74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • I.C.ram
    #64048
    Amúgy a fajtiszta kutyákat nem szeretem. Illetve, sajátként jobban szeretem a keverékeket. Sokkal kedvesebbek, sokkal erősebb a szervezetük, tovább is élnek.

    Fajtiszta kutyát addig vannak tenyésztv,e míg a természetük torzul, a szervezetük gyengűl. Kuvasznál pl baromi gyakori, hogy idős korára egyszerűen megbolondul, és akár a saját gazdájára is rátamad, ami, egy akkora kutyánál igen veszélyes is tud lenni, lásd hírek ezzel voltak teli jópár éve, azok majdnem mind idős kuvaszok voltak.
  • I.C.ram
    #64047
    45 kgos Golden? 3 lehetőség van: Vagy keverék, vagy kamuzol, hájas, és túl van etetve. :P Normál esetben egy Golden MAX 35 kg, és az már nagyon testesnek számít.
  • autoszimulator
    #64046
    farszőrzet D:SA:D:SA:SA:
  • gameplusz
    #64045
    Barna Szofi...
  • csuszi
    #64044
    #64041 jó a szemed;)
    milyen barna tigris???:O:D
  • gameplusz
    #64043
    Na, hát ez még nem a ló túloldala...
    Hasonló vagyok én is (nagyobb válakkal).
    (szintén Barna szofi szmoker.)
  • magus
    #64042
    barna tigris befigyel :D
  • autoszimulator
    #64041
    u600ad van, jóember...
  • csuszi
    #64040



    prósza cseresznye, second:D
  • light00
    #64039
    nemis, csak az elözö öt percben, amig olvastam a forumot, gyorsan fölkoxoltam, tudod, mert az olyan fura dolgokat müvel...:\
  • csuszi
    #64038
    ne lopd a képem ember grrrrrrrrrrrr
    :)
  • csuszi
    #64037

    prósza cseresznye:)
  • light00
    #64036
    viszont ha a képbeillesztgetés bárkit is zavar, szoljon, és legközelebb ilyen képeket fogok majd szurkálni.


