74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • gameplusz
    #63968
    Egyébként teljesen felesleges itt képekkel dobálózni, alkat kérdése, hogy ki hány kilóval mennyire izmos, sportos.
  • gameplusz
    #63967
    Fáj az igazság?
    Egyébként, szerintem sokkal többre megyek a futkosásommal, mint te az agyament gyúrásoddal. 8km futás után megnézném, hogy bírod cimbi, főleg, hogy állítólag 27 perc alatt 8km egészen jó idő. Szóval STFU, úgy teszed tönkre magad, ahogy akarod, igazából leszarom, de az izomkolosszusok sem maguktól keletkeznek, meg nem attól, hogy napi 2 órában húzogatod a súlyokat...
  • Z
    #63966
    Itt van pár 70 kilós, és 168-178 cm közötti ürge. Nem sportosak? Szerintem azért igen.








    Amúgy a tápkieg. szerintem nem árt azoknak sem, akik csak kiürítik a szervezetüket valamilyen sporttal. Dopping az meg pl bizonyos allergia elleni gyógyszerekben is van. Augusztusban, ahogy indul parlagfű, és "bedrogozom magam a flixonase orrspray-vel" általában jobban is szoktam teljesíteni a versenyeken...

    A flémet meg hagyjátok abba, mielőtt komolyan elkezdődik, kérek mindenkit! A testépítési topikot is azért hagytam ott, mert a menetrend szerinti heti két flém megvolt. Mintha kötelező lett volna beszólni a másiknak. Más topikokat olyasmikért, mint amik ott mentek (talán még most is mennek) rég bezártak volna.
  • prezi
    #63965
    elég lesz már... képet
  • csuszi
    #63964
    igaz, hagyjuk is;)
  • csuszi
    #63963
    ezt a 96%-os baromságot honnan a picsábólvetted??:):):)
    és a táplálékkiegészítő mióta kox??? vazzeg
    táplálékkiegészítő: fehérje, kreatin, vitaminok, tökéletesített szénhidrátok, zsírok, ásványi anyagok, minden amit amúgyis megeszel...csak nem épp olyan tökéletes formában és arányban. nah az igazi laikus szólalt meg belőled: aki gyúr az koxol, aki néz is ki valahogy az meg opláne, véletlen se a hosszú évek edzése. te ismersz gyúrósokat, én meg az vagyok, köztük élek, edzek...koxol ja, a felső 10%. max 20%!!!! de ez nem ide való, fáradj át a gyúrós topicba, le is üvöltenék a fejed a fekvőtámaszoddal meg a futkosással, meg hogy 96%koxol, megalol
  • Takezó
    #63962
    de, pontosan azt akarom mondani, hogy átlagos magassággal (175) és ilyen súllyal lehet egészséges, sportos külsejű: ) ismertem nem egy válogatott tekvandóst, mondjuk 17x centivel és 64 kg körül, és mind elég sportosnak tűnt: ) mindegy, ez már csak szájtépés, igazi adataink nincsenek, ami alapján objektíven eldöntsük ak érdést: )
  • gameplusz
    #63961
    Kepzeld el, hogy izmos vagyok tole.
    Egyébként a gyúrók 96%-a használ valamit, táplálékkiegészítő, vagy legyen keményebb cucc. Tudom, mert rengeteg ismerősöm csinálja (van aki hobbiból, van aki versenyszerűen).
  • csuszi
    #63960
    én meg a te helyedben végigolvasnám amire reagálok;)
    " 70 kilósan nem lehet senki egészségesen izmos, kivéve ha 160 cm vagy"
    ugye nem akarod mondani hogy az a tékvándos aki 70 kilás az 180 cm??;)
    ennyi erővel jöhetnél az összes súlycsoportos sporttal, pl 55 kilós boxoló is igen egészséges és izmos. de hány cm is?? vágod...vagy a 60 kilós olimpiai bajnok súlyemelő stb stb.
    de vajon ki is áll közeléebbe az ideálhoz, a 185 cm-es 85 kilós atléta 10%-os testzsírral, vagy a te tékvándósod 70 kilósan 165cm-el...
    de mielőtt ebbe kötnél bele, ezt nemis vitattam, lehet valaki 70 kilósan is egészséges, izmos, ha alacsony. de én az átlagból indultam ki. ezt is írtam!
    maradjunk annyiban, hogy átlag magassághoz kevés a 70 kilós hogy sportos kinézetű legyen! én 184 vagyok, és igen gizda voltam még 75 kilósan is.
  • Aspyrin
    #63959
    Simán lehet :)
  • Takezó
    #63958
    jó, az igaz, hogy az élsport nem egészséges, de ettől még miért ne lehetne 70 kg-san egészségesen izmos valaki?: )
  • G_ArchAngel #63957
    partyarcok topicban vki nagy kedvence, csak írd oda, hogy nem reklám, mert bant kapsz
  • Aspyrin
    #63956
    Egy PontBAN foglalhatom össze: viszlát.
  • kiskeke
    #63955
    ha már a tökéletes testről beszélünk,
    mi a véleményetek róla?
  • G_ArchAngel #63954
    lehet jönni a 4 éves tapasztalatokkal, hogy jó a korfléksz, meg az update diéta, meg milyen egésszéges a fitneszcsirke és táplálékkiegészítő...

    ez olyan, mint a 100 éves DVD garancia - valaki használ akár csak 10 éves DVD-t?:)

    az egészséghez az életterünkre jellemző táplálkozási kultúrát kell követni a mozgáson kívül: távolkeleti emberek szervezete egyszerűen megbolondul, ha húzamossabb ideig nem ehetnek rízs és halat, vagy az afrikai vadászoké kukorica, hús és gyömülcs nélkül...

