74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • csuszi
    #64008
    sry nem vagyok homok, de kibaszott jó fej vagy;) spanoknak olvastam a köpéseid ts-be, szarrá röhögtük magunkat:D:D:D:D:D:D
    és a NŐKBEN mennyire igazad van, senki se hiszi el nekem:D
  • csuszi
    #64007
    lol:D napi 10 km futottam régebben gyúrás alatt, és amikor jó idő van mindenhová bringával járok. ennyit erről. de igaza van aki azt írta, no flame, te maradsz a sztereotíp beidegződésednél, én met toom az igazságot, amit nekem az istennek se hiszel majd el, asszem ezt hívják meddő vitának;) és az izom márpedig a súlyok idétlen emelgetésétől keletkezik nem a koxtól. csak egyszerübb az embereknek egy kézlegyintéssel letudni hogy a kox az hozna izmot, de az szar, a súlyok szart se érnek, szal inkább maradok punyi
    sry flém
  • G_ArchAngel #64006
    áz, sorry, htx
  • Mirk
    #64005
    eunuch
  • SNAKE01
    #64004
  • G_ArchAngel #64003
    a kanmacska nemrég kapott fertőzést éjszakai bunyóban, bombázni kellett antibiotikumokkal - első nap olyan beteg volt, hogy bármit tehettek vele, második nap pedig az egyébként nem apró assziszensnőnek nekikellett feküdnie rendesen az asztalnak, hogy megtartsa:)

    (szegény, még kicsit gyógyulgat és eunoch lesz, meguntam, hogy állandóan valamilyét össze kell varrni...)
  • Kata
    #64002
    Te meg vagy a mohó jojó?
  • G_ArchAngel #64001
  • Sir Quno Jedi
    #64000
    Nekem csak 2db 30kilós van, de rá kell egy ilyenre szinte feküdni, leszorítani könyökkel a fejét/nyakát és keresztfogással fogni a lábát, ha azt akarod, hogy nyugton maradjon. Nem 1xű vállalkozás. Múltkor is műtét után én tartottam, meg egy ismerősöm az egyiket, míg a doki kezelte a hasán a sebeket, háááát az sem volt 1xű. Egy kutyában iszonyat erő lakik, pláne ha jól vannak tartva és olyan fajta is.
  • SNAKE01
    #63999
    ő puszedli^^
  • Z
    #63998
    Jó de Te vagy a póverpuff csajok egyike!!! Úgy könnyű!
  • G_ArchAngel #63997
    ha váratlan, akkor biztos, ha van előzménye és számít rá a hím, akkor jobb a pólós cselt bevetni:)))
  • Kata
    #63996
    A pólós cécó nélkül is működik. :)
  • [Walaki]D`Lair
    #63995
    Mellbedobással? :))))))
  • [Walaki]D`Lair
    #63994
    JAJJJJ DE ARANYOS!!! :D:DD: Kell egy ilyen! :))))
  • G_ArchAngel #63993
    felhúzod a pólódat, megmerevedik és tökönrúgod?:)
  • Kata
    #63992
    Ezt az izomszagot, ami itt van...
    Én az 50 kilómmal akár egy 1,5 mázsás kigyúrt fickót is leverek, nem tudom mit vitatkoztok ilyen banalitáson.
  • Z
    #63991
    Tényleg hatalmas!
  • G_ArchAngel #63990
    a 45kg-os goldenem félkiló táp mellé egy kisebb konzervet nyom be...

    Zicco-ra már nem emlékszem, szegény elpusztult, de a párja, Dorka simán 1kg-ból megvan...
  • Aspyrin
    #63989
    Ehh, és mennyit "fogyaszt" ? :D
  • Aspyrin
    #63988
    Inkább bízom, mintsem hogy állandósult üldözési mániában szenvedjek :)
  • viizo
    #63987
    most lapoztam fel a guinness-t, mert érdekelt engem is:

    a világcsúcstartó masztiff, Zorba, 155.5 kg volt mikor lemérte a bizottság, hitelesített mérlegen... aranyos kis házikedvenc :)
  • G_ArchAngel #63986
    ööö, szerintem írd már be ezt a kutyafajtát a google-ba:)

    kanoknál 90kg a atandard:)

    szebb példányok simán 100kg felett vannak...
  • Z
    #63985
    100 kilós kutya? Ja, ja persze...mivel etetted táplálékkiegészítővel? Koksszal? Biztos gyúr...

