74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • G_ArchAngel #64532
    fater munkatársa részegen hazament, lezuhanyozott, kajált, tévézett, aztán mikor benyitott a hálószobába, akkor szóltak neki, hogy egy házzal odébb lakik...:)
  • rushman
    #64531
    mé nem montad neki: anya bekokxoltam jólesz?
  • SNAKE01
    #64530
    lol,ez jó lehetett!:DDD
  • autoszimulator
    #64529
    És mikor nem az ágyadban ébredsz, és fingod sincs hol vagy? Majd elkezdesz mászkálni egy vadidegen házban, ahol szintén senki sincs? Az a para :D
  • VRSDM
    #64528
    én éjjel egyik nap haverokkal téptünk, és kizártak anyámék,kulcsom persze nem vittem magammal :C aztán gondoltam szép nagy vörös szemeimmel nem kezdek el kopogtatni az ablakon (én az emeleten, ők a földszinten laknak) 2spániellel nem volt gond, de hogy jutok be? felmásztam a sufni tetejére, majd onnan a háztetőre, még forró volt még a zsindej kicsit, körbemászok az egész tetőn, aztán belököm a félig nyitott veluxablakot :D beborulok a szobámba. anya felkel :D fiam hát te meg mi a fenéket művelsz :D inkább nem magyarkázkodtam semmit :D
  • G_ArchAngel #64527
    várjál, arra tudok kontrázni a szombat éjjelemmel:)

    (pl. hogy lehet bejutni tökrészegen saját otthodba 2 zárt ajtón, egy 50 kilós kutyán keresztül, ha nincs kulcsod - mert nem tudom, de az ágyamban ébredtem...)
  • Aspyrin
    #64526
    Tartok tőle, hogy ilyen mértékű tragikus sorsok után már szinte jelentéktelen lesz a sztorid :)
  • Punker
    #64525
    és az én mai csúf berúgásomról nem is volt még szó, de majd holnap :)
  • Aspyrin
    #64524
    fontos dolog ám
  • VRSDM
    #64523
    azé volt topig áp bőven... máris toptenben vagyunk hála nekem :D
  • autoszimulator
    #64522
    nm
  • BiG G
    #64521
    ebben a topikban nincs olyan hogy offolás :) btw, sok sikert, egy istenes berúgás tényleg sokat segít ám.
  • VRSDM
    #64520
    szerintem meg tök jófej mindenkitől hogy írjkálja a kedves szövegeit, nem pedig. " ne offolják már te kocsog " ...

    [b][center]köszönöm srácok
  • BiG G
    #64519
    dráma van itt bazdmeg :D
  • VRSDM
    #64518
    a nyár hátralévő szérén az lesz...
  • G_ArchAngel #64517
    nem kell az igazi, mert olyan nincs is, max annak hiszed...

    majd a gyermekeid anyját ráérsz szeretni, megbecsülni és tisztelni - addig kefélj, annyit amennyit bírsz, mert az állndóság egyik legnagyobb hátránya, hogy nehéz más nőket megdugni:)

    (meglehet, csak körülményesebb - nem kell ebből lelkiismerti kérdést csinálni, mégsem fajírtásról beszünk...)
  • autoszimulator
    #64516
    és ikeeeen! Nálad a hosszú élet titka :D Én is kiegyensúlyozott vaok :P De az a két hét kicsit sok :S
  • G_ArchAngel #64515
    nem tudom, egy-egy olaszosabbra sikerült este után én is az okát keresem, hogy miért nem csomagolok...:)
  • VRSDM
    #64514
    igy első hogy hosszú, az ilyen 1-2 hónaposak sosem voltak igaziak
  • hykao #64513
    Önként vállalt rabság ez...vagy vannak kényszerítő körülmények? :O
  • G_ArchAngel #64512
    17 évesen volt az első barátnő???
    FÉL ÉVIG?

    Éljél már, öcsém!
    Ilyen korban 1 nő max 2 hét, ha jó vele, akkor 1 hónap - többet egyiksem ér...

    Ez az életed tapasztalatszerzési időszaka, használd ki, egyél sok "halat":)
    Ha újrakezdhetném, nem állnék le 35 éves koromig, én 24 évesen elk*rtam, elfelejtettem a fenti szabályt és 7 éve fogoly vagyok!
    (szerencsére, még nem meggyűrűzött madár...)
  • hykao #64511
    Ez most "csaj" csaj volt vagy miféle? :O ...mer' a három kép alapján amit levetettél - én másféle csajra gondoltam volna.
  • [Walaki]D`Lair
    #64510
    Menj fiam, szard ki magad, de úgy istenesen...
  • VRSDM
    #64509
    mondjuk a héten mikor már éreztem hogy itt gáz lesz, szóval szombaton mentem buliba, csak úgy csúsztak a tequilla-k :] holnap után haverom 18éves bulija, szóval lesz hol elütnöm az időt addig a szmókával
  • Nuki
    #64508
    inkább lövöldözz, vagy halgass zenét...
    [apro] azt én magam se mndom hogy igyál, mert azt még én se szoktam...
  • gameplusz
    #64507
    Fél év az picsafasznyi idő, már elnézést mindenkitő'.
  • Z
    #64506
    Höhöh, csak nem kellett pszichológia alapjait hallgatnod? :D
  • Z
    #64505
    Ááh, az olyan kicsinyes...az új barátnő beszerzése mondjuk nem rossz ötlet. Bár a fél év az akárhogy is nézzük, fél év...
  • Bucser
    #64504
    Vagy csak szedje össze magát menjen el egy IHB buliba (iszunk hányunk belefekszünk) aztán másnap totál máshogy látja a világot.

    A Cannabis szívást nem tartom helyénvalónak mert az introvertáltá tesz.

    A piálás meg extrovertáltá. Ilyen helyzetbe pedig a begubózódás a legszarabb dolog...
  • gameplusz
    #64503
    17 éves fejjel igazán kítűnő meglátás... esetleg lőni nem akarod magad? :/ Legegyszerűbb, ha összeszedsz valami másik bulát mihamarabb, aztán villogsz volt barátnőd előtt, hogytemennyireboldogvagy.
  • VRSDM
    #64502
    nincs kedvem, inkább fordulok az öreg cannabiol-okhoz ;)[szin=red]
  • Z
    #64501
    Részvétem...basszá' be úgy istenesen, az segít...
  • Lullaby
    #64500
    kicsi vagy még ehhez
  • Nuki
    #64499
    #64489: csak most érzel így, meg fogod :)

    #64493: így már minden érthető... :D [utojjjára az árpilisit látta, a szarosat]

    #64497: tudom ez kicsit erős volt, dehát reménykedjünk a kivételekben :)

    #64494: ja :\
  • light00
    #64498
    optimista...:DDDD

    #64496: jaok^^
  • Sir Quno Jedi
    #64497
    ELMETRÜKK???!!?!?! NŐKNÉL?!!?!?!?! Eszeden vagy???? :DDD
  • vica2
    #64496
    ő csak általánosságban beszélt
  • light00
    #64495
    Tévedés. Néhány diákszerelem szokott házassággal stb végzödni és igen sokáig tartani.
  • Bucser
    #64494
    A diákszerelmes csodák vége ált az hogy idősebb pasival lelép, mert unatkozik melletted... Ő többre vágyik nem vagy elég komoly és egyébb bullshit.

    holott csak változatosságra vágyik, mert fiatal és nő.
  • [Walaki]D`Lair
    #64493
    www.napirajz.hu :))