    mi sem arra lettünk a világra szülve, hogy csak bifiduszt meg aloeverát lapátoljunk az arcunkba, mert előbb leszünk betegek, mint ha szalonnás-hagymást-tojást ennénk egy pohár vörösborral...
    ja, az igaz, hogy utánna őseink felkapáltak 8 sor burgonyát miután kitekertek a telekre, de figyelembe kell venni, hogy még az Ő örökségüket hordozzuk és nem egy korcs űrlényét, aki madáreledeségen elvegetál...
  • G_ArchAngel #63953
    az igaziak nem egészségesek már - annyira átalakítják a szervezetüket a sportnak, hogy 50 éves koruk felett rohamosan leépülnek...

    csak ismétleni tudom magam: normális étkezés, elegendő mozgás, fizikai munka és kevés bor mindennap:)
    Józsi bácsi és Kati néni nem is csinált mást a Hortobágyon vagy a Tokaji szőlőben, meg is élték az dédunokákat - a sok hülye sörhasú rokker, gyúrós köcsög, fitneszkanca meg 60 évesen feldobja a talpát majd...:)))
  • Takezó
    #63952
    "70 kilósan nem lehet senki egészségesen izmos" ez mondjuk fura, helyedben csekkolnék egy-két sportolót, mondjuk tekvandósokat: )
  • csuszi
    #63951
    :D:D:D:D
    game: aki gyúr az koxol??:O:) nanemá;) jó ha 10%...
    és egy edzői tanács: futástól max szálkás leszel (94 kilósan???:))
    a fekvőtámasz megint aerob gyak egy szint felett... szintén szálkásít, (94 kilósan???)
    de egyben igazad van: nincs nagy has csak keskeny váll mondá egy erőemelő;) de széles váll az nem fekvőtámaszosdimegfutokpárkörttől lesz, az kőkemény gyúrás! de feléledt a topic, kár hogy kép egy szál se;):) meek is át a többi halott topicba, és ott is offolok:) ha lenne értelmes képem bizisten beraknám, csak hogy ne legyek totáloff csak kicsit xd
  • G_ArchAngel #63950
    ja, ilyen 70 kilós tacskókat szoktunk ropogtatni sör mellé:)))

    Igazi férfiak 100 kiló felett és 200 cm körül vannak, alatta csak statiszták az Élethez:)
  • gameplusz
    #63949
    A futás meg a fekvőtámasz és a sör generálta, nem pedig a koksz...
  • Aspyrin
    #63948
    Ehh, azért az fontos, hogy ki milyen magas a kilói mellé. Én például szintén 70 kilót nyomok a mérlegen de csak 172cm magas vagyok és nem tűnök kákabelünek :)
  • Punker
    #63947
    70 kiló? de jó is volt 16 évesnek lenni :)
  • csuszi
    #63946
    ha a 94 kilódat a sör generálta--- ez lemaradt:)
  • csuszi
    #63945
    nem flémet akartam gerjeszteni, csak véleményem szerint nem attól ember az ember, mert izmos vagy gyúrós (annak ellenére hogy 8 éve gyúrok), és pláne ne szójjon be senki a másiknak mert az a, nem gyúr és gizda, b, a genetikája húde nem arnie. pláne nem akkor ha ő gyúr és/vagy fantasztikus genetikája van, de akkor se, ha a saját portáján illenék sepregetnie;)
    és ha már itt tartunk 70 kilósan nem lehet senki egészségesen izmos, kivéve ha 160 cm vagy. illetve 94 kg-osan se feltétlen vagy férfiasabb, mint egy 80-85 kilós 300-as figura ;)
    amúgy peace
  • [Walaki]D`Lair
    #63944
    Amikor még nem edzettem, meg nem gyurciztam meg semmi, oszt kiránduláson részegen harcosok klubját játszottunk, azt begyűrtem olyat a madárnak, hogy beájult az asztal alá, másnap meg monokli bal szem alatt...:D:D:D:D:D Azóta azért erősödtem sokat...


    NEM, NEM vagyok izomkolosszus, NEM vagyok húde erős sem, meg egy adonisz alkat SEM...de szeretek kellemesen kinézni, megfelelő izomzattal, ami nekem még tetszik...
  • SNAKE01
    #63943
    [vitszelt]
  • gameplusz
    #63942
    94 kilómmal elbújhatok, igen.-
  • SNAKE01
    #63941
    hiszen teis ropi vagy ^^
  • gameplusz
    #63940
    Kit érdekel, ki hány kiló? Ne legyen már mindenki izomagyú balfasz. Egyszerű tanácsok: igyál sok sört, aztán megférfiasodsz.
  • Z
    #63939
    Azé' 70 kilósan elég komoly sebzésre képes az emberi test...
  • Takezó
    #63938
    megjegyzem, hogy 70 kg-san nem feltétlenül van ilyen külseje, mint a srácnak...
  • [Walaki]D`Lair
    #63937
    mer nincs ilyen ropi karom...
  • csuszi
    #63936
    vazzeg:) azt tudnám ha valaki 70kg, az faszé kérdez ilyet??:O:)
    ;)
    de ha megiszol még 4-5 liter vizet, még akko se kérdezheted...:)
  • [Walaki]D`Lair
    #63935
    70 vagyok :))))
  • csuszi
    #63934
    vazzeg:) azt tudnám ha valaki 50kg, az faszé kérdez ilyet??:O:)
  • Nuki
    #63933
    észrevetted? megint mi szpemmelünk...
  • light00
    #63932
    [érti]
  • Nuki
    #63931
    gyúrás téma: #63923 #63925
  • light00
    #63930
    hö?
  • Nuki
    #63929
    majd leteszteljük szkanderben mennyire aktuális a gyúrás-téma...