2en nagyon régóta foglalkoznak motorokkal, ráadásul nagybátyám endurózik hobbi szinten szintén régóta, volt neki vmi 500cc honda, most 600cc yamaha. amúgy xt600ról is lehet jót-rosszat egyaránt olvasni, neki egy igen jó példánya van belőle. velük azért ki is próbáltatom, ha oda kerülök hogy összegyűlik a pénz.

    ja, amúgy nem rendőrakadémia :DDD
  • Tibi7
    #534
    Szasztok. Van egy eladó Yamaha BWS-em. Ha valakit érdekel a képesmotoron megtalálja. 2002-es , metálszürke , technigas kipuff, meg ott meglehet nézni. Ha vkit érdekel szóljon.
  • csoola
    #533
    és mi az rendörakadémia?:D amugy jah tiszta, de gondold meg, 50-esböl elmondások szerint jot ki lehet hozni, de kell szervizelni és drágák az alkatrészek, haveré például nekem a DT után hát... a DT 6000-en jobb mint az 12 000-en:P de persze lehet h pont az volt szar... viszont én meg tuareg rally 125-el mentem az hihetetlen jo motor, nagyon kéynelmes és jo, de endurora nekem a legjobb RX lenne, de ha nem lesz vagys sokkal olcsobban lesz tuareg akkor azt veszek (viszont abbol csak rally kell!)
    amugy most járok A1-re, lesz rá jogsi is:P
  • Zsolti9014
    #532
    én most egy RX-re gyűjtök. leginkább 50-est szeretnék, az a tiszta, azt vezethetem, de majd kialakul (lehet hogy 70, vagy nagyobb :DD)
    csak ugye suliba is járnék vele valószínűleg. :D
  • csoola
    #531
    bizony, én majdnem fizethettem, mert kiprobáltam jogsi nélkül egy 650-es dominatort, amit akkor hoztak be olaszbol (gondolhatod mennyi papirja volt), hát, mákom volt mert jofej volt a szabálysértési elöado, emg nem vagyok még 18, nem csináltam soha semmit... igy egy figyelmeztetéssel megusztam, de amugy kb 150 000 forintba lett volna ez...
    Zsolt: haver van megörülve érte, nekem RX vagy Tuareg Rally kellene, de mindkettönknek 125-ös, max 11kW-os FORGALMIVAL;) (jah és nekem még megvan a DT-m, van rá jelentkezö, de sokan dicsérték, ha valakit érdekel irjon egy privit)
  • Zsolti9014
    #530
    Havernak van eladó Aprilia RS 80cc-s. Ha kell valakinek megadom az email-ét.
  • JGTC
    #529
    persze én még annó gondoltam arra hogy veszek egy SV-t így de jogsim sincs szalúgy már sok lenne a kettő :D , viszont tény h sokan lesz*rják és nem foglalkoznak ezzel, de gondolom aztán meg kemény pénzeket csengetnek ki ha helyzet van...
  • csoola
    #528
    haverom van megörülve az RS-ért, az uajakat nem ismerem, még Rotax-osak?
  • csoola
    #527
    én nem csak láttam ,hanem egy olyannal mentek el mellettem mikor DT-ztem, kb annyiért vete a srác rendszám nélkül, alkatrésznek, ahogy látam egy karcolás van rajta egy esés miatt... de városba jo az nem?
  • mEsSs
    #526
    pff , csak robogoba :) , na mind1 azer koszi
    Most meg talaltam egy masik jot de arrol meg csak 1-2 cikket , es az is kinaiul volt irva ...
    Ja , meg az arat sem lattam sehol ... Aprilia Tuono Rs 125cm3 '07
  • Csiaki
    #525
    A GSR az nekked bike ez meg robogó!Kicsit ne ugyan az...
  • joshua
    #524
    Ahogy nézem a netet van:

