583
Motor vásárlás
  • ddt500
    #503
    Grat hozzá. Egész pofás. Milyen gumi ez rajta Pilot Sport?
  • SitatiS
    #502
    Íme pár képz a régen áhított mociról,most már enyém


    Bocs ha túl nagyok lettek!:))
  • atee20
    #501
    valaki elado robogot?....125ccm,'97tol....
  • kuki85
    #500
    runner 50 hez keresek szerelési utmutattot segicsen akitud!!!!!!!
  • JGTC
    #499
    mik vannak...

    superbike gép meg sosem lesz belőle mert a japcsik nem eggyeztek bele :o
  • gordonmail
    #498
    Nekem 125-ös KTM Cross gépecske kellene xD
  • brien007
    #497
    hivjatok 06209360656
  • brien007
    #496
    hello mindenkinek nem tud nekem vki bármilywen mz blokkot ?megfizetem
  • chelseafan
    #495
    Elitta!:)
  • desigo
    #494
    Az előbb még 130 ezerért akartál.
    Hova lett a tízezer:)
  • 555
    #493
    Helló

    szeretnék venni 120 000 ft ért 125 ös enduró motor
    nem tom hogy milyet vegyek
    a japán motorokban én egyáltalán nem bizom mert ugy hallottam hogy nagyon hamar szarrá mennek
    valaki help
  • SitatiS
    #492
    Köszi!
    Találtam,egy jó kis tesztet erről a tipusról,elég mélyen belemennek a részletekbe:)))
    Mennyi a futott km mennyiség,ezeknél a motoroknál?(biztos van 1 határ)
  • ddt500
    #491
    Próbáld megszerezni a Motor Revü 98/7-es számát. Abban van használtmotor teszt a ZXR-400-ról. Egyébként jókat ír róla. Gyakorlatilag nincs tipushibája. Csak vigyázzatok, hogy ne legyen agyontörve.
  • SitatiS
    #490
    Nos én is ilyenre hajtok,de hallani jót is rosszat is,a 400-as mocikról...
  • Roger6
    #489
    Mint írtam, a motor 92-es évjáratú, 2 éve használja. De ha jól tudom, 400-as ZXR-t már nem is nagyon gyártanak.
  • SitatiS
    #488
    Értem,és használtan vette?
  • Roger6
    #487
    Hát erről nem beszélgettünk, de gondolom megoldható, mert már két éve megvan neki, és még nem szenvedett hiányt semmilyen alkatrészben. Szerintem nyugodtan bevállalhatsz egy ilyet, nem fogod megbánni!
  • SitatiS
    #486
    Üdv!:)
    Jól néz ki
    Alkatrész beszerzés,macerás?
  • Roger6
    #485
    Szevasz!

    Egyik volt osztálytársamnak van egy ZXR-400-a. Hétvégén azzal jött Balatonra, csináltam róla pár képet. Azt mondta róla, hogy teljesen megbízható, nem eszik sokat, kicsit azért pörgetni kell, hogy haladjon vele az ember, de hát egy 400-al így kell menni. Asszem 92-es évjárat, simán pöccintésre indul, gyönyörű hangja van, és szintén gyönyörű állapotban van a masina, látszik, hogy vigyáztak rá. Itt a kép róla:

  • SitatiS
    #484
    Üdv!:)
    A Kawasaki Ninja ZXR400-ról vmi vélemény?Bárminemű infó jól jönne.:)
  • Karel TT
    #483
    Csináljatok egy olyan fórumot amibe cagiva motorokról van szó!!! Tuning stb....
  • Lizardman
    #482
    Hali.

    köszi a linkeket, sirályok, viszont most ugy szükiteném a kört, hogy hosszuvillás chopper? Vagy ilyet europában ne is keressek?
  • JGTC
    #481
    www.motorsapienscustom.hu
  • ddt500
    #480
    http://chopper.lap.hu/
  • pauly
    #479
    ja,ilyen engem is érdekelne,eddig nem találtam ilyet...
  • Lizardman
    #478
    Hali mindenki!

