74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • SötétBarom
    #73276
    Megmondom őszintén agyonlövetnék mindenkit, akinek köze volt olyan fajták kitenyésztéséhez, melyek gyárilag kicsit defektesek (pl. nem kapnak rendesen levegőt).
  • byzhouse
    #73275
    höh már azt hittem,hogy én írtam :D
  • R0zs0máK
    #73274
    ÁÁÁÁÁÁH 3 Kedvenc kutyám közül a főfőfőfőfő kedvenc :DDDD

    Mopsz
    Angol Bulldog
    Francia Bulldog
  • VRSDM
    #73273
  • kakimakifsz
    #73272
    Nem.
    Egy kutyafajta sem éli túl az embert. Ha valaki pl.: 6 évesen kap egy kutyát, min. 4-5x életében látnia kell, hogy az eb elhal.
    Ilyen az élet.
  • OrioN the S
    #73271
    a kutya nem élvezeti cikk, nem azért vannak, hogy szórakoztassanak. nem egy x-box...

    lelkük van.
  • OrioN the S
    #73270
    köszi
  • RatBaG #73269
    nem akarok most én lenni a következő bunkó, de pont egy ilyen eset után nem kellett volna jobban átgondolni a következő kutya-projectet?
    ezeknek az agyontenyésztett szobapatkányoknak folyton van valami nyűgjük...
  • byzhouse
    #73268
    kutya
  • Sir Quno Jedi
    #73267
    részvétem
  • Jim Morrison
    #73266
    ariii:D
  • Kata
    #73265
    Mi ma a dráma emberek?
  • OrioN the S
    #73264
    thx ;) rakok fel mindenképp!
  • byzhouse
    #73263
    lopnám
  • tigeroo
    #73262
    megértem apja. a fórum erre is való, azért megvan már az a keménymag akivel nap mint nap eszmét cserélünk, valamilyen szinten már ismerősök vagyunk.
    sok boldogságot kívánok a pucavirághoz, majd kérünk képeket és helyzetjelentést :)
  • Fbn Lx
    #73261
    daaaaaaw *_*
  • OrioN the S
    #73260
    de bizony! kis szuszogó.
  • kakaoskalacs
    #73259
    Csak nem egy Mopsz ? *_*
  • OrioN the S
    #73258
    Szinte minden időmet vele töltöttem amit csak tudtam, percre pontosan a kapuban várt, együtt ettünk, együtt keltünk. Vele éltem :( Lehet cink, hogy egy 25 éves ember puszival köszönt a kutyájának és minden nap elmondta neki, hogy szereti. Életemet adnám volna, ha most élhetne.

    #73257: én se tudom... előny, mert sokat tanul az ember, ha van egy kis kedvence, de hátrány, mert nagyon nehéz őket elengedni. Lehet sokan furának tartanak, de én embert nem szerettem ennyire, mint ezt a kutyát. Persze a család az más, de Ő is a családba tartozott. Igen, tovább kell lépnem, de soha nem felejtem el.

    Holnaptól Ő fog nekem segíteni:


    Tényleg bocs srácok az érzelgésért, nem vagyok lelkileg gyenge ember, de nagyon tré most és ki kellett adnom... akár itt. :\
  • kakimakifsz
    #73257
    Nem tom ez előny vagy hátrány, hogy valaki így tud ragaszkodni egy állathoz. Én szegény cicusomat mentettem meg a további kínoktól és ezért sokan megutáltak.
    A szokásos tudom javasolni: fogadj be egy aranyos kiskutyát és lépj tovább.
  • tigeroo
    #73256
    sajnálom! biztos boldog kutyus volt, láttam a képeidet itt, szinte mindegyiken rajta volt, gondolom fontos volt neked.
    úgytudom hogy a kutyák egy 3-4 éves gyermek értelmi szintjén vannak kb. szóval tudják ha rosszat csináltak, duzzognak, hangosan ásítoznak hogy magukra hívják a figyelmet ha nem adsz kaját míg pitiznek vagy nem engeded be a házba, vagy látni a szemükön ha már hiányoztál nekik, böködnek a gumilabdával ha játszani akarnak, ha meglátnak összeugrálnak, nyalogatnak miután megvakartad őket... :)

