171
Magyar vándor
  • Instict
    #131
    bocsánatot kérek! ugye azért nem fogsz megverni? :DDDDDDD
  • qwert
    #130
    Nem az írtam, hogy a legjobb, hanem azt, hogy az egyik legjobb. A kettő között azért van különbség!
  • shaba23 #129
    Azt nem én mondtam! :)
    Az én véleményem szerit közelebb avn a legjobbhoz, mint a kalap szarhoz :)
  • qwert
    #128
    Köcsög barátom vegyél vissza az arcodból, mert nem áll jól neked! Miért kellen ezeket a filmeket összehasonlítani, he? Semmi köze Monthy Python-nak a Magyar vándorhoz. A kapal szart helyezd a fejedre, oda való. Az pedig, hogy látogattad az irodalom és a történelem órákat, az a hozzászlásodból nem igazán látaszik. Egyébként az Erik a viking számomra nem egy, hanem egy kalap szar...egy szippantós-kocsinyi.
  • Instict
    #127
    Igazad van, lehet, hogy szemellenző van rajtam mert rajongok a Monthy filmjeiért, de ne mondd már, hogy ez a legjobb magyar vígjáték!:) Azért van ennél jobb is!:)
  • shaba23 #126
    Ha nem lenne rajtad a Monthy Pythonos szemellenző, akkor talán szórakoztál volna a flmen. Egy kalap szartól mindenképpen közelebb van a qwert féle "legjobb magyar filmvígjáték"-hoz. Csupán csak viszonyítás kérdése :)
  • Instict
    #125
    Én jelentem láttam a filmet, és az én véleményem, annak ellenére, hogy látogattam néha az irodalom, és történelem órákat, hogy egy kalap szar. Ez az én véleményem. Neked meg ajánlom, hogy nézz meg olyan klasszikusokat, mint a Monthy Python filmjei, konkrétan a Gyalog galopp, Brian élete, Erik a vikingre gondolok, ha ezzel megvagy, akkor engedd el a számodra biztosan humoros "irodalom óra + történelem óra" megjegyzéseket. Ettől függetlenül, ha valakinek tetszik a film, elfogadom, mindenkinek más tetszik, én amiatt nem fogok megharagudni senkire, de ezeket a szar megjegyzéseket nem kell hozzáfűzni. Végül de nem utolsó sorban, ki nem szarja le, hogy te nem töltöd le a netről a filmet? Körülötted forog SG fórum?
  • shaba23 #124
    Tudod mit? Kumisz neked!
    Nem is igaz, hogy pökhendi :P
    Szerintem ha a magyar átlagot nézzük, akkor igenis jobb volt.
  • nimfas
    #123
    Igen tisztelt Shaba23!

    Köszönöm kimerítő válaszodat, erre mondhatnám, hogy kúltúrált, ha nem lenne annyira pökhendi :-)
    Moziban volt módóm megnézni. Ritkán járok moziba, sajnos ritka a jó film.... ez a film is jobbnak tűnt, mint az átlag.... aztán nem volt jobb. :-(

    Üdv.
    Nimfas
  • shaba23 #122
    Kedves Nimfas

    Kérlek óvakodj a Magyar vándor DVD verzió kalózmásolatának letöltésétől, mert azon csak 2.0-ás Sztereó hang található és mely DVD ezen hangformátummal már letöltési idő szempontjából deficites lenne számodra. Ezen okból kifolyólag kérlek téged, hogy amennyiben szeretnéd eme filmet megtekinteni és ezen cselekedetet moziban véghezvinni nem áll módodban, töltsd le az avis verziót a világhálóról, (internet) hiszen az 3-4 óra alatt letöltődik, ami töredéke az 1 napnak.

    Maradok továbbra is kiválló tisztelettel:
    shaba23 Lord of the Észlénys
  • gdevil
    #121
    2.0 Sztereó van rajta, nekem megvan a DVD.
  • nimfas
    #120
    He-he-he.... nagyon vicces Csávó....
    Mindössze annyi, hogy ha sztereó, akkor nem töltöm 1 napig, hanem akkor leszedem az avi-s verziót... az töredék idő alatt leér te ÉSZLÉNY!

    Üdv.
    Nimfas :-)
  • shaba23 #119
    csávónak a sztereót már nembírja a füle...
  • Dynamic
    #118
    Magyaros? Pont, hogy gagyi angol abszurd(gyk. Monty Python ) utánzat.
  • nimfas
    #117
    Sziasztok!

    Megvan valakinek a Magyar Vándor Promo DVD? Letöltötte vki?
    Arra lennék kíváncsi, hogy milyen hang van rajta (nem arra, hogy magyar-e.... hanem, hogy 2.0 v. 5.1)

    Mert ha sima sztereó, akkor nem állok neki leszedni.