    Nem tudtok véletlen olyan magyar Motorokkal foglalkozo oldalt (akár hivatalos akár nem) ,amelyek csak Chopperekkel foglalkozik?
  • sayan
    #477
    Hello! Először is kérdezni szeretnék: mennyibe lehetne elpasszolni egy újan festett Piaggio Sfera 50 ccm-es nagytestű robogót, 70 km/h a vége...új hátsó gumi...teljesen megbízható! Leszeretném cserélni egy Honda MTX 80-ra...azt mennyiért lehetne megszerezni? Olvastam hogy régiek (88-89-es évjáratúak vannak általában) szóval ennyi lenne a kérdésem! Gondolom senki nem lenne olyan kedves, hogy elcserélné velem...szóval csak az eladás/vétel jön szóba!
  • Mojlepque
    #476
    Na most nekem is van egy kérdésem... ...életem második mociját akarom megvenni, mivel az előzőt ellopták már 5 éve... ...az 125 köbcentis Suzuki TSX-em volt...
    Viszont most nézegettem mocikat, és kb a maximális összeg amit rászánnék olyan 120-130E Ft körül van.
    Ki mit ajánl ennyi pénzért?
    Illetve a másik kérdés hogy negatívumokat várok Aprilia Tuareg Rally-val kapcsolatban...
  • Cvd
    #475
    A Suzukinál még manapság is becsúszik ilyesmi, pl. a zsír új típusuk, a GSR-600 is hajlamos rozsdásodni jópár helyen, pedig pár hónaposnál öregebb nincs belőle.
  • JGTC
    #474
    Enduró?
  • JGTC
    #473
    Bizony bizony a Honda akkoriban (kb 10éve) még mérföldekkel jobb anyagokat használt mint pl a Suzuki. Hondát nem nagyon látsz rozsdás csavarokkal vagy ilyasmi de Suzukit azért lehet. Persze mostmár ez eggyáltalán nem így van!

    Honda CB 250
    Honda VTR 250

    sztem ezek a legjobbak, de nem hiszem hogy 500ért beszerezhetők
  • csm
    #472
    ciki, mer csepelből a legkissebb 125 ccm
  • Cvd
    #471
    A CB széria éppenannyira jó meg legendás mint a Bandit a Suzukinál. Sőt a CB mellett szól a Hondák megbízhatósága és kezessége. Cserébe durvábbak az alkatrészárak, habár egyikhez sem kerül szvsz sokba. Ki kell próbálni mindkettőt ha lehet (meg persze mást is ami belefér), attól a Suzuki nem lesz jobb mert egy vadidegen egy fórumon ajánlja aki ült már az egyik nagyobb verzióján, ami esetleg csak pár csavarban egyezik meg a kicsivel. Ugyanígy nekem sem kell feltétlenül elhinni hogy a Honda jobb lenne, mert nekem meg Hondám van.:)
  • Mojlepque
    #470
    akkor inkább a Suzuki Bandit 250-es! 1200 köbcentisben is nagyon fajin, akkor sztem a 250-es sem lehet szar... ...én már megültem párszor már ilyen mocit
  • Cvd
    #469
    Vagy 250-es Honda CB-t, vagy 250-es Suzuki Banditot ajánlanék első körre. Asszem beleférnek a teljesítménykategóriába, általában megbízhatóak és tartósak, plusz olcsók. Kérdés hogy mennyi az a "nem túl alacsony", mert ezek azért nem túl nagy darabok.
  • #468
    Sziasztok!
    Motorvásárlás előtt vagyok, és kíváncsi lennék, hogy milyen motort ajánlotok!
    A korlátozott jogsim van(max 25kw-ig), olyan kéne ami azzal vezethető, kezdő motornak megfelelő, nem túl régi(max 10 éves), nem túl alacsony és sima, burkolatlan legyen! Ja max 500ezrem lenne rá!
    Ha valaki tudna ajánlani valamilyen típust azt megköszönném!
  • Seten
    #467

    Mi lenne ha megcsinálnád az "A"-t?

  • JGTC
    #466
    Help! Olyan embert keresek aki motok matricájának legyártásával foglalkozik! Tudom hogy van ilyen mert régen találtam is de már nem tom hol. Aki tud segítsen pls. Ty!
  • Mojlepque
    #465
    első sorban megbüntetnek annak alapjául hogy megakartad őket téveszteni, avagy átakartad őket verni, aztán ha benyögöd h nem tudtad hogy valóban 125-ös gép, aminek a papírján 50-esként van feltüntetve, akkor fölkeresik a személyt akitől vetted a gépet, és bíróségi végzést hoznak róla hogy mekkora bírságot kell fizessetek, illetve milyen jellegű büntetést kaptok
  • Csiaki
    #464
    Bele tudnak kötni mindenbe, nem hülyék.