74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • DecenS
    #65893
    és ha a többiek is azért néznék, hogy jókat nevessenek rajta? :)
  • Hajnalcat
    #65892
    Jobb ha nem tudjátok, nem nektek való. Olyan tipikus csakazértnézemhogyjókatnevessekrajta sorozat.
  • Hajnalcat
    #65891
    Kb.
  • Rockynhooo
    #65890
    tényleg ez melyik sorozat??
  • DecenS
    #65889
    géppisztoly...
  • Nuki
    #65888
    Milyen sorozat? :o
  • Hajnalcat
    #65887
  • Hajnalcat
    #65886
    Lehet. :D

    Pedig mostanában van a legtöbb változás a sorozatban, lecserélték fél szereplőgárdát. Jöttek új tanárok, mentek el régiek....
  • Zillo
    #65885
    lehet h csak tul sokat nezed a sorozatot,és már mindenhol Lolákat látsz :-) en mostanaban nem jutottam el odaig,h leüljek es megnezzem :/
  • Zillo
    #65884
    ja hogy te erre a Lolara gondolsz! en a magyar Lolára gondoltam..bár mind1 mert erre a lanyra mégugyse hasonlitok (valojaban):D pedig jo lenne.az emlitett kép esetében meg hát nemtudom :o
  • Rockynhooo
    #65883
    ez kb olyan mint az én meg a Foo Fighters-es csávó hasolata
  • Hajnalcat
    #65882
    Lehet, hogy egyébként nem hasonlítasz rá, de azon a képen igen...bár lehet hogy én is rosszul látok meg az egyik ismerősöm is....







  • Zillo
    #65881
    ezt még senki sem mondta nekem.Szerintem nem vagyok olyan

    #65878: Okt 28. Óbudai Művelődési központ
  • Hajnalcat
    #65880
    A felső képen teljesen olyan vagy, mint Lola (arcra). :O
  • Lullaby
    #65879
    megyünk!
  • Nuki
    #65878
    Hely, időpont? ;)
  • Zillo
    #65877
    jol ment,csak ami studionk indult hastanc kategoriaban szal begyujtottuk az osszes kupat,amit ebben a kategoriaban lehetett nyerni :) viszont okt vegen lesz pesten verseny,az kifejezetten hastanc verseny lesz,azon is indulok :)
  • Sadun Tryst
    #65876
    hai
    2,3,4 és 5ös képet lécci töröljétek, helykükre meg ezeket:
    http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/user_8059886_1192200974123.jpg
    http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/user_8059886_1192115727751_box.jpg
    http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/user_8059886_1192115719584_box.jpg

    köszi előre is ;)
  • Nuki
    #65875
    ...de az messze van.
    Én meg olyanra gondoltam, aki a közelben lenne, és rendelkezne szakmai tapasztalattal.
  • Kata
    #65874
    majd bementek egy fagyizóba

    (nem értem miért kell ebből ekkora problémát csinálni)
  • Nuki
    #65873
    ...de nincs aki árulja nekünk...
  • Kata
    #65872
    felőlem ehettek azt is
  • Nuki
    #65871
    Legalább eszünk fagyit...
  • Kata
    #65870
    simán, legalább műsor is lesz :)
  • Lacika 79
    #65869
    én meg azt hittem, hastáncol
  • Nuki
    #65868
    Megszavazzuk hogy legközelebbi topiktalira így kell eljönnie? :D
    Akkor tőlem annyi szőrt szed amennyit akar...
  • ivjoe
    #65867
    Végremá!
    ()Y()Y()Y
  • Nuki
    #65866
    Szerintem nem, csak azért van ilyen képe, mert az oviban ezt szedte össze :P
    (vagy mekdonálcban? )

    Amúgy jól nézel ki ebben a ruciban, hogy ment a verseny? :P (serlegek a képen:)
  • Lacika 79
    #65865
    hastáncosevagy? :)
  • Zillo
    #65864
    sziasztok! legyetek szivesek alulrol a harmadikat es az ötödiket leszedni,es ezt a kettöt felrakni helyette,köszi!

    1

    2
  • Monoton
    #65863
    ugyanmár ... ez a kép a Top Gun forgatáson készült
  • Rockynhooo
    #65862
    uhh de gyilkos vagy ezen a képen Monoton :) A Madridista Terminátor xD ezt a nevet adnám a képnek :)
  • Z
    #65861
    Ezen felröhögtem! puahahaha :DDDD

    Így is jó, de akkor lenne igazán kemény, ha a nővéred döbbenettel vegyes, rémült arca is látszódna!
  • Random work
    #65860
    Nos a helyzet az, hogy itt még nem kellett elfújni és én nem a gyertyákra koncentrálok hanem, hogy minél többet egyek a tortából. :)
    A nővérem pedig próbál elkapni. :)
  • Z
    #65859
    Azért Neked se könnyítették meg a dolgod, mikor odarakták eléd a tortát, és mondták, hogy: egy fújással fújd el a gyertyákat! :D
  • Z
    #65858
    Nem erről van szó...csak rosszul értelmezte azt az EMO-zást, amit korábban minden betett képre írtunk.

    Ha nincs megnevelve a gyerek, akkor hajlamos az egyébként legitim, és széles körben gyakorolt laza heccelődést agresszív megnyilvánulásokkal társítani, mikor átveszi a poénkodást a társaságtól. De ilyenkor egy atyai pofon helyre szokta billenteni a lelki egyensúlyát. Drákói szigorral kell fellépni minden ilyen esetben. Kis gyermekeknél is meg lehet figyelni, hogy pl meglehetősen vadul, agresszíven állnak neki játszani bizonyos esetekben, ha hasonlót látnak az idősebbektől. Olyankor rá kell szólni. Jelen esetben ezt a többiek megoldották.

    Szerintem - és ahogy látom, a "pontozó" egyének szerint is - megbocsátható a vétke, különben már lenne pontja.
  • Monoton
    #65857


    kérnémtöbbi közé köszthx
  • VRSDM
    #65856
    most mit pörgött stinky? nem sértődtem meg, nem csorbult a lelki világom, csak egyszerűen nem értem, a miértjét a dolognak. jobb lett így a napja? vagy netán jobb nálam? vagy írígykedik hogy fehér a fogam és nincsenek pattanásaim, meg hogy egy szép lány ad puszit, vagy kajakra nemvágom mi ösztönzi az ilyet... :]
  • Sir Quno Jedi
    #65855
    Nemtom, nekem így hurka nélkül nem.
  • Random work
    #65854
    Látom mindenkit sokkolt a kép mer nagy a csend. :P