74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • tigeroo
    #73316
    hosszú szőrű német vizsla, téged választalak!




  • piros mogyi
    #73315
    Ne flémelj, hanem rakjál képet.
  • Sir Quno Jedi
    #73314
    Nézd meg a farkát, vagy a füleit (esetleg a farát/hátsó lábakat). Ez már olyan messze áll az eredeti őseitől, mint makó jeruzsálemtől. Könnyes szemű házikedvencnek murva jó lehet, de amúgy...
  • geo91
    #73313


    volt nekünk is németjuhászunk mikor még vidéken laktunk.
  • Guren
    #73312
    szia, labrador vagyok és az egyik legmenőbb kutyafajta

  • Sir Quno Jedi
    #73311
    kb. így kell kinézni egy kutyának:
  • Sir Quno Jedi
    #73310
    Nem akarok beleszólni, de csak a németjuhász az igazi kutya, a többit csak úgy csinálták! [elfut]
  • piros mogyi
    #73309
    megbugyulnálak.:))))))99999999!!!!!!!!!444444444444444négy
  • Hajnalcat
    #73308
    cukiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii^^
    megbugyulnám
  • tigeroo
    #73307
    morcosqtya merre vagy?:D
  • bardocz
    #73306
    Emo.
  • Kata
    #73305
    az esgéstrollos poénokat legalább itt mellőzhetnétek -.-
  • geo91
    #73304
    c-c-combo breaker :D

  • VRSDM
    #73303
    fórumozók kutyatára.

    képet! :)
  • MerlinW
    #73302
    Itt az én ebem, megesz titeket MIIIIIND!

  • kakaoskalacs
    #73301
    Nekunk csak tacsko-skotjuhazs keverek van de már 16 éve huzatja és még ép : D Kicsi kompakt : D Ötvözve lett minden joság : D
  • Tufa
    #73300
    nekem 3 éve pusztult el a 11 éves francia bulldogom, megöregedett. 2 éve van egy egészséges -normál, nem mini, nem óriás, normál- yorkink és másfél éve egy roti is.
    Attól hogy néhány ember megvesz szarérthugyért nyomorék túltenyésztett kutyákat, attól nem feltétlen jelenti azt hogy mindegyik "bugos" lenne...
    Az hogy valakinek nem tetszik, leszarom. Nekem is vannak olyan kutyák amik számomra röhejesen aránytalanul néznek ki...
  • VRSDM
    #73299
    kisgyermekkorom óta spánielünk van.
    jobb nem g.cizni :)

  • Tufa
    #73298
    mivel több egy spániel egy akármilyen bulldog vagy yorkinál?
    elég idióta felfogásod van...
  • Kata
    #73297
    kutyaflém, jeee...

