74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • light00
    #64088
    mi? a loálmár? :D
    a másik amugy egy igen közkedvelt szolás, Nyuk :P
  • Kata
    #64087
    partiarcos topikban akad róla pár
  • Nuki
    #64086
    aszittem csak én vagyok ennyire nemnormális hogy nem szeretem a cigit és a gazdájukat sem... (najó 1-2 kivételt megtűrök, nyomós okkal)

    #64059: ez az én dumám!!4 :D
  • Hajnalcat
    #64085
    [Hajnalcatnek van barátja egy ideje, abba szerelmes]
  • magus
    #64084
    -nem is beszélve
  • magus
    #64083
    énis így kezdtem, aztán szép lassan rászoktam, és valami stressz mindig volt amiért nem akaródzott letenni. 1 hónapja próbáltam meg, de bejött a vizsgaidőszak, meg még egy-két dolog, most vettem rágót, meg mindenfélét, egyszerűen utálom már énis, hogy bűzlöm tőle, asszony se szereti, nem is beszélve róla, hogy az állóképességem sport terén huszadára csökkent, de jólesik fújni a füstöt, játszani vele, rágyújtani csak úgy mikor mászom haza vhonnan. nem is beszélve.
  • nyamiag #64082
    mintha kitöröltél volna valamit :P
  • nyamiag #64081
    ittegy új, hamár ilyen nagy a: forgalom

  • csuszi
    #64080
    nincs róla kép;)
  • I.C.ram
    #64079
    Azért valdd be, hogy te is élvezted... Mikor is volt? 20 éve?
  • G_ArchAngel #64078
    ha ilyen feltételezéseid vannak, akkor ne várd, hogy megsimogassalak érte

    egyszerűen mindet rühellek, ami természetellenes, főleg a buzikat, egyszer egy gyerek nyilvánosan lebuzizott, érettségitalálkozón - a legszebb bizonyítékot kapta az ellenkezőjére, és a barátnője is élvezte...
  • I.C.ram
    #64077
    Kizárásos alapon, akkor én vagyok a buzi cigány
  • G_ArchAngel #64076
    ezt két ember tudja: én és az a buzi cigány:)))
  • gameplusz
    #64075
    Szerintem megfér a kettő egymás mellett, legalábbis nekem nem volt még gondom a tüdőmmel.
  • I.C.ram
    #64074
    Hát én inkább lemondtam róla, hogy tudjam etetni az öreglányt inkább :D Mondjuk régen is csak sör mellé gyújtottam rá. Jól esett néha.
  • Mirk
    #64073
    véleményszabadság van persze, mindenki azt utál amit akar csak sajnos az lesz kb a dohányosok sorsa amit ő is leírt, egész jól halad már a "dohánymentesítés" a legtöbb országban
  • Kata
    #64072
    Hajnalcat nem elég? :P
  • I.C.ram
    #64071
    Ennek egyszerű a magyarázata. Kiskorában egy agresszív dohányos meleg megrontotta az iskolai öltözőben. Tök egyértelmű.
  • Hangianix
    #64070
    Hat, ilyen aggressziv velemenyt nem osztanek azert. En nem bagozom, de azt mondjuk nevetsegesnek tartom, hogy sok repuloteren nincs meg egy szoba se, ahol ragyujthatnak. Legyenek korlatozva, ne masok "szenvedjenek" miattuk, de azert a teljes tiltas az nevetseges.
  • light00
    #64069
    nem helyes a kérdés. inkább: és nem akarsz az lenni??? :D
  • prezi
    #64068
    OWNED.
  • light00
    #64067
    érdeke elveket vallasz o_O
    az elsönél nem szabnék korlátokat, a második addig nem rossz, amig te csinálod, a harmadikra nem tudok mit mondani, csakhogy "nyomd meg a gombot", de a dohányosok???...ha drogosok, akkor azt mondom méjbi. De a....
  • Mirk
    #64066
    mér utálod a dohányosokat
  • csuszi
    #64065
    nemá, nem vagy????:(
  • G_ArchAngel #64064
    nem is tudom mit utálok legjobban: az agresszív melegeket, a szándékosan munkakerülőket, a fajtalankodókat vagy a dohányzókat...

    asszem mindet kilőném az űrbe, "csak oda" mennyiségű üzemanyaggal...
  • I.C.ram
    #64063
    Ezekszerint, nincs okom rá, hogy féltékenykedjek?
  • light00
    #64062
    örülhetsz :P
    annyira nem vészes, csak tökéletesen elrontja az egészet :D
  • G_ArchAngel #64061
    (Y)(Y)(Y)
  • Kata
    #64060
    jaja

    ezt csak azért nem tettem hozzá, mert nincs efféle tapasztalatom (hálistennek)
  • light00
    #64059
    loálikszdé
    hát jah, a bagos smár is izé...hát tudod, mint mikor nyalogatod a hamutartot. Tapasztalat. X_X
    :DD
  • Kata
    #64058
    Ne féltékenykedj ic, nem vagyok szerelmes. Egyszerűen gyűlölöm a cigit, a cigifüstöt, és a csikkek látványát. A dohányosokat se szeretem, mikor dől belőlük a bagószag, a ruhájukból, hajukból, mindenükből. Azt meg főleg nem szeretem, ha modortalanok, és a füstöt felém fújják. Azt sem szeretem, amikor beállnak szélirányba, és letojják kire fújja az a füstöt. (Majd ha fulladozni, köhögni akarok, és büdös akarok lenni, akkor meggyújtok pár autógumit).
  • I.C.ram
    #64057
    keciszerelmes beléd, azért.
  • csuszi
    #64056
    sose bagóztam (slukkal se), de ez vajon neked miért is lett volna sokkoló??:)
    na egy utsó, 5 kilával könnyebben, bagóreklám nélkül

    ez a cél, de milyenmessze van, sok fogyi az még:(
  • prezi
    #64055
    én is ezt akartam kérdezni hogy cigi mellett hogy megy az edzés... :DD
  • Kata
    #64054
    nem bagózok, nem enyimé szofi

    Nagy kő esett le a szívemről, besokkolt a sok bagó látványa.
  • G_ArchAngel #64053
    idővel igen, szvsz reggelre ott leszel az állatkerben:)
  • csuszi
    #64052
    nem bagózok, nem enyimé szofi
    ty hajnalcat:)
    majd ha lesz kedvem rakok még fel, de nem a fiúknak:D
    és ezt most felrakja az admin a tárba?
  • I.C.ram
    #64051
    Többek közt ezért nem szeretem a fajtatiszta kutyákat. Illetve szeretem, mrt minden kutyát imádok, de fajtatiszta kutyám nem nagyon lenne, max egy Lappin Koira, mert az tetszik nagyon. Szóval ez a tenyésztés nekem olyan barbár dolog.
  • Hajnalcat
    #64050


    [csorog a nyála]
  • G_ArchAngel #64049
    fogyott 5kg-ot, most nincs rajta felesleg...

    túllett vitaminozva, ezért már az első kiállításról is elküldtek, mert nagyobb volt, mint a fajtársai - kénytelenek voltunk, mert könnyebben bírja az epilepsziás rohamokat így, sajnos az a (tetves, szemét, stb...) tenyésztő meghamisította a papírokat és a visszavont engedélye ellenére is tovább fedeztetett az epilepsziás kanjával, így a kölykök is azok lettek...

    pedig sokan megmondták, hogyha egészséges lenne, nem sok ellenfele akadna (ezen a képen 1 éves, amúgy most 5)