    Üdv.
    Nimfas
  • gazo
    #116
    Helyei + Zenthe királ poen volt
  • mikike
    #115
    megnéztük
    hát... szerintem elég gagyi
    olyan "magyaros" vígjáték
  • qwert
    #114
    A Magyar Vándor évek óta az egyik legjobb magyar filmvígjáték parádés szereplőgárdával és zenével. Az kritizálja, aki látta. Azért mert egyesek nem értik a poénokat, nem biztos, hogy a film a hibás. Esetleg a történelem és irodalom órák látogatása segítene a megértésükben. Ez a véleményem. Már várom, hogy megjelenjen dvd-n - emiatt warez oldalról sem töltöm le. A Kontroll felejthető…
  • RangeR
    #113
    mármint itt:

    http://7wrz-vip.uw.hu/
  • RangeR
    #112
    Itt megvan,elég jó minőség. (és szinkronos)
  • Augustus Gigo
    #111
    Warez helyzetek is meghatározzák egy film minőségét, ha szar akkor senki sem veszi fel kamerára, illetve rakja fel a netre:(
  • Devilgold
    #110
    Ki tudja megmondani, hogy honnan lehetne a MAGYAR VÁNDOR című filmet letölteni??
    PLZ Help!
    A borító már megvan hozzá csak a film hiányzik belőle.
    Előre is köszi.
  • Augustus Gigo
    #109
    az nekem is kéne
  • magus755
    #108
    szevasztok hol lehetne letölteni a film zenéjét légyszi segitsetek légyszives!!!!!!!!!
  • [Walaki]D`Lair
    #107
    Na az egy baszott jó film!
  • BaLeeX
    #106
    Osztom a véleményedet, a Biran élete sokkal jobban tetszett nekem is, bár a Gyaloggalopp sem volt rossz.
  • Augustus Gigo
    #105
    másodszori megnézésre nekem teccik, megnéztem most a gyalog galoppot is, hát lehet, hogy nekem rossz az ízlésem , de azon kevesebbett nevettem , mint ezen. Lehet ha tíz éve látom, akor jobban megfog, de így kicsit idiotának tűnika film. Viszont a brian élete az télleg egy remekmű, sokkal jobb véleményem szerint , mint a gyalog-galopp.
  • wizy
    #104
    az igaz, hogy a szóviccek csak az elején voltak jók, de akkor sem volt olyan rossz, mint ti azt itt mondjátok:-)
  • wizy
    #103
    na én is megnéztem a filmet, és nagyon tetszett!! tele van jobbnál jobb poénokkal, és szóviccekkel. egyszóval király:-)
  • PREMIERE1
    #102
    Jaja! Helyei László már "történelem".

    Bár Helyei László csak a "Világ közepe" (idősebbeknek "a gyevi bírós" ...) című filmben nyomta az igazságos Mátyás királyt, de mintha ráöntötték volna! Nagyon jó volt. Aztán elkezdte a Mátyásos animációs filmet is "szinkronizálni", így duplán ráragadt.

    Amióta felszínen van a téma, hogy Mátyásról is kéne egy film, azóta állandóan őt emlegetik, mint lehetséges főszereplőt. De az igazi Mátyás film - ugye - azóta is "késik" ...

  • Lteebee
    #101
    Szerintem is zsír a film.

    Van egy rakás poén, ami a plázásoknak fel sem tűnik.
  • RangeR
    #100
    Még mindig nem került ki a netre valahonnan? Ha látja valaki, ne tartsa magába a linket!
  • Gregorius
    #99
    Most látta egy csomó rokonom, és azt mondták, hogy tele van fergeteges poénokkal. Akkor is röhögniük kellett, mikor mindenki csak ült és nézett a moziban unott képpel. Azt mondták, hogy lassú folyású a film, de mindenhol van benne poén, de csak kevesen értik, mert mondjuk nem elég idősek, pl:

    SPOILER "Az egyik jelenetben Mátyás Király a portás, és az a színész játsza, aki 20-30 évvel ezelőtt játszotta Mátyás Királyt minden filmben, de mam már csak a filmmúzeumon látni ezeket." Onnantól kezdve, hogy megjelenik ezt már az idősebbek tudják, és úgy nézik, meg ilyenek."

    Na mindegy, lehet, hogy a hétvégén megnézem, ha ez a nagy hószakadás nem tart vissza.
  • RangeR
    #98
    Nincs meg valakinek a Magyar vándor véletlenül?
  • O0D:
    #97
    LOL!

    "divatból röhögnek..."

    moszkva tér tényleg jó.. színes fénymásoló :))
  • Augustus Gigo
    #96
    NA jam, Moszkva tér is jó volt sztem
  • Punker
    #95
    Indul a bakterház se volt semmi
  • Augustus Gigo
    #94
    Azért a tanu sem volt kutya, létezett Kabosék után is vígjáték
  • LittleL
    #93
    Mi magyarok utoljára Kabos GYula, meg Latabár Kálmán idejében tudtunk jó vígjátékokat gyártani.

    Ott van például a Karosszék,
    Budai kávéház,
    Hyppolit a lakáj
    ....stb.

    Ezek a modern filmek gagyik.
    A Koltai humorán látszik, hogy erőltetett,
    a felesége sem egy humorista,
    Bajor túlzásba viszi sokszor,
    Kern sem az igazi.

    Talán ismeretlen, tehetséges színészekkel kellene próbálkozin, ha ven ilyen egyáltalán.
  • Augustus Gigo
    #92
    A film végén azt hittem, hogy hídfoglalást akarják parodizálni,erre meg csak egy aug 20 volt