74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • parizer
    #55728
    sajnos még mindig vega vagyok, így halat sem eszek :) azért köszi... pedig adtam volna egy fincsi ebéfért egy nagy puszit! - ennyi telik ma tőlem.

    és igen!! IGEN!! Te vagy a legszebb Immovable!
  • franco
    #55727
    hykaonak ment


    parizer: elég hatásvadász hsz volt :C
  • ugot2know
    #55726
    mond a cimed,van rántott halam,de én már 2 órája éhségsztrájkolok!
  • immovable
    #55725
    így van így van, én vagyok a legszebb aszt kalap kabát...
  • prezi
    #55724
    no... :DD
  • Lacika 79
    #55723
    "hoppá most nézem, valaki beleszerkesztett...
    csuklasz?"
    nem vágom a dolgot, sry. kifejtenéd? :P
  • parizer
    #55722
    héj Srácok... zárjuk ez le ha lehet, jó? mostmár úgy tényleg. no...
  • franco
    #55721
    #55657-ben ugyanez csak ki akar ennyit gépelni :D

    hoppá most nézem, valaki beleszerkesztett...
    csuklasz?
  • immovable
    #55720
    55709 -- 55716 -- 55718 :DD
  • Sné Zsuzsa
    #55719
    Nem is akarok az lenni...én csak egy szegény kisvárosi, vidéki kislány vagyok :)

    Ja és Immovable>
    - Time is Money
    - Time = Money
    - For women kell Money
    - Sok Money Igényes (Women elgo to work, hogy legyen neki money)
    -Igényes Women megállni own talpán is



  • immovable
    #55718
    és ott a bizonyítááááááááááást minden kétséget kizáró valóságának racionális és evoluciónális ok okozati háttérel alátámasztott bizonyítéka :DD
  • Lacika 79
    #55717
    Hm. most lehet engem is köpködni, de ha az emberkék figyelmesen elolvasták volna Imyke #55622-jét, akkor lejön, hogy NEM fikázta Zsuzsát. "A változásokkal egyet értek" Ugye így kezdődik a válasz, amit Tatylának írt azal kapcsolatban, hogy Zsuzsa mennyit fejlődött pozitív irányba. (mondjuk eddig sem volt egy utolsó leányzó, sőt)
    Sal nem értem, miért kell a rosszindulatot keresni minden hsz-ban. Ams, ne haragudj, de néha nagyon ... - hm, szépen akarok fogalmazni - furán reagálsz le dolgokat, és talán oda nem illő szavakat használsz.

    Félerértések elkerülése végett: nem Imykét védem, a múltkori Parizeres dolog nekem sem tetszett, de mivel most TI forgattátok ki a szavait, igazat kell, hogy adjak neki. Igaz, ez nem sokat számít, ez csak az Én személyes véleményem.