    De csak japán cikkeket találtam róla.
  • mEsSs
    #523
    CSa , valaki nemtudja hogy letezik-e ilyen motor 125ccm - be ? :
    Suzuki GSR 600
  • Cvd
    #522
    Ennél azért egyszerűbb a helyzet, nem csal szinte az összes szalon az országban.:) Főleg hogy nem azt írják mellé hogy nem kell regadót fizetni utána, hanem azt hogy azt nem tartalmazza az ár, tehát pluszban még rájön a kiírt árra ( esetleg lealkudja a vásárló vagy ilyesmi).
    Szvsz az az egyszerű magyarázata hogy pár helyen elkezték úgy reklámozni a vasakat azzal a címszóval hogy az árban már benne van a regadó. Így viszont csináltak egy kis káoszt, főleg hogy sokszor szalonon belül is találkozni mindkét esettel. Az átlag birka vevő meg elkezdi nézni hogy hol a legolcsóbb, meglátja az alacsony (regadó nélküli) árat, egyből megy a telefon hogy a regadó benne van-e az árban mert az nincs feltűntetve. Nyilván elege van ebből sok szalonnak ezért elémennek a problémának.
  • JGTC
    #521
    azért írják mellé h mennyi lenne regadóval mert nincs rajta vizsga, ugyanez a "hobby célra" kategória is... behozzák alkatrésznek aztál elpöccintik, láttam én már így DukeII -t is 450.000.-ért szb....
  • joshua
    #520
    Szevasztok!
    Nincs véletlenül valakinek Kaposvár környékén eladó Simson S51-es mocija? Ha lehet valami jó állapotú. Előre is köszi!
  • mikusmate
    #519
    Hello!
    Remélem még él a topic valamennyire...
    Ez egyenlőre csak terv, de szeretnék majd venni egy endurót. Kinéztem egy Suzuki DR-Z 125 L típusút. Nézegettem az üzleteket, és arra lennék kíváncsi, hogy miért van az, hogy az ár mellett kifejezetten feltűntetik, hogy nem tartalmazza a regisztrációs adót. Talán ez a típus nem helyezhető forgalomba? Nem vagyok tisztában a motoros dolgokkal, mert még nem nagyon ástam bele magam. Azt is láttam, hogy a motoron (legalábbis a képek alapján) nincs első világítás. Mennyibe fájna ha egy első fényszórót rátesznek (feltéve ha lehet)?
  • csoola
    #518
    lesz, szorri de már msn-en is szarul irok, egész nap itt beszélgettem és már kivan a kezem nagyon:D
  • csoola
    #517
    sztem jol birják, pölö én is endurokat imádom, nekem DT-m van, nemtom h te milyen kategoriát akarsz, de kezdönek ez sztem talán lehetö legjobb:D és birja a dolgokat, most lett elado a nyáron
  • csoola
    #516
    alattunk a sarkon a foszer pont ilyet vett, 4,5 milla volt asszem... pont ilyen 1098, én nagyba mek itt a dt-vel, ez meg jön szembe, kuplungot behuzza, lekezdi rángatni a gázkart, olyan hangja volt enek a digo izének mint az atom:D van péze a srácnak, aki ennyit kiad egy ilyenért... én örülnék ha majd lenne 300k-m 125-re, átiratással mindennel:D
  • csoola
    #515
    nah? tudja vki?
  • csoola
    #514
    és ha nincs rajta rendszám, akkor mi kell és mennyibe kerül a forgalomba helyezés?
  • SitatiS
    #513
    Kb 12e Ft az átíratása.
  • Hush
    #512
    Sziasztok! Egy kis segítséget kérnék. Szeretnék vásárolni egy kb 10 éves kawa zzr600-at. Mir e kell odafigyelni? Mennyire megbíható ez a tipus? Kb mennyibe kerülhet az átírás? Köszönöm előre is!
  • ddt500
    #511
    2250ft.
  • SitatiS
    #510
    Megoldva!
  • Kaszi46
    #509
    125-ös moci átiratása mennyibe kerül mostanság?
  • SitatiS
    #508
    #505:Fenébe!Igaz!
    #506:Köszi!:)
    #507:Ok,ezek mind megvannak,tehát nincs gond!
  • ddt500
    #507
    Adsávételi, 60 napnál nem régebbi eredetvizsgálati papír,törzskönyv, érvényes felelősségbiztosítás.
  • Seten
    #506

    Egyébként GYÖNYÖRŰ!

  • Seten
    #505

    Rendszámodat kár volt berakni! Nem szoktuk! :)

  • SitatiS
    #504
    Őszinte legyek?:)
    Fogalmam sincs,de eszembe jut igérem!
    Átíratáshoz mik kellenek?Gondolok itt papírokra,és nem tudom ezen kívül mi kell még hozzá.
    Thx!:)