    (sry a sz@r meloért, nem most nincs kedvem jobbra megcsinálni.)
  • magus
    #64035
    jó azt vágom, hogy természetes anyag, de ha pumpálod magad akkor szépen felfújod magad vízzel, aztán mikor abbahagyod összeesik az izomzatod nem?
  • light00
    #64034
    gondolom a "hülyére gyurja magát".
    sry, csak beirtam, tudom, hogy vannak normális tuningolok, bátyám is az, csak kiszaladt a számon...:$
  • light00
    #64033
    beilleszted a "kép beszurásával" ide, ebbe a topikba.
    mellesleg igen, láttam hogy engem védtél, de én sem szidtalak téged, söt senkit sem, ugyhogy nem tudom hol láttad, kérlek akkor szurd be azt a részt.
  • csuszi
    #64032
    nem tudom honnan is jött az hogy én bárkit csesztettem, pont téged védtelek, olvasd csak vissza^^ de ha valaki hülye valamihez az azért felbosszanthat ha jön az idióta sztereotíp koxos faszláma gyúrosok dumával:D
    hogyan kell feltölteni képet? mert az oldal a gyikban nem elérhető :O:O
  • G_ArchAngel #64031
    ettem chilisbabot, ittam egy hordó sört, egy jót pukiztam utána, most fogom a motoroshódot és megyek megdöntök pár fenyőt meg vérfarkast a csalitosban...:)))
  • light00
    #64030
    Amugy ez a gyurás téma: nem vagyok oda érte, föleg hogy nem termlészetes izommozgás, ebböl következöen nem hagyományos modon nö az izom, ki kell szálkásitani+azon kivül sokat használni, hogy rendesen annyi legyen, mint amennyinek kinéz.
    Kox...fehérje, protein, kreatin, aminosavak...sok sok oylan dolog, mely talán a legnagyobb rémálmatok, csak mert nem tudjátok mi az. Én is tápolom ezeket magamba, lehet rohadt drága, ez van. De nagy baromság, hogy káros. A szervezet ugyanugy elöállitja ezeket, de gyorsabb izomfejlödés érdekében több aminosav+fehérje kell. Ezt ecsetelhetném holnapig, de hogy tényleg igazam van:
    1, növérem aerobic edzö
    2, vegyipart tanulok
    3, biokémia a kedvenc idötöltésem.
    htxvm.
  • [Walaki]D`Lair
    #64029
    Jah, elfelejtettem mondani, hogy én is voltam ma koxolni...marha kemény is lettem tőle, bepukkantak a karjaim, 'CSŐŐŐŐG!!!!4 :DDDDD
  • csuszi
    #64028
    a kreatin egy természetes anyag, lazacban és bizonyos vörös húsokban is van, aki táplálékkiegészítővel viszi be az szimplán csóró bélszint lazaccal enni. semmi különös nincs benne, egészségre ártal,matlan, gyógyászati, gyógyszertári is van. simán vízmegkötö tulajdonsága van, olimpikonok, atléták, élsportolók is tolják.
  • light00
    #64027
    hmpf..lol
    ezt a 80as flémet szépen fölgerjesztettem...
    mellesleg ha érdekel...lehet ropi vagyok...igy jártam. genetikailag nem tudnék elhizni, testalkathoz mértem kb 75-80 lehetnék max. Amugy ha bárkit is érdekel 62 a jelenlegi sulyom, csak nektek itt és most lemértem:P
    És 178 cm. Mellesleg életmodombol is következik, hogy sokkal vastagabb nem leszek. Talán ha majd nem sportolok többet. Esetleg. Másrészt a kép nem egyenlö a valosággal. Meglepödnétek mennyire nem.
    Az hogy valaki hülyére gyurja magát, mert igy érzi jol magát, tegye. Habár a legtöbb a saját kisebbségi komplexusa miatt teszi, ez tény. Ha valaki doppingol, tegye. Mindennek meg van a következménye. Lehet egy tékvándos összetörne izibe, de gyorsaságban, reflexekben nem egy embert vágtam már haza.
    Örülök, hogy mára már oda jutott a világ, a neten keménykedik mindenki, mert ugye a monitor nagy mellényt ad -.-
    Élöben? pff....kb 2-3mondatot löktetek volna egymásnak és vagy valamelyikötöknem merte volna folytatni, vagy összeugrottatok volna.
  • csuszi
    #64026
    nah megjöttem edzésből toltam az arcba a sok koxot :D
    nem vagy egy szimpi gyerek mondták már egy páran neked nemde?:D
    amúgy te kezdted a lealacsonyító flegma dumát, nem én. és egy szóval nem mondtam hogy valaki nem ember ha így vagy úgy néz ki, pont amellett érveltem, hogysenki ne osszon senkit a külseje miatt^^
    te jöttél a gyúrás kox, 96%-s baromságoddal, meg futás fekvőtámasz a jani, meg budi bildinges dumával. de tudod mit? aki egy nővel úgy beszél ahogy te, azzal nem tárgyalok, egy bizonyos szint alatt van;)
    ui.: azt honnanis vetted hogy én egy izomkolosszus vagyok?:):):) 85 kg marha nagydarab.
  • magus
    #64025
    én mint büszke sörhastulajdonos csak kérdezem, a kreatin azért nem tartozik a legegészségesebb dolgok közé, nem?
  • Csero90
    #64024
    Az a baj h ez az egész nem a harcról/verekedésről szólt...hanem a kinézetről...és mindenkinek saját dolga h mit szeret jobban/mi tetszik jobban...ha vki szálkás vagy 120ból 119kg izom...és ha már a bunyónál tartunk (ez nyilván az ong bak/goong filmek hatása, DE) jöhet akármilyen kanadai favágó vagy szana-széjjel :) gyúrt vadállat ha vkinek olyan állóképessége van mint a betonnak, a sörhasú kanadai ősember az ugye sokáig bírja a fejszét lengetni és a gyurmás is tudja a súlyokat lökni az ég felé...de aki harcművész az ahhoz ért aki meg favágó az ahhoz. És ha vki 27 alatt futja a 8kmert az lehet h olyn lábbal rendelkezik amivel olyat rúg mint a ló akinek meg 100as karja van az meg átüti a falat... am meg abból indult az egész h vkit leszóltak h ropikezű :) és? ezért ne is rakjon fel képet magáról? ha rejtőzködik akkor változik vmi? és ha így jön be a b.nőjének/leendő b.nőjének ???
  • Nuki
    #64023
    Nem lehetne ezt békésebb úton, mondjuk egy kávé mellett? Lehet kiderülne hogy nem is annyira ellenséges a másik mint ahogy azt hinnétek. ^^
    (ha nem szeretitek a kávét, akkor forrócsoki is jó tőlem....;)
  • [Walaki]D`Lair
    #64022
    Mit csipogsz itt kicsimadár?? Há' megöllek lábbal...
  • Kata
    #64021
    Csak javaslat volt. De hát te tudod... Én szóltam.
  • gameplusz
    #64020
    Nem távozok semmilyen kúszásban, ezt nem te fogod eldönteni, részemről lezártam már elég rég, te kezded megint. Nem vagy te nekem senkim, hogy megmondd, mit csináljak.
  • Kata
    #64019
    No, szerintem most távozz a topikból gyorsan, laposkúszásban, amíg még megteheted konzekvenciák nélkül.