    vörldpísz,meg ilyesmi
  • parizer
    #55716
    hát örülök. én meg éhes vagyok, úgyhogy ha valaki átjönne egy kis ebéddel... hát megköszönném!
  • immovable
    #55715
    az a money tétel womenre vonatkoztatva
    ez meg bizonyítás mint ahogy a gyök 2 irracionális szám vagy mi a... :D
  • Takezó
    #55714
    egyébként nőt amúgy se lehetne megválasztani elnöknek, met ... [... = hímsoviniszta duma :Ð]
  • Takezó
    #55713
    ez nem is így van :Ð
    "For women kell money" -> "Women = Time * Money" :Ð
  • immovable
    #55712
    férenyomtam de ott a folyt utána
  • immovable
    #55711
    jól köcce
  • Takezó
    #55710
    he?
  • immovable
    #55709
    - Time is Money
    - Time = Money
    - For women kell Money
    - Sok Money
    - Women = (Money)2
    - Money = Problem
    - Women = (Problem)2
  • parizer
    #55708
    no. lenyugodtak végre a kedélyek úgy látom.
    és hogy vagytok a mai verőfényes napon?
  • immovable
    #55707
    Mielőtt megválasztanánk Zsuzsát elnőknek ami nem is lenne rossz egy kis matek hozzá:
  • ugot2know
    #55706
    Zsuzsa for president!
  • jefferson83
    #55705
  • Sné Zsuzsa
    #55704
    :DDDDDDDD Huh vazze....ez kész...most olvastam végig, hogy miket írkáltatok :DDDDD Apám, hogy ezen összeveszni. Nos, köszönöm szépen,hogy védelmezni próbáltátok "bájaimat".Nagyon köszönöm szépen, de valóban. Azt mondjuk én sem értettem, hogy minek kell kiemelni azt, hogy bármilyen, de hát embere válogatja....mondjuk mivel én az egészet munkának fogtam fel így rohadt jól éreztem magam és hál'istennek én nem egy bármilyen nő vagyok, aki csak úgy odamáűszik a kamera elé, osztig fotózz vazze :)) Szal ha neked ez a véleményed legyen, nem érdekel. Mivel van bennem egy egészséges egoiszmus és mivel imádom "futtatni" magam, így bepakoltam a képeimet. Az, hogy kit irritál az, hogy már ennyien megdicsértek arra teszek magasról, nekem ez jól esik, így van jól. Minden nő szereti, ha dícsérgetik, minden nő odavan, ha bókokkal bombázzák...szal, amelyik nőnek itt negatív hozzászólása lenne a képeimről nem hiszem, hogy azért írná, mert szar képek, hanem részben annak vágya, hogy ők is ilyen bókokat kapjon. És ez nem túlzás, mert ismerem "társaimat" és, ha magába néz minden nő, akkor tudja, hogy igazam van. Én pontosan ezért nem írok sosem szar véleményt, hogy le ne bukjak :) Na de nem...általában elismerem, ha egy nő szép, ha meg nem azt meg intelligens ember révén nem fikázom...és mivel itt nem történt ilyesmi ezért mondhatom, hogy csak intelligens emberekkel vagyok/gyunk körbevéve :D Nos...ez meg egy egoista hozzászólás volt, de ez engem már nagyon nem érdekel, szal aki húzza a száját, tegye, nem akarok én mindenkinek megfelelni, értékesnek tartom magam ahhoz, hogy tudjam, aki barát csak az számít, a többi meg vagy jól esik (hozzászólás) vagy nem :) Nos...ezzel téma off.
  • immovable
    #55703
    ott a pont
  • MacrosTheBlack
    #55702
    Jöhetnek a fürdőruhás képek is. :D
  • prezi
    #55701
    jahogy itt flém volt ?
  • Sné Zsuzsa
    #55700
    Köszönöm szépen, kedves vagy, hogy elmondtad a véleményed ;)
  • MacrosTheBlack
    #55699
    Freddy is belekötött Jasonbe, pedig véres bicska volt nála. :D
  • MacrosTheBlack
    #55698
    De, fikázd már te is mások képeit! :DD
  • [Walaki]D`Lair
    #55697
  • [Walaki]D`Lair
    #55696
    Na mégse mondtam hülyeséget a sájgájzal...:PPPPPP
  • immovable
    #55695
    na eme sok bölcsességre amit én beírtam iszom egy kávét és rágyujtok...
    na ez off volt, asszem...
  • hykao #55694
    Hej barátom bárcsak igazad lenne!!! Azonban mivel nem születtem arisztokratának, sem pedig burzsoának, valamint nem tartozom azon szerencsések közé sem, akiknek zsírosan megfizetik a semmittevését is...így kénytelen vagyok valamit mégiscsak csinálni a pihenésen kívül magam is...szóval három évnyi haldoklás-vegetálás után mostanában kezdek új erőre kapni, muszáj vagyok ismét kézbe venni a dolgokat, mert a másokra hagyatkozásból csak gombok gurulnak... :)

    Van aki a testével keresi a pénzt, van aki az eszével, s van aki e kettő sajátos elegyével...(a jól megfizetett semmittevőkön kívül...)...én csak az eszemmel tudom, úgyhogy hidd el nem pihenek (sokat...), állandóan dolgoztatom az agyam, éjjel-nappal...
  • homokhat
    #55693
    remélem nemlesz akkora eső , de tényleg csak tavaszal fogom megcsinálni ,mert akkor fogunk egy kicsit hozzáépíteni a kéglihez
  • ugot2know
    #55692
    el ne mosson,mint pár helyen mostanában!
  • homokhat
    #55691
    azt nekem is kéne , mert mosz cseréltem vityilót és az újba úgy van megcsinálva a járda házkörül, az nemkifelé hanem a házfelé folyik a víz
  • immovable
    #55690
    nem, télleg követ török pontosabban járdát...
    vasárnap (mert megérdemlem) újrabetonozom...
  • homokhat
    #55689
    ez szerintem is igy van