74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • Takezó
    #55688
    ööö, látom végre volt egy kis élet itt :Ð:Ð Kár, hogy Ymike tényleg nem akartm egsérteni senkit, és mégis a nyakának ugrottatok :Ð
  • homokhat
    #55687
    az őrök nem engedni mi !
  • immovable
    #55686
    na mivan itt mikor végre végig olvasom az eddigi 55684 db hozzászólást és beírok mindenki lelép...
  • immovable
    #55685
    kössz de én ma követ török...így sajna nem érek rá de mennék szivesen...
  • ugot2know
    #55684
    jó,akkor várok mkit az udvarunkba fát apritani!
  • G_ArchAngel #55683
    ja, neked nincs semmi dolgod, van aki nem pihen: nappal dolgozik, éjjel szintén...:P
  • hykao #55682
    Gyerekek inkább pihentessétek magatokat ezzel:



    :PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

    Én is erre alszom el minden nap!!! :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  • G_ArchAngel #55681
    ...
  • Kata
    #55680
    Pedig a balta jobb feszültséglevezető eszköz. Na meg ha megjelenik az ember vértől csepegő baltával valahol, nem valószínű, hogy belékötnének. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #55679
    Én sajnálom, hogy így áll a helyzet. Meg tudom érteni a hozzáállásodat - az elmúlt évek tanulsága alapján jogos a döntés.
  • ugot2know
    #55678
    Inkább ez,mint baltával a kezükben rohangáljanak az emberek!
  • Kata
    #55677
    :D
  • Kata
    #55676
    Ez igaz. Korábban én is kifejtettem a véleményem dolgokról itt a fórumon, mivel úgy gondoltam, hogy ezt arra találták ki. Aztán mindenki nekiállt fikázni meg flémelni. Ma már tudom, hogy szemernyi gondolatot, véleményt sem szabad leírni, mert abból azonnal vagy sértődés vagy flém lesz. Sok ember nem bírja ha valakinek más a véleménye. Itt is van(nak) olyanok. Én meg már a velem kapcsolatos véleményekkel úgy vagyok, hogy egyik szememen be, a másikon ki, egyszerűen annyira se méltatom, hogy reagáljak valamit - akár pozitív, akár negatív - mert úgyis csak flém és kötekedés lesz a későbbi konzekvenciája. Már ezt is tudom. Ezért vagyok egyrészt innen "elszokóban" és ezért írkálok gyakran semmitmondó dolgokat. Abba nem igazán tudnak belekötni. :)
  • franco
    #55675
    :DDDDDDDD

    mióta tartogattad?:)
  • jefferson83
    #55674
    :D
  • ugot2know
    #55673
    én már 20 perce éhségsztájkolok,csak még az oldalt nem választottam meg!
  • Flórika
    #55672
    ...vagyis futtatja magát.
  • G_ArchAngel #55671
    de egy nő azért fotóztatja magát, akár amatőr modellként, hogy olyan eredményt kapjon, amivel Ő és környezete is maradéktalanul elégedett legyen; szépnek/szebbnek lássa magát - ennek a sorozatnak ez volt a célja...
  • IMYke2.0.0.0
    #55670
    Én meg vagyok annyira hülye, hogy mindig kimondom / leírom a véleményemet - az, hogy ez egyeseket zavar kifejezetten nem érdekel, az már igen, hogy eléggé elviselhetetlen módon reagálnak. De ez is az ő dolguk, mindaddig, míg az anyámat, vagy a személyes dolgaimat nem veszik a szájukra, utána már nem ismerek tréfát!
  • Flórika
    #55669
    Ja, pont, mint az oviban :DDD Szerintem sem kell se nyálat csorgatni, se sarat dobálni...
  • Kata
    #55668
    Ez tényleg gáz ami itt megy. Mondjuk ez az ajnározós és fikázós oldal is nevetséges eleve. Nekem is van véleményem bármelyik képről, mégsem fejtem ki.
  • Flórika
    #55667
    Enyhén paranoiás a társaság, ahogy elnézem :DDDDD Teljesen érthető volt Imyke mondandója...

