74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • [Walaki]D`Lair
    #64492
    Biztos mondta neki a madár, hogy NEFÜRGYÉÉÉÉ LE!
  • light00
    #64491
    Ha adott a leehtöség, mindenképpen porbáld visszahoditani, de ha belegondolsz: 17 éves vagy. Egy kicsit még fiatal, hogy már most hozzákösd valakihez az életed. Nagyon ritka az ilyen diákszerelmekböl lett csodák, nem mondom, hogy a tietek nem lehet az. Ha egy mod van rá, gondold át. Nem lebeszélni akarlak rola, csak kizökkenteni a semmi-nem-érdekel világbol.
  • light00
    #64490
    Hát kész volt az az ürge. De jövöre midnenki bepotolhatja, anélkül az ember nélkül nem teljes az életetek^^
  • VRSDM
    #64489
    én majd törekszem, hogy megtaláljam a boldogságom mielőtt meg öregszem
  • Nuki
    #64488
    valszeg életem hátralévő részében az ehhez a "nefürgyéle" -hez tartozó beszólásokról az idei wolkswagen-bogár (remélem jól írtam) találkozón megismert "psziho" nevü emberke jut eszembe. nagyon érdekes egyéniség.... ugye light? :D
  • Nuki
    #64487
    azt elhiszem, (habár nem vagyok tisztában kinél, mit jelent az hogy "komoly")
    mégis férfiak legyünk kemények, otthon lehet sírni a párnába, és ennyi.
    nem vagyok tisztában a szakításotok körülményével, éshogy manapság mennyire vagytok beszélőviszonyban, de ha igen, döbbentsd rá, hogy melletted jobb helye volt (ne túl nyomulósan, azt még tolakodásnak veheti ;)
    ha semmi ilyen elmetrükk nem használ, vagy más okok miatt ez a lehetőség mégsem fekszik, gondold végig mit hibáztál, mit csináltál (csinálhattál) jól ebben a kapcsolatban, és hogy a következő pont emiatt lesz jobb és fog tartani tovább, ha rajtad múlik.
    mellesleg sok fajta egyéb hozzáállás is létezik...
  • BiG G
    #64486
    figyejjémá, szeretem ha kicsit büdös
  • light00
    #64485
    Biztos sokan mondták már, de:
    Ha fél év együttlét után képes a barátnöd egy pár napos ismertség miatt otthagyni, hát hidd el, nem érdemli meg, hogy emészd magad miatta.
  • rushman
    #64484
    egy ilyen csaj, aki így átbassza az agyad jobb ha elhagy, és egy tetves könnyet sem érdemel, ezt tartsd szem előtt!
  • VRSDM
    #64483
    17évessel fejjel, az első igazi barátnő után nem olyan könnyü így látni a dolgokat[szin=red]
  • Nuki
    #64482
    annyi hal van a tengerben...
  • VRSDM
    #64481
    a csajom fél év után otthagyott tegnap egy táboros fiúért. most akkor mien legyek?

    a fél évet még eggyüt bulizzuk végig, ünnepeljük mult előtti szombaton, együt alvás, másnap egész nap egymással, mert hogy megy táborba és hiányozni fogunkegymásnak, hááát, már végig éreztem mig nem volt itt hogy gááz lesz, elmehetnék nőnek mert olyan jók a megérzéseim[szin=red]
  • light00
    #64480
    [ne legyél már ilyen]
  • VRSDM
    #64479
    [én már rég feladtam az éltemmel együtt]
  • light00
    #64478
    [én már feladtam]
  • Nuki
    #64477
    [csak én nem értem mi folyik itt?]
  • Kata
    #64476
    nefürgyéle!
  • BiG G
    #64475
    anyádnak palánkot!
  • [Walaki]D`Lair
    #64474
    7méter?
  • BiG G
    #64473
    azaz Tibor :D
  • Lullaby
    #64472
    roxx is is d:

    #64470: +1 új rólam :D
  • [Walaki]D`Lair
    #64471
    csak a Gébics :D
  • Nuki
    #64470
    mi az a +1 új? :D
  • BiG G
    #64469
    szultán rulzor, cicza suxor :>>
  • Lullaby
    #64468
    áz, de van cicás is! ^^

    #64467: ?? ?
  • Nuki
    #64467
    ??
  • BiG G
    #64466
    NYIKK
  • Lullaby
    #64465
    +1 új (o:
  • VRSDM
    #64464
    köszönöm hogy törölve lettek a képeim ... tényleg :)
  • light00
    #64463
    A Magic szerintem tök jo és nem annyira bonyolult, habár mikor én 10 évesen nagy keményen szotárral a kezemben játszottam vele..... :DD
    ...azt meg kellett volna nézni :D
  • autoszimulator
    #64462
    T. Modera!

    Végig kell olvasni a topikot betüről betüre!

    Üdv!


    :D:D:D
  • hykao #64461
    fakkmá' me' néha meglendül a szpem, és akkó' elsikkad a kérés... meg kell ismételni, ha nincs változás. ennyi.
  • VRSDM
    #64460
    fakkmá' ha kérem hogy töröljék az első három képem, miért nincs kiszedve, 1hónap múlva? :S
  • autoszimulator
    #64459
    bejgir gücü hengerürtartalomnak lett elnevezve, asszem :DD buta törökök :DDD
  • Nuki
    #64458
    (sry azt kihagytam hogy olyanja van szomszédomnak:) - csak lejárt már az 5 percem...
  • hykao #64457
    Bejgir gücü, azami sürat? :)
  • Nuki
    #64456
    az jó :)
    olyanja van, csak addig még nem jutottunk el, hogy engem is megtanítson játszani :)

    #64454: én a Magec-el még általános iskolás koromban ismerkedtem meg, de túl bonyolultnak tűnt és ezért nem tanultam meg vele játszani... azóta is bánom. :D

    #64455: nekem nemcsak volt, van! én nyertem :D
  • RatBaG #64455
    nekem volt shongokus! nyertem?
  • Z
    #64454
    Magic: The Gathering-ben a Power Nine lapok egyike. Talán a leghíresebb. Wikipédilya lelyírás
  • autoszimulator
    #64453
    Én turbó rágós kocsikat gyüjtöttem, de muter kidobta mindet, mer büdösek voltak... pedig akkor majdnem a végbelem is elzáródott a sok turbó rágótól :DDDDDDDDd