    a világ leghálásabb lényei.
  • SötétBarom
    #73255
    Átérzem. :|
  • OrioN the S
    #73254
    Az volt. Olyan volt, mint egy kisgyerek :( Csak nem bírják a meleget és neki volt egy kis betegsége is ami miatt fele annyira bírta, mint a többi fajtársa. :( Hőguta végzett szegénnyel amit epilepsziás roham követett. Képzelheted milyen volt mellette lenni végig abban a tudatban, hogy semmit nem lehet már tenni :\
  • R0zs0máK
    #73253
    Jajistánöm de cukor kis francia bulldog volt :((
  • OrioN the S
    #73252
    köszi Reap!

    Fbn Lx: nem pofátlan... neked is köszönöm. amúgy nincs baj azzal, hogy érzelmes, mert manapság kevés az érzelmes ember, de értem mire gondolsz. különbözünk mind.

    Csak Ő facebookon észlelte, hogy mi ért engem. A karjaim közt halt meg a legjobb barátom, a társam akinek egy óráig öleltem az élettelen testét, mert képtelen voltam elengedni, de amikor 2x 15mg xanaxot adtak be, akkor elengedtem, mert kiütöttek. És még mindig rossz. Nah, de ennyit erről. Holnap jön az új apróság, mert kutya nélkül lehet élni, de nem érdemes. Bocs az érzelgésért, ennyire nem szoktam és nem kívánom senkinek ezt az egészet, de biztos páran már átélték közületek is.

    Peace!
  • R0zs0máK
    #73251
    +1
  • Fbn Lx
    #73250
    pofátlan lenne azt mondani, hogy részvétem, mert nem érzem amit te érzel, de megértem.
    ennek ellenére nem szeretem, ha valaki feltűnősködik azzal, hogy ő mennyire érzelmes és lágyszívű lélek, majd el csöppenek
    értem ezt vrsdm önkéntesmunka-villogásaira is, meg minden ilyesmijére.
  • SötétBarom
    #73249
    ( ._.)


  • jetblack
    #73248
    Ezt a képet szeretném a nevemhez betetetni a képtárba előre is köszönöm

  • Reaper
    #73247
    Sajnálom Ori..:(
  • OrioN the S
    #73246
    nem vagányságból írta csak tudja mi történt. sajnos meghalt a kutyám ami számomra iszonyatos fájdalom és Ő ezt átérezte, de Guren csak humoros akart lenni ami nem jött most be :\ engem spec. nem érdekel a beszólása, de hasonló véleménnyel vagyok, mint VRSDM csak nem reagáltam, mert nem érdekel. van most nagyobb bajom is. bocs a kellemetlenségért.

    neked meg köszönöm VRSDM, de nem érdemes vele foglalkozni.
  • piros mogyi
    #73245
  • bardocz
    #73244
    Kérj már meg valakit, hogy basszon el 30-cal. Nem fogsz felállni utána.
  • SötétBarom
    #73243
    Ja, tele vannak a hírek bringások által megnyomorított gyalogosokkal.. ^^
  • bardocz
    #73242
    Egy medencecsontot is lazán el lehet törni...
  • SötétBarom
    #73241
    És ha elkapod mivan? Max 1-2 lila folt. Kocsi vs. bringa buliban súlyos sérülés az alap.
  • Bronx South
    #73240
    én többnyire járdán megyek, általában állat módon, azt nem egyszer fordult elő hogy majdnem elkaptam valakit mert épp a házából jött kifele. mondjuk én nagyrészt éjjel tekerek hobbiból, olyankor kevesebb ilyen van, de a lényeg hogy kellenek a bicikli utak.
  • Fbn Lx
    #73239
    gecinagy vagányarc és érzelmes fiú vagy.
  • VRSDM
    #73238
    állj a tükör elé és vedd észre magad.
    aztán vedd észre hogy paraszt vagy.
    aztán lendülettel b@sszad arcon magad.

  • Guren
    #73237
    #73236