195
576 Lóerő (Road To Fame)
  • Serpa
    #34
    nem volt becsomagolva a dobozza ?
  • Serpa
    #33
    ezt nem gondoltam volna az 576al kapcsolatban.
  • zaki
    #32
    hát ez tényleg elég gusztustalan
  • Hmuda
    #31
    A gyerek megvette az SWG-t és otthon regisztrálásnál vette észre, hogy a játék CD-kulcsát már használják. Márpedig ezt csak a boltban szedhették ki belőle. Már három ember járt így és persze reklamációnál szarnak az ember fejére, hogy "sorry ez van".
  • Serpa
    #29
    miért ?

    mi történt ?
  • WiZZaRD
    #28
    kicsit a palyavideot nezegetve a palyavonalarol az E-racer jutott az eszembe (Rage), a grafika stilusarol (nem a minosegerol) meg a STALKER....az egy szem autorol meg az NFSU...
  • Alexease
    #27
    Igen, addig is elpofogok a lenti GT 40-nemmel, itt-ott;)))
  • M@TriX
    #26
    ennek a játéknak úgyis még arrébb van a megjelenése. ;)
  • Alexease
    #25
    Jooo is a Nascar, a legjobb:))) Es vannak hozza MOD-ok is:)))))) Bar ez mar kezd OFF lenni:)))
  • M@TriX
    #24
    . ;)
    Ja tényleg, anno én is nyomtam egy kicsit, de aztán elfelejtődött... Pedig jó kis gém az...
  • Alexease
    #22
    Nascar:) En nem gyorsulgatok, max ott a start-nal:))) Ja es online verseny, mielott meg felre erted:DDDD
  • M@TriX
    #21
    Na mond a negyed mérföldes időt. ;)
  • M@TriX
    #20
    csak nem illegális gyorsulási verseny?
    Csakhogy témánál maradjunk. ;)
  • Alexease
    #19
    Versenyem volt, csak most tudtam jonni:)))))
  • M@TriX
    #18
    Ja ne is mond, milyen ászok voltak, már csak SZJVC-t tudom, hogy a .... újságnál van, habár cikkjét ott még nem olvastam.. ;)
  • M@TriX
    #17
    na vártam, hogy bekukkantasz majd. ;)
    Persze lehet, hogy most az jött le, de inkább az zavart, hogy "pazar" grafika. ;)
    Ez nem pazar, de nem is ronda. ;)
    Én leszek a legboldogabb, ha kijön egy ütős autós gém megint. ;)
  • HuAn82
    #16
    Zolee és CoVBoY, TJ, VZ. Tényleg mi lett velük?
  • Alexease
    #15
    Talan ennek neztem a "demo"-jat meg egy eve. Akkor meg tenyleg olyan "furcsa 3D-volt" :)) Ahoz kepest tenyleg szep:))
    De majd kiderul. A jo jatekhoz nem kell csill-vill grafika.
  • M@TriX
    #14
    épp ezt írtam én is az előbb, jó hogy egyet értünk. Mi nem vesztünk semmit, ha megjelenik egy játék. Ha meg jó lesz, akkor még annyira se. ;)
  • M@TriX
    #13
    jah, bocs, a hivatalos oldalon volt ralli írva, most olvasom itt lennt, hogy tuningolós cucc lesz.
    http://www.576media.hu/skin1/jatekreszletek.php?melyik=19

    Ahhez meg annyit, hogy azt írják, hogy "pazar" a grafika. ;)
    Nem elfogultak kicsit? ;)
    A képeket tüzetesn megnézve azért én nem lennék ennyire optimista.
    Mondjuk összehasonlítási alap is lesz keményen, mert mostanában egy halom tuningolós játék kijött.
    Árkádnak ott az NFSU, szimnek meg ott a Street Legal.
    Mondjuk ha csinálnának egy köztes megoldást azzal lehet aratnának, de ahhoz jól be kellene lőni a dologt, ez meg általában nem a fejlesztők ismérve. Persze ne nekem legyen igazam, mert én szeretek játszani, szóval ha kijön egy jó gém én örülni fogok, csak most valahogy szkeptikus vagyok. ;)
  • WiZZaRD
    #12
    en azert kivancsi vagyok ra, vegso soron az sose baj, ha megjelenik egy autos jatek:)
  • M@TriX
    #11
    Na most hallottam erről a játékról. ;)
    Háát, nem is tudom... majd meglátjuk, de az szemet szúrt, hogy elméletileg 2004. tavasz a megjelenés, de a full brightest-es képeken egy árva autót sem látni, azaz csak ezt. De ez az autó meg nem éppen rallygép vagy mi. nem?

  • Tufa16
    #10
    Ha jól vettem ki a szövegből akkor néhány hónapon belül meg is jelenhet! nem?
  • ollie
    #9
    Hát jobb lett volna, ha izometrikus marad. Annak olyan oldschool feelingje van. Meg az sem tetszik, hogy az 576-nak van bármiylen köze hozzá.
  • Hmuda
    #8
    Mindig is lenéztem az 576-ot (Zolee és CoVBoY első két-három éve alatt egész jó ujság volt, de aztán valahogy leromlott (plusz még átbasszák az embert a boltjaikban, á la SWG)).
  • zaki
    #7
    ez nem volt vmi meggyőző :D
  • traXion
    #6
    aha...
  • zaki
    #5
    itt pedig 1 pályamúvi van
  • zaki
    #4
    Rendszerigény:

    * 1,5 GHz Pentium processzor
    * GeForce III
    * 256 MB RAM
  • zaki
    #3
    itt vannak az 1. képek a játékról
  • zaki
    #2
    itt van a hivatalos oldala a játéknak
  • zaki
    #1
    Tán már erõs egy éve is van annak, mikor elõször hírt adtunk az 576 Lóerõ fejlesztésérõl: akkor még aranyos, izometrikus perspektívát használó autóverseny volt a szentem. A fentiekbõl mára csak az autóverseny maradt: a játék minden más alkotóeleme teljesen kicserélõdött. Az 576 Lóerõ (vagy hogy angol címén is emlegessük: a Road to Fame) a pénzdíjas-tuningolós autóversenyek mûfajában készül nagyot dobni: a játékban egy lelkes ifjoncot alakítunk, aki a poros, kisvárosi versenyek megnyerése után (zsebében egyre több pénzzel) tör majd a csúcs, és a professzionális versenyek/bajnokságok felé. Tízféle fejleszthetõ autóval indulhatunk az ötven bajnokság valamelyikén - összesen húszféle pálya (vidék, város, profi versenypálya) közül választva. Az autók valósághû fizikai/vezetési modellt kaptak, a pályákon pedig a változó út és idõjárási viszonyokon kívül alternatív útvonalakkal is találkozhatunk majd. Nem szóltunk még a legfontosabbról: a grafikai megvalósítás pazar. Nézzétek csak meg az elsõ képeket a hivatalos oldalon, magukért beszélnek. Aki még többre vágyik, annak alább linkeltünk egy videót is; ez egy versenypálya prototipusát mutatja be. Az 576 Lóerõt (vagy Road to Famet, ahogy tetszik :-) az 576 Media fejlesztõstúdiója készíti - a megjelenésre valamikor tavasz környékén lehet számítani.

    Info:576 Online