74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • VRSDM
    #73236
    néha jobb csöndben maradni...
  • Guren
    #73235
    szakítottál a kutyával?
  • OrioN the S
    #73234
    Légyszi töröljétek a képem. :'((( Köszönöm!
  • byzhouse
    #73233
    nyáron kabátban?
  • Fbn Lx
    #73232
    mert nem úgy kell rászólni, hogy ott a bicikliút faszkalap, mi a faszomért tekersz előttem te fos
    akkor nem fog bemutatni
    egyébként meg szinte mindenki paraszt, senki nem bír udvariasan megszólítani ilyenkor senkit
  • Fbn Lx
    #73231
    ?_:AS?D:_?AM

    miért bannoltok minden mókát :C
  • Rage47
    #73230
  • tigeroo
    #73229
    csak irónia, múltkor kapta meg szegény coldfire valamelyik képe miatt a hasonló személyiségelemzést :D
  • kakimakifsz
    #73228
    Nem úgy néz ki, mint egy Junkie.

    [sárgairígység?]
  • VRSDM
    #73227
    drogos!
  • kakimakifsz
    #73226
    Honnan tudod a képről, hogy drogozik?
  • bardocz
    #73225
    Kedvencem a nem tudom milyen kővel kirakott "bicikliút", aki kitalálta, annak feldugnék a seggébe pár olyan követ^^ Egyedül teleszkópos bicóval elviselhető, országútival használhatatlan. És milyen jó, amikor elkezd hullámosodni. Kirázza az ember vesekövét is.
  • GregSB
    #73224
    Akkor nem csak bicikli utak kellenek, hanem az embereknek agymosás is :D

    Bicikliseknek meg autósoknak egyaránt...
  • R0zs0máK
    #73223
    +ha rászólsz, hogy ugyan használja a bicikliutat, hamár....akkor még neki áll feljebb és mutogat, anyázik...
  • Kata
    #73222
    Nálunk is sok helyen van már kerékpárút, aztán azon alig látok néha valakit tekerni, ellenben az úton cikáznak (a kerékpárúttal ellátott szakaszokon).

    Ráadásul a kedvencem az, amelyik amerre néz arra húzza a kormányt. :)
  • Jim Morrison
    #73221
    evil
  • Rage47
    #73220
    ezt kérném a képtárba
    köszi
  • Szabi84
    #73219
    jó de falun az út meg járda ugyanaz:D
  • GregSB
    #73218
    Járdán próbálj meg normális tempót biciklizni... nem tudsz a gyalogosok miatt.

    Bicikli utak kellenének, mint ahogy az nyugatabbra teljesen alap.
  • bcrics
    #73217
    a zsiguli a menő meg a mountainBike, nekem volt zsigulim, rengeteg cigi belefért...néha még benzin is
    ez úúgy kikívánkozott belőlem
  • SötétBarom
    #73216
    Letiltanám az összes biciklist az útról.
    Menjenek a járdán. Problem solved.
  • GregSB
    #73215
    Naja, lehetne sztorizgatni két falu közötti beláthatatlan kanyart ideális íven vevő speedmotorosokról is. A lényeg hogy felesleges általánosítani, az emberekkel van a baj, nem különálló csoportokkal, akik autóznak / motoroznak / bicikliznek.
  • tigeroo
    #73214
    hallod apja ugyan így vagyok énis, 5éve van jogsim, motoroztam is kispöcsként már simsonnal rengeteget, most napi szinten autót vezetek, ...így nyáron meg biciklivel járok a szomszédos faluba melózni (olyan 10km)

    és iszonyatos hogy mennyire retardált emberek vannak.

    -a motorosokkal az a bajom amúgy hogy rájuk valahogy nem vonatkozik a kresz...pirosnál előremásznak, szlalomoznak a sávokban, kanyar előtt előznek... (bár ez pár kamikaze autósra is igaz)

    -nagyanyám falujában a biciklisek alakzatban közlekednek, bazmeg, 2-3an egymás mellett, jobbra-balra egy méteres kilengéssel ahogy teker, jobbszélről derékszögben kanyarodnak stb szét se néz, a zebrán kigurul elém aztán még neki áll feljebb közben elsőbbsége sincs a biciklin a gyalogos átkelőn!!!!!)

    persze mindegyik "kasztban" van kivétel, van motoros ismerősöm is meg minden, van aki előzékeny, int hogy menjek, stb. rendesek, csak sajna nem ez az átlag

    utolsó mondatod sajnos nagyon igaz. figyelni kell másokra is, mondjuk felőlem ott dögöljön meg az összes amelyik nem vigyáz, csak pl. ha egy kanyarban előző motorost megbombáznak szemből abból én is fogok kapni...
  • bardocz
    #73213


    Teljesen igazad van, csak sokan úgy mondanak véleményt, hogy még sose ültek biciklin, vagy vezettek autót, és egyoldalúan látják az egészet.
  • GregSB
    #73212
    Nem autósokkal, biciklisekkel van a baj, felesleges általánosítani, az emberek döntő többségéből sajnos hiányzik itthon az, hogy odafigyeljen a másikra. Én sokat vezettem már, 7 éve van jogsim, több ízben voltam külföldön is kocsival, budapesten nyári melóként fuvaroztam, szóval van egy alap rutinom, és úgy gondolom elég jól ismerem a kreszt, tudom mire kell odafigyelni.