    "ENNYI"
  • gameplusz
    #64018
    "Véleményt meg ott és akkor nyilvánítok, ahol és amikor akarok."

    ENNYI.- (vége, the end, ende, fine, finito, kaput!)
  • Kata
    #64017
    Nem különösebben érdekel. Csak kicsit zavar, hogy mindenhol ezt a hisztit csinálod, a flém a lételemed. A userbar topikot már otthagytam miattad, de ne haragudj ha itt már nem viselem el az efféle viselkedésed. Innen neked kell menned, ha nem tudsz uralkodni magadon.
  • gameplusz
    #64016
    Ja igen, témát lezártam, sok lesz az OFF, mindenki azt csinál, amit akar.
  • gameplusz
    #64015
    Oké, akkor ezentúl énis leszóllak, mindig, mindenhol, mert volt egy vitánk, jó ez neked? Fogadd el, hogy én átnézek rajtad, ezért ezt én is elvárom.-
  • gameplusz
    #64014
    Tanulj meg visszaolvasni, képtárt használni, hasznos dolog (topikhoz vág).
    Egyébként ez a "megnéznék róla egy képet" elég száni dolog szintén, nézzed, ha annyira akarod, felőlem ki is ........ rá, az sem érdekel, de tipikus "énvagyok az izomjani ezért énvagyok a király". Mondok valamit: kinem szarja le, hogy milyen izmos vagy? Elmondom neked, hogy nem az számít. Lehet, hogy neked most ez okozza az örömet, később rájössz, hogy csak lomha leszel tőle, és ha valaki nem ilyed meg a bicepszeditől, akkor kétszer orrbavág, mielőtt reagálhatnál valamit. És mint tudjuk, az izomkolosszusoknak is fáj, ha megütik.
  • Kata
    #64013
    Kicsit visszavehetnél az arcodból most már. Ideje lenne. Véleményt meg ott és akkor nyilvánítok, ahol és amikor akarok.
  • gameplusz
    #64012
    Közöd? Ne szólj bele más dolgába. Ha meg direkt azért nem privátban írsz ilyeneket, hogy csak engem baszogass, akkor kérlek tanuld meg, hogy van privát is. Amúgymeg én sem emlegetem a neved, te se az enyémet. Punktum.
  • csuszi
    #64011
    topikhoz vág, egy képet megnéznék róla a szenzációs testéről a futás és fekvőtámaszra vonatkozólag;) najó, ma edzés után lökök egy képet magamról, ne csak mást kérjek erre. amúgy nem hiszem game, hogy én alpári stílusban írtam volna neked, ezt hagyd meg nekem gyúros pöcsnek, én vagyok a bunkó budi bildinges nem te;)
    amúgy nem foglalkozok:) van arra más érdemesebb az ideírók közt:D
  • Kata
    #64010
    Ne foglalkozz vele ennyire, gamepluszról köztudomású, hogy nem képes belátni, ha nincs igaza, vagy téved valamiben. Napokig képes ezért flémelni is.
  • gameplusz
    #64009
    Jólvan, elhiszem, akkor menj vissza budit bildingelni.