74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • Kata
    #64452
    Én LOTR-oztam, elég komoly gyűjteményem van belőle.
  • Nuki
    #64451
    akármi legyen is ez, nem volt...
  • Z
    #64450
    Black Lotusod volt?
  • Nuki
    #64449
    de nekem van kinek mutogatni :P
  • light00
    #64448
    de több bélyegem van :P
  • Nuki
    #64447
    akkoris én nyertem beee :P
  • light00
    #64446
    hagynemondjam, hogy még mutattam is, hogy kb 6 játékhoz van kezdöpaklim...:D (és kb ennyi is a kártyajátékos müvészetem :D)
  • Nuki
    #64445
    az hogy "Gyűjtögetős Kártyajátékok" olyan mazsolán hangzik... nem? :D
    és többesszám, mivel szerencsétlenségemre egyszerre 3-ban is benne voltam. :\ (és akkor a többiről nem is beszélek, amikből csak demopaklim-starterpaklim volt, és az alapján játszotam amikor volt alkalmam)
  • light00
    #64444
    ezek a szagkifejezések...O:
  • Nuki
    #64443
    költséges hobbim nekem is volt, bár azok nem ENNYIRE... :P
    (Trading Card Games)
  • Random_
    #64442
    Nekem is volt pár költséges hobby-m most az olcsóbbaknak élek. Kerékpározok és futok. :) Olcsó és egészséges. :P
  • Nuki
    #64441
    Emerald, és wlan router felemészti(né) jelenlegi vagyonom :P
  • light00
    #64440
    Egy fosch kinai 5k, mér nem ruházol be egyre, azzal már elkezdhetnél játszani. Én sem milliárdokakl kezdtem.
  • Nuki
    #64439
    ne beszéljetek róla lécci mert csak csorog a nyálam @__@ :D
  • light00
    #64438
    Hidd el, az airsoft nyoma, ha nem vigyázol, sokkal hosszabb ideig megmarad. Megfelelöen vastag ruha hiányában össze-vissza csipkednek a kis golyok.
    És tényleg sokkal jobb, mert egyrészt olcsobb, másrészt sokkal realisztikusabb, mint a paintball. Föleg mikor szájlent hántert játszol terepmintára festve bokorral a fejeden egyetlen darab pisztollyal...hmmm...nyamiiiii.
  • Punker
    #64437
    bármikor jöhettek mondtam már párszor, 50 hektár alatt nem is gyalogol az ember, én szivesen mennék néha épületbe most már van hozzá pici fegyver, de a többiek a 120 centis tuningolt M14-ekkel tuti nem fognak :)
  • VRSDM
    #64436
    megint kezdjük az erdei - helységharc örök vitánkat?
    egyszer ejtsünk már meg egy olyat hogy, énis elmegyek a csapattal veletek erdőzni, de utána tiis áljatok ki épüketezni ;] hidd el nem abban izzadok le hogy rohanok, hanem abban hogyha tudom hogy már csak 1 szoba van, és csukott ajtó és csak ott lehet, és ki kell nyitnom az ajtót...
    nem játékként fogjuk fel, és épp ezért teljesen reálisan játszuk, mintha csak éles bevetés lenne, épp ezért elég stresszes és csorog a víz rólam ha én vagyok beosztva első embernek :D
  • Punker
    #64435
    jó tudom ti mást játszotok, 6 hektár??? ott még le se lehet izzadni :)
  • VRSDM
    #64434
    de az megint más hogy itt nem a töltény 3ft, hanem hogy a saját 6hektáros földjén játszol valakinek, ahova Ő épített pályát, szóval van bele fektetve pénz, nem az hogy kimész illegálisan egy közterületre, és elkérnek még tőled pénzt hogy ott lehess :D

    szóval vannak érdekességek ám ;)
    ilyen alapon a paintballokat is max,5ft-ért kéne adni mert ugye 3-4 ftért veszik nagykerben, mégis mint láthatjátok a legolcsóbb helyeken is max 9-10 forint, jóval nagyobb a haszonkulcs mint as-ben
  • Z
    #64433
    Hm, a paintball engem sem fogott meg, kb pont azon okok miatt, amiket felsoroltál. De ez az airsoft téma jól hangzik.
  • Punker
    #64432
    hunyadi fórumra raktam 1-2 videt, amiben a srácok játszanak, nézzd meg.
  • Punker
    #64431
    3 ft, basszus azt hittem kapzsi állat vagyok mert 1-et kérek a lőszerért ha bérbe adom a csúzlit :)
  • Random_
    #64430
    Írtam PM-et.
    Igazán kellene egy alkalom, hogy kipróbáljam.
    Azt tudom, hogy kevésbé fájdalmas, de nem tudom ez jó-e? :)) Lehet perverz vagyok, de pont az pörget fel, hogy félek a találattól mert azt rendesen megérzem és hát nyoma is van neki a festék képében. :D Felejthetetlen élményeim vannak ezzel kapcsolatban. Pl mikor szemközt lőttek és minden elságult mert beterítette a szemüveget a festék. :D