    "egyébként két kolléganőm elolvasta, és szerintük sem illene ilyet írni egy lány fotójára, ennyi..." --> há' ja... manapság a nők öléggé sértődékenyek... Én ilyen esetben inkább humorra veszem a dolgot, oszt' sanyi :D
  • IMYke2.0.0.0
    #55666
    Flórika:
  • IMYke2.0.0.0
    #55665
    Még egyszer, utoljára, tudatosuljon benned: Zsuzsáról szó sem volt a mondandóm lényegi pontjaiban! Az egyetlen mondat, ami rá vonatkozott, az csak úgy érthető meg, ha Tatyla előtte írt HSZ-hez hozzáolvassátok ezt: "A változásokkal egyet értek"

    [Tatyla írta: hihetetlen fejlödésen mentél keresztül ahogy láttam a régebbi képeid,lám miböl lesz a cserebogár... gratulálok,tényleg nagyon csinos vagy... és szexi...]

    Részemről ez a gyerekes szőrszálhasogatósdi téma ignorálva. Rágjátok továbbra is a csontot!
  • Flórika
    #55664
    Mindegy, én is értettem mit akartál mondani!
  • homokhat
    #55663
    igaz
  • G_ArchAngel #55662
    nem arról van szó, hogy nem érthető, hanem, hogy ebben a szövegkörnyzetben sértő felhangja van - ha a fotózási technikákról szeretne eszmecserét folytatni, modellfotózás témakörre leszűkítve, akkor arra van két másik topic...
    ebben a topicban, ahol a fórumozók fényképeit minősítik az emberek - negatív kritikának számít, akár annak szánta, akár nem...

    egyébként két kolléganőm elolvasta, és szerintük sem illene ilyet írni egy lány fotójára, ennyi...
  • IMYke2.0.0.0
    #55661
    Ne legyen már üldözési mániád! Nincs nekem késztetésem, sem időm, sem kedvem ahhoz, hogy különböző neveket regisztráljak, használjak és beszóljak.
  • ugot2know
    #55660
  • Ams
    #55659
    ezek biztos imike alteregói...
  • MacrosTheBlack
    #55658
    +1
  • franco
    #55657
    nem azt írta hogy nem néz ki jól a csaj
  • ugot2know
    #55656
    Hirtelen azt hittem ez itt a gumiszoba
    Emberek vagyunk,különböző az izlésünk.Gáz lenne,ha mkinek csak az az 1 ember tetszene...
  • MacrosTheBlack
    #55655
    Tegyél fel még néhány fotót magadról, akkor majd nem ér rá senki flémelni. :D
  • Ams
    #55654
    azaz
  • jefferson83
    #55653
    Utcsó hozzászólásom, flémet befejezem.
    1. Elolvastam.
    2. 100 ember azt mondja csinos,szép, szexi 1 azt, hogy nem, akkor mivan? Mindenki döntse el egyébként is a szépség relatív és te nem tudod megmondani, hogy a másiknak mi a szép.
    3. Lehet, hogy félreérthető, de valahogy én értettem mit akar mondani, nem tudom miért.
    4. Témát befejeztem.

    Én kérek elnézést elsősorban Zsuzsitól.
  • Ams
    #55652
    aza jobb lenne továbbálni más fórumokra azt ott véleményezgess...
  • IMYke2.0.0.0
    #55651
    Félreértés ne essék: most, ma azt tetted.
  • G_ArchAngel #55650
    nem emlékszem, hogy én eddig nagyon ugráltam volna bárki torkának is...
  • Ams
    #55649
    és jobb így h. megsértetted 1 másik ember ömbizalmát, stb.? írjad fényképeid topikba , ott igaz lett volna a "Bármilyen nőből lehet szex-dominát varázsolni"...