    (nehogy bárki is megsértődjön)
  • G_ArchAngel #63984
    nézd, a notebook mellett alszik egy macska, a lábam alatt egy kutya - ezek itt vannak, tudom mit várhatok tőlük, tudják mit várhanak tőlem...

    De egy nő!? 50 év együttlét után sem szabad megbízni bennük!

    hogy klasszikust idézzek, akkor szabad csak hinni nekik, ha már ló legel a sírjukon:)))
  • Z
    #63983
    Persze, az általad említettek mindegyike bemegy a barlangba, és mikor kijön, megkérdezi: na melyik nővel kell kezet fogni?

    Ha emlékezetem nem csal, nem birkózásról, vagy bármiféle harcról volt szó, pusztán a sportos testalkatról. (az hogy az UFC honlapján kerestem ilyen képeket az én lustaságomat/ötletességemet mutatja meg, mivel ez volt a legegyszerűbb, és ehhez nem kell googlizni sem)
  • Aspyrin
    #63982
    Hátööö, nekem nem szerepel a titkos vágyaim között a nők verése, legalább is nem ebben a formában :D
  • Takezó
    #63981
    bocsánat, én nem értettem akkor
  • G_ArchAngel #63980
    amúgy annyi taplót még elöregedett tölgyesben sem láttam, mint a profisport világában - 10-ből 9 annyira sötét, néha a saját születési helyükön is gondolkodni kell
  • Aspyrin
    #63979
    Az előbbi kettőt én is semmisnek tartom, a sport viszont hasznos. Nem árt fitten tartani a testet, szüksége van az agyunknak is a teljesítőképességre. Egyiket sem érdemes túlzásba vinni, persze :)
  • Z
    #63978
    Igen, a futáshoz értek egy kicsit, és a 27 perces 8km az nem egészen jó, hanem nagyon jó idő.

    De csak nem kéne agyament jelzővel illetni a gyúrást. Flame off pls.

    A képeket pedig csak annak illusztrálására tettem be, hogy megcálfoljam ezt "és ha már itt tartunk 70 kilósan nem lehet senki egészségesen izmos, kivéve ha 160 cm vagy." az állítást.
  • gameplusz
    #63977
    Csak a lekezelő, száni stílusára akartam felhívni a figyelmet.
  • G_ArchAngel #63976
    "Az asszonyt kábé annyira becsülik, mint a kutyájukat, néha odavágnak neki, tisztelet a kivételnek."

    Nem ez lenne a normális?

    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Aspyrin
    #63975
    Az ilyen "favágó" típusú emberek nagy százaléka vidéki suttyó, műveletlen tapló. A baltáján kívül nem képes veled két értelmes szót váltani, tapasztaltam, van a vásárlóim között nem egy. Az asszonyt kábé annyira becsülik, mint a kutyájukat, néha odavágnak neki, tisztelet a kivételnek.
  • G_ArchAngel #63974
    Nem, csak ezek a sportolók nagyrészt magamutogatók, a másik oldal pedig a napi megélhetéséért küzd és ezért vált azzá ami...

    Amúgy számomra a divat, sport és a szórakoztatóipar is az emberiség fekélye, semmi értelme nincs egyiknek sem, főleg a jelenkori formában...
  • Takezó
    #63973
    Pff, ez azért szánalmas : )
  • Aspyrin
    #63972
    És az jó nekik, hogy a wc-t körbevizelik, mert nem látják a hasuktól a csutkát? :) Attól férfi, hogy kivág egy kézzel egy mammutfenyőt? :) Kissé egyoldalú gondolkodásmód.
  • G_ArchAngel #63971
    amúgy az a kemény gyerek, aki vele egysúlyban lévő kankutyát a földön tud tartani (sérülés és jutalomfalat alkalmazása nélkül:D)

    én Zicco-val egy 100kg-os angol masztiffal megpróbáltam, majdnem sírtam, mikor a fejemre feküdt:)))
  • G_ArchAngel #63970
    ezeket nem egy kanadai/sknandináv erdei munkás vagy kamcsatkai/szibériai medve vadász úgy törné derékba, hogy a lélek is elszállna belőlük mire földet érnének, pedig azok pocakosak, hájasak, kocka meg maximum az ingükön van, ja és ha munkabaleset nem éri őket, akkor simán elélnek majdnem 100 évig is:)))

    és egyik sem ilyen szép sportos leányálom, hanem FÉRFI:)))
  • Takezó
    #63969
    Ne már: ) Te lefutod, ő meg valószínűleg fekvenyomásba nyomna le, és akkor mi van? Ne hasonlítsd már össze a két képességet!