    Amúgy arra korán rájöttem, hogy legalább maszkból kell sajátot szerezni mert amit adnak az retkes párásodik és gyatra.
  • VRSDM
    #64429
    ja amúgy airsoftról meg annyit, hogy 1napig ottvagy
    6000ft/fő . német vagy angol bdu . 1000lőszer . védőszemüveg, m4a1-es karabélyok, aeg természetesen...

    és utána még 3000ft 1000lőszer, vagyis 3ft egy darab, mig paintballnál mint látod a 10ft-os lőszertis hogy hype-olják
    továbbá, paintballnál zavaró hogy nemlehet norm. célozni, zavar a palack a kezed alatt, stb, azok nem ergonómikus fegyverek, mígy az airsoftok ugye valós replikák az igazi fegyverek meg elég jók meg vannak ám tervezve...
    nem reklámozom hogy a haveromhoz, menj :D csak jobbat akarok nektek :D[szin=red]
  • Z
    #64428
    Én anno náluk voltam. Ikladon vannak, Gödöllőtől nem messze. A terep egész jó. Az én fegyverem félrehordott egy kicsit, és a maszkot sem sikerült mindig tökéletesre megpucolniuk. Ennyi kellemetlenséget leszámítva jó volt. Normálisan magyaráztak. És nem fájt annyira, mint ahogy egyesek rinyálnak, mikor eltaláltak.
    Eldorádó
  • Random_
    #64427
    Csak tudom, hogy itt páran kipróbálták és azért dobtam be. :))
    Google még nem a barátom mert annyira nem érdekel a téma. :) De találtam egy linket ahol foglalkoznak szervezéssel: www.sovietpaintball.hu

    Ígéretes banda talán ki kéne próbálni őket. :) Az árak másodlagosak mert a cégtől szerintem szerzünk pénzt csapatépítés címen. :) A jelenlegi vezérnek ez a mániája szóval tuti támogat pénzzel.
  • light00
    #64426
    a legjobb topikot találtad erre

    Inkáb airsoftozzatok, sokkal jobb. amugy egy helyet ismerek, ami jo, az a 17kerben van a kereszturi uton, a vasuti átkelönél. Házszámot sry, nemtudok.
  • Random_
    #64425
    A cégnél szerzveznénk egy Paintball party-t valaki tudna mondani pár helyet ahol ilyet lehetne játszani? Én csak Szeged környéki helyeket ismerek, de itt Budapesten még nem játszottam. Kb. 12-18 fő között lennénk és nem én szervezem csak szeretném felpörgetni a dolgokat mert különben elsikkad.
  • Lacika 79
    #64424
    ha csíkot húzol magad után, ne csodálkozz, hogy drogot tarhálnak
  • Nuki
    #64423
    végülis az adriai tengerben is vannak tengeri uborkák...
    [apro] ne legyünk ilyen szenyák...
  • I.C.ram
    #64422
    stilusosan bele kell kakálni a balatonba, oszt ennyi.
  • Nuki
    #64421
    meg kell adni mindennek a módját! :D
  • I.C.ram
    #64420
    ja siófokról BPre :P
  • Nuki
    #64419
    járjál otthon vécére... :P
  • magus
    #64418
    ha épp nem drogot próbálnak tarhálni tőlem a wc-n akkor vmi buzi mosolyog rám...

    múltkor Siófokon egy srác a wc-ben feltűnően mosolygott, csíkot húztam magamután akkora lendülettel mentem ki...
  • Lacika 79
    #64417
    Mit kerestél Te a Napligetben? :)
    Ha legközelebb ismét erre jársz, feltétlenül kóstold meg a "nagycserkeszi tehéntáncot". Én mindig azt szoktam ott enni, a pincérek már tudják maguktól :D
    Persze csak féladagot, mert akkor nem birnék enni előtte Jókai bablevest :P
  • Nuki
    #64416
    nem nagyon érdekelnek, tőlem azt csinálnak amit akarnak, csak azt ne bántsák aki nem az, ennyi.
  • PíszLávJuniti
    #64415
    ugyan úgy sok helyen a buzikat sem lehet megkerülni :(
  • Nuki
    #64414
    ja :\
    ez a baj, a legtöbb helyen 1db beszélgetést nem lehet megúszni politikamentesen :(
  • PíszLávJuniti
    #64413
    a rendőrök által megbaszós sztori.