    Amúgy az igaz, hogy az ilyen kistestű, tündéri agyontenyésztett kutyák nagyon sokféle betegségben szenvednek életük során, igen nagy valószínűséggel vannak légzési gondjaik, neurózis és mozgásszervi gondok, bénulás. Egy ismerősömnek van 4 mopsz meg egy bolognese kutyája, ebből egy deréktól hátraféle béna, a hátsó lábait és fenekét csak húzza a földön, egynek erős izületi fájdalmai vannak, alig mozog, az egyik ideggyenge, retteg mindentől, a negyedik pedig nemrég múlt ki, az epilepsziás volt, az ötödik elvileg egészséges.
    Egy barátnőm ilyen agyontenyésztett kiskutyáját is az epilepszia vitte el, egy munkatársam meg most vett valami benyomorított orrú kutyát (nem biztos hogy mopsz), de panaszkodnak hogy szerencsétlen olyan nehézlégzésű, hogy ugrik kettőt és majdnem megfullad úgy zihál, emiatt alig mozog, most éppen állatorvoshoz hordják.
  • bardocz
    #73296
    Emberszabásúak inkább
  • VRSDM
    #73295
    kertes részen lakom. itt a sarki hörpintőből hazafelé szarják tele az utat.
    ja hogy emberek? :DD
  • bardocz
    #73294
    Lakásba ne tartsanak kutyát. Tököm televan, hogy az összes utca tele van szaratva kutyákkal.
  • R0zs0máK
    #73293
    kutyagyilkos
  • MerlinW
    #73292
  • VRSDM
    #73291
    a füvesekkel nincsen bajod?!
  • böröczk
    #73290
    de ha már a gondolataid és egyebek kiirtásáról esett szó, szögbe nézetnék azokkal az emberekkel, akik ezeket a kutyákat tenyésztik.
  • böröczk
    #73289
    te meg keciértelmes vagy..
    inkább az olyan gondolatokat, amiket te is képviselsz, nem tudom, melyik részből szűrted ki, hogy én bármilyen kutját is bántanék.. elmebeteg.
    de emiatt szeretem néha az sg-t. színvonalas.
  • R0zs0máK
    #73288
    tehát akkor irtsuk ki a kistestű kutyákat. aha, látom kurvanagy kutyabarát vagy. imbecil...
  • böröczk
    #73287
    aztatetves...
  • böröczk
    #73286
    nekem is van egy spányielem, foxit is akartam, de ezeket ne hasonlítsuk már a bulldögökhöz vagy csivavákhoz, yorkikhoz. Egyébként nénikémnek kifejezetten jóarc yorkija van, néha felakad a csillárba, akkorákat ugrik : DDD
    de ez nem az a totyik, on:
    nem kérek változtatást a galériámban : D
  • böröczk
    #73285
    fékezd a szádat, kiskölök, én világ életemben kutyabuzi és egyé állatbuzi voltam, sokkal többre tartom őket jónéhány embernél, de ahogy Barom is mondta, nem elég , hogy szerencsétlen genetikailag mutáns, túltenyésztett állatokat a világra hozták, magaddal is ártasz annak, hogy tartod, szívedhez nő, megszereted, majd másfél évesen kiderül, hogy beteg, egyébként ha már itt tartunk, van pár példa erre a nagytestű kútjáknál is, sose vásároljon az ember drágán, tenyésztőtől állatot.
    A csivava akkor sem kutya, hanem patkány, ez a véleményem, ráadásul ronda, idegbeteg és agresszív : D
    Kistestű kutyát akarsz és fajtisztát? Foxi, Szálkásszőrű tacsi, és sorolhatnám.
    De ezeket a bulldogokat pofántoszarintották serpenyővel, nem beszélve a rendellenességeikről, én sajnálom azokat az állatokat.
    Az meg a másik, hogy egy dolog, hogy lakásban tartod a kutyád, akár kicsi, akár nagy, de mindkét típust napi 10x ki kell vinned sétálni, ha belvárosban laksz -.-"
  • BEAST #73284
    Lakásba eleve nem való kutya. :p
  • R0zs0máK
    #73283
    Bírom az ilyen elmebeteg kutyanácikat. Belvárosi lakásban hova a kurva életbe tartsak nagytestű kutyát?? Arról nem is beszélve, hogy a kutya az kutya, ha kicsi ha nagy....
  • SötétBarom
    #73282
    Nagyon kevés kutya van, ami megvan egy méter. :)
  • BEAST #73281


    Imádtam a skót juhászunkat kiskoromban. Bár a szüleim csőrösnek gúnyolták. -.-
  • viizo
    #73280
    a skót juhászomnak hosszú az orra, de nincs egy méter

    félkutya? :D
  • SötétBarom
    #73279
    Azér olyan sok méteres kutya nincs, vagy? :DDD

    Amúgy ez hülye hozzáállás. Sok pici kutya is nagyon vagány. Tacskók, kisebb terrierek (nem a yorki -.-), stb :DDD

    Amúgy:

  • böröczk
    #73278
  • böröczk
    #73277
    mindhárom ocsmány, és rasnya divat kútja, a kútja az a méteres magasságnál és a hosszú orrnál, vagyis orrnál kezdődik..