    Most nyáron viszont biciklivel járok be dolgozni, egyrészt mert jó mozgás, másrészt meg nem nagy távolságra lakom a munkahelyemtől. És ahogy az autósoknak elege van a mindenhol össze-vissza cikázó biciklisekből, nekem úgy kezd tele lenni a faszom azzal, hogy _MINDENRE_ nekem kell odafigyelni, mint szabályosan közlekedő biciklisnek, különben én húzom a rövidebbet. 1 kezem nem elég, hogy megszámoljam hányszor csapott már volna el autó az elmúlt 2 hónapban, ha én nem figyelek és satuzok be olyan helyzetekben, amikor kresz szerint nekem lett volna elsőbségem.

    Sajnos ez van, itthon iszonyat figyelmetlenek és önzőek az emberek. Ez igaz az autósok többségére, akik rohadtul nem kalkulálják bele hogy rajtuk kívül motorosok és biciklisek is lehetnek az úton, és igaz a "mindenen átcikázok, dögöljenek meg az autósok" biciklisekre is.
  • immovable
    #73211
    A marhája a Logóműhelyben buktatta le magát épp most. :D
  • Kata
    #73210
    Már olyan 20-30-nál jár, golvago99, tomi9000, eugabesz, barack1997, katika78, Orsand, bala19970614, Peter1, 1szabina1 stb stb, a teljesség igénye nélkül csak amik hirtelen eszembe jutottak.
  • bardocz
    #73209
    Na pont ezért kéne a balfasz autósokat szelektálni, mert bárkit kinyírhatnak, biciklis ha elintézi magát, akkor el van intézve, max kicsit takarítani kell utána:D
  • Sir Quno Jedi
    #73208
    Ja de ha én bénázok, engem véd két tonna vas, ha meg a hülye kerékpáros béndzsa, akkor megdeglik. Ez ilyen 1xű ekvézsn.

    Jelesül énsenem rohangászok a felszálló utasszállítók között/alatt a reptéri kifutón éjjel, mert nem akarok mehhaani! :D
  • immovable
    #73207
    szia kocsis=ambrus=drevil666=n+1 tört/alreg
  • Kata
    #73206
    Épp mondani akartam hogy megint feltört egy reget. :)
  • norby19961126
    #73205
    Így van kuturáltan legjobb megfogalmazni mondanivalónkat.
    Egyépként mi is most nagylábon éltünk a csoportba buszoztunk taxiztunk a kép is a buszon készült.
    Volt pár hülye embe a forgalomba és a buszvezetőnek sajnos fékeznie kellet!
    Pedig a buszoknak lsőségük van.
  • Ic3 m4n
    #73204
    takarodj már kocsis
  • Kata
    #73203
    Nem így hangzott. Amúgy meg ne idegeskedj, higgadj le.
  • bardocz
    #73202
    Kurvára nem flémet csinálok, csak leírom, hogy nem kéne egyoldalúan látni a dolgot, mert minden félnél vannak barmok, és életképtelenek.
  • norby19961126
    #73201
    át kicsit utazgatunk elfáradtam
  • Sir Quno Jedi
    #73200
    Olyan jó nő az oktatód, hogy CSAK A MELLÉT tudod bámulni?!?!
  • kakaoskalacs
    #73199
    fáradtnak tünsz
  • norby19961126
    #73198
    és eztet a képetemet szeretném ha benyomnátok a limtárba
  • norby19961126
    #73197
    én pontosan járok kreszre ótóból csak egy bajom van vele
    Egyszerűen zavarba vagyok ha szemkontaktust kel teremtenem a elméeti oktatóval.
    Ha pedig rámnéz a helyes szemkontaktusra figyelek, és kimegy a fejemből amit magyaráz.
    Már 2 szer húztak meg meg elküldtek PÁV-ra is.
    4 edszerre tuti menni fog, mert már kevés a pénz rá.
    Szóval nem jó dolog a kreesz bicajooknak meg főleg nem mert ők sem tudnák megjegyezni